.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
06 Μάρτιος 2018

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 3826

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

ΑΟΧ/Κισσαμικός-Εργοτέλης 0-3

Αχαρναϊκός-Α.Ε. Καραϊσκάκης α.α. 0-3

Παναχαϊκή-Καλλιθέα 1-0

Βέροια-Απόλλων Λάρισας α.α. 0-3

Άρης-Τρίκαλα 0-0

Σπάρτη-Απόλλων Καλαμαριάς 0-4

Δόξα Δράμας-Αιγινιακός 3-3

Πανσερραϊκός-Παναιγιάλειος 3-0

ΟΦΗ-Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0


Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. Άρης 35-6 49

2. ΟΦΗ 42-8 45

3. Παναχαϊκή 26-8 43

4. Απόλλων Λάρισας 24-21 31

5. ΑΟΧ Κισσαμικός 26-17 31

6. Τρίκαλα 16-11 31

7. Δόξα Δράμας 26-15 31

8. ΑΕ Καραϊσκάκης 20-16 29

9. Απόλλων Πόντου 25-15 28

10. Σπάρτη 14-16 25

11. Αιγινιακός 19-33 23

12. Αναγέννηση Καρδίτσας 15-20 21

13. Εργοτέλης 22-26 20

14.Πανσερραϊκός 21-30 16

15 . Καλλιθέα 12-21 14

16. Παναιγιάλειος 10-29 13

* Ο Αχαρναϊκός έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα ενώ η Βέροια έχει αποχωρήσει


Επόμενη αγωνιστική (7/3, 15:00)

Αχαρναϊκός-ΑΟΧ/Κισσαμικός α.α. 0-3

Εργοτέλης-Παναχαϊκή

Α.Ε. Καραϊσκάκης-Βέροια α.α. 3-0

Απόλλων Λάρισας-Σπάρτη

Τρίκαλα-Δόξα Δράμας

Απόλλων Πόντου-Πανσερραϊκός

Αιγινιακός-ΟΦΗ

Παναιγιάλειος-Αναγέννηση Καρδίτσας


Τα αποτελέσματα

Αμβρυσσέας Διστόμου-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0

Ιτέα-Ρήγας Φεραίος 2-0

ΝΠΣ Βόλος-Ολυμπιακός Βόλου 1-0

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΟ Σελλάνων 0-1

Βελούχι-Αχιλλέας Φαρσάλων 1-3

Αλμυρός-Θήβα 3-0

Ρεπό: Νίκη Βόλου


Η βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 56-15 56

2. Νίκη Βόλου 30-11 39

3. Αλμυρός 29-17 36

4. Ιτέα 33-19 35

5. Αμβρυσσέας Διστόμου 26-22 31

6. Ολυμπιακός Βόλου 17-15 30

7. Θήβα 33-20 30

8. Σέλλανα 23-20 28

9. Ρήγας Φεραίος 17-25 22

10. Αχιλλέας Φαρσάλων 14-31 19

11. Διγενής Νεοχωρίου 12-29 19

12. Μαρτίνο 18-43 15

13. Βελούχι 15-56 6


Επόμενη αγωνιστική (11/3, 15:00)

Οπούντιος Μαρτίνου-Ρήγας Φεραίος

Ολυμπιακός Βόλου-Αμβρυσσέας Διστόμου

ΑΟ Σελλάνων-Αστέρας Ιτέας

Αχιλλέας Φαρσάλων-Διγενής Νεοχωρίου

Αλμυρός-Νίκη Βόλου

Θήβα-Βελούχι

Ρεπό: ΝΠΣ Βόλος


DE-TOX”-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Τσαριτσάνη-Συκούριο 2-1

Αργυροπούλι-Δαμασιακός 0-0

Σμόλικας-Ηρακλής Λάρισας 0-0

Δήμητρα Γιάννουλης-Βλαχογιάννι 2-0

Νέα Πολιτεία-Λάρισα 2012 1-3

Βούναινα-Δωτιέας Αγιάς 1-5

Αμυγδαλέα-Φαλανιακός 1-1

Τύρναβος-Π.Ο.Ε 1-0


Η βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. Τσαριτσάνη 48-17 50

2. Ηρακλής Λάρισας 39-16 48

3. Σμόλικας 29-13 40

4. Αργυροπούλι 25-20 38

5. Π.Ο.Ε 29-17 36

6. Αμυγδαλέα 30-22 35

7. Συκούριο 27-26 33

8. Δαμασιακός 23-23 29

9. Λάρισα 2012 24-17 31

10. Δωτιέας Αγιάς 27-25 30

11. Τύρναβος 26-30 26

12.Δήμητρα Γιάννουλης 20-24 26

13. Βούναινα 26-47 22

14. Φαλανιακός 22-30 21

15. Βλαχογιάννι 16-40 18

16. Νέα Πολιτεία 16-59 5


Επόμενη αγωνιστική (10/3, 15:30)

Συκούριο-Δαμασιακός

Ηρακλής Λάρισας-Τσαριτσάνη (Κυριακή 11/3, 15:30)

Βλαχογιάννι-Αργυροπούλι

Λάρισα 2012-Σμόλικας

Δωτιέας Αγιάς-Δήμητρα Γιάνν.

Φαλανιακός-Νέα Πολιτεία

Τύρναβος-Βούναινα

Π.Ο.Ε-Αμυγδαλέα


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Νεάπολη-Μελισσοχώρι 1-1

Αμπελόκηποι-Μελιβοία 1-2

Αστέρας Τυρν.-Μακρυχώρι α.α. 0-3

Γόννοι-Μαυροβούνι 0-1

Κιλελέρ-Αμπελωνιακός 2-1

Αμπελιά-Μελία 7-0

Ελευθεραί-Ακαδημία Τυρνάβου 1-1

Καλοχώρι-Άγιοι Ανάργυροι 0-1


Η βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 56-17 52

2. Μακρυχώρι 47-13 51

3. Αμπελωνιακός 40-20 45

4. Ακαδημία Τυρνάβου 39-20 43

5. Μαυροβούνι 34-18 42

6. Ελευθεραί 38-30 40

7. Αμπελιά 47-25 38

8. Μελισσοχώρι 28-19 37

9. Νεάπολη 32-24 34

10. Άγιοι Ανάργυροι 36-26 31

11. Μελιβοία 32-36 27

12. Γόννοι 33-44 23

13. Αμπελόκηποι 26-37 19

14. Μελία 17-54 10

15. Καλοχώρι 11-61 9

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (11/3, 15:30)

Μελισσοχώρι-Μελιβοία

Μακρυχώρι-Νεάπολη

Μαυροβούνι-Αμπελόκηποι

Αμπελωνιακός-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0

Μελία-Γόννοι

Ακαδ. Τυρνάβου-Κιλελέρ

Καλοχώρι-Αμπελιά

Αγ. Ανάργυροι-Ελευθεραί


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Αχιλλέα-Ναρθάκι 0-1

Χαραυγή-Δίλοφος 0-0

Υπέρεια-Μάνδρα 5-1

Παναγροτικός-Ανθούπολη 1-1

Ραχούλα-Ζάππειο 3-2

Προμηθέας-Βαμβακού 1-0

Ιπποκράτης-Αναγέννηση Φ. 2-0


Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Παναγροτικός Νίκαιας 50-11 40

2. Προμηθέας 34-8 40

3. Ιπποκράτης 33-14 35

4. Αναγέννηση Φ. 28-18 28

5. Βαμβακού 31-17 27

6. Ραχούλα 32-27 25

7. Ανθούπολη 20-19 24

8. Υπέρεια 34-27 23

9. Δίλοφος 15-21 19

10. Ναρθάκι 17-27 17

11. Ζάππειο 29-36 15

12. Μάνδρα 16-35 12

13. Χαραυγή 13-47 5

14. Ακαδημία Φ. 14-57 3


Επόμενη αγωνιστική (10/3, 15:30)

Ναρθάκι-Άρης Διλόφου

Μάνδρα-Ακαδ.Αχιλλέα

Ανθούπολη-Χαραυγή

Ζάππειο-Υπέρεια

Βαμβακού-Παναγροτικός Νίκαιας

Αναγέννηση Φ.-Ραχούλα

Ιπποκράτης-Προμηθέας


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δολιχιακός-Μεσοχώρι 1-6

Ροδιακός-Αβέρωφ 2-1

Ευαγγελισμός-Λαρισαϊκός 1-1

Δρυμός-Τοξότης 2-3

Καρυά-Συκέα 5-3

Πανιώνιος-Πλατανούλια 4-2

Βαλανίδα-Δένδρα 1-1


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 51-7 40

2. Μεσοχώρι 42-19 36

3. Λαρισαϊκός 37-15 34

4. Πανιώνιος 41-14 33

5. Ροδιακός 37-27 24

6. Δρυμός 34-29 23

7. Τοξότης 27-35 21

8. Συκέα 23-42 19

9. Βαλανίδα 16-24 19

10. Πλατανούλια 24-34 17

11. Δολιχιακός 23-46 15

12. Ευαγγελισμός 28-44 13

13. Καρυά 22-44 12

14. Δένδρα 10-33 8


Επόμενη αγωνιστική (11/3, 15:30)

Μεσοχώρι-Αβέρωφ

Λαρισαϊκός-Δολιχιακός

Τοξότης-Ροδιακός

Συκέα-Ευαγγελισμός

Πλατανούλια-Δρυμός

Δένδρα-Καρυά

Βαλανίδα-Πανιώνιος


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νέο Περιβόλι-Πελασγιώτιδα 2-0

Πυργετός-Μαρμαρίνη 1-1

Πουρνάρι-Κουλούρι 0-0

Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος-Χειμάδι 6-0

Ανάβρα-Γλαύκη 2-0

Παραπόταμος-Στόμιο 3-0

Ομορφοχώρι-Σ.Σ. Ραψάνης 1-4


Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Ανάβρα 55-9 41

2. Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος 45-14 39

3. Πυργετός 33-11 35

4. Σ.Σ. Ραψάνης 32-23 29

5. Μαρμαρίνη 25-21 28

6. Πελασγιώτιδα 22-15 25

7. Πουρνάρι 20-22 25

8. Κουλούρι 22-22 25

9. Νέο Περιβόλι 22-46 18

10. Παραπόταμος 19-40 15

11. Χειμάδι 17-38 14

12. Στόμιο 25-41 14

13. Ομορφοχώρι 15-34 11

14. Γλαύκη 16-41 8

*Η Γλαύκη ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική (11/3, 15:30)

Πυργετός-Νέο Περιβόλι

Πελασγιώτιδα-Πουρνάρι

Μαρμαρίνη-Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος

Κουλούρι-Ανάβρα

Χειμάδι-Παραπόταμος

Γλαύκη-Ομορφοχώρι

Στόμιο-Σ.Σ. Ραψάνης


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Άγιος Θωμάς-Κρήνη 2-1

Τερψιθέα- Άγιος Γεώργιος 3-0

Σταυρός-Χαλκιάδες 1-5

Μυραϊκός-Θύελλα Βασιλί 1-2

Ρεπό: Φορτούνα Κουτσοχέρου


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Φορτούνα Κουτσοχέρου 32-9 27

2. Κρήνη 28-9 24

3. Βασιλί 15-6 23

4. Άγιος Θωμάς 15-16 20

5. Χαλκιάδες 27-19 19

6. Τερψιθέα 20-11 15

7. Μυραϊκός 18-26 8

8. Άγιος Γεώργιος 6-19 -1

9. Σταυρός 6-53 -2

*Ο Άγιος Γεώργιος και ο Σταυρός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς και η Τερψιθέα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική (10/3, 15:30)
Άγιος Γεώργιος-Φορτούνα Κουτσοχέρου

Χαλκιάδες-Άγιος Θωμάς

Θύελλα Βασιλί-Τερψιθέα

Σταυρός-Μυραϊκός

Ρεπό: Κρήνη


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δευκαλίων-Α.Π. Ελασσόνας α.α. 0-3

Μπαράζ/Πηνειός-Δασοχώρι 2-0

Βερδικούσια-Δελέρια (αναβολή)

Μύτικας-Μαρίνος Αντύπας 1-1

Ρεπό: Θύελλα Μεγ. Ελ.


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Δασοχώρι 30-12 28

2. Βερδικούσια 29-12 24

3. Α.Π. Ελασσόνας 36-14 24

4. Μπαράζ/Πηνειός 30-20 22

5. Δελέρια 16-24 12

6. Μαρίνος Αντύπας 23-28 13

7. Μεγάλο Ελ/χωρι 14-24 13

8. Μύτικας Καλυβίων 7-22 6

*Το Δασοχώρι και ο Μύτικας Καλυβίων ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Ο Δευκαλίων Κρανιάς έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Μύτικας, Α.Σ. Μπαράζ/Πηνειός, Μαρίνος Αντύπας και Βερδικούσια έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (18/3, 15:30)
Μεγάλο Ελ./χωρι-Δευκαλίων α.α 3-0

Α.Π. Ελασσόνας-Βερδικούσια

Δασοχώρι-Μύτικας

Μαρίνος Αντύπας-Δελέρια

Ρεπό: Μπαράζ/Πηνειός


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Γαλήνη-Ελάτεια 4-0

Αιγάνη-Αετόλοφος 3-1

Λάρισα ’88-Καλαρρύτες α.α. 3-0

Αρμένιο-Ομόνοια 2-0

Ρεπό: Διογένης


Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Αιγάνη 34-15 28

2. Αρμένιο 20-7 24

3. Αετόλοφος 18-10 17

4. Γαλήνη 23-17 14

5. Ομόνοια 14-19 13

6. Ελάτεια 15-22 13

7. Λάρισα ’88 13-10 13

8. Διογένης 11-31 1

*Οι Καλαρρύτες αποβλήθηκαν από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (10/3, 15:30)

Ελάτεια-Αετόλοφος

Ομόνοια-Γαλήνη

Καλαρρύτες-Διογένης

Αρμένιο-Λάρισα ’88

Ρεπό: Αιγάνη

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt