.:: Larisa Goal ::. Δυνατά ματς στην Α1 ΕΠΣΛ…
Ad Here
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
Περιφερειακό - Α1 ΕΠΣΛ
23 Οκτώβριος 2020

Δυνατά ματς στην Α1 ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1100

alt

Δυνατά ματς στην Α1 ΕΠΣΛ…

Δυνατά ματς περιλαμβάνει το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής και στους τρεις ομίλους της Α1 ΕΠΣΛ, με το ενδιαφέρον να μεγαλώνει ολοένα και πιο πολύ.

Έχουμε και λέμε Λαρισαϊκός-Νεάπολη (1ος όμιλος), Γλαύκη-Συκούριο (2ος όμιλος) και Μάνδρα-Ελευθεραί (3ος όμιλος) είναι τρεις από τις πιο δυνατές αναμετρήσεις που ξεχωρίζουν.

1ος ΟΜΙΛΟΣ (Κυριακή 25/10, 15:00)

Λαρισαϊκός-Νεάπολη

Πλατανούλια -Βαλανίδα

Βερδικούσια-Ακαδημία Τυρνάβου

Δένδρα-Ευαγγελισμός

Ιπποκράτης-Δασοχώρι

Ροδιακός-Δρυμός


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Λαρισαϊκός 4-1 7

2. Βερδικούσια 6-2 6

3. Δασοχώρι 9-7 5

4. Δρυμός 4-3 5

5. Ακαδημία Τυρνάβου 7-7 4

6. Δένδρα 5-5 4

7. Βαλανίδα 7-6 4

8. Νεάπολη 4-5 4

9. Ροδιακός 8-8 3

10. Ιπποκράτης 1-3 3

11. Πλατανούλια 2-7 1

12. Ευαγγελισμός 4-7 1


2ος ΟΜΙΛΟΣ (Σάββατο 24/10, 16:00):

Γλαύκη-Συκούριο

Καλοχώρι-Μελιβοία

Αιγάνη-Προμηθέας

Χάλκη-Γαλήνη

Μελισσοχώρι-Πυργετός

Μαρμαρίνη-Πανιώνιος


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Γαλήνη 9-2 9

2. Συκούριο 5-2 9

3. Πανιώνιος 2-3 6

4. Γλαύκη 4-3 5

5. Αιγάνη 2-2 4

6. Μελισσοχώρι 4-2 4

7. Μελιβοία 3-4 3

8. Μαρμαρίνη 7-8 3

9. Πυργετός 6-8 3

10. Χάλκη 2-2 3

11. Προμηθέας 1-7 0

12. Καλοχώρι 2-4 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ (Σάββατο 24/10, 16:00):

Υπέρεια-Άγιοι Ανάργυροι (γηπ. Κρήνης)

Χαλκιάδες- Ανθούπολη

Μάνδρα-Ελευθεραί

Φορτούνα Κουτσοχέρου –Ναρθάκι

Αναγέννηση Φαρσάλων-Πελασγιώτιδα (αναβολή)

Βούναινα- Ραχούλα α.α. 0-3


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ελευθεραί 7-1 7

2. Πελασγιώτιδα 4-1 7

3. Μάνδρα 6-1 6

4. Κουτσόχερο 6-4 6

5. Χαλκιάδες 3-3 4

6. Ναρθάκι 4-4 4

7. Ραχούλα 6-3 3

8. Υπέρεια 3-0 3

9. Άγιοι Ανάργυροι 5-7 3

10. Αναγέννηση Φ. 2-8 1

11. Ανθούπολη 4-9 1

*Τα Βούναινα έχουν παραιτηθεί από το πρωτάθλημα.

*Ραχούλα και Μάνδρα έχουν ένα ματς λιγότερο ενώ η Υπέρεια δύο

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt