.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
09 Οκτώβριος 2019

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Τα αποτελέσματα

ΑΣ Μετέωρα-ΑΕ Καρίτσας 1-0

Διγενής Νεοχωρίου-Αταλάντη 2-2

Ατρόμητος Παλαμά-Διαγόρας Στεφ. 2-0

Θησέας Αγριάς- Ποταμιά 5-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Δίας Δίου 5-1

Ηρακλής Λάρισας-ΑΟ Σελλάνων 0-2

Πιερικός-Αλμυρός 0-0


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Πιερικός 5-0 7

2. Αταλάντη 5-2 7

3. Σέλλανα 6-3 7

4. Καρίτσα 7-2 6

5. Ατρόμητος Παλαμά 5-2 6

6. Αλμυρός 2-2 4

7. Τσαριτσάνη 5-3 4

8. Μετέωρα 2-3 4

9. Θησέας Αγριάς 7-3 4

10. Δίας 3-10 3

11. Διγενής Νεοχωρίου 4-5 2

12. Διαγόρας Στεφανοβικείου 2-6 1

13. Ηρακλής Λάρισας 0-6 1

14. Ποταμιά 1-7 1


Επόμενη αγωνιστική (13/10, 16:00)

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΣ Μετέωρα

ΑΕ Καρίτσας-Ατρόμητος Παλαμά

Αταλάντη-Θησέας Αγριάς

Διαγόρας Στεφ.-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ποταμιά-Ηρακλής Λάρισας

Δίας Δίου-Πιερικός

ΑΟ Σελλάνων-Αλμυρός


DETOX-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Κιλελέρ-Βλαχογιάννι 1-0

Σμόλικας-Αχιλλέας Φ. 3-0

Δωτιέας Αγιάς-Λάρισα 2012 4-0

Δαμασιακός-Αργυροπούλι 1-2

Μαυροβούνι-Μακρυχώρι 0-2

ΠΟ Ελασσόνας-Τύρναβος 3-0

Αμπελιά-Αμπελωνιακός 3-3

Αβέρωφ-Φαλανιακός 1-4


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 5-1 12

2. Φαλανιακός 13-2 10

3. Π.Ο.Ε 17-3 10

4. Μακρυχώρι 9-3 10

5. Σμόλικας 9-4 8

6. Αβέρωφ 5-6 7

7. Δωτιέας Αγιάς 10-1 7

8. Αργυροπούλι 4-9 6

9. Τύρναβος 4-6 4

10. Βλαχογιάννι 3-8 4

11. Αμπελιά 12-10 4

12. Μαυροβούνι 1-4 2

13. Αχιλλέας Φ. 3-12 1

14. Δαμασιακός 3-8 1

15. Λάρισα 2012 2-18 1

16. Αμπελωνιακός 4-9 1


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 13/10, 16:30)

Βλαχογιάννι-Αχιλλέας Φ.

Λάρισα 2012-Κιλελέρ

Αργυροπούλι-Σμόλικας

Μακρυχώρι-Δωτιέας Αγιάς

Τύρναβος-Δαμασιακός

Αμπελωνιακός-Μαυροβούνι

Φαλανιακός-ΠΟ Ελασσόνας

Αμπελιά-Αβέρωφ


Α1 ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Κουλούρι 2-0

Πανιώνιος-Ιπποκράτης 1-0

Δήμητρα Γιάνν.-Βαλανίδα 2-0

Ακαδημία Τυρν.-Μαρμαρίνη 1-1

Αιγάνη-Γόννοι 0-1

Δένδρα-Μελιβοία 4-2

Πελασγιώτιδα-ΣΣ Ραψάνης 2-0

Βερδικούσια-Δρυμός 1-2


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 6-3 7

2. Γόννοι 6-1 7

3. Δρυμός 5-2 7

4. Πανιώνιος 5-3 7

5. Πελασγιώτιδα 6-3 7

6. Δένδρα 9-6 6

7. Δήμητρα Γιάννουλης 5-3 5

8. Κουλούρι 5-6 4

9. Βαλανίδα 1-4 3

10. Σ.Σ. Ραψάνης3-5 3

11. Συκούριο 6-3 1

12. Μελιβοία 6-9 1

13. Ιπποκράτης 4-6 1

14. Μαρμαρίνη 4-6 1

15. Αιγάνη 2-7 0

16. Βερδικούσια 1-7 0

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 12/10, 16:30)

Βερδικούσια-Συκούριο

Κουλούρι-Πανιώνιος

Δρυμός-Δήμητρα Γιάνν.

Ιπποκράτης-Ακαδημία Τυρν.

Βαλανίδα-Αιγάνη

Μαρμαρίνη-Δένδρα

Γόννοι-ΣΣ Ραψάνης

Μελιβοία-Πελασγιώτιδα


2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Πύρρος 1-1

Νέα Πολιτεία-Ναρθάκι 0-1

Γλαύκη-ΑΟ Ελευθερών 1-1

Υπέρεια-Βαμβακού 2-5

Ραχούλα-Αγ. Ανάργυροι 1-0

Παναγροτικός-Λαρισαϊκός 5-0

Προμηθέας-Αναγέννηση Φ. 1-0

Γαλήνη-Βούναινα 1-4


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Βούναινα 9-1 9

2. Παναγροτικός 8-0 9

3. Πύρρος 4-2 5

4. Βαμβακού 7-4 6

5. Ραχούλα 2-1 6

6. Άγιοι Ανάργυροι 2-2 4

7. Νέα Πολιτεία 2-2 4

8. Υπέρεια 4-6 4

9. Γλαύκη 5-2 4

10. Ελευθεραί 2-3 4

11. Μελισσοχώρι 3-3 4

12. Ναρθάκι 3-4 3

13. Προμηθέας 1-5 3

14. Λαρισαϊκός 2-7 2

15. Γαλήνη 1-7 0

16. Αναγέννηση Φ. 0-6 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 12/10, 16:30)

Νέα Πολιτεία-Μελισσοχώρι

Πύρρος-Γλαύκη

Ναρθάκι-Υπέρεια

Ελευθεραί-Ραχούλα

Βαμβακού-Παναγροτικός

Αγ. Ανάργυροι-Προμηθέας

Λαρισαϊκός-Βούναινα

Αναγέννηση Φ.-Γαλήνη


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Συκέα-Καρυά 4-4

Δασοχώρι-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 4-0

Μαρίνος Αντύπας-Πλατανούλια 0-3

Ευαγγελισμός-Χαραυγή α.α. 3-0

Μύτικας Καλυβίων-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 2-1

Μεγάλο Ελ/χωρι-Ροδιακός 0-5


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ροδιακός 5-0 3

2. Δασοχώρι 4-0 3

3. Ευαγγελισμός 3-0 3

4. Πλατανούλια 3-0 3

5. Μύτικας Καλυβίων 2-1 3

6. Συκέα 4-4 1

7. Καρυά 4-4 1

8. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 1-2 0

9. Μαρίνος Αντύπας 0-3 0

10. Χαραυγή 0-3 0

11. Ακαδημία Π.Ε 0-4 0

12. Μεγάλο Ελ/χωρι 0-5 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 13/10, 16:30)

Συκέα-Θύελλα Μεγ. Ελ.

Καρυά-Μαρίνος Αντύπας

ΑΠ Ελασσόνας-Ευαγγελισμός

Πλατανούλια-Μύτικας

Στεφαν./Γαλαν.-Χαραυγή

Ροδιακός-Δασοχώρι (Σάββατο 12/10, 16:30)


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χάλκη-Καλοχώρι 4-1

Ελάτεια-Αετόλοφος 3-0

Αμπελόκηποι-Λάρισα ’88 2-1

Ανθούπολη-Πυργετός 0-1

Νέο Περιβόλι-Ομορφοχώρι 4-4

Στόμιο-Τοξότης 1-0


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Χάλκη 4-1 3

2. Ελάτεια 3-0 3

3. Αμπελόκηποι 2-1 3

4. Πυργετός 1-0 3

5. Νέο Περιιβόλι 4-4 1

6. Οορφοχώρι 4-4 1

7. Λάρισα ’88 1-2 0

8. Καλοχώρι 1-4 0

9. Τοξότης 0-1 0

10. Ανθούπολη 0-1 0

11. Αετόλοφος 0-3 0

12. Στόμιο 1-0 -2

*Το Στόμιο ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -5 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 12/10, 16:30)

Ελάτεια-Ηρακλής Χάλκης

Καλοχώρι-Αμπελόκηποι

Αετόλοφος-Ανθούπολη

Λάρισα ’88-Ν. Περιβόλι

Πυργετός-Στόμιο

Τοξότης-Ομορφοχώρι (Κυριακή 13/10, 16:30)


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χαλκιάδες-Ομόνοια 5-0

Κρήνη-Κουτσόχερο 1-6

Μυραϊκός-Νεάπολη 1-4

Διογένης-Σταυρός 6-0

Ζάππειο-Μάνδρα 0-1

Ακαδημία Φαρσάλων-Θύελλα Βασιλί 0-4


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Διογένης 6-0 3

2. Χαλκιάδες 5-0 3

3. Βασιλί 4-0 3

4. Φορτούνα Κουτσοχέρου 6-1 3

5. Νεάπολη 4-1 3

6. Μάνδρα 1-0 3

7. Κρήνη 1-6 0

8. Μυραϊικός 1-4 0

9. Ζάππειο 0-1 0

10. Ακαδημία Φαρσάλων 0-4 0

11. Ομόνοια 0-5 0

12. Σταυρός 0-6 0

*Ο Σταυρός ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 13/10, 11:00)

Κρήνη-Χαλκιάδες

Ομόνοια-Μυραϊκός

Νεάπολη-Ζάππειο

Σταυραετός-Ακαδ. Αχιλλέως

Βασιλί-Μάνδρα

Κουτσόχερο-Διογένης (Κυριακή 13/10, 16:30)

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


Αρθρογραφία

Αλάνια την κάνω… γιατί γεννάμε!!!

Αλάνια την κάνω… γιατί γεννάμε!!!

Αυτό που συνέβη την περασμένη Κυριακή στην αναμέτρηση Υπέρεια-Βαμβακού, είναι από τις πιο όμορφες ιστορίες που μόνο το ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο μπορεί να σου προσφέρει.

Περισσότερα...

Γωγώ «ψυχάρα» για πάντα Σ.Σ.Ράρα!!!

Γωγώ «ψυχάρα» για πάντα Σ.Σ.Ράρα!!!

Ο Σ.Σ. Ραψάνης αποτελεί ένα από τα πιο νοικοκυρεμένα και οργανωμένα σωματεία που δίνει το «παρών» ανελλιπώς τα τελευταία χρόνια στο ερασιτεχνικό στερέωμα και η φετινή χρονιά τον βρίσκει στον μαραθώνιο της Α1 ΕΠΣΛ.

Περισσότερα...

Ο Τσουκαλάς εθεάθη στην Ανθούπολη…

Ο Τσουκαλάς εθεάθη στην Ανθούπολη…

Τι δουλειά έχει ο Τάκης Τσουκαλάς (φαν του Ολυμπιακού) στο γήπεδο της Ανθούπολης, αναρωτήθηκαν όσοι βρέθηκαν εκεί για να παρακολουθήσουν τον αγώνα της ομώνυμης ομάδας με τον Πυργετό.

Περισσότερα...