.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
02 Απρίλιος 2019

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 2076

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Σπάρτη-ΑΕ Καραϊσκάκης 0-4

Ηρόδοτος-Πλατανιάς 0-4

Δόξα Δράμας-Αήττητος Σπάτων α.α. 3-0

Κέρκυρα-ΝΠΣ Βόλος 1-1

Απόλλων Πόντου-Ηρακλής 0-1

Αιγινιακός-Τρίκαλα 2-1

ΑΟΧ Κισσαμικός-Απόλλων Λάρισας 1-1

Παναχαϊκή-Εργοτέλης 0-1


Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 50-21 53

2. Απόλλων Λάρισας 34-23 44

3. Πλατανιάς 40-17 43

4. Παναχαϊκή 24-20 40

5. Απόλλων Πόντου 24-19 40

6. Εργοτέλης 37-25 40

7. Κέρκυρα 24-21 38

8. ΑΟΧ/Κισσαμικός 34-22 38

9. Καραϊσκάκης 21-22 37

10. Δόξα Δράμας 29-26 35

11. Ηρακλής 22-23 34

12. Τρίκαλα 20-25 28

13. Ηρόδοτος 17-43 25

14. Σπάρτη 17-42 18

15. Αιγινιακός 20-51 16

*Ο Αήττητος Σπάτων αποβλήθηκε από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 7/4, 16:00)

Ηρόδοτος-Σπάρτη

Καραϊσκάκης-Δόξα Δράμας

Πλατανιάς-Κέρκυρα

Αήττητος Σπάτων-Απόλλων Πόντου α.α. 0-3

ΝΠΣ Βόλος-Αιγινιακός

Ηρακλής-ΑΟΧ Κισσαμικός-Ηρακλής

Τρίκαλα-Παναχαϊκή

Απόλλων Λάρισας-Εργοτέλης


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Πιερικός-Θησέας Αγριάς 3-1

Ολυμπιακός Βόλου-Φωκικός 6-1

Μετέωρα-ΑΟ Στυλίδας 4-0

Ιτέα-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 3-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Νίκη Βόλου 0-0

Αλμυρός-Απόλλων Μακρυχωρίου 4-0

Αναγέννηση Καρδίτσας-ΑΟ Σελλάνων α.α. 0-3


Η βαθμολογία (24η αγωνιστική):

1. Ολυμπιακός Βόλου 62-12 65

----------------------------------------------

2. Νίκη Βόλου 61-10 63

3. Ιτέα 35-22 42

4. Μετέωρα 39-23 39

5. Αλμυρός 33-19 34

6. Τσαριτσάνη 26-29 33

7. Θησέας Αγριάς 28-33 32

8. Σέλλανα 29-27 32

9. Πιερικός 32-30 32

-------------------------------------------

10. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 26-37 27

11. Στυλίδα 22-54 24

12. Απόλλων Μακρυχωρίου 22-36 24

13. Φωκικός 18-41 17

*Η Αναγέννηση Καρδίτσας έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 7/4, 16:00)

ΑΟ Σελλάνων-Θησέας Αγριάς

Φωκικός-Αναγέννηση Καρδίτσας

ΑΟ Στυλίδας-Πιερικός

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Ολυμπιακός Βόλου

Νίκη Βόλου-ΑΣ Μετέωρα

ΓΣ Αλμυρού-Ιτέα

Απόλλων Μακρυχωρίου-Οικονόμος Τσαριτσάνης


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αχιλλέας Φ.-Κιλελέρ 0-2

Συκούριο-Δαμασιακός α.α. 0-3

Αμπελωνιακός-Μακρυχώρι 0-3

Π.Ο.Ε-Λάρισα 2012 0-0

Σμόλικας-Φαλανιακός 1-2

Δωτιέας-Αμυγδαλέα 0-0

Ηρακλής Λάρισας-Τύρναβος 2-0

Αργυροπούλι-Βλαχογιάννι 1-2


Η βαθμολογία (24η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 50-12 60

2. Φαλανιακός 41-13 57

3. Σμόλικας 40-22 45

4. Μακρυχώρι 34-21 42

---------------------------------------------

5. Π.Ο.Ε 31-19 41

6. Δωτιέας Αγιάς 28-22 35

7.Κιλελέρ 27-27 35

8. Αμπελωνιακός 27-23 34

9. Δαμασιακός 23-20 32

10. Αχιλλέας Φαρσάλων 26-30 30

11. Τύρναβος 24-30 29

----------------------------------------------

12. Βλαχογιάννι 26-30 28

13. Αργυροπούλι 22-27 26

14. Αμυγδαλέα 23-39 22

15. Λάρισα 2012 24-39 21

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 6/4, 17:00)

Κιλελέρ-Δαμασιακός

Μακρυχώρι-Αχιλλέας Φ

Λάρισα 2012-Συκούριο α.α. 3-0

Φαλανιακός-Αμπελωνιακός

Αμυγδαλέα-Π.Ο.Ε

Τύρναβος 2005-Σμόλικας

Βλαχογιάννι-Δωτιέας

Αργυροπούλι-Ηρακλής Λάρισας


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάν.-Μελιβοία 0-0

Βούναινα-Αγ. Ανάργυροι 2-2

Πύρρος-Νέα Πολιτεία 4-1

Νεάπολη-Μελισσοχώρι 2-2

Μεσοχώρι-Μαυροβούνι 0-2

Ελευθεραί-Προμηθέας 1-1

Ανάβρα-Παναγροτικός 2-2

Αβέρωφ-Αμπελιά 3-2


Η βαθμολογία (23η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 57-32 50

2. Μαυροβούνι 37-17 47

3. Αμπελιά 50-21 45

---------------------------------------------

4. Βούναινα 42-20 43

5. Πύρρος 38-21 40

6. Ανάβρα 35-30 35

7. Μελισσοχώρι 30-25 35

8. Προμηθέας 38-37 34

9. Ελευθεραί 25-26 31

10. Δήμητρα Γιάννουλης 21-27 29

11. Άγιοι Ανάργυροι 40-46 29

12. Νέα Πολιτεία 30-35 26

13. Παναγροτικός 24-41 24

14. Μελιβοία 20-48 20

--------------------------------------------

15. Νεάπολη 22-47 17

16. Μεσοχώρι 16-52 6


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 7/4, 17:00)

Βούναινα-Δήμητρα Γιάν.

Μελιβοία-Πύρρος

Αγ. Ανάργυροι-Νεάπολη

Νέα Πολιτεία-Μεσοχώρι

Μελισσοχώρι-Ελευθεραί

Μαυροβούνι-Ανάβρα

Προμηθέας-Αβέρωφ

Παναγροτικός-Αμπελιά


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δρυμός-Α.Π. Ελασσόνας 2-1

Ευαγγελισμός-Πλατανούλια 5-2

Στεφαν./Γαλαν.-Ακαδ. Τυρνάβου 1-3

Βερδικούσια-Βαλανίδα 3-0

Ροδιακός-Μεγάλο Ελχ/χωρι 3-0

Συκέα-Μύτικας 5-2


Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. Δρυμός 52-23 43

2. Βαλανίδα 43-20 40

3. Ακαδημία Τυρνάβου 32-12 35

-----------------------------------------------

4. Βερδικούσια 33-16 34

-----------------------------------------------

5. Α.Π. Ελασσόνας 33-27 33

6. Ροδιακός 40-19 30

7. Συκέα 41-34 28

8. Πλατανούλια 34-34 23

9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 26-37 19

10. Ευαγγελισμός 25-36 16

11. Μεγάλο Ελ/χωρι 25-58 9

12. Μύτικας Καλυβίων 11-81 3


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 6/4, 17:00)

ΑΠ Ελασσόνας-Πλατανούλια

Ακαδ. Τυρνάβου-Δρυμός

Βαλανίδα-Ευαγγελισμός

Μεγάλο Ελ/χωρι-Στεφαν./Γαλαν.

Μύτικας-Βερδικούσια

Συκέα-Ροδιακός


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Σταυρός-Βασιλί α.α. 0-3

Ζάππειο-Αναγέννηση Φ. 1-0

Κρήνη-Υπέρεια 2-3

Βαμβακού-Χαλκιάδες 0-1

Αγ. Γεώργιος-Μυραϊκός α.α. 0-3

Ακαδ. Αχιλλέως-Ναρθάκι 0-4


Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. Ναρθάκι 49-11 48

2. Βαμβακού 44-10 42

3. Υπέρεια 35-14 37

--------------------------------------------

4. Αναγέννηση Φ. 34-17 34

--------------------------------------------

5. Χαλκιάδες 46-19 33

6. Ζάππειο 26-19 30

7. Βασιλί 36-21 28

8. Κρήνη 40-41 22

9. Μυραϊκός 18-37 21

10. Ακαδημία Αχιλλέως 19-51 10

*Άγιος Γεώργιος και Σταυρός έχουν αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 7/4, 11:00)

Βασιλί-Αναγέννηση Φ.

Υπέρεια-Σταυρός α.α. 3-0

Χαλκιάδες-Ζάππειο

Μυραϊκός-Κρήνη

Ναρθάκι-Βαμβακού

Ακαδ. Αχιλλέως-Αγ. Γεώργιος α.α. 3-0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μαρμαρίνη-Σ.Σ. Ραψάνης 1-2

Παραπόταμος-Καλοχώρι 3-0

Κουλούρι-Ελάτεια 6-2

Πυργετός-Αιγάνη 0-1

Στόμιο-Δίας 1-0

Χειμάδι-Γόννοι 0-3


Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. Γόννοι 58-22 43

2. Κουλούρι 55-21 40

3. Σ.Σ. Ραψάνης 46-20 38

------------------------------------------

4. Αιγάνη 44-18 36

------------------------------------------

5. Μαρμαρίνη 48-24 34

6. Πυργετός 39-28 29

7. Χειμάδι 32-47 23

8. Παραπόταμος 22-42 17

9. Στόμιο 18-33 14

10. Καλοχώρι 23-47 13

11. Ελάτεια 25-56 11

12. Δίας 18-68 7

*Το Στόμιο έχει έναν μηδενισμό και -5 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 7/4, 17:00)

Σ.Σ. Ραψάνης-Καλοχώρι

Ελάτεια-Μαρμαρίνη

Αιγάνη-Παραπόταμος

Δίας 2018-Κουλούρι

Γόννοι-Πυργετός

Χειμάδι-Στόμιο


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμπελόκηποι-Δένδρα 0-0

Μαρίνος Αντύπας-Αγ. Θωμάς 0-4

Κουτσόχερο-Δασοχώρι 6-1

Τερψιθέα-Μάνδρα 1-2

Πανιώνιος-Ιπποκράτης 1-0

Διογένης-Λάρισα ’88 1-2

Ρεπό: Ραχούλα


Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. Δένδρα 44-11 45

2. Πανιώνιος 40-8 40

3. Ραχούλα 40-15 38

--------------------------------------------

4. Μάνδρα 44-21 37

--------------------------------------------

5. Φορτούνα Κουτσοχέρου 42-21 32

6. Ιπποκράτης 34-21 30

7. Δασοχώρι 28-29 26

8. Τερψιθέα 21-22 19

9. Λάρισα ’88 20-38 18

10. Αμπελόκηποι 14-43 11

11. Διογένης 14-42 10

12. Μαρίνος Αντύπας 14-53 9

13. Άγιος Θωμάς 19-39 6


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 7/4, 17:00)

Μαρίνος Αντύπας-Αμπελόκηποι

Δένδρα-Φορτούνα Κουτσοχέρου

Αγ. Θωμάς-Τερψιθέα

Δασοχώρι-Πανιώνιος

Μάνδρα-Διογένης

Ιπποκράτης-Ραχούλα (Κυριακή, 11:00)

Ρεπό: Λάρισα 88


5ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αετόλοφος-Γλαύκη 2-2

Μπαράζ/Πηνειός-Ομόνοια α.α. 0-3

Ανθούπολη-Γαλήνη 1-2

Χαραυγή-Πελασγιώτιδα 1-6

Ομορφοχώρι-Λαρισαϊκός 1-2

Τοξότης-Ν. Περιβόλι 0-0

Ρεπό: Χάλκη


Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 50-13 45

2. Γαλήνη 32-14 39

3. Γλαύκη 45-18 38

-----------------------------------------------

4. Χάλκη 42-25 34

-----------------------------------------------

5. Νέο Περιβόλι 36-23 30

6. Λαρισαϊκός 29-18 30

7. Ανθούπολη 24-21 23

8. Ομόνοια 20-29 22

9. Τοξότης 28-28 21

10. Ομορφοχώρι 28-37 20

11. Αετόλοφος 26-34 14

12. Χαραυγή 24-68 5

*Ο Μπαράζ/Πηνειός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Η Χαραυγή έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 6/4, 17:00)

Μπαράζ/Πηνειός-Αετόλοφος α.α. 0-3

Γλαύκη-Ανθούπολη

Ομόνοια-Χαραυγή

Γαληνη-Ομορφοχώρι

Πελασγιώτιδα-Τοξότης

Λαρισαϊκός-Χάλκη

Ρεπό: Ν. Περιβόλι

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt