.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
24 Ιανουάριος 2018

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 2141

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Παναιγιάλειος – ΑΟΧ/Κισσαμικός 0-4

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αιγινιακός 2-0

ΟΦΗ – Απόλλων Καλαμαριάς 3-1

Πανσερραϊκός – Τρίκαλα 1-1

Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας 2-2

Σπάρτη –Καλλιθέα 1-0

Άρης – Α.Ε. Καραϊσκάκης 0-0

Βέροια – Εργοτέλης 0-2

Αχαρναϊκός – Παναχαϊκή α.α. 0-3


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Άρης 20-4 30

2. Παναχαϊκή 19-5 29

3. ΟΦΗ 27-7 27

4. Τρίκαλα 12-6 22

5. Σπάρτη 13-7 20

6. ΑΟΧ Κισσαμικός 14-9 18

7. ΑΕ Καραϊσκάκης 11-11 17

8. Δόξα Δράμας 14-10 17

9. Αναγέννηση Καρδίτσας 11-10 17

10. Απόλλων Πόντου 11-12 15

11. Αιγινιακός 10-20 14

12. Βέροια 10-10 14

13. Απόλλων Λάρισας 13-19 13

14.Πανσερραϊκός 14-17 12

15. Παναιγιάλειος 7-16 10

16 . Καλλιθέα 8-14 9

17. Εργοτέλης 15-21 9

* Ο Αχαρναϊκός έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (28/1)

ΑΟΧ/Κισσαμικός – Αιγινιακός

Απόλλων Καλαμαριάς – Παναιγιάλειος

Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας

Απόλλων Λάρισας – ΟΦΗ

Καλλιθέα – Πανσερραϊκός

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας

Εργοτέλης – Σπάρτη

Αχαρναϊκός – Άρης α.α. 0-3

Παναχαϊκή – Βεροια


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Θήβα-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0

Αλμυρός-ΑΠΟΚ Βελούχι 5-1

Αχιλλέας Φαρσάλων-Νίκη Βόλου 0-2

ΑΟ Σελλάνων-ΝΠΣ Βόλος 0-1

Ολυμπιακός Βόλου-Ιτέα 0-0

Ρήγας Φεραίος-Αμβρυσσέας Διστόμου 2-1

Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 41-9 42

2. Νίκη Βόλου 25-9 30

3. Αλμυρός 22-12 28

4. Θήβα 28-12 25

5. Ιτέα 22-15 25

6. Αμβρυσσέας Διστόμου 19-19 23

7. Ολυμπιακός Βόλου 13-10 21

8. Σέλλανα 19-18 20

9. Ρήγας Φεραίος 11-19 16

10. Διγενής Νεοχωρίου 7-22 12

11. Μαρτίνο 14-30 11

12. Αχιλλέας Φαρσάλων 7-23 10

13. Βελούχι 8-38 6


Επόμενη αγωνιστική (28/1, 15:00)

Οπούντιος Μαρτίνου-Βελούχι

Νίκη Βόλου-Θήβα

Διγενής Νεοχωρίου-Αλμυρός

ΝΠΣ Βόλος-Αχιλλέας Φαρσάλων

Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Σελλάνων

Ρήγας Φεραίος-Ολυμπιακός Βόλου

Ρεπό: Αστέρας Ιτέας


DE-TOX”-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Βούναινα 1-1

Νέα Πολιτεία-Αμυγδαλέα 2-3

Δήμητρα Γιάνν.-Π.Ο.Ε 0-2

Σμόλικας-Τύρναβος 3-1

Αργυροπούλι-Φαλανιακός 1-1

Τσαριτσάνη-Δωτιέας 2-0

Δαμασιακός-Λάρισα 2012 1-1

Ηρακλής Λάρ.-Βλαχογιάννι 3-1


Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 32-12 40

2. Τσαριτσάνη 39-12 39

3. Σμόλικας 23-10 31

4. Αμυγδαλέα 26-17 30

5. Αργυροπούλι 18-15 28

6. Συκούριο 19-20 26

7. Π.Ο.Ε 22-15 26

8. Δήμητρα Γιάννουλης 15-15 23

9. Δωτιέας Αγιάς 18-18 23

10. Δαμασιακός 20-20 23

11. Λάρισα 2012 18-14 23

12. Τύρναβος 20-25 18

14. Βούναινα 20-34 16

15. Φαλανιακός 15-24 15

13. Βλαχογιάννι 12-34 14

16. Νέα Πολιτεία 15-46 5


Επόμενη αγωνιστική (27/1, 15:00)

Νέα Πολιτεία-Συκούριο

Βούναινα-Δήμητρα Γιάνν.

Αμυγδαλέα-Σμόλικας

Π.Ο.Ε-Αργυροπούλι

Τύρναβος-Τσαριτσάνη

Φαλανιακός-Δαμασιακός

Δωτιέας Αγιάς-Ηρακλής Λάρ.

Βλαχογιάννι-Λάρισα 2012


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Αμπελιά 1-1

Κιλελέρ-Ελευθεραί 0-2

Γόννοι-Αγ. Ανάργυροι 3-5

Αστέρας Τυρν.-Καλοχώρι α.α. 0-3

Αμπελόκηποι-Ακαδ. Τυρνάβου 1-4

Νεάπολη-Μελία 2-1

Μελιβοία-Αμπελωνιακός 3-1

Μακρυχώρι-Μαυροβούνι 1-0


Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Μακρυχώρι 36-8 42

2. Κιλελέρ 41-15 37

3. Αμπελωνιακός 31-15 36

4. Μαυροβούνι 28-15 32

5. Αμπελιά 32-17 30

6. Ακαδημία Τυρνάβου 32-17 32

7. Μελισσοχώρι 22-16 27

8. Νεάπολη 25-16 27

9. Ελευθεραί 28-27 27

10. Άγιοι Ανάργυροι 27-23 22

11. Γόννοι 26-34 19

12. Αμπελόκηποι 21-25 18

13. Μελιβοία 23-28 18

14. Μελία 17-39 10

15. Καλοχώρι 11-53 9

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (28/1, 15:00)

Κιλελέρ-Μελισσοχώρι

Αμπελιά-Γόννοι

Ελευθεραί-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0

Αγ. Ανάργυροι-Αμπελόκηποι

Καλοχώρι-Νεάπολη

Ακαδ. Τυρνάβου-Μελιβοία

Μελία-Μακρυχώρι

Μαυροβούνι-Αμπελωνιακός


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Ναρθάκι- Προμηθέας 1-2

Ραχούλα- Ιπποκράτης 1-1

Παναγροτικός- Αναγέννηση Φ. 2-1

Υπέρεια-Βαμβακού 0-2

Χαραυγή- Ζάππειο 2-2

Ακαδ.Αχιλλέα- Ανθούπολη 2-2

Μάνδρα- Άρης Διλόφου 0-1


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Παναγροτικός Νίκαιας 40-9 29

2. Προμηθέας 23-7 27

3. Ιπποκράτης 22-11 22

4. Ανθούπολη 16-12 19

5. Βαμβακού 19-14 18

6. Αναγέννηση Φ. 20-15 16

7. Δίλοφος 14-14 15

8. Ζάππειο 25-24 14

9. Υπέρεια 25-24 14

10. Ναρθάκι 13-15 13

11. Ραχούλα 18-24 12

12. Μάνδρα 12-18 11

13. Χαραυγή 10-33 3

14. Ακαδημία Φ. 13-48 2


Επόμενη αγωνιστική (27/1, 15:00)

Ραχούλα- Ναρθάκι

Προμηθέας- Παναγροτικός

Ιπποκράτης- Υπέρεια

Αναγέννηση Φ.- Χαραυγή

Βαμβακού- Ακαδ.Αχιλλέα

Ζάππειο- Άρης Διλόφου

Ανθούπολη-Μάνδρα


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Καρυά-Μεσοχώρι 2-5

Πανιώνιος-Δρυμός 4-1

Βαλανίδα-Ευαγγελισμός 1-1

Δένδρα-Ροδιακός 1-2

Πλατανούλια-Δολιχιακός 3-2

Συκέα-Αβέρωφ 1-1

Τοξότης-Λαρισαϊκός 0-1


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 41-5 31

2. Μεσοχώρι 30-15 26

3. Πανιώνιος 33-9 26

4. Λαρισαϊκός 29-12 24

5. Δρυμός 31-20 22

6. Ροδιακός 33-22 19

7. Βαλανίδα 13-15 16

8. Συκέα 14-32 15

9. Πλατανούλια 18-24 14

10. Τοξότης 16-26 12

11. Δολιχιακός 16-32 11

12. Καρυά 13-31 7

13. Δένδρα 8-24 7

14. Ευαγγελισμός 16-42 5

*Καρυά και Βαλανίδα έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (28/1, 15:00)

Μεσοχώρι-Δρυμός

Ευαγγελισμός-Καρυά (27/1, 15:00)

Ροδιακός-Πανιώνιος Ν. Σμύρνης

Δολιχιακός-Βαλανίδα

Αβέρωφ-Δένδρα

Λαρισαϊκός-Πλατανούλια

Συκέα-Τοξότης


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νέο Περιβόλι-Γλαύκη 0-4

Χειμάδι-Στόμιο 3-3

Κουλούρι-Σ.Σ. Ραψάνης 1-4

Μαρμαρίνη-Ομορφοχώρι 1-1

Πελασγιώτιδα-Παραπόταμος 2-0

Πυργετός-Ανάβρα 0-0

Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος-Πουρνάρι 1-0


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Ανάβρα 47-6 34

2. Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος 34-10 31

3. Πυργετός 26-48 29

5. Σ.Σ. Ραψάνης 26-19 23

4. Πουρνάρι 26-18 20

6. Κουλούρι 17-20 20

7. Μαρμαρίνη 16-17 18

8. Πελασγιώτιδα 18-12 18

9. Στόμιο 22-33 13

10. Νέο Περιβόλι 16-40 13

11. Χειμάδι 15-24 13

13. Ομορφοχώρι 12-26 9

12. Παραπόταμος 13-34 8

14. Γλαύκη 13-34 4

*Η Γλαύκη ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή περίοδο

 

Επόμενη αγωνιστική (28/1, 15:00)

Χειμάδι-Νέο Περιβόλι

Γλαύκη-Κουλούρι

Στόμιο-Μαρμαρίνη

Σ.Σ. Ραψάνης-Πελασγιώτιδα

Ομορφοχώρι-Πυργετός

Παραπόταμος-Πουρνάρι

Ανάβρα- Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Άγιος Γεώργιος – Άγιος Θωμάς 0-1

Χαλκιάδες - Τερψιθέα 1-0

Σταυρός - Θύελλα Βασιλί 0-2

Φορτούνα Κουτσοχέρου - Κρήνη 2-2

Ρεπό: Μυραϊκός


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Φορτούνα Κουτσοχέρου 20-7 18

2. Βασιλί 12-4 17

3. Κρήνη 18-7 15

4. Χαλκιάδες 18-11 13

5. Άγιος Θωμάς 10-11 11

6. Τερψιθέα 13-10 9

7. Μυραϊκός 13-17 5

8. Άγιος Γεώργιος 6-13 -1

9. Σταυρός 5-35 -2

*Ο Άγιος Γεώργιος και ο Σταυρός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς και η Τερψιθέα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική
Κρήνη-Μυραϊκός

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Χαλκιάδες

Άγιος Θωμάς-Θύελλα Βασιλί

Τερψιθέα-Σταυρός

Ρεπό: Άγ. Γεώργιος


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μεγάλο Ελ/χωρι-Μαρίνος Αντύπας 3-1

Α.Π. Ελασσόνας-Μπαράζ Πηνειός 3-0

Δασοχώρι-Βερδικούσια 0-0

Δελέρια-Μύτικας 2-0

Ρεπό: Δευκαλίων


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Βερδικούσια 26-12 21

2. Δασοχώρι 20-7 19

3. Α.Π. Ελασσόνας 30-11 18

4. Δελέρια 13-14 12

5. Μπαράζ/Πηνειός 17-16 12

6. Μαρίνος Αντύπας 17-22 9

7. Μεγάλο Ελ/χωρι 12-21 9

8. Μύτικας Καλυβίων 6-18 5

*Το Δασοχώρι και ο Μύτικας Καλυβίων ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Ο Δευκαλίων Κρανιάς έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική

Μύτικας-Καλυβίων-Α.Π. Ελασσόνας

Δελέρια-Δασοχώρι

Μαρίνος Αντύπας-Δευκαλίων α.α. 3-0

Μπαράζ/Πηνειός-Μεγάλο Ελ/χωρι

Ρεπό: Βερδικούσια


3ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Καλαρρύτες – Αετόλοφος α.α. 0-3

Αρμένιο – Αιγάνη 1-2

Γαλήνη – Διογένης 7-1

Ελάτεια – Ομόνοια 2-3

Ρεπό: Λάρισα ’88


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Αιγάνη 28-12 22

2. Αρμένιο 15-7 18

3. Αετόλοφος 17-7 16

4. Γαλήνη 17-14 11

5. Ελάτεια 14-15 10

6. Λάρισα ’88 9-7 10

7. Ομόνοια 12-16 10

8. Διογένης 11-31 0

*Οι Καλαρρύτες αποβλήθηκαν από το πρωτάθλημα

*Λάρισα ’88 και Ελάτεια έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική

Ομόνοια-Λάρισα 88

Ελάτεια-Αρμένιο

Αετόλοφος-Διογένης

Αιγάνη-Γαλήνη

Ρεπό: Καλαρρύτες

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt      alt      alt     alt      alt     

alt      alt      alt     alt      alt

alt      alt      alt