.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
19 Μάρτιος 2019

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 3107

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

ΝΠΣ Βόλος-Σπάρτη 3-0

Ηρακλής-Αήττητος Σπάτων 2-1

Τρίκαλα-Πλατανιάς 1-0

Απόλλων Λάρισας-ΑΕ Καραϊσκάκης 0-1

Εργοτέλης-Ηρόδοτος 4-1

Παναχαϊκή-Δόξα Δράμας 2-2

ΑΟΧ Κισσαμικός-Κέρκυρα 1-0

Απόλλων Πόντου-Αιγινιακός 1-0


Η βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 44-20 48

2. Απόλλων Λάρισας 30-19 40

3. Παναχαϊκή 23-16 39

4. Απόλλων Πόντου 23-15 39

5. Πλατανιάς 29-17 36

6. Κέρκυρα 21-18 34

7. Εργοτέλης 31-22 34

8. ΑΟΧ/Κισσαμικός 26-20 31

9. Ηρακλής 21-22 30

10. Δόξα Δράμας 24-26 28

11. Καραϊσκάκης 13-22 28

12. Τρίκαλα 18-22 25

13. Αήττητος Σπάτων 18-26 22

14. Ηρόδοτος 16-34 22

15. Σπάρτη 14-31 15

16. Αιγινιακός 17-42 13


Επόμενη αγωνιστική

(Σάββατο 23/3, 15:00)

Σπάρτη-Αήττητος Σπάτων

Πλατανιάς-ΝΠΣ Βόλος

Ηρόδοτος-Τρίκαλα

Κέρκυρα-Εργοτέλης

Αιγινιακός-ΑΟΧ Κισσαμικός


(Κυριακή 24/3, 15:00)

ΑΕ Καραϊσκάκης-Ηρακλής

Δόξα Δράμας-Απόλλων Λάρισας

Απόλλων Πόντου-Παναχαϊκή


Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Σελλάνων 3-1

ΑΣ Μετέωρα-Πιερικός 2-2

Ιτέα-Αναγέννηση Καρδίτσας α.α. 3-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Θησέας Αγριάς 1-1

Απόλλων Μακρυχωρίου-Φωκικός 3-4

Αλμυρός-ΑΟ Στυλίδας 6-0

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Νίκη Βόλου 2-4


Η βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. Ολυμπιακός Βόλου 53-11 59

----------------------------------------------

2. Νίκη Βόλου 58-8 59

3. Ιτέα 31-21 38

4. Μετέωρα 33-21 35

5. Θησέας Αγριάς 25-28 31

6. Αλμυρός 27-16 31

7. Σέλλανα 25-25 29

8. Τσαριτσάνη 24-28 29

9. Πιερικός 27-28 26

-------------------------------------------

10. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 24-34 24

11. Στυλίδα 21-48 24

12. Απόλλων Μακρυχωρίου 22-30 24

13. Φωκικός 16-34 16

*Η Αναγέννηση Καρδίτσας έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 24/3, 15:00)

ΑΟ Σελλάνων-Πιερικός

Αναγέννηση Καρδίτσας-Ολυμπιακός Βόλου α.α. 0-3

Θησέας Αγριάς-Μετέωρα

Φωκικός-Αστέρας Ιτέας

Στυλίδα-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Απόλλων Μακρυχωρίου

Νίκη Βόλου-Αλμυρός


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αμπελωνιακός-Κιλελέρ 0-1

Π.Ο.Ε-Συκούριο α.α. 3-0

Σμόλικας-Αχιλλέας Φ. 0-1

Δωτιέας-Δαμασιακός 1-1

Ηρακλής Λάρισας-Μακρυχώρι 4-0

Αργυροπούλι-Λάρισα 2012 2-1

Βλαχογιάννι-Φαλανιακός 0-1

Αμυγδαλέα-Τύρναβος 1-0


Η βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 48-12 56

2. Φαλανιακός 39-12 53

3. Σμόλικας 39-20 44

4. Π.Ο.Ε 31-19 39

----------------------------------------------

5. Μακρυχώρι 31-21 38

6. Δωτιέας Αγιάς 27-21 33

7. Αμπελωνιακός 25-19 31

8. Αχιλλέας Φαρσάλων 25-26 30

9.Κιλελέρ 22-27 29

10. Τύρναβος 24-28 28

11. Δαμασιακός 20-20 28

----------------------------------------------

12. Αργυροπούλι 20-24 25

13. Βλαχογιάννι 24-29 24

14. Αμυγδαλέα 22-38 20

15. Λάρισα 2012 23-38 19

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 23/3, 15:30)

Κιλελέρ-Συκούριο α.α. 3-0

Αχιλλέας Φ.-Αμπελωνιακός

Δαμασιακός-Π.Ο.Ε

Μακρυχώρι-Σμόλικας

Λάρισα 2012-Δωτιέας

Φαλανιακός-Ηρακλής Λάρισας

Αμυγδαλέα-Αργυροπούλι

Τύρναβος-Βλαχογιάννι


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάν.-Νέα Πολιτεία 1-1

Αγ. Ανάργυροι-Μελισσοχώρι 1-3

Μελιβοία-Μαυροβούνι 0-3

Βούναινα-Προμηθέας 0-0

Πύρρος-Παναγροτικός 0-0

Νεάπολη-Αμπελιά 0-4

Μεσοχώρι-Αβέρωφ 2-5

Ελευθεραί-Ανάβρα 0-0


Η βαθμολογία (21η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 54-30 46

2. Αμπελιά 47-17 44

3. Βούναινα 39-17 41

---------------------------------------------

4. Μαυροβούνι 32-17 41

5. Πύρρος 34-17 37

6. Ανάβρα 33-28 33

7. Μελισσοχώρι 27-22 33

8. Προμηθέας 34-36 30

9. Ελευθεραί 23-24 29

10. Άγιοι Ανάργυροι 38-41 28

11. Δήμητρα Γιάννουλης 18-27 25

12. Νέα Πολιτεία 28-31 23

13. Παναγροτικός 20-38 20

14. Μελιβοία 20-47 19

--------------------------------------------

15. Νεάπολη 20-42 16

16. Μεσοχώρι 15-48 6


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 24/3, 15:30)

Άγιοι Ανάργυροι-Δήμητρα Γιάν.

Νέα Πολιτεία-Μελιβοία

Μελισσοχώρι-Βούναινα

Μαυροβούνι-Πύρρος

Προμηθέας-Νεάπολη

Παναγροτικός-Μεσοχώρι

Αμπελιά-Ελευθεραί

Ανάβρα-Αβέρωφ


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Στεφαν./Γαλαν.-Α.Π. Ελασσόνας 2-1

Βερδικούσια-Ευαγγελισμός 0-2

Ροδιακός-Δρυμός 0-2

Συκέα-Πλατανούλια 3-1

Μύτικας-Ακαδ. Τυρνάβου 0-4

Μεγάλο Ελ/χωρι-Βαλανίδα 1-6


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Δρυμός 45-21 37

2. Βαλανίδα 37-15 37

3. Α.Π. Ελασσόνας 29-24 30

-----------------------------------------------

4. Ακαδημία Τυρνάβου 28-11 29

-----------------------------------------------

5. Βερδικούσια 27-16 28

6. Ροδιακός 37-18 27

7. Συκέα 34-26 25

8. Πλατανούλια 32-26 23

9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 24-29 19

10. Ευαγγελισμός 19-31 13

11. Μεγάλο Ελ/χωρι 21-55 6

12. Μύτικας Καλυβίων 9-72 3


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 24/3, 11:00)

Α.Π. Ελασσόνας-Ευαγγελισμός

Δρυμός-Στεφαν./Γαλαν.

Πλατανούλια-Βερδικούσια

Ακαδ. Τυρνάβου-Ροδιακός

Βαλανίδα-Συκέα

Μεγάλο Ελ/χωρι-Μύτικας


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Κρήνη-Βασιλί 1-4

Βαμβακού-Ζάππειο 2-1

Αγ. Γεώργιος-Σταυρός α.α. 0-3

Ακαδ. Αχιλλέως-Αναγέννηση Φ. 1-4

Ναρθάκι-Υπέρεια 0-0

Μυραϊκός-Χαλκιάδες 0-2


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Ναρθάκι 42-11 42

2. Βαμβακού 42-9 39

3. Αναγέννηση Φ. 34-14 34

--------------------------------------------

4. Υπέρεια 29-12 31

--------------------------------------------

5. Χαλκιάδες 39-18 27

6. Βασιλί 33-20 25

7. Ζάππειο 24-19 24

8. Κρήνη 35-38 19

9. Μυραϊκός 15-34 18

10. Ακαδημία Αχιλλέως 18-41 10

11. Σταυρός 4-60 4

*Ο Άγιος Γεώργιος έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 24/3, 15:30)

Βασιλί-Ζάππειο

Σταυρός-Κρήνη

Αναγέννηση Φ.-Βαμβακού

Υπέρεια-Αγ. Γεώργιος α.α. 3-0

Χαλκιάδες-Ακαδ. Αχιλλέως

Μυραϊκός-Ναρθάκι


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Κουλούρι-Σ.Σ. Ραψάνης 3-1

Πυργετός-Παραπόταμος 2-0

Στόμιο-Μαρμαρίνη 1-2

Χειμάδι-Καλοχώρι 3-1

Γόννοι-Ελάτεια 6-1

Δίας-Αιγάνη 0-5


Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Γόννοι 50-22 37

2. Κουλούρι 46-15 37

3. Σ.Σ. Ραψάνης 40-19 32

------------------------------------------

4. Μαρμαρίνη 43-19 31

------------------------------------------

5. Αιγάνη 40-18 30

6. Πυργετός 36-26 26

7. Χειμάδι 32-41 23

8. Παραπόταμος 19-38 14

9. Καλοχώρι 22-41 13

10. Στόμιο 16-30 11

11. Ελάτεια 20-49 8

12. Δίας 18-62 7

*Το Στόμιο έχει έναν μηδενισμό και -5 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 23/3, 15:30)

Σ.Σ. Ραψάνης-Παραπόταμος

Μαρμαρίνη-Κουλούρι

Καλοχώρι-Πυργετός

Ελάτεια-Στόμιο

Αιγάνη-Χειμάδι

Δίας 2018-Γόννοι


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμπελόκηποι-Δασοχώρι 0-3

Αγ. Θωμάς-Μάνδρα 0-1

Δένδρα-Ιπποκράτης 1-0

Μαρίνος Αντύπας-Λάρισα ’88 1-0

Τερψιθέα-Ραχούλα 1-1

Πανιώνιος-Διογένης 1-0

Ρεπό: Κουτσόχερο


Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Δένδρα 42-10 41

2. Πανιώνιος 39-8 37

3. Ραχούλα 32-14 35

--------------------------------------------

4. Μάνδρα 35-19 31

--------------------------------------------

5. Ιπποκράτης 33-18 30

6. Φορτούνα Κουτσοχέρου 34-19 26

7. Δασοχώρι 26-21 26

8. Τερψιθέα 18-27 19

9. Λάρισα ’88 15-35 12

10. Διογένης 12-32 10

12. Μαρίνος Αντύπας 13-42 9

11. Αμπελόκηποι 13-43 7

13. Άγιος Θωμάς 15-38 3


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 24/3, 15:30)

Άγιος Θωμάς-Αμπελόκηποι

Δασοχώρι-Δένδρα

Μάνδρα-Μαρίνος Αντύπας

Ιπποκράτης-Κουτσόχερο

Λάρισα ’88-Τερψιθέα

Ραχούλα-Διογένης

Ρεπό: Πανιώνιος


5ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αετόλοφος-Γαλήνη 1-4

Ομόνοια-Πελασγιώτιδα 0-3

Γλαύκη-Λαρισαϊκός 5-1

Μπαράζ/Πηνειός-Ν. Περιβόλι α.α. 0-3

Χαραυγή-Χάλκη 1-6

Ομορφοχώρι-Τοξότης 0-2

Ρεπό: Ανθούπολη


Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 41-12 39

2. Γλαύκη 42-15 36

3. Γαλήνη 29-12 35

-----------------------------------------------

4. Χάλκη 40-21 34

-----------------------------------------------

5. Νέο Περιβόλι 29-21 26

6. Λαρισαϊκός 24-17 24

7. Ανθούπολη 23-16 23

8. Ομορφοχώρι 27-35 20

9. Τοξότης 24-26 17

10. Ομόνοια 16-29 16

11. Αετόλοφος 24-31 13

12. Χαραυγή 21-55 5

*Ο Μπαράζ/Πηνειός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Η Χαραυγή έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 23/3, 15:30)

Ομόνοια-Αετόλοφος

Γαλήνη-Γλαύκη

Πελασγιώτιδα-Μπαράζ/Πηνειός α.α. 3-0

Λαρισαϊκός-Ανθούπολη

Ν. Περιβόλι-Χαραυγή

Χάλκη-Τοξότης

Ρεπό: Ομορφοχώρι

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt