.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
26 Μάρτιος 2018

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 3956

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Τα αποτελέσματα

ΑΟΧ/Κισσαμικός-Άρης 2-3

Σπάρτη-Βέροια α.α. 3-0

Δόξα Δράμας-Παναχαϊκή 2-0

Πανσερραϊκός-Αχαρναϊκός α.α. 3-0

ΟΦΗ-Εργοτέλης 4-2

Αναγέννηση Καρδίτσας-Α.Ε. Καραϊσκάκης 1-0

Παναιγιάλειος-Καλλιθέα 0-0

Αιγινιακός-Απόλλων Λάρισας 1-2

Απόλλων Πόντου-Τρίκαλα 1-1


Η βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. Άρης 42-9 57

2. ΟΦΗ 54-11 57

3. Παναχαϊκή 30-14 47

4. Δόξα Δράμας 32-15 43

5. Απόλλων Λάρισας 33-25 40

6. Απόλλων Πόντου 32-17 38

7. ΑΟΧ Κισσαμικός 34-22 37

8. ΑΕ Καραϊσκάκης 27-18 36

9. Τρίκαλα 18-16 35

10. Σπάρτη 21-19 32

11. Αναγέννηση Καρδίτσας 17-26 25

12. Εργοτέλης 26-35 23

13. Αιγινιακός 21-41 23

14. Πανσερραϊκός 27-36 22

15. Παναιγιάλειος 15-31 21

16 . Καλλιθέα 13-26 16

* Ο Αχαρναϊκός έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα ενώ η Βέροια έχει αποχωρήσει


Επόμενη αγωνιστική (31/3-1/4, 15:00)

(Σάββατο 31/3)

Σπάρτη-ΑΟΧ/Κισσαμικός

Παναχαϊκή-ΟΦΗ

Εργοτέλης-Παναιγιάλειος

Απόλλων Λάρισας-Τρίκαλα


(Κυριακή 1/4)

Άρης-Δόξα Δράμας

Βέροια-Πανσερραϊκός α.α. 0-3

Αχαρναϊκός-Αναγέννηση Καρδίτσας α.α. 0-3

Α.Ε. Καραϊσκάκης-Αιγινιακός

Καλλιθέα-Απόλλων Καλαμαριάς


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Οπούντιος Μαρτίνου-Σέλλανα 2-2

Αχιλλέας Φαρσάλων-Ρήγας Φεραίος 0-1

Αλμυρός-Αμβρυσσέας Διστόμου 0-1

Θήβα-Αστέρας Ιτέας 0-2

Βελούχι-ΝΠΣ Βόλος 1-5

Νίκη Βόλου-Διγενής Νεοχωρίου (Τετάρτη 28/3, 15:00)

Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου


Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 63-18 60

2. Νίκη Βόλου 35-12 42

3. Ιτέα 38-22 41

4. Αλμυρός 32-20 40

5. Ολυμπιακός Βόλου 26-15 36

6. Αμβρυσσέας Διστόμου 27-25 34

7. Ρήγας Φεραίος 21-26 34

8. Θήβα 36-24 33

9. Σέλλανα 26-23 32

10. Διγενής Νεοχωρίου 14-30 23

11. Αχιλλέας Φαρσάλων 17-35 20

12. Μαρτίνο 21-53 16

13. Βελούχι 17-69 6


Τελευταία αγωνιστική (1/4, 15:00)

ΑΟ Σελλάνων-Αχιλλέας Φαρσάλων

Ολυμπιακός Βόλου-Αλμυρός

Ρήγας Φεραίος-Θήβα

Αμβρυσσέας Διστόμου-Βελούχι

Αστέρας Ιτέας-Νίκη Βόλου

Διγενής Νεοχωρίου-ΝΠΣ Βόλος

Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου


DE-TOX”-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Βλαχογιάννι 2-2

Λάρισα 2012-Ηρακλής Λάρ. 1-1

Δωτιέας Αγιάς-Δαμασιακός 2-0

Φαλανιακός-Τσαριτσάνη 1-0

Τύρναβος-Αργυροπούλι 3-0

Π.Ο.Ε-Σμόλικας 0-1

Αμυγδαλέα-Δήμητρα Γιάνν. 1-0

Βούναινα-Νέα Πολιτεία 3-1


Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):

1. Τσαριτσάνη 51-21 53

2. Ηρακλής Λάρισας 42-18 53

3. Σμόλικας 32-15 45

4. Αμυγδαλέα 36-24 44

5. Αργυροπούλι 28-25 41

6. Π.Ο.Ε 32-22 39

7. Δωτιέας Αγιάς 33-25 39

8. Δαμασιακός 26-26 35

9. Συκούριο 31-31 35

10. Λάρισα 2012 28-22 33

11. Τύρναβος 30-31 31

12. Φαλανιακός 29-31 28

13.Δήμητρα Γιάννουλης 21-28 27

14. Βούναινα 29-49 26

15. Βλαχογιάννι 18-46 19

16. Νέα Πολιτεία 17-68 5


Επόμενη αγωνιστική (1/4, 17:00)

Λάρισα 2012-Συκούριο

Βλαχογιάννι-Δωτιέας Αγιάς

Ηρακλής Λάρ.-Φαλανιακός

Δαμασιακός-Τύρναβος

Τσαριτσάνη-Π.Ο.Ε

Αργυροπούλι-Αμυγδαλέα

Σμόλικας-Βούναινα

Δήμητρα Γιάνν.-Νέα Πολιτεία


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Μαυροβούνι 0-0

Αμπελωνιακός-Μακρυχώρι 2-1

Μελία-Μελιβοία 0-4

Ακαδ. Τυρνάβου-Νεάπολη 2-0

Καλοχώρι-Αμπελόκηποι 1-2

Άγιοι Ανάργυροι-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0

Ελευθεραί-Γόννοι 5-2

Αμπελιά-Κιλελέρ 2-3


Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 62-23 58

2. Μακρυχώρι 49-15 55

3. Αμπελωνιακός 46-21 54

4. Ακαδημία Τυρνάβου 47-21 52

5. Μαυροβούνι 35-18 47

6. Ελευθεραί 44-35 44

7. Αμπελιά 52-29 42

8. Μελισσοχώρι 28-20 39

9. Νεάπολη 32-27 35

10. Άγιοι Ανάργυροι 41-29 35

11. Μελιβοία 36-37 31

12. Γόννοι 40-49 29

13. Αμπελόκηποι 34-38 26

14. Μελία 17-67 10

15. Καλοχώρι 13-66 10

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (31/3, 17:00)

Αμπελωνιακός-Μελισσοχώρι

Μαυροβούνι-Μελία

Μακρυχώρι-Ακαδ. Τυρνάβου

Μελιβοία-Καλοχώρι

Νεάπολη-Αγ. Ανάργυροι

Αμπελόκηποι-Ελευθεραί

Αστέρας Τυρν.-Αμπελιά

Γόννοι-Κιλελέρ


Β΄ΕΠΣΛ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μεσοχώρι-Τοξότης 6-3

Συκέα-Λαρισαϊκός2-2

Πλατανούλια-Αβέρωφ 0-3

Δένδρα-Δολιχιακός 7-0

Βαλανίδα-Ροδιακός 0-1

Πανιώνιος-Ευαγγελισμός 1-0

Καρυά-Δρυμός 0-2


Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 57-8 46

2. Μεσοχώρι 50-24 42

3. Λαρισαϊκός 48-19 41

4. Πανιώνιος 44-17 36

5. Ροδιακός 44-29 31

6. Δρυμός 38-30 30

7. Βαλανίδα 25-18 26

8. Συκέα 30-47 24

9. Τοξότης 30-48 21

10. Πλατανούλια 26-40 18

11. Καρυά 26-46 18

12. Ευαγγελισμός 30-47 15

13. Δένδρα 18-36 12

14. Δολιχιακός 21-61 12


Επόμενη αγωνιστική (31/3, 17:00)

Συκέα-Μεσοχώρι

Τοξότης-Πλατανούλια

Λαρισαϊκός-Δένδρα

Αβέρωφ-Βαλανίδα

Δολιχιακός-Πανιώνιος

Ροδιακός-Καρυά

Ευαγγελισμός-Δρυμός


Γ΄ΕΠΣΛ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (Εξ’αναβολής)

Βερδικούσια-Δελέρια 3-0


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Δασοχώρι 33-12 31

2. Βερδικούσια 34-14 29

----------------------------------------

3. Α.Π. Ελασσόνας 37-15 25

4. Μπαράζ/Πηνειός 32-22 23

5. Μαρίνος Αντύπας 25-29 17

6. Δελέρια 16-28 12

7. Μεγάλο Ελ/χωρι 14-24 13

8. Μύτικας Καλυβίων 9-27 7

*Το Δασοχώρι και ο Μύτικας Καλυβίων ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Ο Δευκαλίων Κρανιάς έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (1/4, 17:00)
Δελέρια-Α.Π. Ελασσόνας

Μαρίνος Αντύπας-Δασοχώρι (Κυριακή 11:30)

Δευκαλίων-Μπαράζ/Πηνειός α.α. 0-3

Βερδικούσια-Μεγάλο Ελ/χωρι

Ρεπό: Μύτικας

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt