.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt
alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
14 Ιανουάριος 2020

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1846

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Μετέωρα-Αταλάντη 2-1

Καρίτσα-Διαγόρας Στεφ. 0-1

Διγενής Νεοχωρίου-Ποταμιά 4-1

Ατρόμητος Παλαμά-Δίας 1-0

Θησέας Αγριάς-Σέλλανα 3-1

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αλμυρός 0-1

Ηρακλής Λάρισας-Πιερικός 0-0


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Πιερικός 30-3 38

2. Θησέας Αγριάς 30-20 28

3. Ηρακλής Λάρισας 20-17 27

4. Καρίτσα 25-12 25

5. Ατρόμητος Παλαμά 19-14 25

6. Σέλλανα 19-16 24

7. Αταλάντη 16-24 19

8. Αλμυρός 13-17 18

9. Διγενής Νεοχωρίου 27-24 18

10. Οικονόμος Τσαριτσάνης 13-17 17

11. Μετέωρα 17-17 17

12. Διαγόρας Στεφανοβικείου 12-17 17

13. Δίας 14-26 16

14. Ποταμιά 7-38 2

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 19/1, 15:00)

Καρίτσα-Μετέωρα

Αταλάντη-Διγενής Νεοχωρίου

Διαγόρας Στεφ.-Ατρόμητος Παλαμά

Ποταμιά-Θησέας Αγριάς

Δίας-Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΟ Σελλάνων-Ηρακλής Λάρισας

Αλμυρός-Πιερικός

 

DETOX-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δαμασιακός-Βλαχογιάννι 1-0

Μαυροβούνι-Δωτιέας Αγιάς 1-1

Π.Ο.Ε-Σμόλικας 3-1

Αμπελιά-Κιλελέρ 0-1

Αβέρωφ-Αχιλλέας Φ. 2-0

Φαλανιακός-Λάρισα 2012 5-2

Αμπελωνιακός-Αργυροπούλι 3-3

Μακρυχώρι-Τύρναβος 4-0

 

Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Π.Ο.Ε 41-9 42

2. Φαλανιακός 45-13 40

3. Μακρυχώρι 40-8 39

4. Δωτιέας Αγιάς 24-10 26

5. Σμόλικας 26-16 25

6. Κιλελέρ 12-19 24

7. Αμπελιά 23-20 22

8. Μαυροβούνι 19-17 21

9. Αβέρωφ 16-21 18

10. Αχιλλέας Φ. 17-30 18

11. Λάρισα 2012 17-40 16

12. Τύρναβος 16-24 15

13. Δαμασιακός 14-22 13

14. Αργυροπούλι 12-36 13

15. Βλαχογιάννι 9-29 10

16. Αμπελωνιακός 17-34 8

 

Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 18/1, 15:00)

Βλαχογιάννι-Δωτιέας Αγιάς

Σμόλικας-Δαμασιακός

Κιλελέρ-Μαυροβούνι

Αχιλλέας Φ.-Π.Ο.Ε

Λάρισα 2012-Αμπελιά

Αργυροπούλι-Αβέρωφ

Μακρυχώρι-Φαλανιακός

Τύρναβος-Αμπελωνιακός

 

Α1 ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Βαλανίδα 2-2

Ιπποκράτης-Μαρμαρίνη 6-1

Δρυμός-Γόννοι 4-0

Κουλούρι-Μελιβοία 1-0

Βερδικούσια-Πελασγιώτιδα 0-0

Πανιώνιος-Σ.Σ. Ραψάνης 1-0

Δήμητρα Γιάνν.-Δένδρα 2-0

Ακαδημία Τυρν.-Αιγάνη 2-1

 

Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Δήμητρα Γιάννουλης 29-7 37

2. Γόννοι 36-10 33

3. Δένδρα 26-22 29

4. Δρυμός 25-14 25

5. Πελασγιώτιδα 20-15 23

6. Βερδικούσια 26-20 22

7. Κουλούρι 18-27 22

8. Πανιώνιος 20-18 22

9. Μελιβοία 24-24 19

10. Ιπποκράτης 25-27 17

11. Συκούριο 22-23 16

12. Βαλανίδα 13-23 15

13. Ακαδημία Τυρνάβου 15-28 14

14. Μαρμαρίνη 14-27 12

15. Αιγάνη 20-28 12

16. Σ.Σ. Ραψάνης12-32 8

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 19/1, 15:00)

Ιπποκράτης-Συκούριο

Βαλανίδα-Δρυμός

Μαρμαρίνη-Κουλούρι

Γόννοι-Βερδικούσια

Μελιβοία-Πανιώνιος

Πελασγιώτιδα-Δήμητρα Γιάνν.

Σ.Σ. Ραψάνης-Ακαδημία Τυρν.

Αιγάνη-Δένδρα

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Βαμβακού 4-0

Ελευθεραί-Αγ. Ανάργυροι 0-0

Ναρθάκι-Λαρισαϊκός 3-1

Πύρρος-Αναγέννηση Φ. 2-0

Νέα Πολιτεία-Γαλήνη 2-0

Γλαύκη-Βούναινα 0-1

Υπέρεια-Προμηθέας 1-3

Ραχούλα-Παναγροτικός 1-2

 

Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Πύρρος 20-12 31

2. Παναγροτικός 34-19 31

3. Βούναινα 29-14 30

4. Νέα Πολιτεία 31-17 28

5. Βαμβακού 26-20 27

6. Ελευθεραί 18-11 27

7. Υπέρεια 29-21 26

8. Μελισσοχώρι 26-18 25

9. Ραχούλα 23-19 22

10. Ναρθάκι 28-20 22

11. Άγιοι Ανάργυροι 16-17 19

12. Γαλήνη 9-23 10

13. Λαρισαϊκός 13-29 10

14. Προμηθέας 11-23 10

15. Γλαύκη 10-37 7

16. Αναγέννηση Φ. 9-31 6

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 19/1, 15:00)

Ελευθεραί-Μελισσοχώρι

Βαμβακού-Ναρθάκι

Αγ. Ανάργυροι-Πύρρος

Λαρισαϊκός-Νέα Πολιτεία

Αναγέννηση Φ.-Γλαύκη

Γαλήνη-Υπέρεια

Βούναινα-Ραχούλα

Παναγροτικός-Προμηθέας

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Συκέα-Ευαγγελισμός 1-1

 

Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Α.Π. Ελασσόνας 17-11 18

2. Ροδιακός 27-8 18

3. Μεγάλο Ελ/χωρι 16-12 17

4. Πλατανούλια 17-7 17

5. Δασοχώρι 16-8 17

6. Ευαγγελισμός 18-12 17

7. Συκέα 19-12 15

8. Μύτικας Καλυβίων 15-18 14

9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 16-20 7

10. Καρυά 18-27 7

11. Μαρίνος Αντύπας 7-24 3

* Η Χαραυγή έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 18/1, 15:00)

Πλατανούλια-Καρυά

Χαραυγή-Ροδιακός α.α. 0-3

Στεφαν./Γαλαν.-Συκέα

Μύτικας-Δασοχώρι

Ευαγγελισμός-Μαρίνος Αντύπας

Α.Π. Ελασσόνας-Μεγάλο Ελ/χωρι (Κυριακή 19/1, 15:00)

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Λάρισα 88-Ηρακλής Χάλκης 0-4

Αναγ. Πυργετού-Αετόλοφος 2-2

Ομορφοχώρι-Καλοχώρι 2-2

Τοξότης-Ελάτεια 5-1

Στόμιο-Αμπελόκηποι 1-1

Ν. Περιβόλι-Ανθούπολη 2-8

 

Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Χάλκη 38-8 26

2. Καλοχώρι 29-14 25

3. Ανθούπολη 30-13 21

4. Ελάτεια 18-24 15

5. Πυργετός 19-19 15

6. Αμπελόκηποι 11-12 13

7. Τοξότης 16-18 13

8. Ομορφοχώρι 13-19 10

9. Αετόλοφος 16-20 9

10. Στόμιο 12-18 6

11.Λάρισα ’88 10-25 4

12. Νέο Περιβόλι 15-38 4

*Το Στόμιο ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -5 βαθμούς από την περσινή σεζόν

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 26/1, 15:00)

Αετόλοφος-Ηρακλής Χάλκης

Καλοχώρι-Λάρισα 88

Ελάτεια-Αναγ. Πυργετού

Αμπελόκηποι-Ομορφοχώρι

Ανθούπολη-Τοξότης

Ν. Περιβόλι-Στόμιο (Σάββατο 25/1, 15:00)

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νεάπολη-Χαλκιάδες 2-2

Σταυρός-Κουτσόχερο 0-7

Μάνδρα-Ομόνοια 2-1

Βασιλί-Κρήνη 2-1

Ακαδ. Αχιλλέως-Μυραϊκός 3-0

Ζάππειο-Διογένης 1-2

 

Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Νεάπολη 41-9 26

2. Χαλκιάδες 40-6 24

3. Φορτούνα Κουτσοχέρου 30-5 24

4. Ομόνοια 22-13 20

5. Μάνδρα 16-15 15

6. Ζάππειο 14-16 13

7. Βασιλί 17-9 13

8. Διογένης 22-27 11

9. Κρήνη 16-22 10

10. Ακαδημία Φαρσάλων 9-29 7

11. Μυραϊκός 15-40 6

12. Σταυρός 6-57 -5

*Ο Σταυρός ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν

 

Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 18/1, 15:00)

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Χαλκιάδες

Ομόνοια-Νεάπολη

Κρήνη-Σταυρός

Μυραϊκός-Μάνδρα

Διογένης-Βασιλί

Ζάππειο-Ακαδ. Αχιλλέως

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt