.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
14 Μάρτιος 2019

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 3344

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Σπάρτη-Ηρακλής 0-1

ΝΠΣ Βόλος-Τρίκαλα 1-1

Αήττητος Σπάτων-Απόλλων Λάρισας 2-2

Πλατανιάς-Εργοτέλης 1-0

ΑΕ Καραϊσκάκης-Παναχαϊκή 0-1

Ηρόδοτος-ΑΟΧ Κισσαμικός 2-1

Δόξα Δράμας-Αιγινιακός 2-0

Κέρκυρα-Απόλλων Πόντου 0-2


Η βαθμολογία (21η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 41-20 45

2. Απόλλων Λάρισας 30-18 40

3. Παναχαϊκή 21-14 38

4. Απόλλων Πόντου 22-15 36

5. Πλατανιάς 29-16 36

6. Κέρκυρα 21-17 34

7. Εργοτέλης 27-21 31

8. ΑΟΧ/Κισσαμικός 25-20 28

9. Ηρακλής 19-21 27

10. Δόξα Δράμας 22-24 27

11. Καραϊσκάκης 12-22 25

12. Τρίκαλα 17-22 22

13. Αήττητος Σπάτων 17-24 22

14. Ηρόδοτος 15-30 22

15. Σπάρτη 14-28 15

16. Αιγινιακός 17-41 13


Επόμενη αγωνιστική (17/3, 15:00)

ΝΠΣ Βόλος-Σπάρτη

Ηρακλής-Αήττητος Σπάτων

Τρίκαλα-Πλατανιάς (Σάββατο 16/3, 15:30)

Απόλλων Λάρισας-ΑΕ Καραϊσκάκης

Εργοτέλης-Ηρόδοτος

Παναχαϊκή-Δόξα Δράμας

ΑΟΧ Κισσαμικός-Κέρκυρα (Σάββατο 16/3, 15:00)

Απόλλων Πόντου-Αιγινιακός


Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Αλμυρός-Πιερικός 0-0


Η βαθμολογία (21η αγωνιστική):

1. Ολυμπιακός Βόλου 50-10 56

----------------------------------------------

2. Νίκη Βόλου 54-6 56

3. Ιτέα 28-21 35

4. Μετέωρα 31-19 34

5. Θησέας Αγριάς 24-27 30

6. Σέλλανα 24-22 29

7. Τσαριτσάνη 23-27 28

8. Αλμυρός 21-16 28

9. Πιερικός 25-26 25

-------------------------------------------

10. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 22-30 24

11. Στυλίδα 21-42 24

12. Απόλλων Μακρυχωρίου 19-26 24

13. Φωκικός 12-31 13

*Η Αναγέννηση Καρδίτσας έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 17/3, 15:00)

Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Σελλάνων

ΑΣ Μετέωρα-Πιερικός

Ιτέα-Αναγέννηση Καρδίτσας α.α. 3-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Θησέας Αγριάς

Απόλλων Μακρυχωρίου-Φωκικός

Αλμυρός-ΑΟ Στυλίδας

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Νίκη Βόλου


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Κιλελέρ-Π.Ο.Ε 0-1

Αμπελωνιακός-Σμόλικας 0-3

Συκούριο-Δωτιέας α.α. 0-3

Αχιλλέας Φ.-Ηρακλής Λάρισας 0-1

Δαμασιακός-Αργυροπούλι 1-0

Μακρυχώρι-Βλαχογιάννι 0-0

Λάρισα 2012-Τύρναβος 2005 2-3

Φαλανιακός-Αμυγδαλέα 3-0


Η βαθμολογία (21η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 44-12 53

2. Φαλανιακός 38-12 50

3. Σμόλικας 39-19 44

4. Μακρυχώρι 31-17 38

----------------------------------------------

5. Π.Ο.Ε 28-19 36

6. Δωτιέας Αγιάς 26-20 32

7. Αμπελωνιακός 25-18 31

8. Τύρναβος 24-27 28

9. Δαμασιακός 19-19 27

10. Αχιλλέας Φαρσάλων 24-26 27

11.Κιλελέρ 21-27 26

----------------------------------------------

12. Βλαχογιάννι 24-28 24

13. Αργυροπούλι 18-23 22

14. Λάρισα 2012 22-36 19

15. Αμυγδαλέα 21-38 17

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 17/3, 15:30)

Αμπελωνιακός-Κιλελέρ

Π.Ο.Ε-Συκούριο α.α. 3-0

Σμόλικας-Αχιλλέας Φ.

Δωτιέας-Δαμασιακός

Ηρακλής Λάρισας-Μακρυχώρι

Αργυροπούλι-Λάρισα 2012

Βλαχογιάννι-Φαλανιακός

Αμυγδαλέα-Τύρναβος


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Δήμητρα Γιάν. 1-2

Μαυροβούνι-Νέα Πολιτεία 1-0

Προμηθέας-Αγ. Ανάργυροι 4-0

Παναγροτικός-Μελιβοία 0-1

Αμπελιά-Βούναινα 1-1

Αβέρωφ-Πύρρος 1-1

Ανάβρα-Νεάπολη 2-0

Μεσοχώρι-Ελευθεραί 0-3


Η βαθμολογία (20η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 49-28 43

2. Αμπελιά 43-17 41

3. Βούναινα 39-17 40

---------------------------------------------

4. Μαυροβούνι 29-17 38

5. Πύρρος 34-17 36

6. Ανάβρα 33-28 32

7. Μελισσοχώρι 24-21 30

8. Προμηθέας 34-36 29

9. Άγιοι Ανάργυροι 37-38 28

10. Ελευθεραί 23-24 28

11. Δήμητρα Γιάννουλης 17-26 24

12. Νέα Πολιτεία 27-30 22

13. Παναγροτικός 20-38 19

14. Μελιβοία 20-44 19

--------------------------------------------

15. Νεάπολη 20-38 16

16. Μεσοχώρι 13-43 6


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 16/3, 15:30)

Δήμητρα Γιάν.-Νέα Πολιτεία

Αγ. Ανάργυροι-Μελισσοχώρι

Μελιβοία-Μαυροβούνι

Βούναινα-Προμηθέας

Πύρρος-Παναγροτικός

Νεάπολη-Αμπελιά

Μεσοχώρι-Αβέρωφ

Ελευθεραί-Ανάβρα


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Μύτικας- Στεφαν./Γαλαν. 0-5

Μεγάλο Ελχ/ωρι-Ευαγγελισμός 3-1


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Βαλανίδα 31-14 34

2. Δρυμός 43-21 34

3. Α.Π. Ελασσόνας 28-22 30

-----------------------------------------------

4. Βερδικούσια 27-14 28

-----------------------------------------------

5. Ροδιακός 37-16 27

6. Ακαδημία Τυρνάβου 24-11 26

7. Πλατανούλια 31-23 23

8. Συκέα 31-25 22

9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 22-28 16

10. Ευαγγελισμός 17-31 10

11. Μεγάλο Ελ/χωρι 20-49 6

12. Μύτικας Καλυβίων 9-68 3


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 17/3, 15:30)

Στεφαν./Γαλαν.-Α.Π. Ελασσόνας

Βερδικούσια-Ευαγγελισμός

Ροδιακός-Δρυμός

Συκέα-Πλατανούλια

Μύτικας-Ακαδ. Τυρνάβου

Μεγάλο Ελ/χωρι-Βαλανίδα


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Ναρθάκι-Κρήνη 2-1


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Ναρθάκι 42-11 41

2. Βαμβακού 40-8 36

3. Αναγέννηση Φ. 30-13 31

--------------------------------------------

4. Υπέρεια 29-12 30

--------------------------------------------

5. Χαλκιάδες 37-18 24

6. Ζάππειο 23-17 24

7. Βασιλί 29-19 22

9. Κρήνη 34-34 19

8. Μυραϊκός 15-32 18

10. Ακαδημία Αχιλλέως 17-37 10

11. Σταυρός 1-60 1

*Ο Άγιος Γεώργιος έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 16/3, 15:30)

Κρήνη-Βασιλί

Βαμβακού-Ζάππειο

Αγ. Γεώργιος-Σταυρός α.α. 0-3

Ακαδ. Αχιλλέως-Αναγέννηση Φ.

Ναρθάκι-Υπέρεια

Μυραϊκός-Χαλκιάδες


5ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Αετόλοφος-Λαρισαϊκός 0-5


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 38-12 36

2. Γλαύκη 37-14 33

3. Γαλήνη 25-11 32

-----------------------------------------------

4. Χάλκη 34-20 31

-----------------------------------------------

5. Λαρισαϊκός 23-12 24

6. Νέο Περιβόλι 26-21 23

7. Ανθούπολη 23-16 23

8. Ομορφοχώρι 25-35 17

9. Ομόνοια 16-26 16

10. Τοξότης 22-26 14

11. Αετόλοφος 23-27 13

12. Χαραυγή 22-47 8

*Ο Μπαράζ/Πηνειός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 17/3, 11:00)

Αετόλοφος-Γαλήνη

Ομόνοια-Πελασγιώτιδα

Γλαύκη-Λαρισαϊκός

Μπαράζ/Πηνειός-Ν. Περιβόλι α.α. 0-3

Χαραυγή-Χάλκη

Ομορφοχώρι-Τοξότης (Σάββατο, 15:30)

Ρεπό: Ανθούπολη

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt