.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt
alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
09 Μάρτιος 2020

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1478

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Μετέωρα-Αλμυρός 1-0

ΑΟ Σελλάνων-Πιερικός 1-1

Δίας Δίου-Ηρακλής Λάρισας 1-3

Ποταμιά-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1

Διαγόρας Στεφ.-Θησέας Αγριάς 2-1

Αταλάντη-Ατρόμητος Παλαμά 2-1

Καρίτσα-Διγενής Νεοχωρίου 1-0


Η βαθμολογία (23η αγωνιστική):

1. Πιερικός 45-6 56

------------------------------------------------------------

2. Θησέας Αγριάς 46-31 43

3. Καρίτσα 39-16 41

4. Ηρακλής Λάρισας 33-27 40

5. Ατρόμητος Παλαμά 26-21 36

6. Αλμυρός 25-20 35

7. Σέλλανα 23-23 33

8. Αταλάντη 29-34 32

-----------------------------------------------------------

9. Μετέωρα 25-24 28

10. Διαγόρας Στεφανοβικείου 22-27 28

11. Οικονόμος Τσαριτσάνης 19-26 26

12. Δίας 19-37 25

13. Διγενής Νεοχωρίου 31-41 22

14. Ποταμιά 7-56 2


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 15/3, 15:00)

ΑΟ Σελλάνων-Μετέωρα

Αλμυρός-Δίας Δίου

Πιερικός-Ποταμιά

Ηρακλής Λάρισας-Διαγόρας Στεφ.

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αταλάντη

Θησέας Αγριάς-Καρίτσα

Διγενής Νεοχωρίου-Ατρόμητος Παλαμά


DETOX-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Τύρναβος-Βλαχογιάννι 1-2

Μακρυχώρι-Αμπελωνιακός 1-0

Αργυροπούλι-Φαλανιακός 2-2

Λάρισα 2012-Αβέρωφ α.α. 0-3

Αχιλλέας Φ.-Αμπελιά 1-1

Κιλελέρ-Π.Ο.Ε 1-2

Σμόλικας-Μαυροβούνι 1-1

Δωτιέας Αγιάς-Δαμασιακός 1-0


Η βαθμολογία (24η αγωνιστική):

1. Μακρυχώρι 55-10 61

2. Π.Ο.Ε 51-10 60

3. Φαλανιακός 54-19 52

4. Δωτιέας Αγιάς 32-12 38

-------------------------------------------------

5. Σμόλικας 37-24 38

6. Κιλελέρ 23-25 36

7. Αμπελιά 35-28 34

8. Αβέρωφ 25-24 33

9. Μαυροβούνι 26-25 32

10. Αχιλλέας Φ. 25-37 29

-------------------------------------------------

11. Αργυροπούλι 23-47 23

12. Δαμασιακός 22-33 20

13. Τύρναβος 22-38 20

14. Βλαχογιάννι 16-44 17

--------------------------------------------------

15. Αμπελωνιακός 25-44 15

*Η Λάρισα 2012 έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 14/3, 16:00)

Βλαχογιάννι-Αμπελωνιακός

Φαλανιακός-Τύρναβος

Αβέρωφ-Μακρυχώρι

Αμπελιά-Αργυροπούλι

Π.Ο.Ε-Λάρισα 2012 α.α. 3-0

Μαυροβούνι-Αχιλλέας Φ.

Δαμασιακός-Κιλελέρ

Δωτιέας Αγιάς-Σμόλικας


Α1 ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Τυρν.-Συκούριο 1-2

Δήμητρα Γιάνν.-Αιγάνη 1-0

Πανιώνιος-Δένδρα 1-1

Βερδικούσια-Σ.Σ. Ραψάνης 3-0

Κουλούρι-Πελασγιώτιδα 0-0

Δρυμός-Μελιβοία 1-2

Ιπποκράτης-Γόννοι 0-2

Μαρμαρίνη-Βαλανίδα 1-1


Η βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. Δήμητρα Γιάννουλης 38-7 58

2. Γόννοι 47-17 49

-----------------------------------------------------

3. Δένδρα 36-28 43

4. Πελασγιώτιδα 32-21 37

5. Πανιώνιος 32-25 36

6. Δρυμός 33-19 34

7. Μελιβοία 36-33 32

8. Βερδικούσια 34-30 29

9. Συκούριο 30-28 27

10. Ιπποκράτης 33-35 26

11. Κουλούρι 20-35 26

12. Βαλανίδα 20-36 20

--------------------------------------------------

13. Μαρμαρίνη 20-37 18

--------------------------------------------------

14. Ακαδημία Τυρνάβου 21-39 17

15. Αιγάνη 29-40 16

16. Σ.Σ. Ραψάνης17-48 10

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 15/3, 16:00)

Συκούριο-Αιγάνη

Δένδρα-Ακαδημία Τυρν.

Σ.Σ. Ραψάνης-Δήμητρα Γιάνν.

Πελασγιώτιδα-Πανιώνιος

Μελιβοία-Βερδικούσια

Γόννοι-Κουλούρι

Μαρμαρίνη-Δρυμός

Βαλανίδα-Ιπποκράτης


2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Υπέρεια-Παναγροτικός 2-4

Γλαύκη-Προμηθέας 0-2

Νέα Πολιτεία-Βούναινα 1-0

Πύρρος-Γαλήνη 3-2

Ναρθάκι-Αναγέννηση Φ. 7-1

Ελευθεραί-Λαρισαϊκός 2-0

Αγ. Ανάργυροι-Βαμβακού 1-0

Ραχούλα-Μελισσοχώρι 1-2


Η βαθμολογία (23η αγωνιστική):

1. Πύρρος 38-21 49

2. Παναγροτικός 50-27 47

-----------------------------------------------

3. Νέα Πολιτεία 44-26 44

4. Βούναινα 43-21 42

5. Μελισσοχώρι 38-25 40

6. Ελευθεραί 25-16 37

7. Υπέρεια 39-31 35

8. Βαμβακού 32-32 32

9. Ναρθάκι 47-36 31

10. Ραχούλα 40-32 29

11. Άγιοι Ανάργυροι 22-22 28

12. Προμηθέας 23-33 23

------------------------------------------------

13. Λαρισαϊκός 21-38 18

------------------------------------------------

14. Γαλήνη 16-34 15

15. Γλαύκη 15-52 12

16. Αναγέννηση Φ. 12-60 7


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 15/3, 16:00)

Μελισσοχώρι-Παναγροτικός

Προμηθέας-Ραχούλα

Βούναινα-Υπέρεια

Γαλήνη-Γλαύκη

Αναγέννηση Φ.-Νέα Πολιτεία

Λαρισαϊκός-Πύρρος

Αγ. Ανάργυροι-Ναρθάκι

Βαμβακού-Ελευθεραί


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μεγάλο Ελ/χωρι-Μαρίνος Αντύπας 2-3

Ευαγγελισμός-Δασοχώρι 1-1

Μύτικας-Συκέα 1-0

Στεφαν./Γαλαν.-Ροδιακός 3-1

Χαραυγή-Καρυά α.α. 0-3

ΑΠ Ελασσόνας-Πλατανούλια 1-4


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Πλατανούλια 32-12 32

2. Δασοχώρι 37-12 31

------------------------------------------------------------

3. Ροδιακός 45-16 29

------------------------------------------------------------

4. Ευαγγελισμός 32-18 28

5. Καρυά 36-30 25

6. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 31-21 25

7. Α.Π. Ελασσόνας 25-26 24

8. Συκέα 27-22 21

9. Μεγάλο Ελ/χωρι 14-37 17

10. Μύτικας Καλυβίων 18-36 17

11. Μαρίνος Αντύπας 12-42 6

* Η Χαραυγή έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 14/3, 16:00)

Ευαγγελισμός-Μεγάλο Ελ/χωρι.

Μαρίνος Αντύπας-Μύτικας

Δασοχώρι-Στεφαν./Γαλαν.

Συκέα-Χαραυγή α.α. 3-0

Ροδιακός-Πλατανούλια (Κυριακή 15/3, 16:00)

Καρυά-Α.Π. Ελασσόνας


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ηρακλής Χάλκης-Ανθούπολη 1-2

Ν. Περιβόλι-Αμπελόκηποι 2-2

Στόμιο-Ελάτεια 3-1

Τοξότης-Καλοχώρι 1-0

Ομορφοχώρι-Αετόλοφος 0-1

Λάρισα 88-Πυργετός 0-2


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Χάλκη 49-15 34

2. Καλοχώρι 44-23 33

----------------------------------------------

3. Ανθούπολη 39-19 28

----------------------------------------------

4. Πυργετός 32-23 27

5. Τοξότης 24-21 23

6. Αμπελόκηποι 20-19 22

7. Ελάτεια 23-38 18

8. Αετόλοφος 23-28 18

9. Στόμιο 19-23 16

10. Ομορφοχώρι 18-31 13

11. Νέο Περιβόλι 26-50 9

12.Λάρισα ’88 14-42 4

*Το Στόμιο ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -5 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 14/3 16:00)

Ανθούπολη-Στόμιο

Αμπελόκηποι-Τοξότης

Ελάτεια-Ομορφοχώρι

Καλοχώρι-Πυργετός

Αετόλοφος-Λάρισα ’88

Νέο Περιβόλι-Ηρακλής Χάλκης (Κυριακή 15/3, 16:00)


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χαλκιάδες-Διογένης 2-1

Ζάππειο-Μυραϊκός 3-2

Ακαδ. Αχιλλέως-Κρήνη 1-4

Βασιλί-Ομόνοια 4-0

Μάνδρα-Φορτούνα Κουτσοχέρου 0-3

Νεάπολη-Σταυρός α.α. 3-0


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Νεάπολη 59-10 41

2. Φορτούνα Κουτσοχέρου 48-8 37

-------------------------------------------------------

3. Χαλκιάδες 49-10 35

-------------------------------------------------------

4. Μάνδρα 29-23 27

5. Ομόνοια 25-21 25

6. Διογένης 28-31 20

7. Ζάππειο 19-24 20

8. Βασιλί 24-19 19

9. Κρήνη 28-31 16

10. Ακαδημία Φαρσάλων 17-44 10

11. Μυραϊκός 24-59 6

12. Σταυρός 7-77 -5

*Ο Σταυρός ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 15/3, 11:00)

Ζάππειο-Χαλκιάδες

Διογένης-Ακαδ. Αχιλλέως

Μυραϊκός-Βασιλί

Κρήνη-Μάνδρα

Ομόνοια-Σταυρός

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Νεάπολη

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt