.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
08 Φεβρουάριος 2018

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 487

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

 

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου 1-0

Καλλιθέα – Αιγινιακός 0-0

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Πανιαιγάλειος 2-0

Εργοτέλης – Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0

Αχαρναϊκός – ΟΦΗ α.α. 0-3

Παναχαϊκή – Πανσερραϊκός 1-1

Βέροια – Δόξα Δράμας 0-2

Άρης – Σπάρτη 1-0

ΑΟΧ/Κισσαμικός – Τρίκαλα 3-0


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Άρης 25-4 39

2. Παναχαϊκή 22-6 34

3. ΟΦΗ 33-8 33

4. ΑΟΧ Κισσαμικός 22-10 27

5. Τρίκαλα 13-10 24

6. Δόξα Δράμας 19-10 24

7. Απόλλων Λάρισας 16-19 22

8. Σπάρτη 13-8 22

9. Αναγέννηση Καρδίτσας 14-13 21

10. ΑΕ Καραϊσκάκης 13-14 21

11. Απόλλων Πόντου 15-15 18

12. Εργοτέλης 17-21 16

13. Αιγινιακός 11-24 16

14. Βέροια 10-15 14

15 . Καλλιθέα 12-17 13

16.Πανσερραϊκός 16-22 13

17. Παναιγιάλειος 8-23 10

* Ο Αχαρναϊκός έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (11/2, 15:00)

Τρίκαλα – Καλλιθέα

Απόλλων Πόντου-Α.Ε.Καραϊσκάκης

Αιγινιακός – Εργοτέλης

Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός α.α. 3-0

Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναχαϊκή

ΟΦΗ – Βέροια

Πανσερραϊκός – Άρης

Σπάρτη – Δόξα Δράμας

Απόλλων Λάρισας – ΑΟΧ/Κισσαμικός (12/2, 14:00)


Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Νίκη Βόλου-Οπούντιος Μαρτίνου 1-0

Βελούχι-Διγενής Νεοχωρίου 1-2

Θήβα-ΝΠΣ Βόλος 3-3

Αλμυρός-Αστέρας Ιτέας 1-0

Αχιλλέας Φαρσάλων-Αμβρυσσέας Διστόμου 1-0

ΑΟ Σελλάνων-Ολυμπιακός Βόλου 0-1

Ρεπό: Ρήγας Φεραίος


Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 50-14 46

2. Νίκη Βόλου 26-9 34

3. Αλμυρός 24-13 32

4. Θήβα 31-15 27

5. Ολυμπιακός Βόλου 15-10 27

6. Ιτέα 22-16 25

7. Αμβρυσσέας Διστόμου 19-20 24

8. Σέλλανα 19-19 21

9. Διγενής Νεοχωρίου 10-24 16

10. Ρήγας Φεραίος 11-20 16

11. Μαρτίνο 16-32 14

12. Αχιλλέας Φαρσάλων 10-29 13

13. Βελούχι 10-42 6


Επόμενη αγωνιστική (11/2, 15:00)

Μαρτίνο-Διγενής Νεοχωρίου

ΝΠΣ Βόλος-Νίκη Βόλου

Αστέρας Ιτέας-Βελούχι

Αμβρυσσέας Διστόμου-Θήβα

Ρήγας Φεραίος-Αλμυρός

Ολυμπιακός Βόλου-Αχιλλέας Φαρσάλων

Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων


DE-TOX”-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Δήμητρα Γιάνν. 3-1

Σμόλικας-Νέα Πολιτεία 2-0

Αργυροπούλι-Βούναινα 3-0

Τσαριτσάνη-Αμυγδαλέα 2-1

Δαμασιακός-Π.Ο.Ε 1-1

Ηρακλής Λάρ.-Τύρναβος 2-1

Βλαχογιάννι-Φαλανιακός 0-2

Λάρισα 2012-Δωτιέας Αγιάς 2-0


Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. Τσαριτσάνη 42-14 43

2. Ηρακλής Λάρισας 35-15 43

3. Σμόλικας 26-10 37

4. Συκούριο 25-21 32

5. Αργυροπούλι 21-19 31

6. Αμυγδαλέα 27-20 30

7. Π.Ο.Ε 27-16 30

8. Λάρισα 2012 20-14 27

9. Δωτιέας Αγιάς 20-21 26

10. Δαμασιακός 22-22 25

11.Δήμητρα Γιάννουλης 17-21 23

12. Τύρναβος 22-28 19

13. Βούναινα 23-38 19

14. Φαλανιακός 18-25 19

15. Βλαχογιάννι 12-36 15

16. Νέα Πολιτεία 15-51 5


Επόμενη αγωνιστική (10/2, 15:00)

Σμόλικας-Συκούριο

Δήμητρα Γιάνν.-Αργυροπούλι

Νέα Πολιτεία-Τσαριτσάνη

Βούναινα-Δαμασιακός

Αμυγδαλέα-Ηρακλής Λάρ.

Π.Ο.Ε-Βλαχογιάννι

Τύρναβος-Λάρισα 2012

Δωτιέας Αγιάς-Φαλανιακός


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Γόννοι 1-0

Αστέρας Τυρν.-Κιλελέρ α.α. 0-3

Αμπελόκηποι-Αμπελιά 1-1

Νεάπολη-Ελευθεραί 0-1

Μελιβοία-Αγ. Ανάργυροι 1-0

Μακρυχώρι-Καλοχώρι 5-0

Μαυροβούνι-Ακαδ. Τυρνάβου 0-0

Αμπελωνιακός-Μελία 2-0


Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. Μακρυχώρι 43-8 48

2. Κιλελέρ 46-15 43

3. Αμπελωνιακός 35-16 42

4. Ακαδημία Τυρνάβου 35-19 36

5. Μαυροβούνι 29-17 33

6. Ελευθεραί 32-27 33

7. Αμπελιά 36-21 32

8. Νεάπολη 27-17 30

9. Μελισσοχώρι 23-18 30

10. Άγιοι Ανάργυροι 31-24 25

11. Μελιβοία 26-31 21

12. Γόννοι 29-38 20

13. Αμπελόκηποι 22-30 19

14. Μελία 17-43 10

15. Καλοχώρι 11-58 9

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (11/2, 15:00)

Αστέρας Τυρν.-Μελισσοχώρι α.α. 0-3

Γόννοι-Αμπελόκηποι

Κιλελέρ-Νεάπολη

Αμπελιά-Μελιβοία

Ελευθεραί-Μακρυχώρι

Άγιοι Ανάργυροι-Μαυροβούνι

Καλοχώρι-Αμπελωνιακός

Μελία-Ακαδ. Τυρνάβου


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Ναρθάκι-Παναγροτικός 0-1

Υπέρεια- Ραχούλα 0-1

Χαραυγή- Προμηθέας 0-4

Ακαδ.Αχιλλέα- Ιπποκράτης 0-2

Άρης Διλόφου- Αναγέννηση Φ. 0-1

Μάνδρα- Βαμβακού 0-2

Ζάππειο-Ανθούπολη 0-1


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Παναγροτικός Νίκαιας 42-10 33

2. Προμηθέας 28-8 31

3. Ιπποκράτης 25-11 28

4. Βαμβακού 25-14 24

5. Ανθούπολη 18-13 23

6. Αναγέννηση Φ. 21-15 19

7. Ραχούλα 24-24 18

8. Δίλοφος 15-15 18

9. Ζάππειο 25-26 14

10. Υπέρεια 25-26 14

11. Ναρθάκι 13-21 13

12. Μάνδρα 13-21 12

13. Χαραυγή 10-37 3

14. Ακαδημία Φ. 13-54 2

*Αναγέννηση Φ. και Χαραυγή έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (11/2, 15:00)

Υπέρεια-Ναρθάκι

Παναγροτικός-Χαραυγή

Ραχούλα-Ακαδ. Αχιλλέα

Προμηθέας-Άρης Διλόφου

Ιπποκράτης-Μάνδρα

Αναγέννηση Φ.-Ανθούπολη

Βαμβακού-Ζάππειο


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ευαγγελισμός-Μεσοχώρι 1-1

Δρυμός-Ροδιακός 0-0

Καρυά-Δολιχιακός 2-2

Πανιώνιος-Αβέρωφ 0-1

Βαλανίδα-Λαρισαϊκός 0-2

Δένδρα-Τοξότης 1-2

Πλατανούλια-Συκέα 0-3


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 46-5 37

2. Μεσοχώρι 33-17 30

3. Λαρισαϊκός 34-14 30

4. Πανιώνιος 34-11 27

5. Δρυμός 32-22 23

6. Ροδιακός 34-23 21

7. Τοξότης 23-30 18

8. Συκέα 20-37 18

9. Βαλανίδα 15-23 17

10. Δολιχιακός 22-34 15

11. Πλατανούλια 20-30 14

12. Ευαγγελισμός 21-43 9

13. Καρυά 17-39 9

14. Δένδρα 9-30 7


Επόμενη αγωνιστική (11/2, 15:00)

Μεσοχώρι-Ροδιακός

Δολιχιακός-Ευαγγελισμός

Αβέρωφ-Δρυμός

Λαρισαϊκός-Καρυά

Τοξότης-Πανιώνιος

Συκέα-Βαλανίδα

Πλατανούλια-Δένδρα


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νέο Περιβόλι-Κουλούρι 0-0

Μαρμαρίνη-Χειμάδι 2-0

Πελασγιώτιδα-Γλαύκη 0-0

Πυργετός-Στόμιο 1-1

Πουρνάρι-Σ.Σ. Ραψάνης 1-0

Α.Σ. Βορειοηπειρωτών-Ομορφοχώρι 1-1

Ανάβρα-Παραπόταμος 4-0


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Ανάβρα 53-8 38

2. Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος 37-13 33

3. Πυργετός 28-50 31

4. Μαρμαρίνη 20-18 24

5. Πουρνάρι 28-19 24

6. Κουλούρι 20-20 24

7. Σ.Σ. Ραψάνης 27-22 23

8. Πελασγιώτιδα 20-13 22

9. Νέο Περιβόλι 18-42 15

10. Χειμάδι 17-28 14

11. Στόμιο 24-36 14

12. Ομορφοχώρι 14-28 11

13. Παραπόταμος 14-40 9

14. Γλαύκη 13-37 5

*Η Γλαύκη ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική (10/2, 15:00)

Μαρμαρίνη-Νέο Περιβόλι

Κουλούρι-Πελασγιώτιδα

Χειμάδι-Πυργετός

Γλαύκη-Πουρνάρι

Στόμιο- Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος

Σ.Σ. Ραψάνης-Ανάβρα

Ομορφοχώρι-Παραπόταμος


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Σταυρός-Φορτούνα Κουτσοχέρου 0-4

Τερψιθέα- Άγιος Θωμάς 0-1

Μυραϊκός-Άγιος Γεώργιος 2-0

Χαλκιάδες-Κρήνη 0-1

Ρεπό: Θύελλα Βασιλί


Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Φορτούνα Κουτσοχέρου 28-8 24

2. Κρήνη 22-7 21

3. Βασιλί 12-5 17

4. Άγιος Θωμάς 12-11 17

5. Χαλκιάδες 19-16 13

6. Τερψιθέα 17-11 12

7. Μυραϊκός 15-20 8

8. Άγιος Γεώργιος 6-15 -1

9. Σταυρός 5-43 -2

*Ο Άγιος Γεώργιος και ο Σταυρός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς και η Τερψιθέα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική (10/12, 15:00)
Φορτούνα Κουτσοχέρου-Άγιος Θωμάς

Κρήνη-Σταυρός

Άγιος Γεώργιος-Θύελλα Βασιλί

Χαλκιάδες- Μυραϊκός

Ρεπό: Τερψιθέα


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Α.Π. Ελασσόνας-Δασοχώρι 2-3

Μεγάλο Ελ/χωρι-Μύτικας 2-0

Δευκαλίων-Βερδικούσια α.α. 0-3

Α.Σ. Μπαράζ Πηνειός-Μαρίνος Αντύπας 5-2

Ρεπό: Δελέρια


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Δασοχώρι 27-10 25

2. Βερδικούσια 29-12 24

3. Α.Π. Ελασσόνας 33-14 21

4. Μπαράζ/Πηνειός 22-18 16

5. Δελέρια 14-18 12

6. Μαρίνος Αντύπας 22-27 12

7. Μεγάλο Ελ/χωρι 14-21 13

8. Μύτικας Καλυβίων 6-21 5

*Το Δασοχώρι και ο Μύτικας Καλυβίων ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Ο Δευκαλίων Κρανιάς έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (10/2, 15:00)

Δασοχώρι-Μεγάλο Ελ/χωρι

Δελέρια-Δευκαλίων α.α. 3-0

Μύτικας-Α.Σ. Μπαράζ/Πηνειός

Μαρίνος Αντύπας-Βερδικούσια (11/2, 11:00)

Ρεπό: Α.Π. Ελασσόνας

3ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Λάρισα ’88-Ελάτεια 0-1

Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Αιγάνη 31-14 25

2. Αρμένιο 18-7 21

3. Αετόλοφος 17-7 17

4. Ομόνοια 14-17 13

5. Ελάτεια 15-18 13

6. Γαλήνη 19-17 11

7. Λάρισα ’88 10-10 10

8. Διογένης 11-31 1

*Οι Καλαρρύτες αποβλήθηκαν από το πρωτάθλημα

Επόμενη αγωνιστική (11/2, 15:00)

Γαλήνη-Ελάτεια

Αιγάνη-Αετόλοφος

Λάρισα ’88-Καλαρρύτες α.α. 3-0

Αρμένιο-Ομόνοια

Ρεπό: Διογένης

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt      alt      alt     alt      alt     

alt      alt      alt     alt      alt

alt      alt      alt