.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
28 Μάρτιος 2019

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 2749

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Πλατανιάς-Σπάρτη 7-0

Αήττητος Σπάτων-ΑΕ Καραϊσκάκης α.α. 0-3

ΝΠΣ Βόλος-Ηρόδοτος 5-0

Ηρακλής-Δόξα Δράμας 0-0

Τρίκαλα-Κέρκυρα 1-0

Απόλλων Λάρισας-Απόλλων Πόντου 3-1

Εργοτέλης-Αιγινιακός 4-1

Παναχαϊκή-ΑΟΧ Κισσαμικός 1-3


Η βαθμολογία (24η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 49-20 52

2. Απόλλων Λάρισας 33-22 43

3. Παναχαϊκή 24-19 40

4. Απόλλων Πόντου 24-18 40

5. Πλατανιάς 36-17 40

6. Κέρκυρα 23-20 37

7. Εργοτέλης 36-25 37

8. ΑΟΧ/Κισσαμικός 33-21 37

9. Καραϊσκάκης 17-22 34

10. Δόξα Δράμας 26-26 32

11. Ηρακλής 21-23 31

12. Τρίκαλα 19-23 28

13. Ηρόδοτος 17-39 25

14. Σπάρτη 17-38 18

15. Αιγινιακός 18-50 13

*Ο Αήττητος Σπάτων αποβλήθηκε από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 31/3, 15:00)

Σπάρτη-ΑΕ Καραϊσκάκης

Ηρόδοτος-Πλατανιάς

Δόξα Δράμας-Αήττητος Σπάτων α.α. 3-0

Κέρκυρα-ΝΠΣ Βόλος

Απόλλων Πόντου-Ηρακλής

Αιγινιακός-Τρίκαλα

ΑΟΧ Κισσαμικός-Απόλλων Λάρισας

Παναχαϊκή-Εργοτέλης


Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

ΑΟ Σελλάνων-Πιερικός 1-2

Αναγέννηση Καρδίτσας-Ολυμπιακός Βόλου α.α. 0-3

Θησέας Αγριάς-Μετέωρα 2-2

Φωκικός-Αστέρας Ιτέας 1-1

Στυλίδα-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-2

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Απόλλων Μακρυχωρίου 2-0

Νίκη Βόλου-Αλμυρός 3-2


Η βαθμολογία (23η αγωνιστική):

1. Ολυμπιακός Βόλου 56-11 62

----------------------------------------------

2. Νίκη Βόλου 61-10 62

3. Ιτέα 32-22 39

4. Μετέωρα 35-23 36

5. Τσαριτσάνη 26-29 32

6. Θησέας Αγριάς 27-30 32

7. Αλμυρός 29-19 31

8. Σέλλανα 26-27 29

9. Πιερικός 29-29 29

-------------------------------------------

10. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 26-34 27

11. Στυλίδα 22-50 24

12. Απόλλων Μακρυχωρίου 22-32 24

13. Φωκικός 17-35 17

*Η Αναγέννηση Καρδίτσας έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 31/3, 15:00)

Πιερικός-Θησέας Αγριάς

Ολυμπιακός Βόλου-Φωκικός

Μετέωρα-ΑΟ Στυλίδας

Ιτέα-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Νίκη Βόλου

Αλμυρός-Απόλλων Μακρυχωρίου

Αναγέννηση Καρδίτσας-ΑΟ Σελλάνων α.α. 0-3


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Κιλελέρ-Συκούριο α.α. 3-0

Αχιλλέας Φ.-Αμπελωνιακός 1-2

Δαμασιακός-Π.Ο.Ε 0-0

Μακρυχώρι-Σμόλικας 0-0

Λάρισα 2012-Δωτιέας 1-1

Φαλανιακός-Ηρακλής Λάρισας 0-0

Αμυγδαλέα-Αργυροπούλι 1-1

Τύρναβος-Βλαχογιάννι 0-0


Η βαθμολογία (23η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 48-12 57

2. Φαλανιακός 39-12 54

3. Σμόλικας 39-20 45

4. Π.Ο.Ε 31-19 40

----------------------------------------------

5. Μακρυχώρι 31-21 39

6. Δωτιέας Αγιάς 28-22 34

7. Αμπελωνιακός 27-20 34

8.Κιλελέρ 25-27 32

9. Αχιλλέας Φαρσάλων 26-28 30

10. Τύρναβος 24-28 29

11. Δαμασιακός 20-20 29

----------------------------------------------

12. Αργυροπούλι 21-25 26

13. Βλαχογιάννι 24-29 25

14. Αμυγδαλέα 23-39 21

15. Λάρισα 2012 24-39 20

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 31/3, 16:30)

Αχιλλέας Φ.-Κιλελέρ

Συκούριο-Δαμασιακός α.α. 0-3

Αμπελωνιακός-Μακρυχώρι

Π.Ο.Ε-Λάρισα 2012

Σμόλικας-Φαλανιακός

Δωτιέας-Αμυγδαλέα

Ηρακλής Λάρισας-Τύρναβος

Αργυροπούλι-Βλαχογιάννι


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Άγιοι Ανάργυροι-Δήμητρα Γιάν. 0-3

Νέα Πολιτεία-Μελιβοία 1-0

Μελισσοχώρι-Βούναινα 1-1

Μαυροβούνι-Πύρρος 3-0

Προμηθέας-Νεάπολη 3-0

Παναγροτικός-Μεσοχώρι 2-1

Αμπελιά-Ελευθεραί 1-1

Ανάβρα-Αβέρωφ 0-0


Η βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 54-30 47

2. Αμπελιά 48-18 45

3. Μαυροβούνι 35-17 44

---------------------------------------------

4. Βούναινα 40-18 42

5. Πύρρος 34-20 37

6. Ανάβρα 33-28 34

7. Μελισσοχώρι 28-23 34

8. Προμηθέας 37-36 33

9. Ελευθεραί 24-25 30

10. Δήμητρα Γιάννουλης 21-27 28

11. Άγιοι Ανάργυροι 38-44 28

12. Νέα Πολιτεία 29-31 26

13. Παναγροτικός 22-39 23

14. Μελιβοία 20-48 19

--------------------------------------------

15. Νεάπολη 20-45 16

16. Μεσοχώρι 16-50 6


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 30/3, 16:00)

Δήμητρα Γιάν.-Μελιβοία

Βούναινα-Αγ. Ανάργυροι

Πύρρος-Νέα Πολιτεία

Νεάπολη-Μελισσοχώρι

Μεσοχώρι-Μαυροβούνι

Ελευθεραί-Προμηθέας

Ανάβρα-Παναγροτικός

Αβέρωφ-Αμπελιά


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Α.Π. Ελασσόνας-Ευαγγελισμός 3-1

Δρυμός-Στεφαν./Γαλαν. 5-1

Πλατανούλια-Βερδικούσια 0-3

Ακαδ. Τυρνάβου-Ροδιακός 1-0

Βαλανίδα-Συκέα 6-2

Μεγάλο Ελ/χωρι-Μύτικας 4-0

Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Δρυμός 50-22 40

2. Βαλανίδα 43-17 40

3. Α.Π. Ελασσόνας 32-25 33

-----------------------------------------------

4. Ακαδημία Τυρνάβου 29-11 32

-----------------------------------------------

5. Βερδικούσια 30-16 31

6. Ροδιακός 37-19 27

7. Συκέα 36-32 25

8. Πλατανούλια 32-29 23

9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 25-34 19

10. Ευαγγελισμός 20-34 13

11. Μεγάλο Ελ/χωρι 25-55 9

12. Μύτικας Καλυβίων 9-76 3


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 30/3, 16:00)

Δρυμός-Α.Π. Ελασσόνας

Ευαγγελισμός-Πλατανούλια

Στεφαν./Γαλαν.-Ακαδ. Τυρνάβου

Βερδικούσια-Βαλανίδα

Ροδιακός-Μεγάλο Ελχ/χωρι

Συκέα-Μύτικας


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βασιλί-Ζάππειο 0-1

Σταυρός-Κρήνη α.α. 0-3

Αναγέννηση Φ.-Βαμβακού 0-2

Υπέρεια-Αγ. Γεώργιος α.α. 3-0

Χαλκιάδες-Ακαδ. Αχιλλέως 6-1

Μυραϊκός-Ναρθάκι 0-3


Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Ναρθάκι 45-11 45

2. Βαμβακού 44-9 42

3. Υπέρεια 32-12 34

--------------------------------------------

4. Αναγέννηση Φ. 34-16 34

--------------------------------------------

5. Χαλκιάδες 45-19 30

6. Ζάππειο 25-19 27

7. Βασιλί 33-21 25

8. Κρήνη 38-38 22

9. Μυραϊκός 15-37 18

10. Ακαδημία Αχιλλέως 19-47 10

*Άγιος Γεώργιος και Σταυρός έχουν αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 30/3, 16:00)

Σταυρός-Βασιλί

Ζάππειο-Αναγέννηση Φ.-Ζάππειο

Κρήνη-Υπέρεια

Βαμβακού-Χαλκιάδες

Αγ. Γεώργιος-Μυραϊκός α.α. 0-3

Ακαδ. Αχιλλέως-Ναρθάκι


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Σ.Σ. Ραψάνης-Παραπόταμος 4-0

Μαρμαρίνη-Κουλούρι 4-3

Καλοχώρι-Πυργετός 1-3

Ελάτεια-Στόμιο 3-1

Αιγάνη-Χειμάδι 3-0

Δίας 2018-Γόννοι 0-5


Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. Γόννοι 55-22 40

2. Κουλούρι 49-19 37

3. Σ.Σ. Ραψάνης 44-19 35

------------------------------------------

4. Μαρμαρίνη 47-22 34

------------------------------------------

5. Αιγάνη 43-18 33

6. Πυργετός 39-27 29

7. Χειμάδι 32-44 23

8. Παραπόταμος 19-42 14

9. Καλοχώρι 23-44 13

10. Στόμιο 17-33 11

11. Ελάτεια 23-50 11

12. Δίας 18-67 7

*Το Στόμιο έχει έναν μηδενισμό και -5 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 31/3, 11:00)

Μαρμαρίνη-Σ.Σ. Ραψάνης

Παραπόταμος-Καλοχώρι

Κουλούρι-Ελάτεια

Πυργετός-Αιγάνη

Στόμιο-Δίας

Χειμάδι-Γόννοι


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Άγιος Θωμάς-Αμπελόκηποι 0-1

Δασοχώρι-Δένδρα 1-2

Μάνδρα-Μαρίνος Αντύπας 7-1

Ιπποκράτης-Κουτσόχερο 1-2

Λάρισα ’88-Τερψιθέα 3-2

Ραχούλα-Διογένης 8-1

Ρεπό: Πανιώνιος


Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. Δένδρα 44-11 44

2. Ραχούλα 40-15 38

3. Πανιώνιος 39-8 37

--------------------------------------------

4. Μάνδρα 42-20 34

--------------------------------------------

5. Ιπποκράτης 34-20 30

6. Φορτούνα Κουτσοχέρου 36-20 29

7. Δασοχώρι 27-23 26

8. Τερψιθέα 20-20 19

9. Λάρισα ’88 18-37 15

10. Διογένης 13-40 10

11. Αμπελόκηποι 14-43 10

12. Μαρίνος Αντύπας 14-49 9

13. Άγιος Θωμάς 15-39 3


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 31/3, 16:30)

Αμπελόκηποι-Δένδρα

Μαρίνος Αντύπας-Αγ. Θωμάς

Κουτσόχερο-Δασοχώρι

Τερψιθέα-Μάνδρα

Πανιώνιος-Ιπποκράτης

Διογένης-Λάρισα ’88 (Κυριακή, 11:00)

Ρεπό: Ραχούλα


5ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ομόνοια-Αετόλοφος 1-0

Γαλήνη-Γλαύκη 1-1

Πελασγιώτιδα-Μπαράζ/Πηνειός α.α. 3-0

Λαρισαϊκός-Ανθούπολη 3-0

Ν. Περιβόλι-Χαραυγή 7-2

Χάλκη-Τοξότης 2-4

Ρεπό: Ομορφοχώρι


Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 44-12 42

2. Γλαύκη 43-16 37

3. Γαλήνη 30-13 36

-----------------------------------------------

4. Χάλκη 42-25 34

-----------------------------------------------

5. Νέο Περιβόλι 36-23 29

6. Λαρισαϊκός 27-17 27

7. Ανθούπολη 23-19 23

8. Ομορφοχώρι 27-35 20

9. Τοξότης 28-28 20

10. Ομόνοια 17-29 19

11. Αετόλοφος 24-32 13

12. Χαραυγή 23-62 5

*Ο Μπαράζ/Πηνειός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Η Χαραυγή έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 31/3, 16:30)

Αετόλοφος-Γλαύκη

Μπαράζ/Πηνειός-Ομόνοια α.α. 0-3

Ανθούπολη-Γαλήνη

Χαραυγή-Πελασγιώτιδα

Ομορφοχώρι-Λαρισαϊκός

Τοξότης-Ν. Περιβόλι

Ρεπό: Χάλκη

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt