.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt
alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
24 Δεκέμβριος 2019

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 2142

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

DETOX-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Π.Ο.Ε-Βλαχογιάννι 2-0

Αμπελιά-Μαυροβούνι 0-0

Αβέρωφ-Δαμασιακός 1-3

Φαλανιακός-Δωτιέας Αγιάς 3-3

Αμπελωνιακός-Σμόλικας 1-1

Τύρναβος-Κιλελέρ 1-2

Μακρυχώρι-Αχιλλέας Φ. 5-1

Αργυροπούλι-Λάρισα 2012 1-2


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Π.Ο.Ε 37-8 36

2. Φαλανιακός 38-11 34

3. Μακρυχώρι 31-8 33

4. Δωτιέας Αγιάς 23-9 24

5. Σμόλικας 23-12 22

6. Αμπελιά 23-19 21

7. Κιλελέρ 11-17 21

8. Μαυροβούνι 16-16 17

9. Λάρισα 2012 14-34 15

10. Αχιλλέας Φ. 16-28 15

11. Αβέρωφ 13-19 15

12. Τύρναβος 15-19 14

13. Αργυροπούλι 9-28 12

14. Βλαχογιάννι 9-26 10

15. Δαμασιακός 13-21 10

16. Αμπελωνιακός 14-30 7


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 4/1, 15:00)

Δαμασιακός-Π.Ο.Ε

Δωτιέας Αγιάς-Αμπελιά

Σμόλικας-Αβέρωφ

Κιλελέρ-Φαλανιακός

Αχιλλέας Φ.-Αμπελωνιακός

Λάρισα 2012-Τύρναβος

Αργυροπούλι-Μακρυχώρι

Βλαχογιάννι-Μαυροβούνι


Α1 ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Γόννοι 0-2

Μαρμαρίνη-Μελιβοία 1-2

Βαλανίδα-Πελασγιώτιδα 1-2

Ιπποκράτης-ΣΣ Ραψάνης 2-0

Δρυμός-Δένδρα 5-0

Κουλούρι-Αιγάνη 0-2

Βερδικούσια-Ακαδημία Τυρν. 5-2

Πανιώνιος-Δήμητρα Γιάνν. 0-1


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Γόννοι 36-6 32

2. Δήμητρα Γιάννουλης 25-7 31

3. Δένδρα 24-20 26

4. Βερδικούσια 26-18 21

5. Πελασγιώτιδα 20-15 21

6. Δρυμός 21-14 21

7. Κουλούρι 15-25 18

8. Μελιβοία 23-22 18

9. Πανιώνιος 15-17 16

10. Συκούριο 19-19 15

11. Ιπποκράτης 18-25 13

12. Βαλανίδα 11-21 13

13. Αιγάνη 18-22 12

14. Ακαδημία Τυρνάβου 13-25 11

15. Μαρμαρίνη 11-20 9

16. Σ.Σ. Ραψάνης10-29 7

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 5/1, 15:00)

Μαρμαρίνη-Συκούριο

Γόννοι-Βαλανίδα

Μελιβοία-Ιπποκράτης

Πελασγιώτιδα-Δρυμός

Σ.Σ. Ραψάνης-Κουλούρι

Δένδρα-Βερδικούσια

Αιγάνη-Πανιώνιος

Ακαδημία Τυρν.-Δήμητρα Γιάνν.


2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Λαρισαϊκός 0-0

Αγ. Ανάργυροι-Αναγέννηση Φ. 1-0

Βαμβακού-Γαλήνη 1-0

Ελευθεραί-Βούναινα 1-2

Ναρθάκι-Προμηθέας 2-2

Πύρρος-Παναγροτικός 2-1

Νέα Πολιτεία-Ραχούλα 3-2

Γλαύκη-Υπέρεια 0-3


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Βούναινα 28-13 27

2. Παναγροτικός 28-18 25

3. Πύρρος 17-12 25

4. Νέα Πολιτεία 28-16 24

5. Βαμβακού 23-15 24

6. Ελευθεραί 16-10 23

8. Υπέρεια 24-16 23

9. Ραχούλα 20-13 22

10. Μελισσοχώρι 20-17 19

11. Άγιοι Ανάργυροι 15-15 18

12. Ναρθάκι 23-19 16

13. Γαλήνη 9-19 10

14. Λαρισαϊκός 11-23 10

15. Γλαύκη 10-32 7

16. Αναγέννηση Φ. 8-27 6

17. Προμηθέας 7-21 6


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 5/1, 15:00)

Αγ. Ανάργυροι-Μελισσοχώρι

Λαρισαϊκός-Βαμβακού

Αναγέννηση Φ.-Ελευθεραί

Γαλήνη-Ναρθάκι

Βούναινα-Πύρρος

Προμηθέας-Νέα Πολιτεία

Παναγροτικός-Γλαύκη

Ραχούλα-Υπέρεια


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μεγάλο Ελ/χωρι-Πλατανούλια 3-1

Α.Π. Ελασσόνας-Χαραυγή α.α. 3-0

Καρυά-Στεφαν./Γαλαν. 1-4

Ροδιακός-Μύτικας 4-0

Συκέα-Ευαγγελισμός 1-0 (62΄ διεκόπη)

Δασοχώρι-Μαρίνος Αντύπας 4-0


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Α.Π. Ελασσόνας 17-11 18

2. Ροδιακός 27-8 18

3. Μεγάλο Ελ/χωρι 16-12 17

4. Πλατανούλια 17-7 17

5. Δασοχώρι 16-8 17

6. Ευαγγελισμός 17-11 16

7. Μύτικας Καλυβίων 15-18 14

8. Συκέα 18-11 14

9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 16-20 7

10. Καρυά 18-27 7

11. Μαρίνος Αντύπας 7-24 3

* Η Χαραυγή έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 11/1, 15:00)

Πλατανούλια-Καρυά

Χαραυγή-Ροδιακός α.α. 0-3

Στεφαν./Γαλαν.-Συκέα

Μύτικας-Δασοχώρι

Ευαγγελισμός-Μαρίνος Αντύπας

Α.Π. Ελασσόνας-Μεγάλο Ελ/χωρι (Κυριακή 12/1, 15:00)


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ηρακλής Χάλκης-Αναγ. Πυργετού 3-3

Λάρισα 88-Ομορφοχώρι 1-3

Αετόλοφος-Τοξότης 2-2

Καλοχώρι-Στόμιο 2-1

Ελάτεια-Ν. Περιβόλι 4-2

Αμπελόκηποι-Ανθούπολη 0-1


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Καλοχώρι 27-12 24

2. Χάλκη 34-8 23

3. Ανθούπολη 22-11 18

4. Ελάτεια 17-19 15

5. Πυργετός 17-17 14

6. Αμπελόκηποι 10-11 12

7. Τοξότης 11-17 10

8. Ομορφοχώρι 11-17 9

9. Αετόλοφος 14-18 8

10. Στόμιο 11-17 5

11.Λάρισα ’88 10-21 4

12. Νέο Περιβόλι 13-30 4

*Το Στόμιο ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -5 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 12/1, 15:00)

Λάρισα 88-Ηρακλής Χάλκης

Αναγ. Πυργετού-Αετόλοφος

Ομορφοχώρι-Καλοχώρι

Τοξότης-Ελάτεια

Στόμιο-Αμπελόκηποι

Ν. Περιβόλι-Ανθούπολη


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χαλκιάδες-Σταυρός 7-0

Νεάπολη-Μάνδρα 7-1

Κουτσόχερο-Βασιλί 1-0

Ομόνοια-Ακαδ. Αχιλλέως 3-0

Κρήνη-Ζάππειο 1-2

Μυραϊκός-Διογένης 2-4


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Νεάπολη 39-7 25

2. Χαλκιάδες 38-4 23

3. Φορτούνα Κουτσοχέρου 23-5 21

4. Ομόνοια 21-11 20

5. Ζάππειο 13-14 13

6. Μάνδρα 14-14 12

7. Βασιλί 15-8 10

8. Κρήνη 15-20 10

9. Διογένης 20-26 8

10. Μυραϊκός 15-37 6

11. Ακαδημία Φαρσάλων 6-29 4

12. Σταυρός 6-50 -5

*Ο Σταυρός ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική

Νεάπολη-Χαλκιάδες

Σταυρός-Κουτσόχερο

Μάνδρα-Ομόνοια

Βασιλί-Κρήνη

Ακαδ. Αχιλλέως-Μυραϊκός

Ζάππειο-Διογένης

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt