.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
17 Οκτώβριος 2018

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1308

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου 1-1

ΓΣ Αλμυρού – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1

Απόλλων Μακρυχωρίου – ΑΟ Στυλίδας 1-2

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φωκικός 2-1

Αστέρας Ιτέας – Θησέας Αγριάς 1-0

ΑΣ Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας 5-0

Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός 5-1


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ολυμπιακός Βόλου 9-2 9

2. Νίκη Βόλου 10-2 7

3. Σέλλανα 4-1 7

4. Τσαριτσάνη 4-3 6

5. Μετέωρα 7-2 6

6. Αλμυρός 3-2 5

7. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 3-3 4

8. Ιτέα 3-4 4

9. Στυλίδα 3-7 3

10. Απόλλων Μακρυχωρίου 3-4 3

11. Θησέας Αγριάς 2-7 3

12. Φωκικός 2-4 1

13. Πιερικός 3-8 1

14. Αναγέννηση Καρδίτσας 1-8 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 21/10, 16:00)

ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Σελλάνων

Νίκη Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΟ Στυλίδας – Αστέρας Ιτέας

Φωκικός – ΑΣ Μετέωρα

Θησέας Αγριάς – Ολυμπιακός Βόλου

Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Κιλελέρ-Σμόλικας 3-1

Π.Ο.Ε-Δωτιέας Αγιάς 0-0

Αμπελωνιακός-Ηρακλής Λάρισας 0-2

Συκούριο-Αργυροπούλι α.α. 0-3

Αχιλλέας Φ.-Βλαχογιάννι 2-1

Δαμασιακός-Τύρναβος 2005 2-2

Μακρυχώρι-Αμυγδαλέα 4-2

Φαλανιακός-Λάρισα 2012 2-1


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Φαλανιακός 9-3 13

2. Σμόλικας 10-5 12

3. Ηρακλής Λάρισας 13-7 12

4. Αμπελωνιακός 8-3 12

5. Αχιλλέας Φαρσάλων 8-2 12

6. Μακρυχώρι 10-6 10

7. Δωτιέας Αγιάς 6-2 8

8. Αργυροπούλι 9-6 8

9. Π.Ο.Ε 7-5 6

10. Κιλελέρ 7-10 6

11. Τύρναβος 7-7 6

12. Δαμασιακός 3-6 5

13. Λάρισα 2012 5-10 3

14. Βλαχογιάννι 4-11 0

15. Αμυγδαλέα 3-12 0

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 21/10, 16:00)

Π.Ο.Ε-Κιλελέρ

Σμόλικας-Αμπελωνιακός

Δωτιέας Αγιάς-Συκούριο α.α. 3-0

Ηρακλής Λάρισας-Αχιλλέας Φ.

Αργυροπούλι-Δαμασιακός

Βλαχογιάννι-Μακρυχώρι

Τύρναβος 2005-Λάρισα 2012 (Σάββατο 20/10, 16:00)

Αμυγδαλέα-Φαλανιακός


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μαυροβούνι-Δήμητρα Γιάν. 4-0

Προμηθέας-Μελισσοχώρι 2-1

Παναγροτικός-Νέα Πολιτεία 1-2

Αμπελιά-Αγ. Ανάργυροι 3-1

Αβέρωφ-Μελιβοία 2-1

Ανάβρα-Βούναινα 2-1

Ελευθεραί-Πύρρος 0-0

Μεσοχώρι-Νεάπολη 2-2


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ελευθεραί 5-0 10

2. Βούναινα 7-3 9

3. Νέα Πολιτεία 8-5 9

4. Αβέρωφ 12-5 9

5. Αμπελιά 11-5 9

6. Πύρρος 7-3 7

7. Προμηθέας 5-7 7

8. Ανάβρα 7-7 7

9. Μελισσοχώρι 7-6 6

10. Άγιοι Ανάργυροι 9-11 6

11. Μαυροβούνι 6-5 6

12. Νεάπολη 5-8 4

13. Δήμητρα Γιάννουλης 2-8 3

14. Μεσοχώρι 5-9 1

15. Μελιβοία 2-9 0

16. Παναγροτικός 4-11 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 20/10, 16:00)

Δήμητρα Γιάν.-Μελισσοχώρι

Νέα Πολιτεία-Μαυροβούνι

Αγ. Ανάργυροι-Προμηθέας

Μελιβοία-Παναγροτικός

Βούναινα-Αμπελιά

Πύρρος-Αβέρωφ

Νεάπολη-Ανάβρα

Ελευθεραί-Μεσοχώρι


Β΄ΕΠΣΛ

1ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Συκέα-ΑΠ Ελασσόνας 3-4

Μύτικας-Ροδιακός 0-1

Δρυμός-Πλατανούλια 4-1

Μεγάλο Ελ/χωρι-Βερδικούσια 0-1

Βαλανίδα-Στεφαν./Γαλαν. 2-0

Ακαδ. Τυρνάβου-Ευαγγελισμός 4-1


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Δρυμός 8-1 6

2. Ροδιακός 4-1 6

3. Α.Π. Ελασσόνας 6-4 6

4. Ακαδημία Τυρνάβου 5-1 6

5. Βερδικούσια 1-1 3

6. Συκέα 7-5 3

7. Βαλανίδα 3-3 3

8. Στεφανόβουνο 0-2 1

9. Πλατανούλια 1-4 1

10. Μύτικας Καλυβίων 1-3 0

11. Μεγάλο Ελ.χωρι 1-5 0

12. Ευαγγελισμός 1-8 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 20/10, 16:00)

Α.Π. Ελασσόνας-Ροδιακός

Βερδικούσια-Συκέα

Στεφαν./Γαλαν.-Μύτικας

Ευαγγελισμός-Μεγάλο Ελ/χωρι

Δρυμός-Βαλανίδα

Πλατανούλια-Ακαδ. Τυρνάβου


2ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Ναρθάκι-Αγ. Γεώργιος 5-1

Μυραϊκός-Βαμβακού 0-6

Χαλκιάδες-Κρήνη 5-2

Υπέρεια-Ζάππειο 0-1

Σταυραετός-Αναγέννηση Φ. 0-4

Ακαδ. Αχιλλέως-Βασιλί 1-4


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Βαμβακού 8-0 6

2. Ζάππειο 7-0 6

3. Αναγέννηση Φ. 6-1 6

4. Ναρθάκι 6-1 6

5. Χαλκιάδες 6-2 6

6. Βασιλί 4-2 3

7. Ακαδημία Αχιλλέως 1-4 1

8. Μυραϊκός 0-6 1

9. Κρήνη 3-7 0

10. Άγιος Γεώργιος 1-6 0

11. Υπέρεια 0-3 0

12. Σταυρός 0-10 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 21/10, 16:00)

Βασιλί-Αγ. Γεώργιος

Βαμβακού-Ακαδ. Αχιλλέως

Κρήνη-Ναρθάκι

Ζάππειο-Μυραϊκός

Σταυραετός-Χαλκιάδες

Αναγέννηση Φ.-Υπέρεια


3ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Χειμάδι-Σ.Σ. Ραψάνης 2-3

Γόννοι-Στόμιο 1-0

Δίας 2018-Αναγ. Πυργετού 2-6

Αιγάνη-Κουλούρι 0-1

Ελάτεια-Παραπόταμος 1-5

Μαρμαρίνη-Καλοχώρι 7-1


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Μαρμαρίνη 9-2 6

2. Κουλούρι 4-1 6

3. Γόννοι 4-2 6

4. Χειμάδι 9-4 3

5. Αιγάνη 4-1 3

6. Ελάτεια 3-5 3

7. Σ.Σ. Ραψάνης 4-5 3

8. Παραπόταμος 6-3 3

9. Πυργετός 6-4 3

10. Καλοχώρι 2-10 0

11. Στόμιο 0-5 0

12. Δίας 3-13 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 20/10, 16:00)

Σ.Σ. Ραψάνης-Στόμιο

Πυργετός-Χειμάδι

Κουλούρι-Γόννοι

Παραπόταμος-Δίας

Μαρμαρίνη-Αιγάνη

Καλοχώρι-Ελάτεια


4ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Ιπποκράτης-Αμπελόκηποι 3-0

Λάρισα ’88-Μάνδρα 2-4

Ραχούλα-Αγ. Θωμάς 3-0

Διογένης-Δένδρα 0-1

Πανιώνιος-Μαρίνος Αντύπας 4-0

Τερψιθέα-Κουτσόχερο 1-0

Ρεπό: Δασοχώρι


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Πανιώνιος 6-1 6

2. Ραχούλα 5-1 6

3. Δένδρα 2-0 6

4. Φορτούνα Κουτσοχέρου 9-2 3

5. Αμπελόκηποι 2-4 3

6. Ιπποκράτης 3-0 3

7. Τερψιθέα 1-1 3

8. Μάνδρα 5-4 3

9. Δασοχώρι 1-1 1

10. Διογένης 1-2 1

11. Άγιος Θωμάς 1-5 0

12. Λάρισα ’88 3-6 0

13. Μαρίνος Αντύπας 1-13 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 21/10, 16:00)

Αμπελόκηποι-Μάνδρα

Δασοχώρι-Ιπποκράτης

Αγ. Θωμάς-Λάρισα ’88

Μαρίνος Αντύπας-Ραχούλα

Κουτσόχερο-Διογένης

Τερψιθέα-Πανιώνιος

Ρεπό: Δένδρα


5ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Λαρισαϊκός-Αετόλοφος 1-1

Ν. Περιβόλι-Πελασγιώτιδα 1-4

Χάλκη-Ομόνοια 3-1

Τοξότης-Γλαύκη 0-2

Ομορφοχώρι-Πηνειός 5-1

Χαραυγή-Ανθούπολη 1-1

Ρεπό: Γαλήνη


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 7-3 6

2. Γλαύκη 6-2 6

3. Ανθούπολη 4-1 4

4. Νέο Περιβόλι 3-4 3

5. Γαλήνη 2-1 3

6. Ομόνοια 2-3 3

7. Χάλκη 5-4 3

8. Ομορφοχώρι 5-2 3

9. Λαρισαϊκός 1-1 1

10. Τοξότης 1-4 0

11. Χαραυγή 3-5 1

12. Αετόλοφος 1-3 1

13. Πηνειός 1-8 0


Επόμενη αγωνιστική

(Σάββατο 20/10, 16:00)

Γαλήνη-Λαρισαϊκός

Ανθούπολη-Τοξότης

Χαραυγή-Ομορφοχώρι


(Κυριακή 21/10, 16:00)

Αετόλοφος-Πελασγιώτιδα

Ομόνοια-Ν. Περιβόλι

Μπαράζ Πηνειός-Χάλκη

Ρεπό: Γλαύκη

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt