.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
Ad Here
.
alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
06 Οκτώβριος 2020

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 955

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

DETOX-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μαυροβούνι-Δωτιέας Αγιάς 0-3

Κιλελέρ-Αχιλλέας Φ. 1-1

Βλαχογιάννι-Νέα Πολιτεία 2-2

Γόννοι-Δήμητρα Γιάνν. 1-3

Αμπελωνιακός-Αβέρωφ 1-0

Δαμασιακός-Αργυροπούλι 2-1

Αμπελιά-Πύρρος 1-2

Παναγροτικός-Φαλανιακός 3-6

Σμόλικας-Τύρναβος 2005 α.α. 3-0

 

Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Φαλανιακός 12-4 6

2. Δωτιέας Αγιάς 5-0 6

3. Δαμασιακός 4-2 6

4. Κιλελέρ 3-1 4

5. Νέα Πολιτεία 4-3 4

6. Μαυροβούνι 3-3 3

7. Παναγροτικός Νίκαιας 6-7 3

8. Δήμητρα Γιάννουλης 3-3 3

9. Αμπελωνιακός 2-2 3

10. Πύρρος 3-7 3

11. Σμόλικας 3-2 3

12. Αβέρωφ 1-2 1

13. Αμπελιά 2-3 1

14. Βλαχογιάννι 2-4 1

15. Αχιλλέας Φ. 1-1 1

16. Αργυροπούλι 2-5 0

17. Γόννοι 1-3 0

*Ο Τύρναβος έχει παραιτηθεί από το πρωτάθλημα

*Αχιλλέας Φαρσάλων και Γόννοι έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 11/10, 16:30)

Τύρναβος-Δωτιέας Αγιάς α.α. 0-3

Αχιλλέας Φ.-Σμόλικας

Νέα Πολιτεία-Μαυροβούνι

Δήμητρα Γιάνν.-Κιλελέρ

Αβέρωφ-Βλαχογιάννι

Αργυροπούλι-Γόννοι

Πύρρος-Αμπελωνιακός

Φαλανιακός-Δαμασιακός

Παναγροτικός-Αμπελιά

 

Α1 ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα:

Νεάπολη – Δένδρα 1-1

Βερδικούσια – Ιπποκράτης 2-0

Λαρισαϊκός – Ροδιακός 1-1

Πλατανούλια- Δρυμός 1-1

Βαλανίδα – Δασοχώρι 2-2

Ακαδημία Τυρνάβου-Ευαγγελισμός 3-2

 

Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Βερδικούσια 2-0 3

2. Ακαδημία Τυρνάβου 3-2 3

3. Βαλανίδα 2-2 1

4. Δασοχώρι 2-2 1

5. Νεάπολη 1-1 1

6. Δένδρα 1-1 1

7. Λαρισαϊκός 1-1 1

8. Ροδιακός 1-1 1

9. Πλατανούλια 1-1 1

10. Δρυμός 1-1 1

11. Ευαγγελισμός 2-3 0

12. Ιπποκράτης 0-2 0

 

Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 10/10, 16:30)

Βερδικούσια-Νεάπολη

Δένδρα-Ηρακλής Πλατανούλια

Ιπποκράτης-Λαρισαϊκός

Δρυμός-Βαλανίδα

Ροδιακός-Ακαδημία Τυρνάβου

Ευαγγελισμός-Δασοχώρι

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα:

Συκούριο – Χάλκη 1-0

Αιγάνη – Μελισσοχώρι 2-1

Καλοχώρι – Πανιώνιος 0-1

Γλαύκη – Μαρμαρίνη 4-3

Μελιβοία – Πυργετός 2-1

Προμηθέας – Γαλήνη 1-3

 

Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Γαλήνη 3-1 3

2. Γλαύκη 4-3 3

3. Αιγάνη 2-1 3

4. Μελιβοία 2-1 3

5. Συκούριο 1-0 3

6. Πανιώνιος 1-0 3

7. Μαρμαρίνη 3-4 0

8. Μελισσοχώρι 1-2 0

9. Πυργετός 1-2 0

10. Προμηθέας 1-3 0

11. Καλοχώρι 0-1 0

12. Χάλκη 0-1 0

 

Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 10/10, 16:30)

Αιγάνη-Συκούριο

Χάλκη-Καλοχώρι

Μελισσοχώρι-Γλαύκη

Πανιώνιος-Μελιβοία

Μαρμαρίνη-Προμηθέας

Γαλήνη-Πυργετός

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Ραχούλα – Χαλκιάδες 0-2

Υπέρεια – Μάνδρα (αναβολή)

Ναρθάκι-Αναγέννηση Φαρσάλων 1-0

Βούναινα – Κουτσόχερο α.α. 0-3

Πελασγιώτιδα – Ελευθεραί 0-0

Αγ. Ανάργυροι – Ανθούπολη 3-2

 

Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Κουτσόχερο 3-0 3

2. Χαλκιάδες 2-0 3

3. Ναρθάκι 1-0 3

4. Άγιοι Ανάργυροι 3-2 3

5. Πελασγιώτιδα 0-0 1

6. Ελευθεραί 0-0 1

7. Ανθούπολη 2-3 0

8. Αναγέννηση Φ. 0-1 0

9. Ραχούλα 0-2 0

10. Υπέρεια 0-0 0

11. Μάνδρα 0-0 0

*Τα Βούναινα έχουν παραιτηθεί από το πρωτάθλημα.

*Υπέρεια και Μάνδρα έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 10/10, 16:30)

Υπέρεια-Ραχούλα

Χαλκιάδες-Αναγέννηση Φαρσάλων

Μάνδρα-Βούναινα α.α. 3-0

Ναρθάκι-Πελασγιώτιδα

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Άγιοι Ανάργυροι

Ανθούπολη-Ελευθεραί

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Τερψιθέα-Ελάτεια 1-3

Συκέα-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 0-4

Βασιλί-Αμπελόκηποι (αναβολή)

Τοξότης-Στόμιο 1-0

Καρυά-Ακαδημία Ελασσόνας 1-3

Αετόλοφος-Ανάβρα 2-3 στα πέναλτι (κ.α. 1-1)

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt