.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
19 Απρίλιος 2022

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 9058

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

DETOX- Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα (πλέι οφ)

Αχιλλέας Φαρσάλων-Παναγροτικός Νίκαιας 5-3

Φαλανιακός-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-1

Κιλελέρ-Δωτιέας Αγιάς 3-4


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Δωτιέας Αγιάς 27-10 75

-----------------------------------------------------------------

2. Οικονόμος Τσαριτσάνης 14-12 58

3. Φαλανιακός 14-10 57

4. Κιλελέρ 19-16 52

5. Αχιλλέας Φαρσάλων 17-23 40

6. Παναγροτικός 9-29 32

*Φαλανιακός και Αχιλλέας Φαρσάλων έχουν ένα ματς λιγότερο


Τα αποτελέσματα (πλέι άουτ):

Αργυροπούλι-Νέα Πολιτεία 2-1

Μαυροβούνι-Δαμασιακός 1-1

Σμόλικας-Δήμητρα Γιάννουλης 2-1

Αμπελωνιακός-Αβέρωφ 1-0

Πύρρος-Βλαχογιάννι 1-4

Αμπελιά-Γόννοι 1-2


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Γόννοι 18-4 37

2. Δαμασιακός 15-6 37

3. Μαυροβούνι 11-10 35

4. Σμόλικας 14-13 35

5. Δήμητρα Γιάννουλης 12-7 34

6. Αμπελωνιακός 9-7 31

----------------------------------------------------------------

7. Βλαχογιάννι 18-14 28

8. Αργυροπούλι 10-14 28

9. Αμπελιά 9-12 27

10. Αβέρωφ 9-16 14

11. Πύρρος 8-23 14

12. Νέα Πολιτεία 7-16 8


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 30/4, 17:00):

Αβέρωφ-Βλαχογιάννι

Γόννοι-Αμπελωνιακός

Νέα Πολιτεία-Πύρρος

Δαμασιακός-Αμπελιά

Δήμητρα Γιάννουλης-Αργυροπούλι

Σμόλικας-Μαυροβούνι


Β΄ΕΠΣΛ (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Τύρναβος-Βερδικούσια 1-0

Νεάπολη-Ευαγγελισμός 2-0

Δρυμός-Δασοχώρι 2-0

Προμηθέας-Λαρισαϊκός 1-0

Δένδρα-ΑΕΛ 2-2

Ρεπό: Βαλανίδα


Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. Τύρναβος 37-17 41

---------------------------------------------------------

2. ΑΕΛ 38-22 31

----------------------------------------------------------

3. Ευαγγελισμός 26-23 30

4. Δένδρα 31-21 30

5. Βαλανίδα 27-21 26

6. Δρυμός 28-23 24

7. Προμηθέας 21-29 23

8. Βερδικούσια 23-27 20

-----------------------------------------------------

9. Λαρισαϊκός 29-31 19

10. Νεάπολη 27-38 17

11. Δασοχώρι 16-52 3


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 30/4, 17:00)

Νεάπολη-Τύρναβος

Βερδικούσια-Δρυμός

Δασοχώρι-Προμηθέας

Βαλανίδα-Δένδρα

Λαρισαϊκός-ΑΕΛ

Ρεπό: Ευαγγελισμός


(2ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Γλαύκη 3-1

Μελισσοχώρι-Μελιβοία 1-0

Πανιώνιος-Πυργετός 5-1

Αιγάνη-Γαλήνη 2-2

Χάλκη-Καλοχώρι 3-1

Ρεπό: Μαρμαρίνη


Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. Μελισσοχώρι 44-9 47

-----------------------------------------------

2. Συκούριο 49-18 41

----------------------------------------------

3. Μελιβοία 38-23 35

4. Χάλκη 36-19 34

5. Γλαύκη 34-18 32

6. Πανιώνιος 31-33 23

7. Γαλήνη 20-29 18

8. Αιγάνη 29-43 16

---------------------------------------------

9. Καλοχώρι 18-42 9

10. Μαρμαρίνη 15-55 7

11. Πυργετός 21-46 6


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 1/5, 17:00)

Μελισσοχώρι-Συκούριο

Γλαύκη-Πανιώνιος

Πυργετός-Αιγάνη

Μαρμαρίνη-Χάλκη

Γαλήνη-Καλοχώρι

Ρεπό: Μελιβοία


(3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Ναρθάκι-Χαλκιάδες 0-3

Ιπποκράτης-Μάνδρα 2-0

Ανθούπολη-Πελασγιώτιδα 0-3

Υπέρεια-Άγιοι Ανάργυροι 1-3

Ραχούλα-Ελευθεραί α.α. 0-3

Ρεπό: Φορτούνας Κουτσοχέρου


Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 32-5 37

------------------------------------------------------------

2. Άγιοι Ανάργυροι 31-9 32

------------------------------------------------------------

3. Υπέρεια 33-15 32

4. Χαλκιάδες 27-19 26

5. Ανθούπολη 22-26 24

6. Φορτούνα Κουτσοχέρου 25-16 23

7. Ελευθεραί 19-18 22

8. Ιπποκράτης 26-24 20

-----------------------------------------------------------

9. Ναρθάκι 14-29 13

10. Μάνδρα 11-33 7

*Η Δόξα Ραχούλας έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα

*Ανθούπολη και Πελασγιώτιδα έχουν ένα ματς λιγότερο ενώ Ελευθεραί και Χαλκιάδες έχουν από δύο ματς


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 1/5, 17:00)

Χαλκιάδες-Μάνδρα

Πελασγιώτιδα-Ναρθάκι

Άγιοι Ανάργυροι-Ιπποκράτης

Ελευθεραί-Υπέρεια

Ραχούλα-Φορτούνα Κουτσοχέρου α.α. 0-3


Γ΄ΕΠΣΛ (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Μεγάλο Ελ/χωρι- Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας α.α. 0-3

Ομόνοια-Καλύβια α.α. 0-3

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση-Καρυά α.α. 0-3

Λάρισα ’88-Ακαδημία Τυρνάβου 1-2

Ρεπό: Συκέα


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 58-10 39

2. Ομόνοια 35-8 36

-------------------------------------------------------------------------------

3. Ακαδημία Τυρνάβου 37-23 26

4. Καρυά 35-29 22

5. Συκέα 25-29 20

6. Καλύβια 25-38 18

7. Λάρισα ’88 21-29 14

*Το Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση και το Μεγάλο Ελ/χωρι έχουν αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 30/4, 17:00)

Ακαδημία Τυρνάβου- Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση α.α. 3-0

Καλύβια-Μεγάλο Ελ/χωρι α.α. 3-0

Ομόνοια-Συκέα

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Λάρισα ’88

Ρεπό: Καρυά


(2ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Αετόλοφος-Μαρίνος Αντύπας 4-3

Αμυγδαλή-Τοξότης 5-2

Ελάτεια-Χαραυγή 10-1

Ομορφοχώρι-Αμπελόκηποι 3-1

Στόμιο-Νέο Περιβόλι α.α. 3-0


Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Ελάτεια 48-4 48

2. Στόμιο 51-15 41

------------------------------------------------------

3. Αμπελόκηποι 42-9 36

4. Αμυγδαλή 41-24 33

5. Αετόλοφος 39-28 28

6. Τοξότης 30-22 26

7. Ομορφοχώρι 26-34 18

8. Μαρίνος Αντύπας 17-45 10

9. Χαραυγή 21-83 10

*Το Νέο Περιβόλι έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Τελευταία αγωνιστική (Κυριακή 1/5, 17:00)

Νέο Περιβόλι-Μαρίνος Αντύπας α.α. 0-3

Στόμιο-Ελάτεια

Αμπελόκηποι-Αμυγδαλή

Τοξότης-Χαραυγή

Ομορφοχώρι-Αετόλοφος


(3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Ζάππειο-Αρμένιο 4-2

Βούναινα-Ακαδημία Φ. 7-2

Διογένης-Βασιλί 0-0

Μυραϊκός-Κρήνη α.α. 3-0

Ρεπό: Τερψιθέα


Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Τερψιθέα 46-12 37

2. Βούναινα 37-19 33

-----------------------------------------------------

3. Διογένης 32-14 30

4. Βασιλί 24-13 28

5. Αρμένιο 39-20 27

6. Ζάππειο 31-36 14

7. Ακαδημία Φ. 23-43 11

8. Μυραϊκός 17-33 11

*Η Νίκη Κρήνης έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Τελευταία αγωνιστική (Σάββατο 30/4, 17:00)

Διογένης-Τερψιθέα

Κρήνη-Βούναινα α.α. 0-3

Ακαδημία Φ.-Βασιλί

Μυραϊκός-Ζάππειο

Ρεπό: Αρμένιο


ΓΎΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ/Α΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Τρίκαλα-ΑΕΛ (αναβολή)

Δόξα Δράμας-Καστοριά 1-0

Άρης-ΠΑΟΚ 0-3

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου-Ελπίδες Καρδίτσας 0-3

Ρεπό: Γιάννενα


Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. ΠΑΟΚ 66-2 45

2. Τρίκαλα 37-8 31

3. ΑΕΛ 35-9 30

4. Άρης 27-18 23

5. Ελπίδες Καρδίτσας 19-16 22

6. Καστοριά 21-39 21

7. Δόξα Δράμας 17-26 17

8. Γιάννενα 4-45 4

9. Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου 2-65 3

*Τρίκαλα και ΑΕΛ έχουν ένα ματς λιγότερο


Τελευταία αγωνιστική (Κυριακή 1/5, 16:00)

ΑΕΛ-Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου

Γιάννενα-Άρης

Ελπίδες Καρδίτσας-ΠΑΟΚ

Τρίκαλα-Δόξα Δράμας

Ρεπό: Καστοριά


ΓΎΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ/Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Α.Ε. Κούκου-Λέοντας Τυρνάβου 0-4

Λαμία-Βόλος ΝΠΣ 0-5

Πιερίδες Μούσες-Νηρηίδες Φθίας 3-5

Ρεπό: Τρίκαλα


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Βόλος ΝΠΣ 60-6 33

------------------------------------------------------

2. Λέοντας Τυρνάβου 28-7 25

3. Νηρηίδες Φθίας 26-13 19

4. Πιερίδες Μούσες 27-28 16

5. Τρίκαλα 17-9 15

6. Λαμία 3-41 6

7. Α.Ε. Κούκου 2-59 0


Τελευταία αγωνιστική (Κυριακή 8/5, 17:00)

Λέοντας Τυρνάβου-ΝΠΣ Βόλος

Τρίκαλα-Λαμία

Νηρηίδες Φθίας-Α.Ε. Κούκου

Ρεπό: Πιερίδες Μούσες

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt