.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt
alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
03 Μάρτιος 2020

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1309

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Πιερικός-Μετέωρα 2-1

Ηρακλής Λάρισας-Αλμυρός 0-2

Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΟ Σελλάνων 0-0

Θησέας Αγριάς-Δίας 3-0

Ατρόμητος Παλαμά-Ποταμιά 2-0

Διγενής Νεοχωρίου-Διαγόρας Στεφ. 1-1

Αταλάντη-Καρίτσα 2-2


Η βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. Πιερικός 44-5 55

---------------------------------------------------------

2. Θησέας Αγριάς 45-29 43

3. Καρίτσα 38-16 38

4. Ηρακλής Λάρισας 30-26 37

5. Ατρόμητος Παλαμά 25-19 36

6. Αλμυρός 25-19 35

7. Σέλλανα 22-22 32

8. Αταλάντη 27-33 29

----------------------------------------------------------

9. Δίας 18-34 25

10. Μετέωρα 24-24 25

11. Διαγόρας Στεφανοβικείου 20-26 25

12. Οικονόμος Τσαριτσάνης 18-26 23

13. Διγενής Νεοχωρίου 31-40 22

14. Ποταμιά 7-55 2


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 8/3, 15:00)

Μετέωρα-Αλμυρός

ΑΟ Σελλάνων-Πιερικός

Δίας Δίου-Ηρακλής Λάρισας

Ποταμιά-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Διαγόρας Στεφ.-Θησέας Αγριάς

Αταλάντη-Ατρόμητος Παλαμά

Καρίτσα-Διγενής Νεοχωρίου


DETOX-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Βλαχογιάννι-Μακρυχώρι 0-2

Τύρναβος-Αργυροπούλι 2-2

Αμπελωνιακός-Λάρισα 2012 α.α. 3-0

Φαλανιακός-Αχιλλέας Φ. 2-0

Αβέρωφ-Κιλελέρ 1-0

Αμπελιά-Σμόλικας 3-1

Π.Ο.Ε-Δωτιέας Αγιάς 0-0

Μαυροβούνι-Δαμασιακός 1-0


Η βαθμολογία (23η αγωνιστική):

1. Μακρυχώρι 54-10 58

2. Π.Ο.Ε 49-9 57

3. Φαλανιακός 52-17 51

4. Σμόλικας 36-23 37

-----------------------------------------------

5. Κιλελέρ 22-23 36

6. Δωτιέας Αγιάς 31-12 35

7. Αμπελιά 34-27 33

8. Μαυροβούνι 25-24 31

9. Αβέρωφ 22-24 30

10. Αχιλλέας Φ. 24-36 28

-----------------------------------------------

11. Αργυροπούλι 21-45 22

12. Δαμασιακός 22-32 20

13. Τύρναβος 21-36 20

14. Αμπελωνιακός 25-43 15

-----------------------------------------------

15. Βλαχογιάννι 14-43 14

*Η Λάρισα 2012 έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 8/3, 15:00)

Τύρναβος-Βλαχογιάννι

Μακρυχώρι-Αμπελωνιακός

Αργυροπούλι-Φαλανιακός

Λάρισα 2012-Αβέρωφ α.α. 0-3

Αχιλλέας Φ.-Αμπελιά

Κιλελέρ-Π.Ο.Ε

Σμόλικας-Μαυροβούνι

Δωτιέας Αγιάς-Δαμασιακός


Α1 ΕΠΣΛ

2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Υπέρεια 1-0

Ραχούλα-Γλαύκη 7-1

Παναγροτικός-Νέα Πολιτεία 3-1

Προμηθέας-Πύρρος 1-5

Βούναινα-Ναρθάκι 3-1

Γαλήνη-Ελευθεραί 0-0

Αναγέννηση Φ.-Βαμβακού 1-3

Λαρισαϊκός-Αγ. Ανάργυροι 1-0


Η βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. Πύρρος 35-19 46

2. Παναγροτικός 46-25 44

----------------------------------------------

3. Βούναινα 43-20 42

4. Νέα Πολιτεία 43-26 41

5. Μελισσοχώρι 36-24 37

6. Υπέρεια 37-27 35

7. Ελευθεραί 23-16 34

8. Βαμβακού 32-31 32

9. Ραχούλα 39-30 29

10. Ναρθάκι 40-35 28

11. Άγιοι Ανάργυροι 21-22 25

12. Προμηθέας 21-33 20

-----------------------------------------------

13. Λαρισαϊκός 21-36 18

------------------------------------------------

14. Γαλήνη 14-31 15

15. Γλαύκη 15-50 12

16. Αναγέννηση Φ. 11-53 7


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 7/3, 15:00)

Ραχούλα-Μελισσοχώρι

Υπέρεια-Παναγροτικός

Γλαύκη-Προμηθέας

Νέα Πολιτεία-Βούναινα

Πύρρος-Γαλήνη

Ναρθάκι-Αναγέννηση Φ. (Κυριακή 8/3, 15:00)

Ελευθεραί-Λαρισαϊκός

Αγ. Ανάργυροι-Βαμβακού

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt