.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
23 Οκτώβριος 2018

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1123

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Σελλάνων 2-1

Νίκη Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου 1-0

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-1

ΑΟ Στυλίδας – Αστέρας Ιτέας 0-0

Φωκικός – ΑΣ Μετέωρα 0-2

Θησέας Αγριάς – Ολυμπιακός Βόλου 0-2

Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός 0-2


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ολυμπιακός Βόλου 11-2 12

2. Νίκη Βόλου 11-2 10

3. Μετέωρα 9-2 9

4. Αλμυρός 5-3 8

5. Σέλλανα 5-3 7

6. Τσαριτσάνη 5-4 7

7. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 4-4 5

8. Ιτέα 3-4 5

9. Πιερικός 5-8 4

10. Στυλίδα 3-7 4

11. Απόλλων Μακρυχωρίου 3-5 3

12. Θησέας Αγριάς 2-9 3

13. Φωκικός 2-6 1

14. Αναγέννηση Καρδίτσας 1-10 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 27/10, 16:00)

ΑΟ Σελλάνων – Απόλλων Μακρυχωρίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΓΣ Αλμυρού

Αστέρας Ιτέας – Νίκη Βόλου

ΑΣ Μετέωρα – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Ολυμπιακός Βόλου – Α Ο Στυλίδας

Πιερικός – Φωκικός

Αναγέννηση Καρδίτσας – Θησέας Αγριάς


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Π.Ο.Ε-Κιλελέρ 2-1

Σμόλικας-Αμπελωνιακός 1-3

Δωτιέας Αγιάς-Συκούριο α.α. 3-0

Ηρακλής Λάρισας-Αχιλλέας Φ. 3-0

Αργυροπούλι-Δαμασιακός 1-0

Βλαχογιάννι-Μακρυχώρι 2-1

Τύρναβος 2005-Λάρισα 2012 1-0

Αμυγδαλέα-Φαλανιακός 0-0


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 16-7 15

2. Αμπελωνιακός 11-4 15

3. Φαλανιακός 9-3 14

4. Σμόλικας 11-8 12

5. Αχιλλέας Φαρσάλων 8-5 12

6. Δωτιέας Αγιάς 9-2 11

7. Αργυροπούλι 10-6 11

6. Μακρυχώρι 11-8 10

9. Π.Ο.Ε 9-6 9

10. Τύρναβος 8-7 9

11. Κιλελέρ 8-12 6

12. Δαμασιακός 3-7 5

13. Λάρισα 2012 5-11 3

14. Βλαχογιάννι 6-12 3

15. Αμυγδαλέα 3-12 1

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 27/10, 16:00)

Κιλελέρ-Αμπελωνιακός

Συκούριο-ΠΟΕ α.α. 0-3

Αχιλλέας Φ.-Σμόλικας

Δαμασιακός-Δωτιέας

Μακρυχώρι-Ηρακλής Λ.

Λάρισα 2012-Αργυροπούλι

Φαλανιακός-Βλαχογιάννι

Τύρναβος 2005-Αμυγδαλέα


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάν.-Μελισσοχώρι 0-1

Νέα Πολιτεία-Μαυροβούνι 1-3

Αγ. Ανάργυροι-Προμηθέας 3-2

Μελιβοία-Παναγροτικός 0-2

Βούναινα-Αμπελιά 0-1

Πύρρος-Αβέρωφ 0-2

Νεάπολη-Ανάβρα 2-1

Ελευθεραί-Μεσοχώρι 1-0


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Ελευθεραί 6-0 13

2. Αβέρωφ 14-5 12

3. Αμπελιά 12-5 12

4. Βούναινα 7-4 9

5. Μαυροβούνι 9-6 9

6. Νέα Πολιτεία 9-8 9

7. Μελισσοχώρι 8-6 9

8. Άγιοι Ανάργυροι 12-12 9

9. Πύρρος 7-5 7

10. Προμηθέας 7-10 7

11. Ανάβρα 8-9 7

12. Νεάπολη 7-9 7

13. Δήμητρα Γιάννουλης 2-9 3

14. Παναγροτικός 4-11 3

15. Μεσοχώρι 5-10 1

16. Μελιβοία 2-9 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 3/11, 15:00)

Νέα Πολιτεία-Δήμητρα Γιάν.

Μελισσοχώρι-Αγ. Ανάργυροι

Μαυροβούνι-Μελιβοία

Προμηθέας-Βούναινα

Παναγροτικός-Πύρρος

Αμπελιά-Νεάπολη

Αβέρωφ-Μεσοχώρι

Ανάβρα-Ελευθεραί


Β΄ΕΠΣΛ

1ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Π.Ο.Ε-Ροδιακός 1-1

Βερδικούσια-Συκέα 1-2

Στεφαν./Γαλαν.-Μύτικας 3-1

Ευαγγελισμός-Μεγάλο Ελ/χωρι 5-1

Δρυμός-Βαλανίδα 4-2

Πλατανούλια-Ακαδ. Τυρνάβου 0-0


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Δρυμός 12-3 9

2. Ακαδημία Τυρνάβου 5-1 7

3. Ροδιακός 5-2 7

4. Ακαδημία Π.Ο.Ε 7-5 7

5. Συκέα 9-6 6

6. Στεφανόβουνο 3-3 4

7. Βερδικούσια 2-3 3

8. Βαλανίδα 5-7 3

9. Ευαγγελισμός 6-9 3

10. Πλατανούλια 1-4 2

11. Μύτικας Καλυβίων 2-6 0

12. Μεγάλο Ελ/χωρι 2-10 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 3/11, 15:00)

Βερδικούσια-Ακαδημία Π.Ο.Ε

Ροδιακός-Στεφαν./Γαλαν.

Συκέα-Ευαγγελισμός

Μύτικας-Δρυμός

Μεγάλο Ελ/χωρι-Πλατανούλια

Ακαδ. Τυρνάβου-Βαλανίδα


2ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Βασιλί-Αγ. Γεώργιος 2-1

Βαμβακού-Ακαδ. Αχιλλέως 1-0

Κρήνη-Ναρθάκι 1-3

Ζάππειο-Μυραϊκός 1-2

Σταυραετός-Χαλκιάδες 0-10

Αναγέννηση Φ.-Υπέρεια 0-1


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Βαμβακού 9-0 9

2. Ναρθάκι 9-2 9

3. Χαλκιάδες 16-2 9

4. Ζάππειο 8-2 6

5. Αναγέννηση Φ. 6-2 6

6. Βασιλί 6-3 6

7. Μυραϊκός 2-7 4

8. Υπέρεια 1-3 3

9. Ακαδημία Αχιλλέως 1-5 1

10. Κρήνη 4-10 0

11. Άγιος Γεώργιος 2-8 0

12. Σταυρός 0-20 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 3/11, 15:00)

Βαμβακού-Βασιλί

Αγ. Γεώργιος-Κρήνη

Ακαδ. Αχιλλέως-Ζάππειο

Ναρθάκι-Σταυραετός

Μυραϊκός-Αναγέννηση Φ.

Υπέρεια-Χαλκιάδες


3ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Σ.Σ. Ραψάνης-Στόμιο 1-1

Πυργετός-Χειμάδι 6-1

Κουλούρι-Γόννοι 2-1

Παραπόταμος-Δίας 2-0

Μαρμαρίνη-Αιγάνη 2-2

Καλοχώρι-Ελάτεια 3-1


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Κουλούρι 6-2 9

2. Μαρμαρίνη 11-4 7

3. Γόννοι 5-4 6

4. Παραπόταμος 8-3 6

5. Πυργετός 12-5 6

6. Σ.Σ. Ραψάνης 5-6 4

7. Αιγάνη 6-3 4

8. Χειμάδι 10-10 3

9. Ελάτεια 4-8 3

10. Καλοχώρι 5-11 3

11. Στόμιο 1-6 1

12. Δίας 3-15 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 4/11, 15:00)

Πυργετός-ΣΣ Ραψάνης

Στόμιο-Κουλούρι

Χειμάδι-Παραπόταμος

Γόννοι-Μαρμαρίνη

Δίας-Καλοχώρι

Ελάτεια-Αιγάνη


4ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Αμπελόκηποι-Μάνδρα 1-2

Δασοχώρι-Ιπποκράτης 3-5

Αγ. Θωμάς-Λάρισα ’88 2-2

Μαρίνος Αντύπας-Ραχούλα 1-2

Κουτσόχερο-Διογένης 5-1

Τερψιθέα-Πανιώνιος 0-6

Ρεπό: Δένδρα


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Πανιώνιος 12-1 9

2. Ραχούλα 7-2 9

3. Δένδρα 2-0 6

4. Φορτούνα Κουτσοχέρου 14-3 6

5. Ιπποκράτης 8-3 6

6. Μάνδρα 7-5 6

7. Αμπελόκηποι 3-6 3

8. Τερψιθέα 1-7 3

9. Δασοχώρι 4-6 1

10. Διογένης 2-7 1

11. Άγιος Θωμάς 3-7 1

12. Λάρισα ’88 5-8 1

13. Μαρίνος Αντύπας 2-15 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 3/11, 15:00)

Δασοχώρι-Αμπελόκηποι

Μάνδρα-Αγ. Θωμάς

Ιπποκράτης-Δένδρα (Κυριακή 4/11, 15:00)

Λάρισα 88-Μαρίνος Αντύπας

Ραχούλα-Τερψιθέα

Διογένης-Πανιώνιος

Ρεπό: Κουτσόχερο


5ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Γαλήνη-Λαρισαϊκός 1-0

Ανθούπολη-Τοξότης 2-2

Χαραυγή-Ομορφοχώρι 3-3

Αετόλοφος-Πελασγιώτιδα 0-1

Ομόνοια-Ν. Περιβόλι 2-2

Μπαράζ/Πηνειός-Χάλκη 0-4

Ρεπό: Γλαύκη


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 8-3 9

2. Γαλήνη 3-1 6

3. Γλαύκη 6-2 6

4. Χάλκη 9-4 6

5. Ανθούπολη 6-3 5

6. Νέο Περιβόλι 5-6 4

7. Ομόνοια 4-5 4

8. Ομορφοχώρι 8-5 4

9. Χαραυγή 6-8 2

10. Λαρισαϊκός 1-2 1

11. Τοξότης 3-6 1

12. Αετόλοφος 1-4 1

13. Πηνειός 1-12 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 4/11, 15:00)

Γαλήνη-Αετόλοφος

Πελασγιώτιδα-Ομόνοια

Λαρισαϊκός-Γλαύκη

Ν. Περιβόλι-Μπαράζ Πηνειός

Χάλκη-Χαραυγή

Τοξότης-Ομορφοχώρι

Ρεπό: Ανθούπολη

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt