.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
05 Απρίλιος 2018

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 4097

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

ΑΟΧ/Κισσαμικός-Δόξα Δράμας 2-1

Πανσερραϊκός-Σπάρτη 3-1

ΟΦΗ-Άρης 2-0

Αναγέννηση Καρδίτσας-Βέροια α.α. 3-0

Παναιγιάλειος-Παναχαϊκή 1-2

Αιγινιακός-Αχαρναϊκός α.α. 3-0

Απόλλων Πόντου-Εργοτέλης 1-1

Τρίκαλα-Α.Ε. Καραϊσκάκης 0-0

Απόλλων Λάρισας-Καλλιθέα 4-3


Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):

1. ΟΦΗ 59-11 63

2. Άρης 43-11 60

3. Παναχαϊκή 32-15 50

4. Απόλλων Λάρισας 37-29 43

5. Δόξα Δράμας 33-18 43

6. ΑΟΧ Κισσαμικός 39-24 43

7. Απόλλων Πόντου 34-18 42

8. ΑΕ Καραϊσκάκης 29-18 40

9. Τρίκαλα 19-16 39

10. Σπάρτη 23-25 32

11. Αναγέννηση Καρδίτσας 23-26 31

12. Πανσερραϊκός 33-37 28

13. Εργοτέλης 32-37 27

14. Αιγινιακός 24-43 26

15. Παναιγιάλειος 17-38 21

16 . Καλλιθέα 16-31 16

* Ο Αχαρναϊκός έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα ενώ η Βέροια έχει αποχωρήσει


Επόμενη αγωνιστική (15/4, 16:00)

Πανσερραϊκός-ΑΟΧ/Κισσαμικός

Δόξα Δράμας-ΟΦΗ

Σπάρτη-Αναγέννηση Καρδίτσας

Άρης-Παναιγιάλειος

Βέροια-Αιγινιακός α.α. 0-3

Παναχαϊκή-Απόλλων Πόντου

Αχαρναϊκός-Τρίκαλα α.α. 0-3

Εργοτέλης-Απόλλων Λάρισας

Α.Ε. Καραϊσκάκης-Καλλιθέα


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

ΑΟ Σελλάνων-Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0

Ολυμπιακός Βόλου-Αλμυρός 2-0

Ρήγας Φεραίος-Θήβα 0-0

Αμβρυσσέας Διστόμου-Βελούχι 3-1

Αστέρας Ιτέας-Νίκη Βόλου 0-1

Διγενής Νεοχωρίου-ΝΠΣ Βόλος 0-4

Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου


Η τελική βαθμολογία (26η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 67-18 63

2. Νίκη Βόλου 36-12 46

3. Ιτέα 38-23 41

4. Αλμυρός 32-22 40

5. Ολυμπιακός Βόλου 28-15 39

6. Αμβρυσσέας Διστόμου 30-26 37

7. Σέλλανα 27-23 35

---------------------------------------------

8. Ρήγας Φεραίος 21-26 35

9. Θήβα 36-24 34

10. Διγενής Νεοχωρίου 14-32 24

11. Αχιλλέας Φαρσάλων 17-35 20

12. Μαρτίνο 21-53 16

13. Βελούχι 18-72 6


DE-TOX”-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Λάρισα 2012-Συκούριο 2-0

Βλαχογιάννι-Δωτιέας Αγιάς 0-2

Ηρακλής Λάρ.-Φαλανιακός 3-0

Δαμασιακός-Τύρναβος 2-1

Τσαριτσάνη-Π.Ο.Ε 2-1

Αργυροπούλι-Αμυγδαλέα 3-2

Σμόλικας-Βούναινα 1-0

Δήμητρα Γιάνν.-Νέα Πολιτεία 4-0


Η βαθμολογία (26η αγωνιστική):

1. Τσαριτσάνη 53-22 56

2. Ηρακλής Λάρισας 45-18 56

3. Σμόλικας 33-15 48

4. Αργυροπούλι 31-27 44

5. Αμυγδαλέα 38-27 44

6. Δωτιέας Αγιάς 35-25 42

7. Π.Ο.Ε 33-24 39

8. Δαμασιακός 28-27 38

9. Συκούριο 31-33 35

10. Λάρισα 2012 30-22 36

11. Τύρναβος 31-33 31

12.Δήμητρα Γιάννουλης 25-28 30

13. Φαλανιακός 29-34 28

14. Βούναινα 29-50 26

15. Βλαχογιάννι 18-48 19

16. Νέα Πολιτεία 17-72 5


Επόμενη αγωνιστική (14/4, 17:00)

Συκούριο-Δωτιέας Αγιάς

Φαλανιακός-Λάρισα 2012

Τύρναβος-Βλαχογιάννι

Π.Ο.Ε-Ηρακλής Λάρ.

Αμυγδαλέα-Δαμασιακός

Βούναινα-Τσαριτσάνη

Νέα Πολιτεία-Αργυροπούλι

Δήμητρα Γιάνν.-Σμόλικας


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αμπελωνιακός-Μελισσοχώρι 1-1

Μαυροβούνι-Μελία 5-0

Μακρυχώρι-Ακαδ. Τυρνάβου 0-0

Μελιβοία-Καλοχώρι 4-0

Νεάπολη-Αγ. Ανάργυροι 3-2

Αμπελόκηποι-Ελευθεραί 0-2

Αστέρας Τυρν.-Αμπελιά α.α. 0-3

Γόννοι-Κιλελέρ 0-1


Η βαθμολογία (26η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 63-23 61

2. Μακρυχώρι 49-15 56

3. Αμπελωνιακός 47-22 55

4. Ακαδημία Τυρνάβου 47-21 53

5. Μαυροβούνι 40-18 50

6. Ελευθεραί 46-35 47

7. Αμπελιά 55-29 45

8. Μελισσοχώρι 29-21 40

9. Νεάπολη 35-29 38

10. Άγιοι Ανάργυροι 43-32 35

11. Μελιβοία 40-37 34

12. Γόννοι 40-50 29

13. Αμπελόκηποι 34-40 26

14. Μελία 17-72 10

15. Καλοχώρι 13-70 10

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (15/4, 17:00)

Μελισσοχώρι-Μελία

Ακαδ. Τυρνάβου-Αμπελωνιακός

Καλοχώρι-Μαυροβούνι

Άγιοι Ανάργυροι-Μακρυχώρι

Ελευθεραί-Μελιβοία

Αμπελιά-Νεάπολη

Κιλελέρ-Αμπελόκηποι

Γόννοι-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Ναρθάκι-Ανθούπολη 1-1

Ζάππειο-Μάνδρα 0-0

Βαμβακού-Άρης Διλόφου 1-0

Αναγέννηση Φ.-Ακαδ.Αχιλλέα 1-4

Ιπποκράτης-Χαραυγή 3-2

Προμηθέας-Υπέρεια 3-0

Ραχούλα-Παναγροτικός 0-3


Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. Προμηθέας 40-8 49

2. Παναγροτικός Νίκαιας 54-11 47

3. Ιπποκράτης 36-19 38

4. Αναγέννηση Φ. 33-24 32

5. Βαμβακού 34-17 34

6. Ανθούπολη 26-22 29

7. Ραχούλα 34-33 26

8. Υπέρεια 35-33 24

9. Ναρθάκι 22-31 22

10. Δίλοφος 18-26 20

11. Ζάππειο 34-37 20

12. Μάνδρα 18-40 14

13. Ακαδημία Φ. 22-63 9

14. Χαραυγή 16-56 5


Επόμενη αγωνιστική (15/4, 17:00)

Ζάππειο-Ναρθάκι

Ανθοούπολη-Βαμβακού

Μάνδρα-Αναγέννηση Φ.

Άρης Διλόφου-Ιπποκράτης

Ακαδ.Αχιλλέα-Προμηθέας

Χαραυγή-Ραχούλα

Υπέρεια-Παναγροτικός


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Συκέα-Μεσοχώρι 4-1

Τοξότης-Πλατανούλια 1-5

Λαρισαϊκός-Δένδρα 1-0

Αβέρωφ-Βαλανίδα 6-0

Δολιχιακός-Πανιώνιος 0-7

Ροδιακός-Καρυά 6-1

Ευαγγελισμός-Δρυμός 3-3


Η βαθμολογία (20η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 63-8 49

2. Λαρισαϊκός 49-19 44

3. Μεσοχώρι 51-28 42

4. Πανιώνιος 51-17 39

5. Ροδιακός 50-30 34

6. Δρυμός 41-33 31

7. Βαλανίδα 25-24 26

8. Συκέα 34-48 27

9. Πλατανούλια 31-41 21

10. Τοξότης 31-53 21

11. Καρυά 27-52 18

12. Ευαγγελισμός 33-50 16

13. Δένδρα 18-37 12

14. Δολιχιακός 21-68 12


Επόμενη αγωνιστική (15/4, 17:00)

Μεσοχώρι-Πλατανούλια

Δένδρα-Συκέα

Βαλανίδα-Τοξότης

Πανιώνιος-Λαρισαϊκός

Καρυά-Αβέρωφ

Δρυμός-Δολιχιακός

Ευαγγελισμός-Ροδιακός


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος-Νέο Περιβόλι 1-0

Πουρνάρι-Ανάβρα 1-2

Πυργετός-Παραπόταμος 2-1

Πελασγιώτιδα-Ομορφοχώρι 0-1

Μαρμαρίνη-Σ.Σ. Ραψάνης 2-4

Κουλούρι-Στόμιο 2-1

Χειμάδι-Γλαύκη 3-0


Η βαθμολογία (20η αγωνιστική):

1. Ανάβρα 63-10 50

2. Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος 50-15 48

3. Πυργετός 39-15 41

4. Σ.Σ. Ραψάνης 38-27 35

5. Κουλούρι 29-28 31

6. Μαρμαρίνη 28-31 28

7. Πουρνάρι 25-28 28

8. Πελασγιώτιδα 24-22 25

9. Νέο Περιβόλι 25-51 21

10. Παραπόταμος 26-45 19

11. Χειμάδι 22-42 18

12. Στόμιο 28-45 17

13. Γλαύκη 20-45 14

14. Ομορφοχώρι 19-41 14

*Η Γλαύκη ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική (14/4, 17:00)

Νέο Περιβόλι-Ανάβρα

Παραπόταμος-Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος

Ομορφοχώρι-Πουρνάρι

Σ.Σ. Ραψάνης-Πυργετός

Στόμιο-Πελασγιώτιδα

Γλαύκη-Μαρμαρίνη

Χειμάδι-Κουλούρι


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Τερψιθέα-Φορτούνα Κουτσοχέρου 0-2

Μυραϊκός-Άγιος Θωμάς 2-0

Άγιος Γεώργιος-Χαλκιάδες 1-3

Θύελλα Βασιλί-Κρήνη 2-2

Ρεπό: Σταυρός


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Φορτούνα Κουτσοχέρου 38-10 36

2. Κρήνη 36-12 28

-------------------------------------------

3. Βασιλί 20-10 27

-------------------------------------------

4. Χαλκιάδες 31-20 25

5. Άγιος Θωμάς 16-19 23

6. Τερψιθέα 21-16 16

7. Μυραϊκός 25-27 15

8. Άγιος Γεώργιος 8-30 -1

9. Σταυρός 6-58 -2

*Ο Άγιος Γεώργιος και ο Σταυρός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς και η Τερψιθέα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική (14/4, 17:00)
Κρήνη-Τερψιθέα

Άγιος Γεώργιος-Σταυρός

Χαλκιάδες- Θύελλα Βασιλί

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Μυραϊκός

Ρεπό: Άγιος Θωμάς


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δελέρια-Α.Π. Ελασσόνας 1-3

Μαρίνος Αντύπας-Δασοχώρι 0-1

Δευκαλίων-Μπαράζ/Πηνειός α.α. 0-3

Βερδικούσια-Μεγάλο Ελ/χωρι 3-1

Ρεπό: Μύτικας


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Δασοχώρι 34-12 34

2. Βερδικούσια 37-15 32

----------------------------------------

3. Α.Π. Ελασσόνας 40-16 28

----------------------------------------

4. Μπαράζ/Πηνειός 35-22 26

5. Μαρίνος Αντύπας 25-30 17

6. Δελέρια 17-31 12

7. Μεγάλο Ελ/χωρι 15-27 13

8. Μύτικας Καλυβίων 9-27 7

*Το Δασοχώρι και ο Μύτικας Καλυβίων ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Ο Δευκαλίων Κρανιάς έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (15/4, 17:00)
Μεγάλο Ελ/χωρι-Δελέρια

Δευκαλίων-Μύτικας α.α. 0-3

Μπαράζ/Πηνειός-Βερδικούσια

Α.Π. Ελασσόνας-Μαρίνος Αντύπας

Ρεπό: Δασοχώρι


3ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Καλαρρύτες-Ελάτεια α.α. 0-3

Αρμένιο-Αετόλοφος 2-1

Διογένης-Αιγάνη 0-3

Γαλήνη-Λάρισα ’88 3-0

Ρεπό: Ομόνοια


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Αιγάνη 40-15 34

2. Αρμένιο 27-8 33

------------------------------------------

3. Γαλήνη 28-19 20

------------------------------------------

4. Αετόλοφος 23-16 19

5. Ελάτεια 20-24 17

6. Λάρισα ’88 17-19 16

7. Ομόνοια 17-23 14

8. Διογένης 16-38 4

*Οι Καλαρρύτες αποβλήθηκαν από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (14/4, 17:00)

Ομόνοια-Καλαρρύτες α.α. 3-0

Ελάτεια-Διογένης

Αετόλοφος-Γαλήνη

Λάρισα ’88-Αιγάνη

Ρεπό: Αρμένιο

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt