.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
15 Φεβρουάριος 2022

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1294

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Νέα Αρτάκη-Θησέας Αγριάς 3-0

Αταλάντη-Ατρόμητος Παλαμά 0-1

Μακρυχώρι-Π.Ο.Ε α.α. 0-3

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Ηρακλής Λάρισας 1-2

Δίστομο-Φήκη 0-1

Α.Ο. Υπάτου-Νέο Κεραμίδι 4-1


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 25-9 36

2. ΑΟ Υπάτου 25-7 33

3. Π.Ο.Ε 22-10 29

4. Φήκη 17-16 25

5. Νέα Αρτάκη 16-9 22

6. Δήμητρα Ευξεινούπολης 16-15 21

7. Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 15-9 20

8. Αμβρυσσέας Διστόμου 16-10 20

9. Ατρόμητος Παλαμά 13-13 15

10. Θησέας Αγριάς 9-18 13

11. Αταλάντη 12-32 9

*Ο Αετός Μακρυχωρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Ατρόμητος Παλαμά και ΑΟ Υπάτου έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 20/2, 15:00):

Αταλάντη-Νέα Αρτάκη

Θησέας Αγριάς-Μακρυχώρι α.α. 3-0

Ατρόμητος Παλαμά-Δήμητρα Ευξεινούπολης

Π.Ο.Ε-Δίστομο

Ηρακλής Λάρισας-Νέο Κεραμίδι

Φήκ-ΑΟ Υπάτου


DETOX- Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα:

Αχιλλέας Φ. – Αργυροπούλι 4-1

Μαυροβούνι – Δωτιέας Αγιάς 0-2

Κιλελέρ – Παναγροτικός Νίκαιας 2-0

Σμόλικας – Δήμητρα Γιάννουλης 1-1

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πύρρος 2-0

Δαμασιακός – Βλαχογιάννι 2-1

Φαλανιακός – Γόννοι 2-0

Ν.Πολιτεία – Αμπελωνιακός 2-1

Αβέρωφ – Αμπελιά 2-1


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Δωτιέας Αγιάς 44-9 42

2. Οικονόμος Τσαριτσάνης 35-10 39

3. Φαλανιακός 49-11 37

4. Κιλελέρ 32-9 35

5. Αχιλλέας Φαρσάλων 26-9 32

6. Παναγροτικός 32-22 31

7. Δήμητρα Γιάννουλης 12-15 22

8. Δαμασιακός 17-25 22

9. Σμόλικας 21-30 21

10. Μαυροβούνι 15-16 20

11. Αργυροπούλι 16-24 17

12. Αμπελιά 18-28 16

13. Γόννοι 11-25 15

14. Αμπελωνιακός 13-27 12

15. Βλαχογιάννι 13-25 12

16. Πύρρος 11-31 10

17. Αβέρωφ 11-37 9

18. Νέα Πολιτεία 8-31 5

*Αργυροπούλι και Μαυροβούνι έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 20/2, 15:00)

Αργυροπούλι – Δωτιέας Αγιάς

Παναγροτικός Νίκαιας - Αχιλλέας Φ.

Δήμητρα Γιάννουλης - Μαυροβούνι

Πύρρος - Κιλελέρ

Βλαχογιάννι - Σμόλικας

Γόννοι – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Αμπελωνιακός - Δαμασιακός

Αβέρωφ - Φαλανιακός

Αμπελιά – Νέα Πολιτεία


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Προμηθέας-Τύρναβος 0-2

Δρυμός-ΑΕΛ 0-3

Νεάπολη-Λαρισαϊκός 3-2

Βερδικούσια-Βαλανίδα 2-4

Ευαγγελισμός-Δασοχώρι 2-1

Ρεπό: Δένδρα


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Τύρναβος 29-12 28

2. Ευαγγελισμός 18-11 24

3. Βαλανίδα 23-16 18

4. Δρυμός 20-14 17

5. ΑΕΛ 25-16 17

6. Δένδρα 18-14 14

7. Προμηθέας 13-19 13

8. Νεάπολη 18-26 11

9. Λαρισαϊκός 19-26 11

10. Βερδικούσια 14-18 9

11. Δασοχώρι 11-36 2

*Βερδικούσια και Προμηθέας έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 20/2, 15:00)

Τύρναβος-Δένδρα

ΑΕΛ-Προμηθέας

Βαλανίδα-Δρυμός

Δασοχώρι-Νεάπολη

Βερδικούσια-Ευαγγελισμός

Ρεπό: Λαρισαϊκός


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αιγάνη-Συκούριο 1-2

Πανιώνιος-Καλοχώρι 2-0

Μελισσοχώρι-Γαλήνη 2-1

Γλαύκη-Μαρμαρίνη 3-0

Μελιβοία-Πυργετός 3-1

Ρεπό: Ηρακλής Χάλκης


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Μελισσοχώρι 26-6 28

2. Μελιβοία 25-11 25

3. Γλαύκη 26-11 22

4. Συκούριο 20-13 20

5. Χάλκη 18-10 18

6. Πανιώνιος 19-19 16

7. Γαλήνη 11-15 11

8. Καλοχώρι 12-24 9

9. Αιγάνη 14-26 8

11. Πυργετός 16-25 6

10. Μαρμαρίνη 6-33 4


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 19/2, 15:00)

Συκούριο-Ηρακλής Χάλκης

Πυργετός-Μελισσοχώρι

Γλαύκη-Μελιβοία

Καλοχώρι-Αιγάνη (Κυριακή 20/2, 15:00)

Μαρμαρίνη-Πανιώνιος (Κυριακή 20/2, 15:00)

Ρεπό: Γαλήνη

 

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ελευθεραί-Χαλκιάδες (αναβολή)

Άγιοι Ανάργυροι-Φορτούνα Κουτσοχέρου 0-0

Πελασγιώτιδα-Υπέρεια 0-0

Μάνδρα-Ανθούπολη 1-1

Ναρθάκι-Ιπποκράτης 2-4

Ρεπό: Ραχούλα


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 22-3 24

2. Άγιοι Ανάργυροι 23-6 22

3. Υπέρεια 20-8 21

4. Φορτούνα Κουτσοχέρου 18-6 19

5. Χαλκιάδες 13-13 15

6. Ανθούπολη 17-20 15

7. Ιπποκράτης 17-16 13

8. Ελευθεραί 10-13 12

9. Ναρθάκι 12-23 8

10. Μάνδρα 7-23 4

*Η Δόξα Ραχούλας έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα

*Φορτούνα Κουτσοχέρου, Υπέρεια, Μάνδρα και Χαλκιάδες έχουν ένα ματς λιγότερο ενώ το Ελευθεραί έχει δύο ματς λιγότερα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 19/2, 15:00)

Χαλκιάδες-Ραχούλα α.α. 3-0

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Ελευθεραί

Ανθούπολη-Άγιοι Ανάργυροι

Ιπποκράτης-Πελασγιώτιδα

Μάνδρα-Ναρθάκι

Ρεπό: Υπέρεια


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση α.α. 3-0

Καρυά-Μεγάλο Ελ/χωρι (αναβολή)

Λάρισα ’88-Συκέα 0-1

Ακαδημία Τυρνάβου-Καλύβια 5-3

Ρεπό: Ομόνοια


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 35-7 24

2. Ομόνοια 21-5 21

3. Ακαδημία Τυρνάβου 21-20 14

4. Συκέα 14-12 13

5. Καρυά 21-12 12

6. Μεγάλο Ελ/χωρι 14-18 10

7. Καλύβια 18-27 9

8. Λάρισα ’88 13-21 8

*Το Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Συκέα και Καρυά έχουν ένα ματς λιγότερο ενώ το Μεγάλο Ελ/χωρι έχει δύο λιγότερα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 19/2, 15:00)

Μύτικας Καλυβίων-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση-Ομόνοια α.α. 0-3

Λάρισα ’88-Καρυά

Συκέα-Ακαδημία Τυρνάβου

Ρεπό: Μεγάλο Ελ/χωρι


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ομορφοχώρι-Μαρίνος Αντύπας 4-1

Νέο Περιβόλι-Ελάτεια α.α. 0-3

Αετόλοφος-Αμυγδαλή 1-3

Στόμιο-Τοξότης (αναβολή)

Αμπελόκηποι-Χαραυγή 7-0


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Ελάτεια 26-3 27

2. Αμπελόκηποι 28-5 22

3. Στόμιο 26-13 21

4. Αμυγδαλή 19-14 18

5. Τοξότης 21-10 16

6. Αετόλοφος 22-18 15

7. Ομορφοχώρι 12-14 9

8. Μαρίνος Αντύπας 13-24 9

9. Χαραυγή 7-43 6

*Το Νέο Περιβόλι έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Αμπελόκηποι, Ομορφοχώρι, Στόμιο και Τοξότης έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 19/2, 15:00)

Αμυγδαλή-Ομορφοχώρι

Μαρίνος Αντύπας-Ελάτεια

Αμπελόκηποι-Στόμιο

Χαραυγή-Αετόλοφος

Τοξότης-Νέο Περιβόλι α.α. 3-0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βούναινα-Μυραϊκός 4-1

Αρμένιο-Διογένης 2-0

Κρήνη-Τερψιθέα α.α. 0-3

Βασιλί-Ζάππειο 2-0

Ρεπό: Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων


Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Τερψιθέα 31-10 24

2. Βούναινα 25-13 23

3. Αρμένιο 30-9 21

4. Βασιλί 20-8 21

5. Διογένης 16-11 14

6. Ζάππειο 21-20 8

7. Μυραϊκός 13-26 7

8. Ακαδημία Φ. 13-28 4

*Η Νίκη Κρήνης έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 27/2, 15:00)

Βούναινα-Αρμένιο

Διογένης-Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων

Μυραϊκός-Βασιλί

Ζάππειο-Τερψιθέα

Ρεπό: Νίκη Κρήνης


ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ/Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Βόλος ΝΠΣ-Λέοντας Τυρνάβου 2-1

Α.Ε. Κούκου -Νηρηίδες Φθίας 0-3

Λαμία-Τρίκαλα 0-4

Ρεπό: Πιερίδες Μούσες


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Βόλος ΝΠΣ 27-5 18

2. Λέοντας Τυρνάβου 20-5 13

3. Τρίκαλα 11-5 10

4. Νηρηίδες Φθίας 15-5 9

5. Πιερίδες Μούσες 20-12 9

6. Λαμία 1-29 3

7. Α.Ε. Κούκου 1-34 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 20/2, 15:00)

Νηρηίδες Φθίας-Βόλος ΝΠΣ

Τρίκαλα-Λέοντας Τυρνάβου

Α.Ε. Κούκου - Πιερίδες Μούσες

Ρεπό: Λαμία

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt