.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
22 Οκτώβριος 2019

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 589

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

ΑΣ Μετέωρα-Ατρόμητος Παλαμά 0-0

Θησέας Αγριάς-Διγενής Νεοχωρίου 2-1

Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΕ Καρίτσας 1-1

Ηρακλής Λάρισας-Αταλάντη 3-0

Πιερικός-Διαγόρας Στεφ. 1-0

Αλμυρός-Ποταμιά 1-0

ΑΟ Σελλάνων-Δίας Δίου 1-0

 

Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Πιερικός 7-0 13

2. Σέλλανα 8-3 13

3. Θησέας Αγριάς 11-5 10

4. Καρίτσα 10-5 8

5. Ατρόμητος Παλαμά 7-4 8

6. Ηρακλής Λάρισας 5-7 7

7. Αταλάντη 6-7 7

8. Αλμυρός 3-3 7

9. Τσαριτσάνη 6-4 6

10. Μετέωρα 4-5 6

11. Δίας 3-12 3

12. Διγενής Νεοχωρίου 7-9 3

13. Διαγόρας Στεφανοβικείου 2-7 2

14. Ποταμιά 2-10 1

 

Επόμενη αγωνιστική (27/10, 15:00)

Θησέας Αγριάς-ΑΣ Μετέωρα

Ατρόμητος Παλαμά-Τσαριτσάνη

Διγενής Νεοχωρίου-Ηρακλής Λάρισας

ΑΕ Καρίτσας-Πιερικός

Αταλάντη-Αλμυρός

Διαγόρας Στεφ.-ΑΟ Σελλάνων

Ποταμιά-Δίας Δίου

 

DETOX-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Λάρισα 2012-Βλαχογιάννι 2-0

Αχιλλέας Φ.-Αργυροπούλι 0-2

Κιλελέρ-Μακρυχώρι 0-3

Σμόλικας-Τύρναβος 0-0

Δωτιέας Αγιάς-Αμπελωνιακός 3-1

Δαμασιακός-Φαλανιακός 1-2

Μαυροβούνι-Αβέρωφ 1-1

ΠΟ Ελασσόνας-Αμπελιά 2-0

 

Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Π.Ο.Ε 21-5 14

2. Φαλανιακός 17-5 14

3. Μακρυχώρι 12-3 14

4. Κιλελέρ 5-4 13

5. Σμόλικας 13-5 12

6. Δωτιέας Αγιάς 13-2 11

7. Αργυροπούλι 7-13 9

8. Τύρναβος 5-6 8

9. Αβέρωφ 6-8 8

10. Αμπελιά 13-12 7

11. Μαυροβούνι 5-5 6

12. Βλαχογιάννι 4-11 5

13. Αχιλλέας Φ. 4-15 2

14. Λάρισα 2012 4-18 5

15. Δαμασιακός 4-11 1

16. Αμπελωνιακός 5-15 1

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 27/10, 15:30)

Βλαχογιάννι-Αργυροπούλι

Μακρυχώρι-Λάρισα 2012

Τύρναβος-Αχιλλέας Φ.

Αμπελωνιακός-Κιλελέρ

Φαλανιακός-Σμόλικας

Αβέρωφ-Δωτιέας Αγιάς

Αμπελιά-Δαμασιακός

Μαυροβούνι-ΠΟ Ελασσόνας

 

Α1 ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Πανιώνιος 1-0

Δήμητρα Γιάνν.-Βερδικούσια 0-0

Ακαδημία Τυρν.-Κουλούρι 0-2

Αιγάνη-Δρυμός 1-1

Δένδρα-Ιπποκράτης 1-1

ΣΣ Ραψάνης-Βαλανίδα 2-3

Πελασγιώτιδα-Μαρμαρίνη 0-0

Γόννοι-Μελιβοία 3-0

 

Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Γόννοι 14-1 13

2. Δένδρα 11-7 10

3. Κουλούρι 9-7 10

4. Δήμητρα Γιάννουλης 8-3 9

5. Πελασγιώτιδα 8-5 9

6. Βαλανίδα 7-8 9

7. Ακαδημία Τυρνάβου 6-5 8

8. Δρυμός 6-6 8

9. Πανιώνιος 6-6 7

10. Συκούριο 10-6 5

11. Σ.Σ. Ραψάνης5-13 3

12. Μελιβοία 8-14 2

13. Ιπποκράτης 5-7 3

14. Μαρμαρίνη 4-7 2

15. Βερδικούσια 4-10 2

16. Αιγάνη 5-11 1

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν

 

Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 26/10, 16:30)

Δήμητρα Γιάνν.-Συκούριο

Πανιώνιος-Ακαδημία Τυρν.

Βερδικούσια-Αιγάνη

Κουλούρι-Δένδρα

Δρυμός-ΣΣ Ραψάνης

Ιπποκράτης-Πελασγιώτιδα

Βαλανίδα-Μελιβοία

Μαρμαρίνη-Γόννοι

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Γλαύκη 5-1

Υπέρεια-Νέα Πολιτεία 1-0

Ραχούλα-Πύρρος 2-0

Παναγροτικός-Ναρθάκι 3-1

Προμηθέας-Ελευθεραί 0-1

Βούναινα-Βαμβακού 2-2

Γαλήνη-Αγ. Ανάργυροι 2-3

Λαρισαϊκός-Αναγέννηση Φ. 1-1

 

Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Βούναινα 12-3 13

2. Παναγροτικός 11-4 12

3. Βαμβακού 12-6 10

4. Ραχούλα 5-2 10

5. Άγιοι Ανάργυροι 6-4 10

6. Υπέρεια 10-7 10

7. Ελευθεραί 4-4 8

8. Πύρρος 5-4 8

9. Νέα Πολιτεία 4-4 7

10. Μελισσοχώρι 9-6 7

11. Γλαύκη 6-8 4

12. Ναρθάκι 5-12 3

13. Γαλήνη 4-10 3

14. Προμηθέας 1-7 3

15. Λαρισαϊκός 3-9 3

16. Αναγέννηση Φ. 1-8 1

 

Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 26/10, 16:30)

Υπέρεια-Μελισσοχώρι

Γλαύκη-Ραχούλα

Νέα Πολιτεία-Παναγροτικός

Πύρρος-Προμηθέας

Ναρθάκι-Βούναινα

Ελευθεραί-Γαλήνη

Βαμβακού-Αναγέννηση Φ.

Αγ. Ανάργυροι-Λαρισαϊκός

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ευαγγελισμός-Ροδιακός 0-0

Μύτικας-Καρυά 4-2

Στεφαν./Γαλαν.-ΑΠ Ελασσόνας 0-2

Χαραυγή-Πλατανούλια α.α. 0-3

Θύελλα Μεγ. Ελ.-Δασοχώρι 2-0

Μαρίνος Αντύπας-Συκέα 0-1

 

Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Πλατανούλια 9-0 9

2. Μύτικας Καλυβίων 6-6 6

3. Α.Π. Ελασσόνας 5-5 6

4. Ροδιακός 7-2 5

5. Συκέα 5-4 5

6. Μεγάλο Ελ/χωρι 2-5 4

7. Δασοχώρι 6-4 4

8. Καρυά 9-9 4

9. Ευαγγελισμός 4-3 4

10. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 4-4 3

11. Μαρίνος Αντύπας 1-7 0

12. Χαραυγή 0-9 0

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 3/11, 11:00)

Μαρίνος Αντύπας-Θύελλα Μεγ. Ελ.

Δασοχώρι-Ευαγγελισμός (Σάββατο 2/11, 15:30)

Συκέα-Μύτικας

Ροδιακός-Στεφαν./Γαλαν.

Καρυά-Χαραυγή

Πλατανούλια-Α.Π. Ελασσόνας

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ηρακλής Χάλκης-Αμπελόκηποι 1-1

Ανθούπολη-Ελάτεια 6-1

Ν. Περιβόλι-Καλοχώρι 1-4

Στόμιο-Αετόλοφος 2-1

Τοξότης-Λάρισα 88 3-0

Ομορφοχώρι-Αναγ. Πυργετού 0-2

 

Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Χάλκη 10-4 7

2. Πυργετός 4-1 7

3. Ανθούπολη 9-3 6

4. Καλοχώρι 7-6 6

5. Τοξότης 3-1 4

6. Αμπελόκηποι 4-4 4

7. Ελάτεια 6-11 3

8. Στόμιο 4-2 2

9. Ομορφοχώρι 4-6 2

10. Νέο Περιβόλι 5-9 2

11. Λάρισα ’88 1-5 1

12. Αετόλοφος 2-8 0

*Το Στόμιο ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -5 βαθμούς από την περσινή σεζόν

 

Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 2/11, 15:30)

Ανθούπολη-Ηρακλής Χάλκης

Αμπελόκηποι-Ν. Περιβόλι

Ελάτεια-Στόμιο

Καλοχώρι-Τοξότης (Κυριακή 3/11, 15:30)

Αετόλοφος-Ομορφοχώρι

Αναγ. Πυργετού-Λάρισα 88

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χαλκιάδες-Μυραϊκός 7-0

Διογένης-Κρήνη 1-3

Ζάππειο-Ομόνοια 0-0

Ακαδ. Αχιλλέως-Κουτσόχερο 0-3

Βασιλί-Νεάπολη 0-1

Μάνδρα-Σταυραετός 5-0

 

Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Χαλκιάδες 15-0 9

2. Φορτούνα Κουτσοχέρου 13-2 9

3. Νεάπολη 11-1 9

4. Μάνδρα 7-1 7

5. Βασιλί 5-2 4

6. Ομόνοια 7-6 4

7. Διογένης 8-7 3

8. Ακαδημία Φαρσάλων 2-7 3

9. Κρήνη 4-10 3

10. Ζάππειο 0-7 1

11. Μυραϊκός 2-18 0

12. Σταυρός 0-13 0

*Ο Σταυρός ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 3/11, 15:30)

Μυραϊκός-Ζάππειο

Κρήνη-Ακαδ. Αχιλλέως

Ομόνοια-Βασιλή

Κουτσόχερο-Μάνδρα

Σταυραετός-Νεάπολη

Διογένης-Χαλκιάδες (Σάββατο 2/11, 15:30)

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt