.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
12 Απρίλιος 2022

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1287

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

DETOX- Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα (πλέι οφ)

Παναγροτικός Νίκαιας-Φαλανιακός 1-2

Αχιλλέας Φαρσάλων-Δωτιέας Αγιάς 2-4

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Κιλελέρ 2-1


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Δωτιέας Αγιάς 21-6 69

-----------------------------------------------------------------

2. Οικονόμος Τσαριτσάνης 12-9 57

3. Φαλανιακός 13-9 56

4. Κιλελέρ 12-10 49

5. Αχιλλέας Φαρσάλων 12-20 37

6. Παναγροτικός 4-20 32


Επόμενη αγωνιστική (Τετάρτη 13/4, 16:30):

Κιλελέρ-Παναγροτικός Νίκαιας

Δωτιέας Αγιάς-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Φαλανιακός-Αχιλλέας Φαρσάλων (19/4, 16:30)


Τα αποτελέσματα (πλέι άουτ):

Αβέρωφ-Πύρρος 2-3

Αμπελωνιακός-Αμπελιά 1-0

Βλαχογιάννι-Αργυροπούλι 3-1

Γόννοι-Μαυροβούνι 3-0

Νέα Πολιτεία-Σμόλικας 2-4

Δαμασιακός-Δήμητρα Γιάννουλης 2-2


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Δαμασιακός 14-5 36

2. Μαυροβούνι 10-9 34

3. Δήμητρα Γιάννουλης 11-5 34

4. Γόννοι 16-3 34

5. Σμόλικας 12-12 32

6. Αμπελωνιακός 8-7 28

----------------------------------------------------------------

7. Αμπελιά 8-10 27

8. Αργυροπούλι 8-13 25

9. Βλαχογιάννι 14-13 25

10. Αβέρωφ 9-15 14

11. Πύρρος 7-19 14

12. Νέα Πολιτεία 6-14 8


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 17/4, 16:30):

Αργυροπούλι-Νέα Πολιτεία

Μαυροβούνι-Δαμασιακός

Σμόλικας-Δήμητρα Γιάννουλης

Αμπελωνιακός-Αβέρωφ

Πύρρος-Βλαχογιάννι

Αμπελιά-Γόννοι


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ευαγγελισμός-Τύρναβος 0-2

Δασοχώρι-Βερδικούσια 0-2

Βαλανίδα-Νεάπολη 1-1

Λαρισαϊκός-Δρυμός 2-0

Δένδρα-Προμηθέας 2-1

Ρεπό: ΑΕΛ


Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. Τύρναβος 36-17 38

---------------------------------------------------------

2. ΑΕΛ 36-20 30

----------------------------------------------------------

3. Ευαγγελισμός 26-21 30

4. Δένδρα 29-19 29

5. Βαλανίδα 27-21 26

6. Δρυμός 26-23 21

7. Προμηθέας 20-29 20

8. Βερδικούσια 23-26 20

-----------------------------------------------------

9. Λαρισαϊκός 29-30 19

10. Νεάπολη 25-38 14

11. Δασοχώρι 16-50 3


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 17/4, 16:30)

Τύρναβος-Βερδικούσια

Νεάπολη-Ευαγγελισμός

Δρυμός-Δασοχώρι

Προμηθέας-Λαρισαϊκός

Δένδρα-ΑΕΛ

Ρεπό: Βαλανίδα


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μελιβοία-Συκούριο 0-3

Πυργετός-Γλαύκη 1-3

Μαρμαρίνη-Μελισσοχώρι 0-4

Γαλήνη-Πανιώνιος 3-2

Ηρακλής Χάλκης-Αιγάνη 4-1

Ρεπό: Καλοχώρι


Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. Μελισσοχώρι 43-9 44

-----------------------------------------------

2. Συκούριο 46-17 38

----------------------------------------------

3. Μελιβοία 38-22 35

4. Γλαύκη 33-15 32

5. Χάλκη 33-18 31

6. Πανιώνιος 26-32 20

7. Γαλήνη 18-27 17

8. Αιγάνη 27-41 15

---------------------------------------------

9. Καλοχώρι 17-39 9

10. Μαρμαρίνη 15-55 7

11. Πυργετός 20-41 6


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 17/4, 12:00)

Συκούριο-Γλαύκη

Μελισσοχώρι-Μελιβοία

Πανιώνιος-Πυργετός

Αιγάνη-Γαλήνη

Χάλκη-Καλοχώρι

Ρεπό: Μαρμαρίνη


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χαλκιάδες-Ιπποκράτης 5-3

Ναρθάκι-Ανθούπολη 0-1

Μάνδρα-Υπέρεια 1-4

Πελασγιώτιδα-Φορτούνα Κουτσοχέρου 3-1

Άγιοι Ανάργυροι-Ραχούλα α.α. 3-0

Ρεπό: Ελευθεραί


Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 29-5 34

------------------------------------------------------------

2. Υπέρεια 32-12 32

------------------------------------------------------------

3. Άγιοι Ανάργυροι 28-8 29

4. Ανθούπολη 22-23 24

5. Φορτούνα Κουτσοχέρου 25-16 23

6. Χαλκιάδες 24-19 23

7. Ελευθεραί 16-18 19

8. Ιπποκράτης 24-24 17

-----------------------------------------------------------

9. Ναρθάκι 14-26 13

10. Μάνδρα 11-31 7

*Η Δόξα Ραχούλας έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα

*Ανθούπολη και Πελασγιώτιδα έχουν ένα ματς λιγότερο ενώ Ελευθεραί και Χαλκιάδες έχουν από δύο ματς


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 16/4, 16:30)

Ναρθάκι-Χαλκιάδες

Ιπποκράτης-Μάνδρα

Ανθούπολη-Πελασγιώτιδα

Υπέρεια-Άγιοι Ανάργυροι

Ραχούλα-Ελευθεραί α.α. 0-3

Ρεπό: Φορτούνα Κουτσοχέρου


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Ομόνοια 2-0

Ακαδημία Τυρνάβου-Μεγάλο Ελ/χωρι α.α. 3-0

Καρυά-Συκέα 3-3

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση-Λάρισα 88’ α.α. 0-3

Ρεπό: Καλύβια


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 55-10 36

2. Ομόνοια 32-8 33

-------------------------------------------------------------------------------

3. Ακαδημία Τυρνάβου 35-22 23

4. Συκέα 25-29 20

5. Καρυά 32-29 19

6. Καλύβια 25-35 18

7. Λάρισα ’88 20-27 14

*Το Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση και το Μεγάλο Ελ/χωρι έχουν αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 16/4, 16:30)

Μεγάλο Ελ/χωρι- Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας α.α. 0-3

Ομόνοια-Καλύβια

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση-Καρυά

Λάρισα ’88-Ακαδημία Τυρνάβου

Ρεπό: Συκέα


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τοξότης-Ομορφοχώρι 1-0

Ελάτεια-Αμυγδαλή 2-0

Μαρίνος Αντύπας-Θερμαϊκός Στομίου 0-2

Αμπελοκήποι-Αετόλοφος 3-0

Χαραυγή-Νέο Περιβόλι α.α. 3-0


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Ελάτεια 38-3 45

2. Στόμιο 48-15 38

------------------------------------------------------

3. Αμπελόκηποι 41-6 36

4. Αμυγδαλή 36-22 30

5. Τοξότης 28-17 26

6. Αετόλοφος 35-25 25

7. Ομορφοχώρι 23-33 15

8. Μαρίνος Αντύπας 14-41 10

9. Χαραυγή 20-73 10

*Το Νέο Περιβόλι έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 17/4, 16:30)

Αετόλοφος-Μαρίνος Αντύπας

Αμυγδαλή-Τοξότης

Ελάτεια-Χαραυγή

Ομορφοχώρι-Αμπελόκηποι

Στόμιο-Νέο Περιβόλι α.α. 3-0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Φαρσάλων-Μυραϊκός 1-1

Διογένης-Βούναινα 2-1

Αρμένιο-Τερψιθέα 0-2

Κρήνη-Ζάππειο α.α. 0-3

Ρεπό: Βασιλί


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Τερψιθέα 46-12 37

2. Βούναινα 30-17 30

-----------------------------------------------------

3. Διογένης 32-14 29

4. Βασιλί 24-13 27

5. Αρμένιο 37-16 27

6. Ακαδημία Φ. 21-36 11

7. Ζάππειο 27-34 11

8. Μυραϊκός 14-33 8

*Η Νίκη Κρήνης έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 16/4, 16:30)

Ζάππειο-Αρμένιο

Βούναινα-Ακαδημία Φ.

Διογένης-Βασιλί

Μυραϊκός-Κρήνη α.α. 3-0

Ρεπό: Τερψιθέα


ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ/Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Λαμία-Λέοντας Τυρνάβου 1-0


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Βόλος ΝΠΣ 55-6 30

------------------------------------------------------

2. Λέοντας Τυρνάβου 24-7 22

3. Νηρηίδες Φθίας 21-10 16

4. Πιερίδες Μούσες 24-23 16

5. Τρίκαλα 17-9 15

6. Λαμία 3-36 6

7. Α.Ε. Κούκου 2-55 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 17/4, 16:00)

Α.Ε. Κούκου-Λέοντας Τυρνάβου

Λαμία-Βόλος ΝΠΣ

Πιερίδες Μούσες-Νηρηίδες Φθίας

Ρεπό: Τρίκαλα

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt