.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
04 Φεβρουάριος 2015

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 3110

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Λαμία-Φωκικός 1-0

Πιερικός-Απόλλων Καλαμαριάς 2-1

Αναγέννηση Καρδίτσας-Αιγινιακός 1-2

Ολυμπιακός Βόλου-Ηρακλής 0-1

Ζάκυνθος –Τύρναβος 2-0

ΑΕΛ-Αγροτικός Αστέρας 1-0

Ρεπό: Εθνικός Σερρών


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Ηρακλής 19-3 36

2. Λαμία 16-8 30

3. Ζάκυνθος 17-9 27

---------------------------------------------

4. ΑΕΛ 15-8 25

----------------------------------------------

5. Ολυμπιακός Βόλου 18-17 20

6. Τύρναβος 8-11 17

7. Πιερικός 10-16 17

8. Αγροτικός Αστέρας 10-15 15

9. Απόλλων Καλαμαριάς 9-12 15

10. Αιγινιακός 10-11 16

--------------------------------------------------

11. Αναγέννηση Καρδίτσας 10-21 13

12. Εθνικός Σερρών 6-12 10

13. Φωκικός 6-11 8


Επόμενη αγωνιστική (8/2, 15.00)

Ηρακλής-Τύρναβος (6/2, 18.00 OTE Sport 4 HD)

Φωκικός-Εθνικός Σερρών

Αγροτικός Αστέρας-Πιερικός

Αιγινιακός-Ζάκυνθος

ΑΕΛ-Λαμία

Απόλλων Καλαμαριάς-Ολυμπιακός Βόλου (9/2, 18.00, OTE Sport 4 HD)

Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Μακροχώρι-Τρίκαλα2-4

ΑΕ Καραϊσκάκης-Θεσπρωτός 2-0

Κοζάνη-Βατανιακός 3-0

Ρήγας Φεραίος-Τσαριτσάνη 3-0

Λευκάδια-Πύρασος α.α. 0-3

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Δωτιέας Αγιάς 3-0

Εθνικός Φιλιππιάδας-Αναγέννηση Άρτας 2-1

Πυρσός Γρεβενών-Οπούντιος Μαρτίνου α.α. 0-3


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Τρίκαλα 28-8 36

------------------------------------------------

2. ΑΕ Καραϊσκάκης 28-9 35

3. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 24-10 31

4. Οπούντιος Μαρτίνου 29-15 28

5. Εθνικός Φιλιππιάδας 22-16 28

6. Θεσπρωτός 23-18 27

7. Άρτα 24-17 25

8. Κοζάνη 30-24 25

9. Ρήγας Φεραίος 24-10 24

10. Δωτιέας Αγιάς 20-14 24

11. Τσαριτσάνη 23-20 24

-----------------------------------------------------

12. Πύρασος 19-15 23

13. Βατανιακός 12-35 9

14. Μακροχώρι 15-36 6

* Τα Λευκάδια και ο Πυρσός Γρεβενών έχουν αποχωρήσει το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (8/2, 15.00)

Τρίκαλα-Θεσπρωτός

Βατανιακός-Μακροχώρι

Τσαριτσάνη-ΑΕ Καραϊσκάκης

Πύρασος-Κοζάνη

Δωτιέας Αγιάς-Ρήγας Φεραίος

Αναγέννηση Άρτας-Λευκάδια α.α. 3-0

Πυρσός Γρεβενών-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας α.α. 0-3

Οπούντιος Μαρτίνου-Εθνικός Φιλιππιάδας


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Γλαύκη-Παραπόταμος 2-0

Άγιοι Ανάργυροι-Ηρακλής Λάρισας 3-1

Βλαχογιάννι-Φαλανιακός 1-2

Δήμητρα Γιάννουλης-Νέα Πολιτεία 5-0

Αμπελωνιακός-Αχιλλέας Φ. 2-0

Χάλκη-Τερψιθέα 1-0

Σμόλικας-Δαμασιακός 0-1

Αβέρωφ-Μελιβοία 0-0

Μακρυχώρι-ΑΕΔ Νίκαιας 2-1


Η βαθμολογία (21η αγωνιστική):

1. Αμπελωνιακός 58-13 56

------------------------------------------------

2. Δήμητρα Γιάννουλης 36-15 39

3. Νέα Πολιτεία 27-18 38

4. Μακρυχώρι 37-20 37

5. Φαλανιακός 35-25 37

6. Ηρακλής Λάρισας 34-25 36

7. Ηρακλής Χάλκης 32-31 33

8. Βλαχογιάννι 33-28 32

9. Αχιλλέας Φαρσάλων 30-24 31

10. Γλαύκη 25-15 31

11. Σμόλικας 28-24 28

12. Άγιοι Ανάργυροι 23-33 25

13. Δαμασιακός 29-38 21

14. Παραπόταμος 23-34 20

15. Αβέρωφ 18-35 20

--------------------------------------------

16. ΑΕΔ Νίκαιας 12-35 18

---------------------------------------------

17. Μελιβοία 20-42 16

18. Τερψιθέα 15-62 5

 

Επόμενη αγωνιστική (8/2, 15.00)

Άγιοι Ανάργυροι-Γλαύκη

Παραπόταμος-Βλαχογιάννι

Ηρακλής Λάρισας-Δήμητρα Γιάννουλης

Φαλανιακός-Αμπελωνιακός

Νέα Πολιτεία-Χάλκη-

Αχιλλέας Φαρσάλων-Σμόλικας

Τερψιθέα-Αβέρωφ

Δαμασιακός-Μακρυχώρι

Μελιβοία-ΑΕΔ Νίκαιας

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Βερδικούσια-Δολιχιακός 4-1

Ομορφοχώρι-Αστέρας Τυρνάβου 2-3

Απόλλων Λάρισας-Ανάβρα 0-0

Αργυροπούλι-Καλοχώρι 0-1

Νεάπολη-Συκούριο 0-2

Συκέα-Π.Ο.Ε. 1-8

Λάρισα 2012-Αμυγδαλέα 0-1

Νέες Καρυές-Ραχούλα 0-1

Ακαδημία Τυρνάβου-ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου δ.δ.

 

Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 40-10 41

2. Αμυγδαλέα 36-23 35

3. Νέες Καρυές 32-16 33

-----------------------------------------------

4. ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου 31-16 32

-----------------------------------------------

5. Ανάβρα 33-25 31

6. Π.Ο.Ε 37-28 31

7. Ραχούλα 31-28 30

8. Καλοχώρι 25-18 28

9. Δολιχιακός 23-32 25

10. Αργυροπούλι 30-30 24

11. Λάρισα 2012 27-30 22

12. Συκούριο 30-37 22

13. Αστέρας Τυρνάβου 28-39 22

14. Ομορφοχώρι 17-35 19

------------------------------------------------

15. Συκέα 28-40 18

16. Βερδικούσια 28-36 15

17. Νεάπολη 21-36 13

18. Ακαδημία Τυρνάβου 11-29 9

* Η Συκέα έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς

*Ακαδημία Τυρνάβου και ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική (7/2, 15.00)

Δολιχιακός-Αστέρας Τυρνάβου

Ανάβρα-Βερδικούσια

Καλοχώρι-Ομορφοχώρι

Συκούριο-Απόλλων Λάρισας

Π.Ο.Ε-Αργυροπούλι

Αμυγδαλέα-Νεάπολη

Ραχούλα-Συκέα

ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου-Λάρισα 2012

Ακαδημία Τυρνάβου-Νέες Καρυές

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ομόνοια-Δήμητρα Αγιάς 2-3

Μελισσοχώρι-Μελία 1-1

Ελευθεριακός-Καλαμάκι 0-2

Πανιώνιος-Τοξότης 6-1

Κουλούρι-Χειμάδι 2-2

Σ.Σ. Ραψάνης-Πουρνάρι (διεκόπη)

Αμπελόκηποι-Αρμένιο 5-1

 

Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Αμπελόκηποι 43-9 35

------------------------------------------

2. Σ.Σ Ραψάνης 27-12 31

------------------------------------------

3. Πανιώνιος 36-21 29

4. Χειμάδι 32-21 27

5. Μελισσοχώρι 22-17 24

6. Πουρνάρι 18-16 19

7. Ομόνοια 29-24 19

8. Δήμητρα Αγιάς 27-40 15

9. Καλαμάκι 21-28 15

10. Μελία 13-20 14

11. Τοξότης 15-27 13

---------------------------------------------

12. Αρμένιο 14-29 12

----------------------------------------------

13. Ελευθεριακός 13-36 7

14. Κουλούρι 21-31 4

*Ο Άρης Κουλουρίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν

*Η Δήμητρα Αγιάς ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή σεζόν

 

Επόμενη αγωνιστική (8/2, 15.00)

Δήμητρα Αγιάς-Μελία

Καλαμάκι-Ομόνοια

Τοξότης-Μελισσοχώρι

Χειμάδι-Ελευθεριακός

Πουρνάρι-Πανιώνιος

Αρμένιο-Κουλούρι

Αμπελόκηποι-Σ.Σ. Ραψάνης

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μυραϊκός-Ανθούπολη δ.δ.

Ατρόμητοι/Θύελλα-Αμπελιά 3-2

Βούναινα-Ελευθεραί 1-2

Ναρθάκι-Βρυσιά 0-2

Αναγέννηση Φ.-Κιλελέρ 3-2

Διογένης-Χαλκιάδες 2-1

Ακαδημία Φ.-Άγιος Θωμάς 1-1

 

Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Βούναινα 35-10 34

--------------------------------------------------

2. Βρυσιά 27-11 32

--------------------------------------------------

3. Ελευθεραί 29-13 28

4. Κιλελέρ 24-14 26

5. Άγιος Θωμάς 24-20 26

6. Ανθούπολη 23-18 22

7. Αναγέννηση Φ. 21-19 22

8. Ατρόμητοι/Θύελλα 22-18 19

9. Διογένης 19-28 18

10. Αμπελιά 23-23 17

11. Ναρθάκι 14-22 11

----------------------------------------------

12. Ακαδημία Φ. 15-28 11

-----------------------------------------------

13. Χαλκιάδες 16-30 10

14. Μυραϊκός 10-48 3

*Μυραϊκός και Ανθούπολη έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική (7/2, 15.00)

Ανθούπολη-Αμπελιά

Ελευθεραί-Μυραϊκός

Βρυσιά-Ατρόμητοι/Θύελλα

Κιλελέρ-Βούναινα

Χαλκιάδες-Ναρθάκι

Άγιος Θωμάς-Αναγέννηση Φ.

Ακαδημία Φ.-Διογένης

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δένδρα-Βρυότοπος 2-1

Δασοχώρι-Καλαρρύτες 3-1

Γόννοι-Λύκοι 5-2

Καρυά-Ροδιακός 1-1

Μεγάλο Ελ/χωρι-Λαρισαϊκός 2-1

Ελάτεια-Ιπποκράτης 3-0

Πλατανούλια-Ελασσόνα 2013 1-1

 

Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Γόννοι 34-10 30

-------------------------------------------------

2. Μεγάλο Ελ/χωρι 23-12 29

------------------------------------------------

3. Ροδιακός 21-7 26

4. Ελασσόνα 2013 18-16 23

5. Δένδρα 21-19 22

6. Ελάτεια 22-23 22

7. Δασοχώρι 23-19 20

8. Ιπποκράτης 23-25 19

9. Καρυά 19-25 18

10. Βρυότοπος 26-27 17

11. Λύκοι 23-36 16

------------------------------------------

12. Λαρισαϊκός 12-18 14

-------------------------------------------

13. Καλαρρύτες 13-19 13

14. Πλατανούλια 20-42 6

 

Επόμενη αγωνιστική (8/2, 15.00)

Βρυότοπος-Καλαρρύτες

Λύκοι-Δένδρα (8/2, 11.00)

Ροδιακός-Δασοχώρι

Λαρισαϊκός-Γόννοι

Ιπποκράτης-Καρυά

Ελασσόνα 2013-Μεγάλο Ελ/χωρι

Πλατανούλια-Ελάτεια

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Λάρισα ’88-Ακαδημία Ολύμπικ 1-2

Μαρμαρίνη-Ποσειδώνας 4-2

Μελιβοιακός-Ευαγγελισμός 1-0

Αετόλοφος-Στόμιο 1-0

Ορφέας-Αμυγδαλή δ.δ.

Έλαφος-Αιγάνη 1-3

 

Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Στόμιο 38-15 29

2. Μελιβοιακός 25-8 26

3. Αμυγδαλή 19-7 23

-------------------------------------------------

4. Μαρμαρίνη 30-17 22

5. Αετόλοφος 20-26 18

6. Λάρισα ’88 23-16 18

7. Ευαγγελισμός 17-14 15

8. Αιγάνη 21-21 15

9. Ακαδημία Ολύμπικ 21-29 14

10. Έλαφος 24-31 10

11. Ορφέας 13-38 6

12. Ποσειδών 12-39 -1

*Μελιβοιακός και Αμυγδαλή έχουν ένα ματς λιγότερο ενώ ο Ορφέας δύο

*Ο Ποσειδώνας έχει έναν μηδενισμό και -5 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (15/2, 15.00)

Ακαδημία Ολύμπικ-Ποσειδώνας

Ευαγγελισμός-Λάρισα ’88

Στόμιο-Μαρμαρίνη

Αμυγδαλή-Μελιβοιακός

Αιγάνη-Αετόλοφος

Ορφέας-Έλαφος

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χαραυγή-Ακαδημία Γ. Πλίτση 4-1

Χαρά-Υπέρεια α.α. 0-3

Μαυροβούνι-Δίλοφος 3-1

Άγιος Γεώργιος-Σταυρός 7-0

Κρήνη-Βαμβακού 0-1

Ζωοδ. Πηγή-Νέο Περιβόλι 0-1

 

Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Χαραυγή 32-11 30

2. Νέο Περιβόλι 35-13 26

3. Βαμβακού 26-8 26

---------------------------------------------

4. Υπέρεια 32-11 26

5. Δίλοφος 25-10 23

6. Άγιος Γεώργιος 26-20 22

7. Μαυροβούνι 24-13 21

8. Ζωοδ. Πηγή 10-23 10

9. Σταυρός 6-41 3

10. Ακαδημία Γ. Πλίτση 12-34 2

11. Κρήνη 6-32 1

*Ο Σταυρός ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή σεζόν

*Η Ακαδημία Γ. Πλίτση έχει δύο μηδενισμούς και -4 βαθμούς

*Η Χαρά έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (7/2, 15.00)

Ακαδημία Γ. Πλίτση-Υπέρεια

Δίλοφος-Χαραυγή

Σταυρός-Χαρά α.α. 3-0

Βαμβακού-Μαυροβούνι

Νέο Περιβόλι-Άγιος Γεώργιος

Κρήνη-Ζωοδ. Πηγή

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

<alt

>

alt

>

>

alt

alt

alt

alt