.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
07 Μαϊ 2018

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 2056

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Αιγινιακός-ΑΟΧ/Κισσαμικός 1-1

Παναιγιάλειος-Απόλλων Πόντου 1-2

Αναγέννηση Καρδίτσας-Τρίκαλα 0-0

ΟΦΗ-Απόλλων Λάρισας 4-0

Πανσερραϊκός-Καλλιθέα 1-1

Δόξα Δράμας-Α.Ε. Καραϊσκάκης 0-0

Σπάρτη-Εργοτέλης 2-2

Άρης-Αχαρναϊκός α.α. 3-0

Βέροια-Παναχαϊκή α.α. 0-3


Η βαθμολογία (30η αγωνιστική):

1. ΟΦΗ 73-13 74

2. Άρης 56-13 73

----------------------------------------------------

3. Παναχαϊκή 41-15 63

4. ΑΟΧ Κισσαμικός 48-29 52

5. Δόξα Δράμας 40-22 51

6. Τρίκαλα 27-18 49

7. Απόλλων Πόντου 37-23 47

8. ΑΕ Καραϊσκάκης 31-26 44

9. Απόλλων Λάρισας 39-43 43

10. Σπάρτη 28-29 40

11. Εργοτέλης 47-41 40

12. Αναγέννηση Καρδίτσας 28-32 37

---------------------------------------------------

13. Αιγινιακός 33-46 37

14. Πανσερραϊκός 36-45 29

15. Παναιγιάλειος 21-54 24

16 . Καλλιθέα 23-33 24

* Ο Αχαρναϊκός έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα ενώ η Βέροια έχει αποχωρήσει

 

Επόμενη αγωνιστική (13/5, 17:00)

ΑΟΧ/Κισσαμικός-Απόλλων Πόντου (15:30)

Τρίκαλα-Αιγινιακός

Απόλλων Λάρισας-Παναιγιάλειος

Καλλιθέα-Αναγέννηση Καρδίτσας

Α.Ε. Καραϊσκάκης-ΟΦΗ (15:30)

Εργοτέλης-Πανσερραϊκός (Σάββατο 12/5, 17:00)

Αχαρναϊκός-Δόξα Δράμας α.α. 0-3

Παναχαϊκή-Σπάρτη

Άρης-Βέροια α.α. 3-0

 

DE-TOX”-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Π.Ο.Ε-Συκούριο 1-3

Τύρναβος-Αμυγδαλέα 3-1

Φαλανιακός-Βούναινα 2-1

Δωτιέας Αγιάς-Νέα Πολιτεία 4-0

Λάρισα 2012-Δήμητρα Γιάνν. 4-0

Βλαχογιάννι-Σμόλικας 6-5

Ηρακλής Λάρ.-Αργυροπούλι 4-0

Δαμασιακός-Τσαριτσάνη 0-2

 

Η τελική βαθμολογία (30η αγωνιστική):

1. Τσαριτσάνη 61-23 68

2. Ηρακλής Λάρισας 54-20 65

3. Σμόλικας 41-28 51

4. Δωτιέας Αγιάς 45-30 50

------------------------------------------

5. Αργυροπούλι 40-36 50

6. Λάρισα 2012 43-24 48

7. Αμυγδαλέα 43-35 47

8. Συκούριο 39-40 42

9. Π.Ο.Ε 38-32 42

10. Δαμασιακός 32-34 41

11. Τύρναβος 37-38 38

--------------------------------------------

12. Φαλανιακός 36-39 37

13.Δήμητρα Γιάννουλης 30-38 33

14. Βλαχογιάννι 29-56 28

15. Βούναινα 30-57 26

-------------------------------------------------

16. Νέα Πολιτεία 19-86 5

 

Α΄ΕΠΣΛ-ΠΛΕΙ ΟΦ

Η βαθμολογία:

1. Οικονόμος Τσαριτσάνης 8

2. Ηρακλής Λάρισας 5

3. Σμόλικας Φαλάνης 0

4. Δωτιέας Αγιάς 0

 

Α΄ΕΠΣΛ- ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ

Η βαθμολογία:

1. Φαλανιακός 5

2. Δήμητρα Γιάννουλης 2

3. Βλαχογιάννι 1

4. Βούναινα 0

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Άγιοι Ανάργυροι-Μελισσοχώρι 2-0

Καλοχώρι-Ελευθεραί 2-2

Ακαδ. Τυρνάβου-Αμπελιά 1-2

Μελία-Κιλελέρ 1-2

Αμπελωνιακός-Γόννοι 2-0

Μαυροβούνι-Αστέρας Τυρν. α.α. 3-0

Μακρυχώρι-Αμπελόκηποι 2-2

Μελιβοία-Νεάπολη 2-0

 

Η τελική βαθμολογία (30η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 77-27 70

-------------------------------------------------

2. Μακρυχώρι 54-18 64

3. Αμπελωνιακός 53-24 64

4. Μαυροβούνι 49-19 62

5. Ακαδημία Τυρνάβου 52-26 58

------------------------------------------------

6. Ελευθεραί 55-43 51

7. Αμπελιά 58-33 49

8. Μελισσοχώρι 34-23 47

9. Μελιβοία 49-41 43

----------------------------------------------

10. Νεάπολη 41-35 42

11. Άγιοι Ανάργυροι 50-39 40

12. Αμπελόκηποι 43-52 33

13. Γόννοι 43-56 32

----------------------------------------------

14. Καλοχώρι 18-76 14

15. Μελία 18-83 4

*Ο Αστέρας Τυρνάβου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Η Μελία έχει δύο μηδενισμούς και -6 βαθμούς

 

Α1 ΕΠΣΛ-ΠΛΕΙ ΟΦ

Η βαθμολογία:

1. Μακρυχώρι 4

2. Αμπελωνιακός 2

3. Μαυροβούνι 1

4. Ακαδημία Τυρνάβου 0

 

Α1 ΕΠΣΛ- ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ

Η βαθμολογία:

1. Νεάπολη 4

2. Ατρόμητος Αγ. Αναργύρων 3

3. Αμπελόκηποι 0

4. Γόννοι 0

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Προμηθέας-Ναρθάκι 3-0

Ιπποκράτης-Ραχούλα 7-0

Αναγέννηση Φ.-Παναγροτικός 0-3

Βαμβακού-Υπέρεια 1-1

Ζάππειο-Χαραυγή 3-1

Ανθούπολη-Ακαδ.Αχιλλέα 2-2

Δίλοφος-Μάνδρα 3-1

 

Η βαθμολογία (24η αγωνιστική):

1. Προμηθέας 62-9 64

--------------------------------------------

2. Παναγροτικός Νίκαιας 69-14 62

--------------------------------------------

3. Ιπποκράτης 50-26 47

4. Βαμβακού 40-19 45

5. Αναγέννηση Φ. 40-33 38

6. Υπέρεια 50-44 34

7. Ραχούλα 38-44 32

8. Ανθούπολη 29-33 31

9. Δίλοφος 31-37 26

10. Ζάππειο 42-52 25

11. Ναρθάκι 26-43 23

12. Μάνδρα 23-57 17

-------------------------------------------

13. Ακαδημία Φ. 34-75 16

14. Χαραυγή 25-71 8

 

Επόμενη αγωνιστική (12/5, 17:30)

Ναρθάκι-Ραχούλα

Παναγροτικός-Προμηθέας

Υπέρεια-Ιπποκράτης

Χαραυγή-Αναγέννηση Φ.

Ακαδ.Αχιλλέα-Βαμβακού

Άρης Διλόφου-Ζάππειο

Μάνδρα-Ανθούπολη

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πανιώνιος-Μεσοχώρι 1-1

Βαλανίδα-Καρυά 3-3

Δένδρα-Δρυμός 3-3

Πλατανούλια-Ευαγγελισμός 3-3

Συκέα-Ροδιακός 2-1

Τοξότης-Δολιχιακός α.α. 3-0

Αβέρωφ-Λαρισαϊκός 1-1

 

Η βαθμολογία (24η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 73-10 59

----------------------------------------

2. Μεσοχώρι 57-30 52

----------------------------------------

3. Λαρισαϊκός 53-26 49

4. Πανιώνιος 55-19 47

5. Ροδιακός 59-33 41

6. Δρυμός 50-39 38

7. Βαλανίδα 34-33 31

8. Συκέα 37-53 30

9. Τοξότης 39-65 25

10. Πλατανούλια 38-50 23

11. Καρυά 34-61 23

12. Ευαγγελισμός 43-57 21

-------------------------------------------

13. Δένδρα 23-43 16

*Ο Δολιχιακός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (13/5, 17:30)

Μεσοχώρι-Καρυά

Δρυμός-Πανιώνιος

Ευαγγελισμός-Βαλανίδα

Ροδιακός-Δένδρα

Δολιχιακός-Πλατανούλια α.α. 0-3

Αβέρωφ-Συκέα

Λαρισαϊκός-Τοξότης

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Σ.Σ. Ραψάνης-Νέο Περιβόλι 6-1

Ομορφοχώρι-Στόμιο 3-2

Παραπόταμος-Γλαύκη 1-1

Ανάβρα-Χειμάδι 7-2

Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος-Κουλούρι 4-0

Πουρνάρι-Μαρμαρίνη 2-2

Πελασγιώτιδα-Πυργετός 4-2

 

Η βαθμολογία (24η αγωνιστική):

1. Ανάβρα 81-14 62

------------------------------------------------

2. Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος 67-18 60

------------------------------------------------

3. Πυργετός 46-23 44

4. Σ.Σ. Ραψάνης 48-33 41

5. Κουλούρι 36-36 37

6. Πουρνάρι 34-36 32

7. Μαρμαρίνη 32-40 30

8. Πελασγιώτιδα 31-28 30

9. Χειμάδι 30-52 25

10. Νέο Περιβόλι 29-61 25

11. Στόμιο 35-58 23

12. Παραπόταμος 31-59 21

---------------------------------------------------

13. Ομορφοχώρι 25-50 20

14. Γλαύκη 26-52 18

*Η Γλαύκη ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή περίοδο

 

Επόμενη αγωνιστική (12/5, 17:30)

Νέο Περιβόλι-Στόμιο

Γλαύκη-Σ.Σ. Ραψάνης

Χειμάδι-Ομορφοχώρι

Κουλούρι-Παραπόταμος (10/5, 18:00)

Μαρμαρίνη-Ανάβρα

Πελασγιώτιδα-Α.Σ. Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος

Πυργετός-Πουρνάρι

 

Γ΄ΕΠΣΛ

3ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Αετόλοφος-Καλαρρύτες α.α. 3-0

Αιγάνη-Αρμένιο 0-1

Διογένης-Γαλήνη 3-6

Ομόνοια-Ελάτεια 5-2

Ρεπό: Λάρισα ’88

 

Η τελική βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. Αρμένιο 33-9 42

2. Αιγάνη 48-22 40

------------------------------------------

3. Αετόλοφος 33-16 28

------------------------------------------

4. Γαλήνη 37-27 26

5. Ομόνοια 29-30 23

6. Ελάτεια 26-35 21

7. Λάρισα ’88 22-23 20

8. Διογένης 23-51 4

*Οι Καλαρρύτες αποβλήθηκαν από το πρωτάθλημα

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt      alt      alt     alt      alt     

alt      alt      alt     alt      alt

alt      alt      alt