.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
Ad Here
.
alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
12 Οκτώβριος 2020

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1011

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Ατρόμητος Παλαμά – ΠΟ Ελασσόνας 1-1

Αναγέννηση Καρδίτσας – ΠΟ Φήκης 2-0

Κοζάνη – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 0-3

Αετός Μακρυχωρίου – Ηρακλής Λάρισας 0-0

ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων 0-1

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Καρίτσας 0-1

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ερμής Αμυνταίου2-1

Ρεπό: Δίας Δίου


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Εθνικός Νέο Κεραμιδίου 3-0 3

2. Αναγέννηση Καρδίτσας 2-0 3

3. Σέλλανα 1-0 3

4. Καρίτσα 1-0 3

5. Τσαριτσάνη 2-1 3

6. Ατρόμητος Παλαμά 1-1 1

7. Π.Ο.Ε 1-1 1

8. Μακρυχώρι 0-0 1

9. Ηρακλής Λάρισας 0-0 1

10. Ερμής Αμυνταίου 1-2 0

11. Μακεδονικός Φούφα 0-1 0

12. Μετέωρα 0-1 0

13. Φήκη 0-2 0

14. Κοζάνη 0-3 0

15. Δίας Δίου 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 18/10, 16:00)

Δίας Δίου – Ατρόμητος Παλαμά

ΠΟ Ελασσόνας – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΠΟ Φήκης – Αετός Μακρυχωρίου

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΣ Μετέωρα

Ηρακλής Λάρισας – Μακεδονικός Φούφα

ΑΟ Σελλάνων – Ερμής Αμυνταίου

ΑΕ Καρίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ρεπό: Κοζάνη


DETOX-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αχιλλέας Φ.-Σμόλικας 2-0

Νέα Πολιτεία-Μαυροβούνι 1-1

Δήμητρα Γιάνν.-Κιλελέρ 1-0

Αβέρωφ-Βλαχογιάννι 1-2

Αργυροπούλι-Γόννοι 7-1

Πύρρος-Αμπελωνιακός 0-2

Φαλανιακός-Δαμασιακός 1-1

Παναγροτικός-Αμπελιά 2-1

Τύρναβος-Δωτιέας Αγιάς α.α. 0-3


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Δωτιέας Αγιάς 8-0 9

2. Φαλανιακός 13-5 7

3. Δαμασιακός 5-3 7

4. Παναγροτικός Νίκαιας 8-8 6

5. Δήμητρα Γιάννουλης 4-3 6

6. Αμπελωνιακός 4-2 6

7. Νέα Πολιτεία 5-4 5

8. Κιλελέρ 3-2 4

9. Μαυροβούνι 4-4 4

10. Βλαχογιάννι 4-5 4

11. Αχιλλέας Φ. 3-1 4

12. Αργυροπούλι 9-6 3

13. Πύρρος 3-9 3

14. Σμόλικας 3-4 3

15. Αβέρωφ 2-4 1

16. Αμπελιά 3-5 1

17. Γόννοι 2-10 0

*Ο Τύρναβος έχει παραιτηθεί από το πρωτάθλημα

*Αχιλλέας Φαρσάλων και Γόννοι έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 17/10, 16:00)

Δωτιέας Αγιάς-Νέα Πολιτεία

Σμόλικας-Δήμητρα Γιάνν.

Μαυροβούνι-Αβέρωφ

Κιλελέρ-Αργυροπούλι

Βλαχογιάννι-Πύρρος

Γόννοι-Φαλανιακός

Αμπελωνιακός-Παναγροτικός

Δαμασιακός-Αμπελιά

Αχιλλέας Φ.-Τύρναβος α.α. 3-0


Α1 ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα:

Βερδικούσια-Νεάπολη 4-0

Δένδρα-Πλατανούλια 3-1

Ιπποκράτης-Λαρισαϊκός 0-1

Δρυμός-Βαλανίδα 3-2

Ροδιακός-Ακαδημία Τυρνάβου 4-4

Ευαγγελισμός-Δασοχώρι 2-4


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Βερδικούσια 6-0 6

2. Ακαδημία Τυρνάβου 7-6 4

3. Δασοχώρι 6-4 4

4. Δένδρα 4-2 4

5. Λαρισαϊκός 2-1 4

6. Δρυμός 4-3 4

7. Ροδιακός 5-5 2

8. Βαλανίδα 4-5 1

9. Νεάπολη 1-5 1

10. Πλατανούλια 2-4 1

11. Ευαγγελισμός 4-7 0

12. Ιπποκράτης 0-3 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 18/10, 16:00)

Νεάπολη-Πλατανούλια

Λαρισαϊκός-Βερδικούσια

Βαλανίδα -Δένδρα

Ακαδημία Τυρνάβου-Ιπποκράτης

Ευαγγελισμός-Δρυμός

Δασοχώρι-Ροδιακός


2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα:

Αιγάνη-Συκούριο 0-1

Χάλκη-Καλοχώρι (δ.δ.)

Μελισσοχώρι-Γλαύκη 0-0

Πανιώνιος-Μελιβοία 1-0

Μαρμαρίνη-Προμηθέας 1-0

Γαλήνη-Πυργετός 3-1


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Γαλήνη 6-2 6

2. Συκούριο 2-0 6

3. Πανιώνιος 2-0 6

4. Γλαύκη 4-3 4

5. Αιγάνη 2-2 3

6. Μελιβοία 2-2 3

7. Μαρμαρίνη 4-4 3

8. Μελισσοχώρι 1-2 1

9. Πυργετός 2-5 0

10. Προμηθέας 1-4 0

11. Καλοχώρι 0-1 0

12. Χάλκη 0-1 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 18/10, 16:00)

Συκούριο-Καλοχώρι

Γλαύκη-Αιγάνη

Μελιβοία-Ηρακλής Χάλκης

Προμηθέας-Μελισσοχώρι

Γαλήνη-Πανιώνιος

Πυργετός-Μαρμαρίνη


3ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Υπέρεια-Ραχούλα (αναβολή)

Χαλκιάδες-Αναγέννηση Φαρσάλων 1-1

Μάνδρα-Βούναινα α.α. 3-0

Ναρθάκι-Πελασγιώτιδα 1-2

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Άγιοι Ανάργυροι 2-1

Ανθούπολη-Ελευθεραί 0-4


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Κουτσόχερο 5-1 6

2. Ελευθεραί 4-0 4

3. Χαλκιάδες 3-1 4

4. Πελασγιώτιδα 2-1 4

5. Ναρθάκι 2-2 3

6. Άγιοι Ανάργυροι 4-4 3

7. Μάνδρα 3-0 3

8. Αναγέννηση Φ. 1-2 1

9. Ανθούπολη 2-7 0

10. Ραχούλα 0-2 0

11. Υπέρεια 0-0 0

*Τα Βούναινα έχουν παραιτηθεί από το πρωτάθλημα.

*Ραχούλα και Μάνδρα έχουν ένα ματς λιγότερο ενώ η Υπέρεια δύο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 17/10, 16:00)

Ραχούλα-Αναγέννηση Φαρσάλων

Βούναινα-Υπέρεια

Πελασγιώτιδα-Χαλκιάδες

Άγιοι Ανάργυροι-Μάνδρα

Ανθούπολη-Ναρθάκι

Ελευθεραί- Φορτούνα Κουτσοχέρου


Β΄ΕΠΣΛ

2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Νέο Περιβόλι-Ομορφοχώρι 2-1

Στόμιο-Αετόλοφος 2-1

Ελάτεια-Αμπελόκηποι 0-1

Ανάβρα-Ομόνοια 0-1


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Νέο Περιβόλι 2-1 3

2. Στόμιο 2-1 3

3. Αμπελόκηποι 1-0 3

4. Ομόνοια 1-0 3

5. Ομορφοχώρι 1-2 0

6. Αετόλοφος 1-2 0

7. Ελάτεια 0-1 0

8. Ανάβρα 0-1 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 18/10, 16:00)

Στόμιο-Ν. Περιβόλι

Ομορφοχώρι-Ελάτεια

Αετόλοφος-Ανάβρα

Ομόνοια-Αμπελόκηποι

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt