.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
10 Απρίλιος 2019

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 2768

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Ηρόδοτος-Σπάρτη 4-1

Καραϊσκάκης-Δόξα Δράμας 0-0

Πλατανιάς-Κέρκυρα 2-0

Αήττητος Σπάτων-Απόλλων Πόντου α.α. 0-3

ΝΠΣ Βόλος-Αιγινιακός 6-0

Ηρακλής-ΑΟΧ Κισσαμικός-Ηρακλής 0-0

Τρίκαλα-Παναχαϊκή 0-0

Απόλλων Λάρισας-Εργοτέλης 2-2


Η βαθμολογία (26η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 56-21 56

2. Πλατανιάς 42-17 46

3. Απόλλων Λάρισας 36-25 45

4. Απόλλων Πόντου 27-19 43

5. Εργοτέλης 41-26 43

6. Παναχαϊκή 24-20 41

7. ΑΟΧ/Κισσαμικός 34-22 39

8. Κέρκυρα 24-23 38

9. Καραϊσκάκης 21-22 38

10. Δόξα Δράμας 29-26 36

11. Ηρακλής 24-21 35

12. Τρίκαλα 20-25 29

13. Ηρόδοτος 21-44 28

14. Σπάρτη 17-48 14

15. Αιγινιακός 19-56 16

*Ο Αήττητος Σπάτων αποβλήθηκε από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 14/4, 16:00)

Σπάρτη-Δόξα Δράμας

Κερκυρα-Ηρόδοτος

Απόλλων Π.-Καραϊσκάκης

Αιγινιακός-Πλατανιάς

ΑΟΧ Κισσαμικός-Αήττητος Σπάτων

Παναχαϊκή-ΝΠΣ Βόλος

Εργοτέλης-Ηρακλής

Απόλλων Λάρισας-Τρίκαλα


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

ΑΟ Σελλάνων-Θησέας Αγριάς 3-0

Φωκικός-Αναγέννηση Καρδίτσας α.α. 3-0

ΑΟ Στυλίδας-Πιερικός 0-4

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Ολυμπιακός Βόλου 0-2

Νίκη Βόλου-ΑΣ Μετέωρα 2-0

ΓΣ Αλμυρού-Ιτέα 1-1

Απόλλων Μακρυχωρίου-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-1


Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):

1. Ολυμπιακός Βόλου 64-12 68

----------------------------------------------

2. Νίκη Βόλου 63-10 66

3. Ιτέα 36-23 43

4. Μετέωρα 39-25 39

5. Αλμυρός 34-20 35

6. Πιερικός 36-30 35

7. Τσαριτσάνη 27-30 34

8. Θησέας Αγριάς 28-36 32

9. Σέλλανα 32-27 35

-------------------------------------------

10. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 26-39 27

11. Στυλίδα 22-58 24

12. Απόλλων Μακρυχωρίου 23-37 25

13. Φωκικός 21-41 20

*Η Αναγέννηση Καρδίτσας έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Τελευταία αγωνιστική (Κυριακή 14/4, 16:00)

Φωκικός-ΑΟ Σελλάνων

Θησέας Αγριάς-Στυλίδα

Αναγέννηση Καρδίτσας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας α.α. 0-3

Πιερικός-Νίκη Βόλου

Ολυμπιακός Βόλου-Αλμυρός

Μετέωρα-Απόλλων Μακρυχωρίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ιτέα


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Κιλελέρ-Δαμασιακός 1-1

Μακρυχώρι-Αχιλλέας Φ 5-1

Λάρισα 2012-Συκούριο α.α. 3-0

Φαλανιακός-Αμπελωνιακός 1-1

Αμυγδαλέα-Π.Ο.Ε 1-4

Τύρναβος 2005-Σμόλικας 0-0

Βλαχογιάννι-Δωτιέας 0-1

Αργυροπούλι-Ηρακλής Λάρισας 0-2


Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 52-12 63

2. Φαλανιακός 42-14 58

3. Σμόλικας 40-22 46

4. Μακρυχώρι 39-22 45

---------------------------------------------

5. Π.Ο.Ε 35-20 44

6. Δωτιέας Αγιάς 29-22 38

7.Κιλελέρ 28-28 36

8. Αμπελωνιακός 28-24 35

9. Δαμασιακός 24-21 33

10. Αχιλλέας Φαρσάλων 27-35 30

11. Τύρναβος 24-30 30

----------------------------------------------

12. Βλαχογιάννι 26-31 28

13. Αργυροπούλι 22-29 26

14. Λάρισα 2012 27-39 24

15. Αμυγδαλέα 24-43 22

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 14/4, 17:00)

Μακρυχώρι-Κιλελέρ

Δαμασιακός-Λάρισα 2012

Αχιλλέας Φ.-Φαλανιακός

Συκούριο-Αμυγδαλέα α.α. 0-3

Αμπελωνιακός-Τύρναβος

Π.Ο.Ε-Βλαχογιάννι

Σμόλικας-Αργυροπούλι

Δωτιέας-Ηρακλής Λάρισας


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Βούναινα-Δήμητρα Γιάν. 2-2

Μελιβοία-Πύρρος 0-3

Αγ. Ανάργυροι-Νεάπολη 5-6

Νέα Πολιτεία-Μεσοχώρι 2-1

Μελισσοχώρι-Ελευθεραί 1-0

Μαυροβούνι-Ανάβρα 1-1

Προμηθέας-Αβέρωφ 0-0

Παναγροτικός-Αμπελιά 1-1


Η βαθμολογία (24η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 57-32 51

2. Μαυροβούνι 38-18 48

3. Αμπελιά 51-22 46

---------------------------------------------

4. Βούναινα 44-22 44

5. Πύρρος 41-21 43

6. Μελισσοχώρι 31-25 38

7. Ανάβρα 36-31 36

8. Προμηθέας 38-37 35

9. Ελευθεραί 25-27 31

10. Δήμητρα Γιάννουλης 23-29 30

11. Άγιοι Ανάργυροι 45-51 29

12. Νέα Πολιτεία 32-36 29

13. Παναγροτικός 25-42 25

14. Νεάπολη 28-52 20

--------------------------------------------

15. Μελιβοία 20-51 20

16. Μεσοχώρι 17-54 6


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 13/4, 17:00)

Δήμητρα Γιάννουλης-Πύρρος

Νεάπολη-Βούναινα

Μεσοχώρι-Μελιβοία

Ελευθεραί-Αγ. Ανάργυροι

Ανάβρα-Νέα Πολιτεία

Αβέρωφ-Μελισσοχώρι

Αμπελιά-Μαυροβούνι

Παναγροτικός-Προμηθέας


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

ΑΠ Ελασσόνας-Πλατανούλια 1-2

Ακαδ. Τυρνάβου-Δρυμός 1-1

Βαλανίδα-Ευαγγελισμός 3-1

Μεγάλο Ελ/χωρι-Στεφαν./Γαλαν. 3-5

Μύτικας-Βερδικούσια 1-5

Συκέα-Ροδιακός 2-3


Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. Δρυμός 53-24 44

2. Βαλανίδα 46-21 43

3. Βερδικούσια 38-17 37

-----------------------------------------------

4. Ακαδημία Τυρνάβου 33-13 36

-----------------------------------------------

5. Α.Π. Ελασσόνας 34-29 33

6. Ροδιακός 43-21 33

7. Συκέα 43-37 28

8. Πλατανούλια 36-35 26

9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 31-40 22

10. Ευαγγελισμός 26-39 16

11. Μεγάλο Ελ/χωρι 28-63 9

12. Μύτικας Καλυβίων 12-86 3


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 1/4, 17:00)

Ακαδ. Τυρνάβου-Α.Π. Ελασσόνας

Πλατανούλια-Βαλανίδα

Δρυμός-Μεγάλο Ελ/χωρι

Ευαγγελισμός-Μύτικας

Στεφαν./Γαλαν.-Συκέα

Βερδικούσια-Ροδιακός


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βασιλί-Αναγέννηση Φ. 0-2

Υπέρεια-Σταυρός α.α. 3-0

Χαλκιάδες-Ζάππειο 2-1

Μυραϊκός-Κρήνη 2-2

Ναρθάκι-Βαμβακού 0-0

Ακαδ. Αχιλλέως-Αγ. Γεώργιος α.α. 3-0


Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. Ναρθάκι 49-11 49

2. Βαμβακού 44-10 43

3. Υπέρεια 38-14 40

--------------------------------------------

4. Αναγέννηση Φ. 36-17 37

--------------------------------------------

5. Χαλκιάδες 48-20 36

6. Ζάππειο 27-21 30

7. Βασιλί 36-23 28

8. Κρήνη 42-43 23

9. Μυραϊκός 20-39 22

10. Ακαδημία Αχιλλέως 22-51 13

*Άγιος Γεώργιος και Σταυρός έχουν αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 14/4, 17:00)

Υπέρεια-Βασιλί

Αναγέννηση Φ.-Χαλκιάδες (13/4, 17:00)

Σταυρός-Μυραϊκός α.α. 0-3

Ζάππειο-Ναρθάκι

Κρήνη-Ακαδ. Αχιλλέως

Βαμβακού-Αγ. Γεώργιος


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Σ.Σ. Ραψάνης-Καλοχώρι 4-0

Ελάτεια-Μαρμαρίνη 0-5

Αιγάνη-Παραπόταμος 6-0

Δίας 2018-Κουλούρι 0-4

Γόννοι-Πυργετός 1-1

Χειμάδι-Στόμιο 1-0


Η βαθμολογία (20η αγωνιστική):

1. Γόννοι 59-23 44

2. Κουλούρι 59-21 43

3. Σ.Σ. Ραψάνης 50-20 41

------------------------------------------

4. Αιγάνη 50-18 39

------------------------------------------

5. Μαρμαρίνη 53-24 37

6. Πυργετός 40-29 30

7. Χειμάδι 33-47 26

8. Παραπόταμος 22-48 17

9. Στόμιο 18-34 14

10. Καλοχώρι 23-51 13

11. Ελάτεια 25-61 11

12. Δίας 18-72 7

*Το Στόμιο έχει έναν μηδενισμό και -5 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 13/4, 17:00)

Καλοχώρι-Αιγάνη

Μαρμαρίνη-Δίας

Παραπόταμος-Γόννοι

Κουλούρι-Χειμάδι

Πυργετός-Στόμιο

Ελάτεια-Σ.Σ. Ραψάνης (14/4, 17:00)


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μαρίνος Αντύπας-Αμπελόκηποι 0-2

Δένδρα-Φορτούνα Κουτσοχέρου 2-1

Αγ. Θωμάς-Τερψιθέα 2-1

Δασοχώρι-Πανιώνιος 0-2

Μάνδρα-Διογένης 4-2

Ιπποκράτης-Ραχούλα 3-2

Ρεπό: Λάρισα 88


Η βαθμολογία (20η αγωνιστική):

1. Δένδρα 46-12 48

2. Πανιώνιος 42-8 43

3. Μάνδρα 48-23 40

--------------------------------------------

4. Ραχούλα 42-18 38

--------------------------------------------

5. Ιπποκράτης 37-23 33

6. Φορτούνα Κουτσοχέρου 43-23 32

7. Δασοχώρι 28-31 26

8. Τερψιθέα 22-24 19

9. Λάρισα ’88 20-38 18

10. Αμπελόκηποι 16-43 14

11. Διογένης 16-46 10

12. Μαρίνος Αντύπας 14-55 9

13. Άγιος Θωμάς 21-40 9


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 14/4, 11:00)

Αμπελόκηποι-Κουτσόχερο

Τερψιθέα-Μαρίνος Αντύπας

Πανιώνιος-Δένδρα

Διογένης-Αγ. Θωμάς

Ραχούλα-Δασοχώρι

Λάρισα ’88-Ιπποκράτης

Ρεπό: Μάνδρα


5ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μπαράζ/Πηνειός-Αετόλοφος α.α. 0-3

Γλαύκη-Ανθούπολη 1-0

Ομόνοια-Χαραυγή 4-0

Γαληνη-Ομορφοχώρι 1-0

Πελασγιώτιδα-Τοξότης 4-0

Λαρισαϊκός-Χάλκη 2-1

Ρεπό: Ν. Περιβόλι


Η βαθμολογία (20η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 54-13 48

2. Γαλήνη 33-14 42

3. Γλαύκη 46-18 41

-----------------------------------------------

4. Λαρισαϊκός 31-19 36

-----------------------------------------------

5. Χάλκη 43-27 34

6. Νέο Περιβόλι 36-23 30

7. Ανθούπολη 24-22 23

8. Ομόνοια 24-29 25

9. Τοξότης 28-32 21

10. Ομορφοχώρι 28-38 20

11. Αετόλοφος 29-34 17

12. Χαραυγή 24-72 5

*Ο Μπαράζ/Πηνειός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Η Χαραυγή έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (Πέμπτη 11/4, 17:00)

Αετόλοφος-Ανθούπολη

Χαραυγή-Μπαράζ/Πηνειός α.α. 3-0

Ομορφοχώρι-Γλαύκη

Τοξότης-Ομόνοια

Χάλκη-Γαλήνη

Ν. Περιβόλι-Λαρισαϊκός

Ρεπό: Πελασγιώτιδα

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt