.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
15 Μάρτιος 2022

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 787

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Νέα Αρτάκη-Δίστομο 0-1

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Δήμητρα Ευξεινούπολης 0-1

ΑΟ Υπάτου-Μακρυχώρι α.α. 3-0

Φήκη-Αταλάντη 2-0

Ηρακλής Λάρισας-Θησέας Αγριάς 3-1

Π.Ο.Ε-Ατρόμητος Παλαμά 1-2


Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. ΑΟ Υπάτου 37-8 48

------------------------------------------------------------

2. Ηρακλής Λάρισας 30-12 45

3. Φήκη 24-19 34

4. Π.Ο.Ε 25-16 32

5. Δήμητρα Ευξεινούπολης 23-17 30

6. Αμβρυσσέας Διστόμου 23-11 29

7. Νέα Αρτάκη 23-11 28

-----------------------------------------------------------

8. Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 19-12 26

9. Ατρόμητος Παλαμά 20-19 24

10. Θησέας Αγριάς 13-27 16

11. Αταλάντη 12-44 9

*Ο Αετός Μακρυχωρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 20/3, 15:00):

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Νέα Αρτάκη

Δίστομο-ΑΟ Υπάτου

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Φήκη

Μακρυχώρι-Ηρακλής Λάρισας α.α. 0-3

Αταλάντη-Π.Ο.Ε

Θησέας Αγριάς-Ατρόμητος Παλαμά


DETOX- Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα (πλέι οφ)

Φαλανιακός-Παναγροτικός Νίκαιας 1-0

Δωτιέας Αγιάς-Αχιλλέας Φαρσάλων 2-1

Κιλελέρ-Οικονόμος Τσαριτσάνης 2-0


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Δωτιέας Αγιάς 5-2 54

-----------------------------------------------------------------

2. Οικονόμος Τσαριτσάνης 5-3 48

3. Φαλανιακός 3-2 46

4. Κιλελέρ 3-2 42

5. Αχιλλέας Φαρσάλων 3-5 34

6. Παναγροτικός 0-5 32


Επόμενη αγωνιστική (Τετάρτη 16/3, 15:30):

Αχιλλέας Φαρσάλων-Φαλανιακός

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Δωτιέας Αγιάς

Παναγροτικός Νίκαιας-Κιλελέρ


Τα αποτελέσματα (πλέι άουτ):

Αβέρωφ-Σμόλικας 1-1

Μαυροβούνι-Δήμητρα Γιάννουλης 0-0

Αργυροπούλι-Δαμασιακός 0-2

Αμπελιά-Νέα Πολιτεία 1-3

Πύρρος-Γόννοι 1-3

Αμπελωνιακός-Βλαχογιάννι 1-3


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Δήμητρα Γιάννουλης 7-0 30

2. Μαυροβούνι 7-4 29

3. Δαμασιακός 5-2 29

4. Αμπελιά 4-5 23

5. Σμόλικας 3-7 23

6. Αργυροπούλι 4-4 22

-----------------------------------------------------------------

7. Γόννοι 8-3 22

8. Αμπελωνιακός 5-7 18

9. Βλαχογιάννι 7-8 16

10. Πύρρος 3-7 11

11. Αβέρωφ 2-6 11

12. Νέα Πολιτεία 4-6 8


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 20/3, 15:30):

Μαυροβούνι-Αβέρωφ

Σμόλικας-Αργυροπούλι

Δήμητρα Γιάννουλης-Αμπελιά

Δαμασιακός-Πύρρος

Νέα Πολιτεία-Αμπελωνιακός

Βλαχογιάννι-Γόννοι


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τύρναβος-Λαρισαϊκός 1-1

Βαλανίδα-ΑΕΛ 0-0

Δασοχώρι-Δένδρα 2-3

Ευαγγελισμός-Προμηθέας 1-2

Δρυμός-Νεάπολη 2-2

Ρεπό: Βερδικούσια


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Τύρναβος 32-15 32

2. Ευαγγελισμός 22-16 27

3. ΑΕΛ 30-17 24

4. Βαλανίδα 25-18 22

5. Δρυμός 25-19 21

6. Δένδρα 22-17 20

7. Προμηθέας 15-24 16

8. Βερδικούσια 18-20 15

9. Νεάπολη 22-31 13

10. Λαρισαϊκός 20-28 12

11. Δασοχώρι 14-40 3

*Βερδικούσια και Προμηθέας έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 19/3, 15:30)

Βαλανίδα-Τύρναβος

Λαρισαϊκός-Δασοχώρι

ΑΕΛ-Ευαγγελισμός

Δένδρα-Βερδικούσια

Προμηθέας-Νεάπολη

Ρεπό: Δρυμός


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Γαλήνη 4-1

Μαρμαρίνη-Καλοχώρι 5-1

Πυργετός-Ηρακλής Χάλκης 2-5

Μελιβοία-Αιγάνη (αναβολή)

Πανιώνιος-Μελισσοχώρι 0-4

Ρεπό: Γλαύκη


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Μελισσοχώρι 33-7 35

2. Συκούριο 29-15 29

3. Μελιβοία 28-13 28

4. Γλαύκη 28-12 26

5. Χάλκη 27-16 24

6. Πανιώνιος 23-28 19

7. Αιγάνη 20-28 14

8. Γαλήνη 13-23 11

9. Καλοχώρι 16-35 9

10. Μαρμαρίνη 13-39 7

11. Πυργετός 18-32 6


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 20/3, 15:30)

Μαρμαρίνη-Συκούριο

Γαλήνη-Πυργετός

Καλοχώρι-Μελιβοία

Χάλκη-Γλαύκη

Αιγάνη-Μελισσοχώρι

Ρεπό: Πανιώνιος


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Χαλκιάδες 1-1

Ραχούλα-Υπέρεια α.α. 0-3

Ελευθεραί-Ανθούπολη 0-1

Άγιοι Ανάργυροι-Ναρθάκι 0-0

Πελασγιώτιδα-Μάνδρα 2-0

Ρεπό: Ιπποκράτης


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 25-4 28

2. Άγιοι Ανάργυροι 25-7 26

3. Υπέρεια 24-9 25

4. Φορτούνα Κουτσοχέρου 23-11 22

5. Χαλκιάδες 17-14 19

6. Ανθούπολη 19-22 18

7. Ελευθεραί 14-17 16

8. Ιπποκράτης 18-17 14

9. Ναρθάκι 13-23 12

10. Μάνδρα 7-27 4

*Η Δόξα Ραχούλας έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα

*Ελευθεραί και Χαλκιάδες έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 20/3, 15:30)

Χαλκιάδες-Υπέρεια

Ανθούπολη-Φορτούνα Κουτσοχέρου

Ιπποκράτης-Ραχούλα α.α. 3-0

Ναρθάκι-Ελευθεραί

Άγιοι Ανάργυροι-Πελασγιώτιδα

Ρεπό: Μάνδρα


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Καλύβια-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση α.α. 3-0

Ομόνοια-Μεγάλο Ελ/χωρι α.α. 3-0

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Συκέα 6-3

Ακαδημία Τυρνάβου-Καρυά 4-0

Ρεπό: Λάρισα ‘88


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 47-10 30

2. Ομόνοια 27-5 27

-------------------------------------------------------------------------------

3. Ακαδημία Τυρνάβου 31-20 20

4. Συκέα 19-25 16

5. Καρυά 24-17 15

6. Καλύβια 21-33 12

7. Μεγάλο Ελ/χωρι 15-23 10

8. Λάρισα ’88 14-24 8

*Το Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Καρυά και Μεγάλο Ελ/χωρι έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 19/3, 15:30)

Καρυά-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας

Λάρισα ’88-Ομόνοια

Συκέα-Καλύβια

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση-Μεγάλο Ελ/χωρι

Ρεπό: Ακαδημία Τυρνάβου


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Στόμιο-Ομορφοχώρι 5-0

Αμπελόκηποι-Ελάτεια 0-1

Χαραυγή-Αμυγδαλή 4-6

Μαρίνος Αντύπας-Τοξότης 0-3

Αετόλοφος-Νέο Περιβόλι α.α. 3-0


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Ελάτεια 33-3 36

2. Στόμιο 35-14 28

------------------------------------------------------

3. Αμυγδαλή 33-18 27

4. Αμπελόκηποι 31-6 25

5. Τοξότης 27-14 22

6. Αετόλοφος 32-21 22

7. Ομορφοχώρι 20-25 12

8. Μαρίνος Αντύπας 13-36 9

9. Χαραυγή 15-63 6

*Το Νέο Περιβόλι έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Στομιο και Ομορφοχώρι έχουν ένα ματς λιγότερο ενώ οι Αμπελόκηποι έχουν δύο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 19/3, 15:30)

Χαραυγή-Μαρίνος Αντύπας

Νέο Περιβόλι-Ομορφοχώρι α.α. 0-3

Τοξότης-Αμπελόκηποι

Αμυγδαλή-Στόμιο

Ελάτεια-Αετόλοφος


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βούναινα-Αρμένιο 2-1

Διογένης-Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων 4-1

Μυραϊκός-Βασιλί 0-1

Ζάππειο-Τερψιθέα 1-6

Ρεπό: Νίκη Κρήνης


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Τερψιθέα 37-11 27

2. Βούναινα 27-14 26

-----------------------------------------------------

3. Βασιλί 21-8 24

4. Αρμένιο 31-11 21

5. Διογένης 20-12 17

6. Ζάππειο 22-26 8

7. Μυραϊκός 13-27 7

8. Ακαδημία Φ. 14-32 4

*Η Νίκη Κρήνης έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 19/3, 15:30)

Τερψιθέα-Μυραϊκός

Κρήνη-Διογένης α.α. 0-3

Βασιλί-Βούναινα

Αρμένιο-Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων

Ρεπό: Ζάππειο


ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ/Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Λαμία-Λέοντας Τυρνάβου (αναβολή)

Βόλος ΝΠΣ- Πιερίδες Μούσες 9-1

Α.Ε. Κούκου-Τρίκαλα 0-5

Ρεπό: Νηρηίδες Φθίας


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Βόλος ΝΠΣ 49-6 24

------------------------------------------------------

2. Λέοντας Τυρνάβου 22-5 16

3. Τρίκαλα 16-7 14

4. Πιερίδες Μούσες 22-21 12

5. Νηρηίδες Φθίας 15-5 10

6. Λαμία 1-29 3

7. Α.Ε. Κούκου 1-53 0

*Νηρηίδες Φθίας, Βόλος ΝΠΣ, Πιερίδες Μούσες και Λέοντας Τυρνάβου έχουν ένα ματς λιγότερο ενώ η Λαμία έχει δύο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 20/3, 15:00)

Πιερίδες Μούσες-Λέοντας Τυρνάβου

Τρίκαλα-ΝΠΣ Βόλος

Νηρηίδες Φθίας-Λαμία

Ρεπό: Α.Ε. Κούκου

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt