.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
15 Φεβρουάριος 2018

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 4370

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Τρίκαλα – Καλλιθέα 1-0

Απόλλων Πόντου-Α.Ε.Καραϊσκάκης 0-0

Αιγινιακός – Εργοτέλης 3-2

Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός α.α. 3-0

Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναχαϊκή 1-2

ΟΦΗ – Βέροια 3-0

Πανσερραϊκός – Άρης 1-3

Σπάρτη – Δόξα Δράμας 1-0

Απόλλων Λάρισας – ΑΟΧ/Κισσαμικός 2-0


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Άρης 28-5 42

2. Παναχαϊκή 24-7 37

3. ΟΦΗ 36-8 36

4. ΑΟΧ Κισσαμικός 22-12 27

5. Τρίκαλα 14-10 27

6. Απόλλων Λάρισας 18-19 25

7. Σπάρτη 14-8 25

8. Δόξα Δράμας 19-11 24

9. Αναγέννηση Καρδίτσας 15-15 21

10. ΑΕ Καραϊσκάκης 13-14 22

11. Αιγινιακός 14-26 19

12. Απόλλων Πόντου 15-15 19

13. Εργοτέλης 19-24 16

14. Βέροια 10-18 14

15 . Καλλιθέα 12-18 13

16.Πανσερραϊκός 17-25 13

17. Παναιγιάλειος 8-23 10

* Ο Αχαρναϊκός έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (18/2, 15:00)

ΑΟΧ/Κισσαμικός – Καλλιθέα

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας

Εργοτέλης – Τρίκαλα

Αχαρναϊκός – Απόλλων Καλαμαριάς α.α. 0-3

Παναχαϊκή – Αιγινιακός (Σάββατο 17/2, 15:00)

Βέροια – Παναιγιάλειος

Άρης -Αναγέννηση Καρδίτσας

Σπάρτη – ΟΦΗ (Σάββατο 17/2, 15:00)

Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Μαρτίνο-Διγενής Νεοχωρίου 1-2

ΝΠΣ Βόλος-Νίκη Βόλου 1-1

Αστέρας Ιτέας-Βελούχι 6-2

Αμβρυσσέας Διστόμου-Θήβα 2-1

Ρήγας Φεραίος-Αλμυρός 2-1

Ολυμπιακός Βόλου-Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0

Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων


Η βαθμολογία (20η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 51-15 47

2. Νίκη Βόλου 27-10 35

3. Αλμυρός 25-15 32

4. Ολυμπιακός Βόλου 16-10 30

5. Ιτέα 28-18 28

6. Θήβα 32-17 27

7. Αμβρυσσέας Διστόμου 21-21 27

8. Σέλλανα 19-19 21

9. Διγενής Νεοχωρίου 12-25 19

10. Ρήγας Φεραίος 13-21 19

11. Μαρτίνο 17-34 14

12. Αχιλλέας Φαρσάλων 10-30 13

13. Βελούχι 12-48 6


Επόμενη αγωνιστική (17/2, 15:00)

ΝΠΣ Βόλος-Οπούντιος Μαρτίνου

Διγενής Νεοχωρίου-Ιτέα

Νίκη Βόλου-Αμβρυσσέας Διστόμου

Βελούχι-Ρήγας Φεραίος

Θήβα-Ολυμπιακός Βόλου

Αλμυρός-ΑΟ Σελλάνων

Ρεπό: Αχιλλέας Φαρσάλων


DE-TOX”-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Σμόλικας-Συκούριο 1-1

Δήμητρα Γιάνν.-Αργυροπούλι 1-2

Νέα Πολιτεία-Τσαριτσάνη (αναβολή)

Βούναινα-Δαμασιακός 1-0

Αμυγδαλέα-Ηρακλής Λάρ. 1-1

Π.Ο.Ε-Βλαχογιάννι 1-0

Τύρναβος-Λάρισα 2012 1-1

Δωτιέας Αγιάς-Φαλανιακός 2-2


Η βαθμολογία (20η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 36-16 44

2. Τσαριτσάνη 42-14 43

3. Σμόλικας 27-11 38

4. Αργυροπούλι 23-20 34

5. Συκούριο 26-22 33

6. Π.Ο.Ε 28-16 33

7. Αμυγδαλέα 28-21 31

8. Λάρισα 2012 21-15 28

9. Δωτιέας Αγιάς 22-23 27

10. Δαμασιακός 22-23 25

11.Δήμητρα Γιάννουλης 18-23 23

12. Βούναινα 24-38 22

13. Τύρναβος 23-29 20

14. Φαλανιακός 20-27 20

15. Βλαχογιάννι 12-37 15

16. Νέα Πολιτεία 15-51 5

*Νέα Πολιτεία και Τσαριτσάνη έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (17/2, 15:15)

Συκούριο-Αργυροπούλι

Τσαριτσάνη-Σμόλικας

Δαμασιακός-Δήμητρα Γιάνν.

Ηρακλής Λάρ.-Νέα Πολιτεία

Βλαχογιάννι-Βούναινα

Λάρισα 2012-Αμυγδαλέα

Δωτιέας Αγιάς-Π.Ο.Ε

Φαλανιακός-Τύρναβος


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Γόννοι-Αμπελόκηποι 4-3

Κιλελέρ-Νεάπολη 6-1

Αμπελιά-Μελιβοία 4-2

Ελευθεραί-Μακρυχώρι 3-1

Άγιοι Ανάργυροι-Μαυροβούνι 1-2

Καλοχώρι-Αμπελωνιακός 0-3

Μελία-Ακαδ. Τυρνάβου 0-1

Αστέρας Τυρν.-Μελισσοχώρι α.α. 0-3


Η βαθμολογία (20η αγωνιστική):

1. Μακρυχώρι 44-11 48

2. Κιλελέρ 52-16 46

3. Αμπελωνιακός 38-16 45

4. Ακαδημία Τυρνάβου 36-19 39

5. Μαυροβούνι 31-18 36

6. Ελευθεραί 35-28 36

7. Αμπελιά 40-23 35

8. Μελισσοχώρι 26-18 33

9. Νεάπολη 28-23 30

10. Άγιοι Ανάργυροι 32-26 25

11. Γόννοι 33-41 23

12. Μελιβοία 28-35 21

13. Αμπελόκηποι 25-34 19

14. Μελία 17-44 10

15. Καλοχώρι 11-58 9

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (17/2, 15:15)

Μελισσοχώρι-Αμπελόκηποι

Νεάπολη-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0

Μελιβοία-Γόννοι

Μακρυχώρι-Κιλελέρ

Μαυροβούνι-Αμπελιά

Αμπελωνιακός-Ελευθεραί

Μελία-Αγ. Ανάργυροι

Ακαδ. Τυρνάβου-Καλοχώρι


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Υπέρεια-Ναρθάκι 3-0

Παναγροτικός-Χαραυγή 3-0

Ραχούλα-Ακαδ. Αχιλλέα 1-1

Προμηθέας-Άρης Διλόφου 2-0

Ιπποκράτης-Μάνδρα 5-2

Αναγέννηση Φ.-Ανθούπολη 2-1

Βαμβακού-Ζάππειο 6-1


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Παναγροτικός Νίκαιας 45-10 36

2. Προμηθέας 30-8 34

3. Ιπποκράτης 30-13 31

4. Βαμβακού 31-15 27

5. Ανθούπολη 19-15 23

6. Αναγέννηση Φ. 23-16 22

7. Ραχούλα 25-25 19

8. Δίλοφος 15-17 18

9. Υπέρεια 28-26 17

10. Ζάππειο 26-32 14

11. Ναρθάκι 13-24 13

12. Μάνδρα 15-26 12

13. Χαραυγή 10-40 3

14. Ακαδημία Φ. 14-55 3

*Αναγέννηση Φ. και Χαραυγή έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (17/2, 15:15)

Ναρθάκι-Χαραυγή

Ακαδ.Αχιλλέα-Υπέρεια

Δίλοφος-Παναγροτικός Νίκαιας

Μάνδρα-Ραχούλα

Ανθούπολη-Προμηθέας

Ζάππειο-Ιπποκράτης

Βαμβακού-Αναγέννηση Φ.


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μεσοχώρι-Ροδιακός 3-1

Δολιχιακός-Ευαγγελισμός 0-6

Αβέρωφ-Δρυμός 4-0

Λαρισαϊκός-Καρυά 2-0

Τοξότης-Πανιώνιος (αναβολή)

Συκέα-Βαλανίδα 0-0

Πλατανούλια-Δένδρα 2-0


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 50-5 40

2. Μεσοχώρι 36-18 33

3. Λαρισαϊκός 36-14 33

4. Πανιώνιος 34-11 27

5. Δρυμός 32-26 23

6. Ροδιακός 35-26 21

7. Συκέα 20-37 19

8. Τοξότης 23-30 18

9. Βαλανίδα 15-23 18

10. Πλατανούλια 22-30 17

11. Δολιχιακός 22-40 15

12. Ευαγγελισμός 27-43 12

13. Καρυά 17-41 9

14. Δένδρα 9-32 7


Επόμενη αγωνιστική (25/2, 15:30)

Δολιχιακός-Μεσοχώρι

Ροδιακός-Αβέρωφ

Ευαγγελισμός-Λαρισαϊκός

Δρυμός-Τοξότης

Καρυά-Συκέα

Πανιώνιος-Πλατανούλια

Βαλανίδα-Δένδρα


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μαρμαρίνη-Νέο Περιβόλι 4-2

Κουλούρι-Πελασγιώτιδα (αναβολή)

Χειμάδι-Πυργετός 0-4

Γλαύκη-Πουρνάρι 3-2

Στόμιο- Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος (αναβολή)

Σ.Σ. Ραψάνης-Ανάβρα (αναβολή)

Ομορφοχώρι-Παραπόταμος (αναβολή)


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Ανάβρα 53-8 38

2. Πυργετός 32-10 34

3. Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος 37-13 33

4. Μαρμαρίνη 24-20 27

5. Πουρνάρι 20-22 24

6. Κουλούρι 20-20 24

7. Σ.Σ. Ραψάνης 27-22 23

8. Πελασγιώτιδα 20-13 22

9. Νέο Περιβόλι 20-46 15

10. Χειμάδι 17-32 14

11. Στόμιο 24-36 14

12. Ομορφοχώρι 14-28 11

13. Παραπόταμος 14-40 9

14. Γλαύκη 16-39 8

*Η Γλαύκη ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική (25/2, 15:30)

Νέο Περιβόλι-Πελασγιώτιδα

Πυργετός-Μαρμαρίνη

Πουρνάρι-Κουλούρι

Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος-Χειμάδι

Ανάβρα-Γλαύκη

Παραπόταμος-Στόμιο

Ομορφοχώρι-Σ.Σ. Ραψάνης


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Άγιος Θωμάς 4-1

Κρήνη-Σταυρός 5-0

Άγιος Γεώργιος-Θύελλα Βασιλί 0-1

Χαλκιάδες- Μυραϊκός 3-2

Ρεπό: Τερψιθέα


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Φορτούνα Κουτσοχέρου 32-9 27

2. Κρήνη 27-7 24

3. Βασιλί 13-5 20

4. Άγιος Θωμάς 13-15 17

5. Χαλκιάδες 22-18 16

6. Τερψιθέα 17-11 12

7. Μυραϊκός 17-23 8

8. Άγιος Γεώργιος 6-16 -1

9. Σταυρός 5-48 -2

*Ο Άγιος Γεώργιος και ο Σταυρός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς και η Τερψιθέα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική (24/2, 15:30)
Άγιος Θωμάς-Κρήνη

Τερψιθέα- Άγιος Γεώργιος

Σταυρός-Χαλκιάδες

Μυραϊκός-Θύελλα Βασιλί

Ρεπό: Φορτούνα Κουτσοχέρου


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δασοχώρι-Μεγάλο Ελ/χωρι 3-0

Δελέρια-Δευκαλίων α.α. 3-0

Μύτικας-Α.Σ. Μπαράζ/Πηνειός (αναβολή)

Μαρίνος Αντύπας-Βερδικούσια (Κυριακή, 11:00)

Ρεπό: Α.Π. Ελασσόνας


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Δασοχώρι 30-10 28

2. Βερδικούσια 29-12 24

3. Α.Π. Ελασσόνας 33-14 21

4. Μπαράζ/Πηνειός 22-18 16

5. Δελέρια 14-18 12

6. Μαρίνος Αντύπας 22-27 12

7. Μεγάλο Ελ/χωρι 14-24 13

8. Μύτικας Καλυβίων 6-21 5

*Το Δασοχώρι και ο Μύτικας Καλυβίων ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Ο Δευκαλίων Κρανιάς έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (24/2, 15:30)

Δευκαλίων-Α.Π. Ελασσόνας α.α. 0-3

Μπαράζ/Πηνειός-Δασοχώρι

Βερδικούσια-Δελέρια

Μύτικας-Μαρίνος Αντύπας

Ρεπό: Θύελλα Μεγ. Ελ.


3ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα (25/2)

Γαλήνη-Ελάτεια (αναβολή)

Αιγάνη-Αετόλοφος (αναβολή)

Λάρισα ’88-Καλαρρύτες α.α. 3-0

Αρμένιο-Ομόνοια (αναβολή)

Ρεπό: Διογένης


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Αιγάνη 31-14 25

2. Αρμένιο 18-7 21

3. Αετόλοφος 17-7 17

4. Ομόνοια 14-17 13

5. Ελάτεια 15-18 13

6. Γαλήνη 19-17 11

7. Λάρισα ’88 10-10 10

8. Διογένης 11-31 1

*Οι Καλαρρύτες αποβλήθηκαν από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική

Ελάτεια-Αετόλοφος

Ομόνοια-Γαλήνη

Καλαρρύτες-Διογένης

Αρμένιο-Λάρισα ’88

Ρεπό: Αιγάνη

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt