.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
07 Νοέμβριος 2018

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 543

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Παναχαϊκή-Σπάρτη 1-0

ΑΟΧ Κισσαμικός-Εργοτέλης 1-2

Αιγινιακός-Απόλλων Λάρισας 0-4

Απόλλων Πόντου-Τρίκαλα 1-0

Κέρκυρα-Ηρακλής 1-0

Δόξα Δράμας-Βόλος 2-1

Ηρόδοτος-Αήττητος Σπάτων 2-1

ΑΕ Καραϊσκάκης-Πλατανιάς 0-1


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 6-0 3

2. Δόξα Δράμας 5-3 6

3. Εργοτέλης 4-1 6

4. Πλατανιάς 3-1 6

5. Παναχαϊκή 3-2 4

6. ΝΠΣ Βόλος 8-2 3

7. Κέρκυρα 1-2 3

8. Ηρακλής 1-1 3

9. Ηρόδοτος 1-1 3

10. Απόλλων Πόντου 1-2 3

11. ΑΟΧ/Κισσαμικός 2-3 1

12. Αιγινιακός 2-6 1

13. Σπάρτη 1-2 1

14. Τρίκαλα 2-4 0

15. Αήττητος Σπάτων 1-3 0

16. Καραϊσκάκης 0-8 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 11/11, 15:00)

Απόλλων Λάρισας-Παναχαϊκή

Τρίκαλα-ΑΟΧ Κισσαμικός

Ηρακλής-Αιγινιακός

Ν.Π.Σ Βόλος-Απόλλων Πόντου (Σάββατο 10/11, 15:00 )

Σπάρτη-Εργοτέλης (Σάββατο 10/11, 15:00 )

Αήττητος Σπάτων-Κέρκυρα

Πλατανιάς-Δόξα Δράμας

Ηρόδοτος-ΑΕ Καραϊσκάκης


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Τσαριτσάνη-ΑΟ Σελλάνων 1-2

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αστέρας Ιτέας 2-2

ΓΣ Αλμυρού – ΑΣ Μετέωρα 1-1

Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου 0-0

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πιερικός 2-2

ΑΟ Στυλίδας – Αναγέννηση Καρδίτσας 4-3

Φωκικός – Θησέας Αγριάς 2-0


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Ολυμπιακός Βόλου 15-2 16

2. Νίκη Βόλου 12-2 14

3. Μετέωρα 11-3 13

4. Αλμυρός 9-5 12

5. Σέλλανα 7-5 10

6. Τσαριτσάνη 7-9 7

7. Απόλλων Μακρυχωρίου 6-7 7

8. Στυλίδα 7-14 7

9. Φωκικός 5-6 7

10. Θησέας Αγριάς 5-11 6

11. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 6-7 6

12. Ιτέα 5-7 6

13. Πιερικός 7-11 5

14. Αναγέννηση Καρδίτσας 4-17 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 11/11, 15:00)

ΑΟ Σελλάνων – Ιτέα

ΑΣ Μετέωρα – Τσαριτσάνη

Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου

Πιερικός – ΓΣ Αλμυρού

Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου

Θησέας Αγριάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Φωκικός – ΑΟ Στυλίδας


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Κιλελέρ α.α. 0-3

Αμπελωνιακός-Αχιλλέας Φ. 1-1

Π.Ο.Ε-Δαμασιακός 2-0

Σμόλικας-Μακρυχώρι 1-0

Δωτιέας-Λάρισα 2012 2-1

Ηρακλής Λάρισας-Φαλανιακός 0-1

Αργυροπούλι-Αμυγδαλέα 1-1

Βλαχογιάννι-Τύρναβος 2005 2-0


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Φαλανιακός 13-4 20

2. Σμόλικας 14-9 18

3. Αμπελωνιακός 12-5 17

4. Ηρακλής Λάρισας 17-9 16

5. Π.Ο.Ε 14-6 15

6. Δωτιέας Αγιάς 13-5 15

7. Αχιλλέας Φαρσάλων 10-8 13

8. Αργυροπούλι 11-8 12

9. Μακρυχώρι 12-10 11

10. Τύρναβος 9-10 10

11. Κιλελέρ 11-12 10

14. Βλαχογιάννι 9-15 6

12. Δαμασιακός 5-11 6

13. Λάρισα 2012 7-13 6

15. Αμυγδαλέα 5-14 3

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 10/11, 15:00)

Κιλελέρ-Αχιλλέας Φ.

Δαμασιακός-Συκούριο α.α. 3-0

Μακρυχώρι-Αμπελωνιακός

Λάρισα 2012-Π.Ο.Ε

Φαλανιακός-Σμόλικας

Αμυγδαλέα-Δωτιέας Αγιάς

Τύρναβος 2005-Ηρακλής Λάρισας

Βλαχογιάννι-Αργυροπούλι


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Νέα Πολιτεία-Δήμητρα Γιάν. 0-3

Μελισσοχώρι-Αγ. Ανάργυροι 1-0

Μαυροβούνι-Μελιβοία 4-2

Προμηθέας-Βούναινα 2-5

Παναγροτικός-Πύρρος 0-2

Αμπελιά-Νεάπολη 2-0

Αβέρωφ-Μεσοχώρι 2-1

Ανάβρα-Ελευθεραί 1-1


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 16-6 15

2. Αμπελιά 14-5 15

3. Ελευθεραί 7-1 14

4. Βούναινα 12-6 12

5. Μαυροβούνι 13-8 12

6. Μελισσοχώρι 9-6 12

7. Πύρρος 9-5 10

8. Νέα Πολιτεία 9-11 9

9. Άγιοι Ανάργυροι 12-13 9

10. Ανάβρα 9-10 8

11. Προμηθέας 9-15 7

12. Νεάπολη 7-11 7

13. Δήμητρα Γιάννουλης 5-9 6

14. Παναγροτικός 4-13 3

15. Μεσοχώρι 6-12 1

16. Μελιβοία 4-13 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 11/11, 15:00)

Δήμητρα Γιάν.-Αγ. Ανάργυροι

Μελιβοία-Νέα Πολιτεία

Βούναινα-Μελισσοχώρι

Πύρρος-Μαυροβούνι

Νεάπολη-Προμηθέας

Μεσοχώρι-Παναγροτικός

Ελευθεραί-Αμπελιά

Αβέρωφ-Ανάβρα


Β΄ΕΠΣΛ

1ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Βερδικούσια-Ακαδημία Π.Ο.Ε 2-1

Ροδιακός-Στεφαν./Γαλαν. 4-0

Συκέα-Ευαγγελισμός 3-0

Μύτικας-Δρυμός 0-3

Μεγάλο Ελ/χωρι-Πλατανούλια 2-4

Ακαδ. Τυρνάβου-Βαλανίδα 0-1


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Δρυμός 15-3 12

2. Ροδιακός 9-2 10

3. Συκέα 12-6 9

4. Ακαδημία Τυρνάβου 5-2 7

5. Ακαδημία Π.Ο.Ε 8-7 7

6. Βερδικούσια 4-4 6

7. Βαλανίδα 6-7 6

8. Πλατανούλια 5-6 5

9. Στεφανόβουνο 3-7 4

10. Ευαγγελισμός 6-12 3

11. Μύτικας Καλυβίων 2-9 0

12. Μεγάλο Ελ/χωρι 4-14 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 11/11, 15:00)

Ακαδημία Π.Ο.Ε-Στεφαν./Γαλαν.

Ευαγγελισμός-Βερδικούσια

Δρυμός-Ροδιακός

Πλατανούλια-Συκέα

Ακαδ. Τυρνάβου-Καλύβια

Βαλανίδα-Μεγάλο Ελ/χωρι


2ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Βαμβακού-Βασιλί 4-0

Αγ. Γεώργιος-Κρήνη 1-5

Ακαδ. Αχιλλέως-Ζάππειο 0-1

Ναρθάκι-Σταυρός 4-0

Μυραϊκός-Αναγέννηση Φ. 3-5

Υπέρεια-Χαλκιάδες 4-2


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Βαμβακού 13-0 12

2. Ναρθάκι 13-2 12

3. Χαλκιάδες 18-6 9

4. Ζάππειο 9-2 9

5. Αναγέννηση Φ. 11-5 9

6. Βασιλί 6-7 6

7. Υπέρεια 5-5 6

8. Μυραϊκός 5-12 4

9. Κρήνη 9-11 3

10. Ακαδημία Αχιλλέως 1-6 1

11. Άγιος Γεώργιος 3-13 0

12. Σταυρός 0-24 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 11/11, 15:00)

Βασιλί-Κρήνη

Ζάππειο-Βαμβακού

Σταυρός-Αγ. Γεώργιος

Αναγέννηση Φ.-Ακαδ. Αχιλλέως

Υπέρεια-Ναρθάκι

Χαλκιάδες-Μυραϊκός


3ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Πυργετός-ΣΣ Ραψάνης 0-4

Στόμιο-Κουλούρι 1-4

Χειμάδι-Παραπόταμος 3-1

Γόννοι-Μαρμαρίνη 3-1

Δίας-Καλοχώρι 3-1

Ελάτεια-Αιγάνη 1-4


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Κουλούρι 10-3 12

2. Γόννοι 8-5 9

3. Σ.Σ. Ραψάνης 9-6 7

4. Αιγάνη 10-4 7

5. Μαρμαρίνη 12-7 7

6. Παραπόταμος 9-6 6

7. Πυργετός 12-9 6

8. Χειμάδι 13-11 6

9. Ελάτεια 5-13 3

10. Καλοχώρι 6-14 3

11. Δίας 6-16 3

12. Στόμιο 2-10 1


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 10/11, 15:00)

Παραπόταμος-Πυργετός

Μαρμαρίνη-Στόμιο

Καλοχώρι-Χειμάδι

Ελάτεια-Γόννοι

Αιγάνη-Δίας

Σ.Σ. Ραψάνης-Κουλούρι (Κυριακή 11/11, 15:00)


4ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Δασοχώρι-Αμπελόκηποι 1-0

Μάνδρα-Αγ. Θωμάς 5-3

Ιπποκράτης-Δένδρα 2-6

Λάρισα 88-Μαρίνος Αντύπας 1-0

Ραχούλα-Τερψιθέα 2-0

Διογένης-Πανιώνιος 1-2

Ρεπό: Κουτσόχερο


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Πανιώνιος 14-2 12

2. Ραχούλα 9-2 12

3. Δένδρα 8-2 9

4. Μάνδρα 12-8 9

5. Φορτούνα Κουτσοχέρου 14-3 6

6. Ιπποκράτης 10-9 6

7. Δασοχώρι 5-6 4

8. Λάρισα ’88 6-8 4

9. Αμπελόκηποι 3-7 3

10. Τερψιθέα 1-9 3

11. Διογένης 3-9 1

12. Άγιος Θωμάς 6-12 1

13. Μαρίνος Αντύπας 2-16 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 10/11, 15:00)

Αμπελόκηποι-Αγ. Θωμάς

Δένδρα-Δασοχώρι

Μαρίνος Αντύπας-Μάνδρα (Κυριακή 11/11, 15:00)

Κουτσόχερο-Ιπποκράτης

Τερψιθέα-Λάρισα 88

Διογένης-Ραχούλα

Ρεπό: Πανιώνιος


5ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Γαλήνη-Αετόλοφος 0-0

Πελασγιώτιδα-Ομόνοια 6-0

Λαρισαϊκός-Γλαύκη 0-2

Ν. Περιβόλι-Μπαράζ/Πηνειός α.α. 3-0

Χάλκη-Χαραυγή 4-3

Τοξότης-Ομορφοχώρι 5-0

Ρεπό: Ανθούπολη


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 14-3 12

2. Γλαύκη 8-2 9

3. Χάλκη 13-7 9

4. Γαλήνη 3-1 7

5. Νέο Περιβόλι 8-6 7

6. Ανθούπολη 6-3 5

7. Τοξότης 8-6 4

8. Ομόνοια 4-11 4

9. Ομορφοχώρι 8-10 4

10. Χαραυγή 9-12 2

11. Αετόλοφος 1-4 2

12. Λαρισαϊκός 1-4 1

13. Πηνειός 1-15 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 10/11, 15:00)

Αετόλοφος-Ομόνοια

Γλαύκη-Γαλήνη

Μπαράζ/Πηνειός-Πελασγιώτιδα (Κυριακή 11/11, 11:00)

Ανθούπολη-Λαρισαϊκός

Χαραυγή-Ν. Περιβόλι

Τοξότης-Χάλκη

Ρεπό: Ομορφοχώρι

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt