.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
20 Νοέμβριος 2019

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 541

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

ΑΣ Μετέωρα-Πιερικός 0-1

Αλμυρός-Ηρακλής Λάρισας 3-2

ΑΟ Σελλάνων- Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1

Δίας Δίου-Θησέας Αγριάς 3-1

Ποταμιά-Ατρόμητος Παλαμά 0-2

Διαγόρας Στεφ.-Διγενής Νεοχωρίου 1-1

ΑΕ Καρίτσας-Αταλάντη 2-0


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Πιερικός 15-1 22

2. Καρίτσα 19-6 18

3. Σέλλανα 10-6 16

4. Ηρακλής Λάρισας 13-13 16

5. Θησέας Αγριάς 16-10 16

6. Αταλάντη 11-13 13

7. Ατρόμητος Παλαμά 9-6 13

8. Αλμυρός 9-10 11

9. Οικονόμος Τσαριτσάνης 7-9 11

10. Δίας 10-20 10

11. Διγενής Νεοχωρίου 14-13 8

12. Μετέωρα 6-11 7

13. Διαγόρας Στεφανοβικείου 6-11 7

14. Ποταμιά 4-20 2


Επόμενη αγωνιστική (24/11, 15:00)

Αλμυρός-ΑΣ Μετέωρα

Πιερικός-ΑΟ Σελλάνων

Ηρακλής Λάρισας-Δίας Δίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ποταμιά

Θησέας Αγριάς-Διαγόρας Στεφ.

Ατρόμητος Παλαμά-Αταλάντη

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΕ Καρίτσας


DETOX-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αμπελωνιακός-Βλαχογιάννι 2-2

Μακρυχώρι-Αβέρωφ 1-0

Αργυροπούλι-Αμπελιά 1-3

Λάρισα 2012-ΠΟ Ελασσόνας 0-1

Αχιλλέας Φ.-Μαυροβούνι 1-1

Κιλελέρ-Δαμασιακός 1-0

Σμόλικας-Δωτιέας Αγιάς 0-0

Τύρναβος-Φαλανιακός 0-1


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Μακρυχώρι 24-4 26

2. Π.Ο.Ε 28-6 24

3. Φαλανιακός 23-5 24

4. Δωτιέας Αγιάς 17-3 19

5. Κιλελέρ 7-10 17

6. Τύρναβος 11-8 14

7. Σμόλικας 14-8 14

8. Αμπελιά 19-17 14

9. Λάρισα 2012 8-25 11

10. Αργυροπούλι 8-24 10

11. Μαυροβούνι 8-9 10

12. Βλαχογιάννι 8-17 10

13. Αβέρωφ 8-13 9

14. Αχιλλέας Φ. 7-19 6

15. Δαμασιακός 7-16 5

16. Αμπελωνιακός 8-21 5


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 24/11, 15:00)

Αβέρωφ-Αμπελωνιακός

Αμπελιά-Τύρναβος

ΠΟ Ελασσόνας-Μακρυχώρι

Μαυροβούνι-Αργυροπούλι

Δαμασιακός-Λάρισα 2012

Δωτιέας Αγιάς-Αχιλλέας Φ.

Σμόλικας-Κιλελέρ

Βλαχογιάννι-Φαλανιακός (Σάββατο 23/11, 15:00)


Α1 ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Δένδρα 1-3

Πελασγιώτιδα-Ακαδημία Τυρν. 3-1

Μελιβοία-Δήμητρα Γιάνν. 2-4

Γόννοι-Πανιώνιος 4-1

Μαρμαρίνη-Βερδικούσια 0-1

Βαλανίδα-Κουλούρι 0-1

Ιπποκράτης-Δρυμός 2-1

Σ.Σ. Ραψάνης-Αιγάνη 2-2


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Γόννοι 26-4 22

2. Δένδρα 20-9 22

3. Δήμητρα Γιάννουλης 19-6 21

4. Πελασγιώτιδα 13-8 16

5. Κουλούρι 12-16 16

6. Δρυμός 13-11 14

7. Βερδικούσια 10-13 12

8. Πανιώνιος 12-15 10

9. Βαλανίδα 9-16 10

10. Ιπποκράτης 12-11 10

11. Ακαδημία Τυρνάβου 10-16 8

12. Συκούριο 14-15 8

13. Μελιβοία 15-20 8

14. Μαρμαρίνη 8-14 7

15. Αιγάνη 10-16 5

16. Σ.Σ. Ραψάνης8-21 4

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 23/11, 15:00)

ΣΣ Ραψάνης-Συκούριο

Δένδρα-Πελασγιώτιδα

Αιγάνη-Μελιβοία

Ακαδημία Τυρν.-Γόννοι

Δήμητρα Γιάνν.-Μαρμαρίνη

Πανιώνιος-Βαλανίδα

Βερδικούσια-Ιπποκράτης

Κουλούρι-Δρυμός

Ακαδημία Τυρν.-Γόννοι (Κυριακή 24/11, 15:00)


2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Προμηθέας 1-0

Βούναινα-Παναγροτικός 1-1

Γαλήνη-Ραχούλα 1-1

Αναγέννηση Φ.-Υπέρεια 0-1

Λαρισαϊκός-Γλαύκη 2-1

Αγ. Ανάργυροι-Νέα Πολιτεία 1-2

Βαμβακού-Πύρρος 0-0

Ελευθεραί-Ναρθάκι 2-1


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Ελευθεραί 13-5 20

2. Ραχούλα 14-6 18

3. Βούναινα 19-10 17

4. Υπέρεια 19-14 17

5. Παναγροτικός 18-14 16

6. Πύρρος 12-8 16

7. Νέα Πολιτεία 17-11 15

8. Άγιοι Ανάργυροι 12-10 14

9. Βαμβακού 14-11 14

10. Μελισσοχώρι 14-13 14

11. Λαρισαϊκός 9-18 7

12. Γλαύκη 9-14 7

13. Γαλήνη 7-16 7

14. Αναγέννηση Φ. 7-13 6

15. Ναρθάκι 9-17 6

16. Προμηθέας 2-15 3


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 23/11, 15:00)

Βούναινα-Μελισσοχώρι

Προμηθέας-Γαλήνη

Παναγροτικός-Αναγέννηση Φ.

Ραχούλα-Λαρισαϊκός

Υπέρεια-Αγ. Ανάργυροι

Γλαύκη-Βαμβακού

Νέα Πολιτεία-ΑΟ Ελευθερών

Πύρρος-Ναρθάκι


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μύτικας-Θύελλα Μεγ. Ελ. 1-1

Ευαγγελισμός-Στεφαν./Γαλαν. 5-3

Μαρίνος Αντύπας-Χαραυγή α.α. 3-0

Δασοχώρι-Πλατανούλια 1-0

Συκέα-ΑΠ Ελασσόνας 4-4

Ροδιακός-Καρυά 5-1


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Πλατανούλια 11-2 13

2. Ευαγγελισμός 14-6 13

3. Συκέα 16-9 12

4. Ροδιακός 15-6 11

5. Δασοχώρι 8-6 10

6. Μύτικας Καλυβίων 11-13 10

7. Α.Π. Ελασσόνας 9-9 8

8. Μεγάλο Ελ/χωρι 5-9 8

9. Καρυά 13-14 7

10. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 8-12 3

11. Μαρίνος Αντύπας 6-12 3

* Η Χαραυγή έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Α.Π. Ελασσόνας και Καρυά έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 30/11, 15:00)

Μεγάλο Ελ./χωρι-Στεφαν./Γαλαν.

Χαραυγή-Μύτικας α.α. 0-3

Πλατανούλια-Ευαγγελισμός

ΑΠ Ελασσόνας-Μαρίνος Αντύπας

Καρυά-Δασοχώρι (Κυριακή 1/12, 15:00)

Ροδιακός-Συκέα (Κυριακή 1/12, 15:00)


Εξ’ αναβολής

Α.Π. Ελασσόνας-Καρυά (Σάββατο 23/11, 15:00)


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Στόμιο-Ηρακλής Χάλκης 0-3

Ν. Περιβόλι-Τοξότης 1-1

Ανθούπολη-Ομορφοχώρι 2-0

Αμπελόκηποι-Αναγ. Πυργετού 2-1

Ελάτεια-Λάρισα 88 2-0

Καλοχώρι-Αετόλοφος 3-1


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Χάλκη 21-4 16

2. Καλοχώρι 21-10 15

3. Ανθούπολη 16-6 12

4. Ελάτεια 12-13 12

5. Πυργετός 10-10 10

6. Αμπελόκηποι 8-7 9

7. Τοξότης 5-8 6

8. Λάρισα ’88 5-11 4

9. Νέο Περιβόλι 8-18 4

10. Ομορφοχώρι 6-11 3

11. Στόμιο 6-12 2

12. Αετόλοφος 5-14 1

*Το Στόμιο ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -5 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 24/11, 15:00)

Ηρακλής Χάλκης-Τοξότης

Ομορφοχώρι-Στόμιο

Αναγ. Πυργετού-Ν. Περιβόλι

Λάρισα 88-Ανθούπολη

Αετόλοφος-Αμπελόκηποι

Καλοχώρι-Ελάτεια


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδ. Αχιλλέως-Χαλκιάδες 1-8

Ζάππειο-Βασιλί 2-1

Διογένης-Μάνδρα 2-2

Μυραϊκός-Σταυρός 8-1

Κρήνη-Νεάπολη 2-2

Ομόνοια-Κουτσόχερο 1-0


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Χαλκιάδες 29-2 18

2. Νεάπολη 23-3 16

3. Φορτούνα Κουτσοχέρου 15-4 12

4. Ομόνοια 13-8 11

5. Κρήνη 12-14 10

6. Βασιλί 12-4 8

7. Μάνδρα 9-6 8

8. Ζάππειο 5-9 7

9. Διογένης 11-14 5

10. Ακαδημία Φαρσάλων 6-21 4

11. Μυραϊκός 10-28 3

12. Σταυρός 3-35 0

*Ο Σταυρός ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 24/11, 15:00)

Χαλκιάδες-Βασιλή

Μάνδρα-Ακαδ. Αχιλλέως

Σταυρός-Ζάππειο

Νεάπολη-Διογένης

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Μυραϊκός

Ομόνοια-Κρήνη

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt