.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
26 Μάρτιος 2018

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 542

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Τα αποτελέσματα

ΑΟΧ/Κισσαμικός-Άρης 2-3

Σπάρτη-Βέροια α.α. 3-0

Δόξα Δράμας-Παναχαϊκή 2-0

Πανσερραϊκός-Αχαρναϊκός α.α. 3-0

ΟΦΗ-Εργοτέλης 4-2

Αναγέννηση Καρδίτσας-Α.Ε. Καραϊσκάκης 1-0

Παναιγιάλειος-Καλλιθέα 0-0

Αιγινιακός-Απόλλων Λάρισας 1-2

Απόλλων Πόντου-Τρίκαλα 1-1


Η βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. Άρης 42-9 57

2. ΟΦΗ 54-11 57

3. Παναχαϊκή 30-14 47

4. Δόξα Δράμας 32-15 43

5. Απόλλων Λάρισας 33-25 40

6. Απόλλων Πόντου 32-17 38

7. ΑΟΧ Κισσαμικός 34-22 37

8. ΑΕ Καραϊσκάκης 27-18 36

9. Τρίκαλα 18-16 35

10. Σπάρτη 21-19 32

11. Αναγέννηση Καρδίτσας 17-26 25

12. Εργοτέλης 26-35 23

13. Αιγινιακός 21-41 23

14. Πανσερραϊκός 27-36 22

15. Παναιγιάλειος 15-31 21

16 . Καλλιθέα 13-26 16

* Ο Αχαρναϊκός έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα ενώ η Βέροια έχει αποχωρήσει


Επόμενη αγωνιστική (31/3-1/4, 15:00)

(Σάββατο 31/3)

Σπάρτη-ΑΟΧ/Κισσαμικός

Παναχαϊκή-ΟΦΗ

Εργοτέλης-Παναιγιάλειος

Απόλλων Λάρισας-Τρίκαλα


(Κυριακή 1/4)

Άρης-Δόξα Δράμας

Βέροια-Πανσερραϊκός α.α. 0-3

Αχαρναϊκός-Αναγέννηση Καρδίτσας α.α. 0-3

Α.Ε. Καραϊσκάκης-Αιγινιακός

Καλλιθέα-Απόλλων Καλαμαριάς


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Οπούντιος Μαρτίνου-Σέλλανα 2-2

Αχιλλέας Φαρσάλων-Ρήγας Φεραίος 0-1

Αλμυρός-Αμβρυσσέας Διστόμου 0-1

Θήβα-Αστέρας Ιτέας 0-2

Βελούχι-ΝΠΣ Βόλος 1-5

Νίκη Βόλου-Διγενής Νεοχωρίου (Τετάρτη 28/3, 15:00)

Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου


Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 63-18 60

2. Νίκη Βόλου 35-12 42

3. Ιτέα 38-22 41

4. Αλμυρός 32-20 40

5. Ολυμπιακός Βόλου 26-15 36

6. Αμβρυσσέας Διστόμου 27-25 34

7. Ρήγας Φεραίος 21-26 34

8. Θήβα 36-24 33

9. Σέλλανα 26-23 32

10. Διγενής Νεοχωρίου 14-30 23

11. Αχιλλέας Φαρσάλων 17-35 20

12. Μαρτίνο 21-53 16

13. Βελούχι 17-69 6


Τελευταία αγωνιστική (1/4, 15:00)

ΑΟ Σελλάνων-Αχιλλέας Φαρσάλων

Ολυμπιακός Βόλου-Αλμυρός

Ρήγας Φεραίος-Θήβα

Αμβρυσσέας Διστόμου-Βελούχι

Αστέρας Ιτέας-Νίκη Βόλου

Διγενής Νεοχωρίου-ΝΠΣ Βόλος

Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου


DE-TOX”-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Βλαχογιάννι 2-2

Λάρισα 2012-Ηρακλής Λάρ. 1-1

Δωτιέας Αγιάς-Δαμασιακός 2-0

Φαλανιακός-Τσαριτσάνη 1-0

Τύρναβος-Αργυροπούλι 3-0

Π.Ο.Ε-Σμόλικας 0-1

Αμυγδαλέα-Δήμητρα Γιάνν. 1-0

Βούναινα-Νέα Πολιτεία 3-1


Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):

1. Τσαριτσάνη 51-21 53

2. Ηρακλής Λάρισας 42-18 53

3. Σμόλικας 32-15 45

4. Αμυγδαλέα 36-24 44

5. Αργυροπούλι 28-25 41

6. Π.Ο.Ε 32-22 39

7. Δωτιέας Αγιάς 33-25 39

8. Δαμασιακός 26-26 35

9. Συκούριο 31-31 35

10. Λάρισα 2012 28-22 33

11. Τύρναβος 30-31 31

12. Φαλανιακός 29-31 28

13.Δήμητρα Γιάννουλης 21-28 27

14. Βούναινα 29-49 26

15. Βλαχογιάννι 18-46 19

16. Νέα Πολιτεία 17-68 5


Επόμενη αγωνιστική (1/4, 17:00)

Λάρισα 2012-Συκούριο

Βλαχογιάννι-Δωτιέας Αγιάς

Ηρακλής Λάρ.-Φαλανιακός

Δαμασιακός-Τύρναβος

Τσαριτσάνη-Π.Ο.Ε

Αργυροπούλι-Αμυγδαλέα

Σμόλικας-Βούναινα

Δήμητρα Γιάνν.-Νέα Πολιτεία


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Μαυροβούνι 0-0

Αμπελωνιακός-Μακρυχώρι 2-1

Μελία-Μελιβοία 0-4

Ακαδ. Τυρνάβου-Νεάπολη 2-0

Καλοχώρι-Αμπελόκηποι 1-2

Άγιοι Ανάργυροι-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0

Ελευθεραί-Γόννοι 5-2

Αμπελιά-Κιλελέρ 2-3


Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 62-23 58

2. Μακρυχώρι 49-15 55

3. Αμπελωνιακός 46-21 54

4. Ακαδημία Τυρνάβου 47-21 52

5. Μαυροβούνι 35-18 47

6. Ελευθεραί 44-35 44

7. Αμπελιά 52-29 42

8. Μελισσοχώρι 28-20 39

9. Νεάπολη 32-27 35

10. Άγιοι Ανάργυροι 41-29 35

11. Μελιβοία 36-37 31

12. Γόννοι 40-49 29

13. Αμπελόκηποι 34-38 26

14. Μελία 17-67 10

15. Καλοχώρι 13-66 10

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (31/3, 17:00)

Αμπελωνιακός-Μελισσοχώρι

Μαυροβούνι-Μελία

Μακρυχώρι-Ακαδ. Τυρνάβου

Μελιβοία-Καλοχώρι

Νεάπολη-Αγ. Ανάργυροι

Αμπελόκηποι-Ελευθεραί

Αστέρας Τυρν.-Αμπελιά

Γόννοι-Κιλελέρ


Β΄ΕΠΣΛ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μεσοχώρι-Τοξότης 6-3

Συκέα-Λαρισαϊκός2-2

Πλατανούλια-Αβέρωφ 0-3

Δένδρα-Δολιχιακός 7-0

Βαλανίδα-Ροδιακός 0-1

Πανιώνιος-Ευαγγελισμός 1-0

Καρυά-Δρυμός 0-2


Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 57-8 46

2. Μεσοχώρι 50-24 42

3. Λαρισαϊκός 48-19 41

4. Πανιώνιος 44-17 36

5. Ροδιακός 44-29 31

6. Δρυμός 38-30 30

7. Βαλανίδα 25-18 26

8. Συκέα 30-47 24

9. Τοξότης 30-48 21

10. Πλατανούλια 26-40 18

11. Καρυά 26-46 18

12. Ευαγγελισμός 30-47 15

13. Δένδρα 18-36 12

14. Δολιχιακός 21-61 12


Επόμενη αγωνιστική (31/3, 17:00)

Συκέα-Μεσοχώρι

Τοξότης-Πλατανούλια

Λαρισαϊκός-Δένδρα

Αβέρωφ-Βαλανίδα

Δολιχιακός-Πανιώνιος

Ροδιακός-Καρυά

Ευαγγελισμός-Δρυμός


Γ΄ΕΠΣΛ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (Εξ’αναβολής)

Βερδικούσια-Δελέρια 3-0


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Δασοχώρι 33-12 31

2. Βερδικούσια 34-14 29

----------------------------------------

3. Α.Π. Ελασσόνας 37-15 25

4. Μπαράζ/Πηνειός 32-22 23

5. Μαρίνος Αντύπας 25-29 17

6. Δελέρια 16-28 12

7. Μεγάλο Ελ/χωρι 14-24 13

8. Μύτικας Καλυβίων 9-27 7

*Το Δασοχώρι και ο Μύτικας Καλυβίων ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Ο Δευκαλίων Κρανιάς έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (1/4, 17:00)
Δελέρια-Α.Π. Ελασσόνας

Μαρίνος Αντύπας-Δασοχώρι (Κυριακή 11:30)

Δευκαλίων-Μπαράζ/Πηνειός α.α. 0-3

Βερδικούσια-Μεγάλο Ελ/χωρι

Ρεπό: Μύτικας

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt      alt      alt     alt      alt     

alt      alt      alt     alt      alt

alt      alt      alt