.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
06 Μάρτιος 2018

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 2014

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

ΑΟΧ/Κισσαμικός-Εργοτέλης 0-3

Αχαρναϊκός-Α.Ε. Καραϊσκάκης α.α. 0-3

Παναχαϊκή-Καλλιθέα 1-0

Βέροια-Απόλλων Λάρισας α.α. 0-3

Άρης-Τρίκαλα 0-0

Σπάρτη-Απόλλων Καλαμαριάς 0-4

Δόξα Δράμας-Αιγινιακός 3-3

Πανσερραϊκός-Παναιγιάλειος 3-0

ΟΦΗ-Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0


Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. Άρης 35-6 49

2. ΟΦΗ 42-8 45

3. Παναχαϊκή 26-8 43

4. Απόλλων Λάρισας 24-21 31

5. ΑΟΧ Κισσαμικός 26-17 31

6. Τρίκαλα 16-11 31

7. Δόξα Δράμας 26-15 31

8. ΑΕ Καραϊσκάκης 20-16 29

9. Απόλλων Πόντου 25-15 28

10. Σπάρτη 14-16 25

11. Αιγινιακός 19-33 23

12. Αναγέννηση Καρδίτσας 15-20 21

13. Εργοτέλης 22-26 20

14.Πανσερραϊκός 21-30 16

15 . Καλλιθέα 12-21 14

16. Παναιγιάλειος 10-29 13

* Ο Αχαρναϊκός έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα ενώ η Βέροια έχει αποχωρήσει


Επόμενη αγωνιστική (7/3, 15:00)

Αχαρναϊκός-ΑΟΧ/Κισσαμικός α.α. 0-3

Εργοτέλης-Παναχαϊκή

Α.Ε. Καραϊσκάκης-Βέροια α.α. 3-0

Απόλλων Λάρισας-Σπάρτη

Τρίκαλα-Δόξα Δράμας

Απόλλων Πόντου-Πανσερραϊκός

Αιγινιακός-ΟΦΗ

Παναιγιάλειος-Αναγέννηση Καρδίτσας


Τα αποτελέσματα

Αμβρυσσέας Διστόμου-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0

Ιτέα-Ρήγας Φεραίος 2-0

ΝΠΣ Βόλος-Ολυμπιακός Βόλου 1-0

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΟ Σελλάνων 0-1

Βελούχι-Αχιλλέας Φαρσάλων 1-3

Αλμυρός-Θήβα 3-0

Ρεπό: Νίκη Βόλου


Η βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 56-15 56

2. Νίκη Βόλου 30-11 39

3. Αλμυρός 29-17 36

4. Ιτέα 33-19 35

5. Αμβρυσσέας Διστόμου 26-22 31

6. Ολυμπιακός Βόλου 17-15 30

7. Θήβα 33-20 30

8. Σέλλανα 23-20 28

9. Ρήγας Φεραίος 17-25 22

10. Αχιλλέας Φαρσάλων 14-31 19

11. Διγενής Νεοχωρίου 12-29 19

12. Μαρτίνο 18-43 15

13. Βελούχι 15-56 6


Επόμενη αγωνιστική (11/3, 15:00)

Οπούντιος Μαρτίνου-Ρήγας Φεραίος

Ολυμπιακός Βόλου-Αμβρυσσέας Διστόμου

ΑΟ Σελλάνων-Αστέρας Ιτέας

Αχιλλέας Φαρσάλων-Διγενής Νεοχωρίου

Αλμυρός-Νίκη Βόλου

Θήβα-Βελούχι

Ρεπό: ΝΠΣ Βόλος


DE-TOX”-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Τσαριτσάνη-Συκούριο 2-1

Αργυροπούλι-Δαμασιακός 0-0

Σμόλικας-Ηρακλής Λάρισας 0-0

Δήμητρα Γιάννουλης-Βλαχογιάννι 2-0

Νέα Πολιτεία-Λάρισα 2012 1-3

Βούναινα-Δωτιέας Αγιάς 1-5

Αμυγδαλέα-Φαλανιακός 1-1

Τύρναβος-Π.Ο.Ε 1-0


Η βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. Τσαριτσάνη 48-17 50

2. Ηρακλής Λάρισας 39-16 48

3. Σμόλικας 29-13 40

4. Αργυροπούλι 25-20 38

5. Π.Ο.Ε 29-17 36

6. Αμυγδαλέα 30-22 35

7. Συκούριο 27-26 33

8. Δαμασιακός 23-23 29

9. Λάρισα 2012 24-17 31

10. Δωτιέας Αγιάς 27-25 30

11. Τύρναβος 26-30 26

12.Δήμητρα Γιάννουλης 20-24 26

13. Βούναινα 26-47 22

14. Φαλανιακός 22-30 21

15. Βλαχογιάννι 16-40 18

16. Νέα Πολιτεία 16-59 5


Επόμενη αγωνιστική (10/3, 15:30)

Συκούριο-Δαμασιακός

Ηρακλής Λάρισας-Τσαριτσάνη (Κυριακή 11/3, 15:30)

Βλαχογιάννι-Αργυροπούλι

Λάρισα 2012-Σμόλικας

Δωτιέας Αγιάς-Δήμητρα Γιάνν.

Φαλανιακός-Νέα Πολιτεία

Τύρναβος-Βούναινα

Π.Ο.Ε-Αμυγδαλέα


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Νεάπολη-Μελισσοχώρι 1-1

Αμπελόκηποι-Μελιβοία 1-2

Αστέρας Τυρν.-Μακρυχώρι α.α. 0-3

Γόννοι-Μαυροβούνι 0-1

Κιλελέρ-Αμπελωνιακός 2-1

Αμπελιά-Μελία 7-0

Ελευθεραί-Ακαδημία Τυρνάβου 1-1

Καλοχώρι-Άγιοι Ανάργυροι 0-1


Η βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 56-17 52

2. Μακρυχώρι 47-13 51

3. Αμπελωνιακός 40-20 45

4. Ακαδημία Τυρνάβου 39-20 43

5. Μαυροβούνι 34-18 42

6. Ελευθεραί 38-30 40

7. Αμπελιά 47-25 38

8. Μελισσοχώρι 28-19 37

9. Νεάπολη 32-24 34

10. Άγιοι Ανάργυροι 36-26 31

11. Μελιβοία 32-36 27

12. Γόννοι 33-44 23

13. Αμπελόκηποι 26-37 19

14. Μελία 17-54 10

15. Καλοχώρι 11-61 9

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (11/3, 15:30)

Μελισσοχώρι-Μελιβοία

Μακρυχώρι-Νεάπολη

Μαυροβούνι-Αμπελόκηποι

Αμπελωνιακός-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0

Μελία-Γόννοι

Ακαδ. Τυρνάβου-Κιλελέρ

Καλοχώρι-Αμπελιά

Αγ. Ανάργυροι-Ελευθεραί


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Αχιλλέα-Ναρθάκι 0-1

Χαραυγή-Δίλοφος 0-0

Υπέρεια-Μάνδρα 5-1

Παναγροτικός-Ανθούπολη 1-1

Ραχούλα-Ζάππειο 3-2

Προμηθέας-Βαμβακού 1-0

Ιπποκράτης-Αναγέννηση Φ. 2-0


Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Παναγροτικός Νίκαιας 50-11 40

2. Προμηθέας 34-8 40

3. Ιπποκράτης 33-14 35

4. Αναγέννηση Φ. 28-18 28

5. Βαμβακού 31-17 27

6. Ραχούλα 32-27 25

7. Ανθούπολη 20-19 24

8. Υπέρεια 34-27 23

9. Δίλοφος 15-21 19

10. Ναρθάκι 17-27 17

11. Ζάππειο 29-36 15

12. Μάνδρα 16-35 12

13. Χαραυγή 13-47 5

14. Ακαδημία Φ. 14-57 3


Επόμενη αγωνιστική (10/3, 15:30)

Ναρθάκι-Άρης Διλόφου

Μάνδρα-Ακαδ.Αχιλλέα

Ανθούπολη-Χαραυγή

Ζάππειο-Υπέρεια

Βαμβακού-Παναγροτικός Νίκαιας

Αναγέννηση Φ.-Ραχούλα

Ιπποκράτης-Προμηθέας


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δολιχιακός-Μεσοχώρι 1-6

Ροδιακός-Αβέρωφ 2-1

Ευαγγελισμός-Λαρισαϊκός 1-1

Δρυμός-Τοξότης 2-3

Καρυά-Συκέα 5-3

Πανιώνιος-Πλατανούλια 4-2

Βαλανίδα-Δένδρα 1-1


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 51-7 40

2. Μεσοχώρι 42-19 36

3. Λαρισαϊκός 37-15 34

4. Πανιώνιος 41-14 33

5. Ροδιακός 37-27 24

6. Δρυμός 34-29 23

7. Τοξότης 27-35 21

8. Συκέα 23-42 19

9. Βαλανίδα 16-24 19

10. Πλατανούλια 24-34 17

11. Δολιχιακός 23-46 15

12. Ευαγγελισμός 28-44 13

13. Καρυά 22-44 12

14. Δένδρα 10-33 8


Επόμενη αγωνιστική (11/3, 15:30)

Μεσοχώρι-Αβέρωφ

Λαρισαϊκός-Δολιχιακός

Τοξότης-Ροδιακός

Συκέα-Ευαγγελισμός

Πλατανούλια-Δρυμός

Δένδρα-Καρυά

Βαλανίδα-Πανιώνιος


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νέο Περιβόλι-Πελασγιώτιδα 2-0

Πυργετός-Μαρμαρίνη 1-1

Πουρνάρι-Κουλούρι 0-0

Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος-Χειμάδι 6-0

Ανάβρα-Γλαύκη 2-0

Παραπόταμος-Στόμιο 3-0

Ομορφοχώρι-Σ.Σ. Ραψάνης 1-4


Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Ανάβρα 55-9 41

2. Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος 45-14 39

3. Πυργετός 33-11 35

4. Σ.Σ. Ραψάνης 32-23 29

5. Μαρμαρίνη 25-21 28

6. Πελασγιώτιδα 22-15 25

7. Πουρνάρι 20-22 25

8. Κουλούρι 22-22 25

9. Νέο Περιβόλι 22-46 18

10. Παραπόταμος 19-40 15

11. Χειμάδι 17-38 14

12. Στόμιο 25-41 14

13. Ομορφοχώρι 15-34 11

14. Γλαύκη 16-41 8

*Η Γλαύκη ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική (11/3, 15:30)

Πυργετός-Νέο Περιβόλι

Πελασγιώτιδα-Πουρνάρι

Μαρμαρίνη-Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος

Κουλούρι-Ανάβρα

Χειμάδι-Παραπόταμος

Γλαύκη-Ομορφοχώρι

Στόμιο-Σ.Σ. Ραψάνης


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Άγιος Θωμάς-Κρήνη 2-1

Τερψιθέα- Άγιος Γεώργιος 3-0

Σταυρός-Χαλκιάδες 1-5

Μυραϊκός-Θύελλα Βασιλί 1-2

Ρεπό: Φορτούνα Κουτσοχέρου


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Φορτούνα Κουτσοχέρου 32-9 27

2. Κρήνη 28-9 24

3. Βασιλί 15-6 23

4. Άγιος Θωμάς 15-16 20

5. Χαλκιάδες 27-19 19

6. Τερψιθέα 20-11 15

7. Μυραϊκός 18-26 8

8. Άγιος Γεώργιος 6-19 -1

9. Σταυρός 6-53 -2

*Ο Άγιος Γεώργιος και ο Σταυρός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς και η Τερψιθέα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική (10/3, 15:30)
Άγιος Γεώργιος-Φορτούνα Κουτσοχέρου

Χαλκιάδες-Άγιος Θωμάς

Θύελλα Βασιλί-Τερψιθέα

Σταυρός-Μυραϊκός

Ρεπό: Κρήνη


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δευκαλίων-Α.Π. Ελασσόνας α.α. 0-3

Μπαράζ/Πηνειός-Δασοχώρι 2-0

Βερδικούσια-Δελέρια (αναβολή)

Μύτικας-Μαρίνος Αντύπας 1-1

Ρεπό: Θύελλα Μεγ. Ελ.


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Δασοχώρι 30-12 28

2. Βερδικούσια 29-12 24

3. Α.Π. Ελασσόνας 36-14 24

4. Μπαράζ/Πηνειός 30-20 22

5. Δελέρια 16-24 12

6. Μαρίνος Αντύπας 23-28 13

7. Μεγάλο Ελ/χωρι 14-24 13

8. Μύτικας Καλυβίων 7-22 6

*Το Δασοχώρι και ο Μύτικας Καλυβίων ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Ο Δευκαλίων Κρανιάς έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Μύτικας, Α.Σ. Μπαράζ/Πηνειός, Μαρίνος Αντύπας και Βερδικούσια έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (18/3, 15:30)
Μεγάλο Ελ./χωρι-Δευκαλίων α.α 3-0

Α.Π. Ελασσόνας-Βερδικούσια

Δασοχώρι-Μύτικας

Μαρίνος Αντύπας-Δελέρια

Ρεπό: Μπαράζ/Πηνειός


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Γαλήνη-Ελάτεια 4-0

Αιγάνη-Αετόλοφος 3-1

Λάρισα ’88-Καλαρρύτες α.α. 3-0

Αρμένιο-Ομόνοια 2-0

Ρεπό: Διογένης


Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Αιγάνη 34-15 28

2. Αρμένιο 20-7 24

3. Αετόλοφος 18-10 17

4. Γαλήνη 23-17 14

5. Ομόνοια 14-19 13

6. Ελάτεια 15-22 13

7. Λάρισα ’88 13-10 13

8. Διογένης 11-31 1

*Οι Καλαρρύτες αποβλήθηκαν από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (10/3, 15:30)

Ελάτεια-Αετόλοφος

Ομόνοια-Γαλήνη

Καλαρρύτες-Διογένης

Αρμένιο-Λάρισα ’88

Ρεπό: Αιγάνη

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt      alt      alt     alt      alt     

alt      alt      alt     alt      alt

alt      alt      alt