.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
19 Μάρτιος 2018

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 5028

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Βέροια-ΑΟΧ/Κισσαμικός α.α. 0-3

Παναχαϊκή-Άρης 1-1

Αχαρναϊκός-Σπάρτη α.α. 0-3

Εργοτέλης-Δόξα Δράμας 0-1

Α.Ε. Καραϊσκάκης-Πανσερραϊκός 3-0

Καλλιθέα-ΟΦΗ 1-3

Απόλλων Λάρισας-Αναγέννηση Καρδίτσας 4-1

Τρίκαλα-Παναιγιάλειος 1-0

Απόλλων Πόντου-Αιγινιακός 2-0


Η βαθμολογία (21η αγωνιστική):

1. Άρης 39-7 54

2. ΟΦΗ 50-9 54

---------------------------------------------

3. Παναχαϊκή 30-12 47

4. Δόξα Δράμας 30-15 40

5. Απόλλων Λάρισας 31-24 37

6. ΑΟΧ Κισσαμικός 32-19 37

7. Απόλλων Πόντου 31-16 37

8. ΑΕ Καραϊσκάκης 27-17 36

9. Τρίκαλα 17-15 34

10. Σπάρτη 18-19 29

11. Εργοτέλης 24-31 23

12. Αιγινιακός 20-39 23

-------------------------------------------------

13. Αναγέννηση Καρδίτσας 16-26 22

14. Παναιγιάλειος 15-31 20

15. Πανσερραϊκός 24-36 19

16 . Καλλιθέα 13-26 15

* Ο Αχαρναϊκός έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα ενώ η Βέροια έχει αποχωρήσει


Επόμενη αγωνιστική (24/3, 15:00)

ΑΟΧ/Κισσαμικός-Άρης

Σπάρτη-Βέροια α.α. 3-0

Δόξα Δράμας-Παναχαϊκή (25/3, 15:00)

Πανσερραϊκός-Αχαρναϊκός α.α. 3-0

ΟΦΗ-Εργοτέλης

Αναγέννηση Καρδίτσας-Α.Ε. Καραϊσκάκης

Παναιγιάλειος-Καλλιθέα

Αιγινιακός-Απόλλων Λάρισας

Απόλλων Πόντου-Τρίκαλα


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Ολυμπιακός Βόλου-Οπούντιος Μαρτίνου 6-0

Ρήγας Φεραίος-ΑΟ Σελλάνων 1-0

Ιτέα-Αχιλλέας Φαρσάλων 3-2

ΝΠΣ Βόλος-Αλμυρός 2-2

Διγενής Νεοχωρίου-Θήβα 1-0

Βελούχι-Νίκη Βόλου 0-5

Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου


Η βαθμολογία (24η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 58-17 57

---------------------------------------

2. Νίκη Βόλου 35-12 42

3. Αλμυρός 32-19 40

4. Ιτέα 36-22 38

5. Ολυμπιακός Βόλου 26-15 36

6. Θήβα 36-22 33

7. Αμβρυσσέας Διστόμου 26-25 31

------------------------------------------

8. Σέλλανα 24-21 31

9. Ρήγας Φεραίος 20-26 28

10. Διγενής Νεοχωρίου 14-30 23

11. Αχιλλέας Φαρσάλων 17-35 20

12. Μαρτίνο 19-51 15

13. Βελούχι 16-64 6


Επόμενη αγωνιστική (24/3, 15:00)

Οπούντιος Μαρτίνου-Σέλλανα

Αχιλλέας Φαρσάλων-Ρήγας Φεραίος

Αλμυρός-Αμβρυσσέας Διστόμου

Θήβα-Αστέρας Ιτέας

Βελούχι-ΝΠΣ Βόλος

Νίκη Βόλου-Διγενής Νεοχωρίου

Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου


DE-TOX”-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Ηρακλής Λάρισας-Συκούριο 1-1

Δαμασιακός-Βλαχογιάννι 1-0

Τσαριτσάνη-Λάρισα 2012 3-2

Αργυροπούλι-Δωτιέας Αγιάς 0-2

Σμόλικας-Φαλανιακός 1-1

Δήμητρα Γιάνν.-Τύρναβος 1-1

Νέα Πολιτεία-ΠΟΕ 0-1

Βούναινα-Αμυγδαλέα 0-1


Η βαθμολογία (24η αγωνιστική):

1. Τσαριτσάνη 51-20 53

2. Ηρακλής Λάρισας 41-17 52

3. Σμόλικας 31-15 42

4. Αμυγδαλέα 35-24 41

--------------------------------------------

5. Αργυροπούλι 28-22 41

6. Π.Ο.Ε 32-21 39

7. Δωτιέας Αγιάς 31-25 36

8. Δαμασιακός 26-24 35

9. Συκούριο 29-29 34

10. Λάρισα 2012 27-21 32

11. Τύρναβος 27-31 28

-----------------------------------------

12.Δήμητρα Γιάννουλης 21-27 27

13. Φαλανιακός 28-31 25

14. Βούναινα 26-48 23

15. Βλαχογιάννι 16-44 18

------------------------------------------

16. Νέα Πολιτεία 16-65 5


Επόμενη αγωνιστική (24/3, 16:00)

Συκούριο-Βλαχογιάννι

Λάρισα 2012-Ηρακλής Λάρ.

Δωτιέας Αγιάς-Δαμασιακός

Φαλανιακός-Τσαριτσάνη

Τύρναβος-Αργυροπούλι

Π.Ο.Ε-Σμόλικας

Αμυγδαλέα-Δήμητρα Γιάνν.

Βούναινα-Νέα Πολιτεία


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μακρυχώρι-Μελισσοχώρι 1-0

Μελιβοία-Μαυροβούνι 0-1

Νεάπολη-Αμπελωνιακός 0-1

Αμπελόκηποι-Μελία 6-0

Αστέρας Τυρν.-Ακαδ. Τυρνάβου α.α. 0-3

Γόννοι-Καλοχώρι 2-0

Κιλελέρ-Αγ. Ανάργυροι 2-1

Αμπελιά-Ελευθεραί 2-0


Η βαθμολογία (24η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 59-21 55

------------------------------------------

2. Μακρυχώρι 48-13 55

3. Αμπελωνιακός 44-20 51

4. Ακαδημία Τυρνάβου 45-21 49

5. Μαυροβούνι 35-18 46

-------------------------------------------

6. Αμπελιά 50-26 42

7. Ελευθεραί 39-33 41

8. Μελισσοχώρι 28-20 38

9. Νεάπολη 32-25 35

-------------------------------------------

10. Άγιοι Ανάργυροι 38-29 32

11. Γόννοι 38-44 29

12. Μελιβοία 32-37 28

13. Αμπελόκηποι 32-37 23

--------------------------------------------

14. Μελία 17-63 10

15. Καλοχώρι 12-64 10

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (24/3, 16:00)

Μελισσοχώρι-Μαυροβούνι

Αμπελωνιακός-Μακρυχώρι

Μελία-Μελιβοία

Ακαδ. Τυρνάβου-Νεάπολη

Καλοχώρι-Αμπελόκηποι

Άγιοι Ανάργυροι-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0

Ελευθεραί-Γόννοι

Αμπελιά-Κιλελέρ


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Μάνδρα-Ναρθάκι 1-1

Άρης Διλόφου-Ανθούπολη 1-1

Ακαδ.Αχιλλέα-Ζάππειο 0-4

Χαραυγή-Βαμβακού 0-2

Υπέρεια-Αναγέννηση Φ. 0-2

Παναγροτικός-Ιπποκράτης 1-0

Ραχούλα-Προμηθέας 0-1


Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. Προμηθέας 37-8 46

-----------------------------------------------

2. Παναγροτικός Νίκαιας 51-11 44

-----------------------------------------------

3. Ιπποκράτης 33-17 35

4. Αναγέννηση Φ. 32-20 32

5. Βαμβακού 33-17 31

6. Ανθούπολη 25-21 28

7. Ραχούλα 34-30 26

8. Υπέρεια 35-30 24

9. Ναρθάκι 21-30 21

10. Δίλοφος 18-25 20

11. Ζάππειο 34-37 19

12. Μάνδρα 18-40 13

-----------------------------------------

13. Ακαδημία Φ. 18-62 6

14. Χαραυγή 14-53 5

Επόμενη αγωνιστική

Ναρθάκι-Ανθούπολη

Ζάππειο-Μάνδρα

Βαμβακού-Άρης Διλόφου

Αναγέννηση Φ.-Ακαδ.Αχιλλέα

Ιπποκράτης-Χαραυγή

Προμηθέας-Υπέρεια

Ραχούλα-Παναγροτικός


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Λαρισαϊκός-Μεσοχώρι 2-1

Αβέρωφ-Τοξότης 3-0

Δολιχιακός-Συκέα 2-4

Ροδιακός-Πλατανούλια 2-2

Ευαγγελισμός-Δένδρα 1-1

Δρυμός-Βαλανίδα 1-1

Καρυά-Πανιώνιος 2-0


Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 54-8 43

--------------------------------------

3. Λαρισαϊκός 46-17 40

--------------------------------------

2. Μεσοχώρι 44-21 39

4. Πανιώνιος 43-17 33

5. Ροδιακός 43-29 28

6. Δρυμός 36-30 27

7. Βαλανίδα 25-17 26

8. Συκέα 28-45 23

9. Τοξότης 27-42 21

10. Πλατανούλια 26-37 18

11. Καρυά 26-44 18

12. Ευαγγελισμός 30-46 15

-------------------------------------------

13. Δολιχιακός 21-54 12

14. Δένδρα 11-36 9

Επόμενη αγωνιστική

Μεσοχώρι-Τοξότης

Συκέα-Λαρισαϊκός

Πλατανούλια-Αβέρωφ

Δένδρα-Δολιχιακός

Βαλανίδα-Ροδιακός

Πανιώνιος-Ευαγγελισμός

Καυρά-Δρυμός


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νέο Περιβόλι-Πουρνάρι 2-1

Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος-Πυργετός 2-1

Ανάβρα-Πελασγιώτιδα 3-0

Παραπόταμος-Μαρμαρίνη 4-1

Ομορφοχώρι-Κουλούρι 2-5

Σ.Σ. Ραψάνης-Χειμάδι 2-0

Στόμιο-Γλαύκη 0-2


Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. Ανάβρα 61-9 47

--------------------------------------------------------

2. Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος 49-15 45

--------------------------------------------------------

3. Πυργετός 37-14 38

4. Σ.Σ. Ραψάνης 34-25 32

5. Μαρμαρίνη 26-27 28

6. Πουρνάρι 24-26 28

8. Κουλούρι 27-27 28

7. Πελασγιώτιδα 24-21 25

9. Νέο Περιβόλι 25-50 21

11. Παραπόταμος 25-43 19

10. Στόμιο 27-43 17

12. Χειμάδι 19-42 15

----------------------------------------

13. Γλαύκη 20-42 14

14. Ομορφοχώρι 18-41 11

*Η Γλαύκη ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική

Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος-Νέο Περιβόλι

Πουρνάρι-Ανάβρα

Πυργετός-Παραπόταμος

Πελασγιώτιδα-Ομορφοχώρι

Μαρμαρίνη-Σ.Σ. Ραψάνης

Κουλούρι-Στόμιο

Χειμάδι-Γλαύκη


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Κρήνη-Άγιος Γεώργιος 6-1

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Θύελλα Βασιλί 2-1

Άγιος Θωμάς-Σταυρός 1-0

Μυραϊκός-Τερψιθέα 1-1

Ρεπό: Χαλκιάδες


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Φορτούνα Κουτσοχέρου 36-10 33

2. Κρήνη 34-10 27

----------------------------------------------

3. Βασιλί 18-8 26

4. Άγιος Θωμάς 16-17 23

5. Χαλκιάδες 28-19 22

6. Τερψιθέα 21-14 16

7. Μυραϊκός 23-27 12

8. Άγιος Γεώργιος 7-27 -1

9. Σταυρός 6-58 -2

*Ο Άγιος Γεώργιος και ο Σταυρός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς και η Τερψιθέα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική
Τερψιθέα-Φορτούνα Κουτσοχέρου

Μυραϊκός-Άγιος Θωμάς

Άγιος Γεώργιος-Χαλκιάδες

Θύελλα Βασιλί-Κρήνη

Ρεπό: Σταυρός


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μεγάλο Ελ./χωρι-Δευκαλίων α.α 3-0

Α.Π. Ελασσόνας-Βερδικούσια 1-1

Δασοχώρι-Μύτικας 3-0

Μαρίνος Αντύπας-Δελέρια 1-0

Ρεπό: Μπαράζ/Πηνειός


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Δασοχώρι 33-12 31

2. Βερδικούσια 31-14 26

---------------------------------------

3. Α.Π. Ελασσόνας 37-15 25

4. Μπαράζ/Πηνειός 32-22 23

5. Μαρίνος Αντύπας 25-29 17

6. Δελέρια 16-25 12

7. Μεγάλο Ελ/χωρι 14-24 13

8. Μύτικας Καλυβίων 9-27 7

*Το Δασοχώρι και ο Μύτικας Καλυβίων ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Ο Δευκαλίων Κρανιάς έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Βερδικούσια και Δελέρια έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική
Δελέρια-Α.Π. Ελασσόνας

Μαρίνος Αντύπας-Δασοχώρι

Δευκαλίων-Μπαράζ/Πηνειός α.α. 0-3

Βερδικούσια-Μεγάλο Ελ/χωρι

Ρεπό: Μύτικας


3ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Αετόλοφος-Ομόνοια 2-2

Αιγάνη-Καλαρρύτες α.α. 3-0

Γαλήνη-Αρμένιο 0-1

Λάρισα ’88-Διογένης 4-2

Ρεπό: Ελάτεια


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Αιγάνη 37-15 31

2. Αρμένιο 25-7 30

-----------------------------------------

3. Αετόλοφος 22-14 19

4. Γαλήνη 25-19 17

5. Λάρισα ’88 17-16 16

6. Ελάτεια 17-24 14

7. Ομόνοια 17-23 14

8. Διογένης 16-35 4

*Οι Καλαρρύτες αποβλήθηκαν από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική

Καλαρρύτες-Ελάτεια α.α. 0-3

Αρμένιο-Αετόλοφος

Διογένης-Αιγάνη

Γαλήνη-Λάρισα ’88

Ρεπό: Ομόνοια

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt