.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
10 Φεβρουάριος 2015

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 2614

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Ηρακλής-Τύρναβος 3-0

Φωκικός-Εθνικός Σερρών 0-0

Αγροτικός Αστέρας-Πιερικός 2-3

Αιγινιακός-Ζάκυνθος 4-0

ΑΕΛ-Λαμία 0-0

Απόλλων Καλαμαριάς-Ολυμπιακός Βόλου 0-1

Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

 

Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Ηρακλής 22-3 36

2. Λαμία 16-8 31

3. Ζάκυνθος 17-13 27

---------------------------------------------

4. ΑΕΛ 15-8 26

----------------------------------------------

5. Ολυμπιακός Βόλου 19-17 23

6. Πιερικός 13-18 20

7. Αιγινιακός 14-11 19

8. Τύρναβος 8-14 17

9. Αγροτικός Αστέρας 12-18 15

10. Απόλλων Καλαμαριάς 9-13 15

--------------------------------------------------

11. Αναγέννηση Καρδίτσας 10-21 13

12. Εθνικός Σερρών 6-12 11

13. Φωκικός 6-11 9

*Ο Ηρακλής έχει -3 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (15/2, 15.00)

Λαμία-Εθνικός Σερρών

Πιερικός-ΑΕΛ (13/2, 18.00 ΟΤΕ TV)

Αναγέννηση Καρδίτσας-Φωκικός

Ολυμπιακός Βόλου-Αγροτικός Αστέρας

Τύρναβος-Απόλλων Καλαμαριάς

Ηρακλής-Αιγινιακός (16/2, 18.00 ΟΤΕ TV)

Ρεπό: Ζάκυνθος

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Τρίκαλα-Θεσπρωτός 1-0

Βατανιακός-Μακροχώρι 1-0

Τσαριτσάνη-ΑΕ Καραϊσκάκης 0-0

Πύρασος-Κοζάνη 2-1

Δωτιέας Αγιάς-Ρήγας Φεραίος 0-1

Αναγέννηση Άρτας-Λευκάδια α.α. 3-0

Πυρσός Γρεβενών-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας α.α. 0-3

Οπούντιος Μαρτίνου-Εθνικός Φιλιππιάδας 3-0

 

Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Τρίκαλα 29-8 39

------------------------------------------------

2. ΑΕ Καραϊσκάκης 28-9 36

3. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 27-10 34

4. Οπούντιος Μαρτίνου 32-15 31

5. Εθνικός Φιλιππιάδας 22-19 28

6. Άρτα 27-17 28

7. Ρήγας Φεραίος 25-10 27

8. Θεσπρωτός 23-19 27

9. Πύρασος 21-16 26

10. Κοζάνη 31-26 25

11. Τσαριτσάνη 23-20 25

-----------------------------------------------------

12. Δωτιέας Αγιάς 20-15 24

13. Βατανιακός 13-35 12

14. Μακροχώρι 15-37 6

* Τα Λευκάδια και ο Πυρσός Γρεβενών έχουν αποχωρήσει το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (15/2, 15.00)

Βατανιακός-Τρίκαλα

Θεσπρωτός-Τσαριτσάνης

Μακροχώρι-Πύρασος

ΑΕ Καραϊσκάκης-Δωτιέας Αγιάς

Κοζάνη-Αναγέννηση Άρτας

Ρήγας Φεραίος-Πυρσός Γρεβενών α.α. 3-0

Λευκάδια-Οπούντιος Μαρτίνου α.α. 0-3

Εθνικός Φιλιππιάδας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Άγιοι Ανάργυροι-Γλαύκη 0-0

Παραπόταμος-Βλαχογιάννι 0-0

Ηρακλής Λάρισας-Δήμητρα Γιάννουλης 0-0

Φαλανιακός-Αμπελωνιακός 2-1

Νέα Πολιτεία-Χάλκη 1-0

Αχιλλέας Φαρσάλων-Σμόλικας 0-0

Τερψιθέα-Αβέρωφ 1-1

Δαμασιακός-Μακρυχώρι 1-1

Μελιβοία-ΑΕΔ Νίκαιας 1-1

 

Η βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. Αμπελωνιακός 59-15 56

------------------------------------------------

2. Νέα Πολιτεία 28-18 41

3. Φαλανιακός 37-26 40

4. Δήμητρα Γιάννουλης 36-15 40

5. Μακρυχώρι 38-21 38

6. Ηρακλής Λάρισας 34-25 37

7. Ηρακλής Χάλκης 32-32 33

8. Βλαχογιάννι 33-28 33

9. Αχιλλέας Φαρσάλων 30-24 32

10. Γλαύκη 25-15 32

11. Σμόλικας 28-24 29

12. Άγιοι Ανάργυροι 23-33 26

13. Δαμασιακός 30-39 22

14. Παραπόταμος 23-34 21

15. Αβέρωφ 19-36 21

--------------------------------------------

16. ΑΕΔ Νίκαιας 13-36 19

---------------------------------------------

17. Μελιβοία 21-43 17

18. Τερψιθέα 16-63 6

 

Επόμενη αγωνιστική (14/2, 15.00)

Γλαύκη-Βλαχογιάννι

Δήμητρα Γιάννουλης-Άγιοι Ανάργυροι

Αμπελωνιακός-Παραπόταμος

Χάλκη-Ηρακλής Λάρισας

Σμόλικας-Φαλανιακός

Αβέρωφ-Νέα Πολιτεία

Μακρυχώρι-Αχιλλέας Φ.

ΑΕΔ Νίκαιας-Τερψιθέα

Μελιβοία-Δαμασιακός

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δολιχιακός-Αστέρας Τυρνάβου 1-1

Ανάβρα-Βερδικούσια 1-0

Καλοχώρι-Ομορφοχώρι 4-1

Συκούριο-Απόλλων Λάρισας 0-3

Π.Ο.Ε-Αργυροπούλι 1-0

Αμυγδαλέα-Νεάπολη 4-1

Ραχούλα-Συκέα 2-2

ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου-Λάρισα 2012 0-3

Ακαδημία Τυρνάβου-Νέες Καρυές 2-1

 

Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 43-10 44

2. Αμυγδαλέα 40-24 38

3. Π.Ο.Ε 38-28 34

-----------------------------------------------

4. Ανάβρα 34-25 34

-----------------------------------------------

5. Νέες Καρυές 33-18 33

6. ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου 31-19 32

7. Ραχούλα 33-30 31

8. Καλοχώρι 29-19 31

9. Δολιχιακός 24-33 26

10. Λάρισα 2012 30-30 25

11. Αργυροπούλι 30-31 24

12. Αστέρας Τυρνάβου 29-40 23

13. Συκούριο 30-40 22

14. Ομορφοχώρι 18-39 19

------------------------------------------------

15. Συκέα 30-42 19

16. Βερδικούσια 28-37 15

17. Νεάπολη 22-40 13

18. Ακαδημία Τυρνάβου 13-30 12

* Η Συκέα έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς

*Ακαδημία Τυρνάβου και ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική (15/2, 15.00)

Ανάβρα-Δολιχιακός

Αστέρας Τυρνάβου-Καλοχώρι

Βερδικούσια-Συκούριο

Ομορφοχώρι-Π.Ο.Ε

Απόλλων Λάρισας-Αμυγδαλέα

Αργυροπούλι-Ραχούλα

Νεάπολη-ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου

Συκέα-Ακαδημία Τυρνάβου

Λάρισα 2012-Νέες Καρυές

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Αγιάς-Μελία 4-1

Καλαμάκι-Ομόνοια 1-2

Τοξότης-Μελισσοχώρι 0-1

Χειμάδι-Ελευθεριακός 3-2

Πουρνάρι-Πανιώνιος 2-0

Αρμένιο-Κουλούρι 3-0

Αμπελόκηποι-Σ.Σ. Ραψάνης 1-0

 

Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Αμπελόκηποι 44-9 38

------------------------------------------

2. Σ.Σ Ραψάνης 27-13 31

------------------------------------------

3. Χειμάδι 35-23 30

4. Πανιώνιος 36-23 29

5. Μελισσοχώρι 23-17 27

6. Πουρνάρι 20-16 22

7. Ομόνοια 31-25 22

8. Δήμητρα Αγιάς 31-41 18

9. Αρμένιο 17-29 15

10. Καλαμάκι 22-30 15

11. Μελία 14-24 14

---------------------------------------------

12. Τοξότης 15-28 13

----------------------------------------------

13. Ελευθεριακός 15-39 7

14. Κουλούρι 21-34 4

*Ο Άρης Κουλουρίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν

*Η Δήμητρα Αγιάς ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή σεζόν

*Σ.Σ. Ραψάνης και Πουρνάρι έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική (15/2, 11.00)

Καλαμάκι-Δήμητρα Αγιάς

Μελία-Τοξότης

Ομόνοια-Χειμάδι

Μελισσοχώρι-Πουρνάρι

Ελευθεριακός-Αρμένιο

Πανιώνιος-Αμπελόκηποι

Κουλούρι-Σ.Σ. Ραψάνης (14/2, 15.00)

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ανθούπολη-Αμπελιά 1-2

Ελευθεραί-Μυραϊκός 1-0

Βρυσιά-Ατρόμητοι/Θύελλα 4-0

Κιλελέρ-Βούναινα 0-0

Χαλκιάδες-Ναρθάκι 1-1

Άγιος Θωμάς-Αναγέννηση Φ. 3-0

Ακαδημία Φ.-Διογένης 0-0

 

Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Βρυσιά 31-11 35

--------------------------------------------------

2. Βούναινα 35-10 35

--------------------------------------------------

3. Ελευθεραί 30-13 31

4. Άγιος Θωμάς 27-20 29

5. Κιλελέρ 24-14 27

6. Ανθούπολη 24-20 22

7. Αναγέννηση Φ. 21-22 22

8. Αμπελιά 25-24 20

9. Ατρόμητοι/Θύελλα 22-22 19

10. Διογένης 19-28 19

11. Ναρθάκι 15-23 12

----------------------------------------------

12. Ακαδημία Φ. 15-28 12

-----------------------------------------------

13. Χαλκιάδες 17-31 11

14. Μυραϊκός 10-49 3

*Μυραϊκός και Ανθούπολη έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική (15/2, 15.00)

Ελευθεραί-Ανθούπολη

Αμπελιά-Βρυσιά

Μυραϊκός-Κιλελέρ

Ατρόμητοι/Θύελλα-Χαλκιάδες

Βούναινα-Άγιος Θωμάς

Ναρθάκι-Ακαδημία Φ.

Αναγέννηση Φ.-Διογένης

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βρυότοπος-Καλαρρύτες 2-2

Λύκοι-Δένδρα 0-1

Ροδιακός-Δασοχώρι 2-1

Λαρισαϊκός-Γόννοι 1-3

Ιπποκράτης-Καρυά 0-0

Ελασσόνα 2013-Μεγάλο Ελ/χωρι 1-0

Πλατανούλια-Ελάτεια 0-3

 

Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Γόννοι 37-11 33

-------------------------------------------------

2. Μεγάλο Ελ/χωρι 23-13 29

------------------------------------------------

3. Ροδιακός 23-8 29

4. Ελασσόνα 2013 19-16 26

5. Δένδρα 22-19 25

6. Ελάτεια 25-23 25

7. Δασοχώρι 24-21 20

8. Ιπποκράτης 23-25 20

9. Καρυά 19-25 19

10. Βρυότοπος 28-29 18

11. Λύκοι 23-37 16

------------------------------------------

12. Λαρισαϊκός 13-21 14

-------------------------------------------

13. Καλαρρύτες 15-21 14

14. Πλατανούλια 20-45 6

 

Επόμενη αγωνιστική (14/2, 15.00)

Λύκοι-Βρυότοπος

Καλαρρύτες-Ροδιακός

Δένδρα-Λαρισαϊκός

Δασοχώρι-Ιπποκράτης

Γόννοι-Ελασσόνα 2013

Καρυά-Πλατανούλια

Μεγάλο Ελ/χωρι-Ελάτεια

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ (Εξ’ αναβολής)

Ορφέας-Χαραυγή 0-7

 

Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Στόμιο 38-15 29

2. Μελιβοιακός 25-8 26

3. Αμυγδαλή 26-7 26

-------------------------------------------------

4. Μαρμαρίνη 30-17 22

5. Αετόλοφος 20-26 18

6. Λάρισα ’88 23-16 18

7. Ευαγγελισμός 17-14 15

8. Αιγάνη 21-21 15

9. Ακαδημία Ολύμπικ 21-29 14

10. Έλαφος 24-31 10

11. Ορφέας 13-45 6

12. Ποσειδών 12-39 -1

*Μελιβοιακός και Ορφέας έχουν ένα ματς λιγότερο

*Ο Ποσειδώνας έχει έναν μηδενισμό και -5 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (15/2, 15.00)

Ακαδημία Ολύμπικ-Ποσειδώνας

Ευαγγελισμός-Λάρισα ’88

Στόμιο-Μαρμαρίνη

Αμυγδαλή-Μελιβοιακός

Αιγάνη-Αετόλοφος

Ορφέας-Έλαφος

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Εθνικός Ολύμπου-Πελασγιώτιδα 0-3

Μεσοχώρι-Καλύβια 3-1

Δελέρια-Νίκη/Μιχαήλ 0-3

Δρυμός-Προμηθέας 5-4

Λιβάδι-Ολυμπιάδα α.α. 3-0

Κοιλάδα-Δομένικο 5-1

 

Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Δελέρια 37-14 28

2. Μεσοχώρι 33-14 27

3. Κοιλάδα 31-10 25

--------------------------------------------------

4. Πελασγιώτιδα 30-15 23

5. Νίκη/Μιχαήλ 35-18 20

6. Λιβάδι 22-18 18

7.Δρυμός 28-27 18

8. Δομένικο 24-25 14

9. Καλύβια 12-27 11

10. Εθνικός Ολύμπου 12-27 8

11. Προμηθέας 18-47 4

*Το Μεσοχώρι ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -5 βαθμούς από την περσινή σεζόν

*Το Δομένικο ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή σεζόν

*Η Ολυμπιάδα έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (14/2, 15.00)

Πελασγιώτιδα-Καλύβια

Νίκη/Μιχαήλ-Εθνικός Ολύμπου

Προμηθέας-Μεσοχώρι

Ολυμπιάδα-Δελέρια α.α. 0-3

Δομένικο-Δρυμός

Λιβάδι-Κοιλάδα

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Γ. Πλίτση-Υπέρεια 0-7

Δίλοφος-Χαραυγή 2-2

Σταυρός-Χαρά α.α. 3-0

Βαμβακού-Μαυροβούνι 3-1

Νέο Περιβόλι-Άγιος Γεώργιος 2-1

Κρήνη-Ζωοδ. Πηγή 1-2

 

Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Χαραυγή 34-13 31

2. Νέο Περιβόλι 37-14 29

3. Βαμβακού 29-9 29

---------------------------------------------

4. Υπέρεια 39-11 29

5. Δίλοφος 27-12 24

6. Άγιος Γεώργιος 27-22 22

7. Μαυροβούνι 25-16 21

8. Ζωοδ. Πηγή 12-24 13

9. Σταυρός 9-41 6

10. Ακαδημία Γ. Πλίτση 12-41 2

11. Κρήνη 7-34 1

*Ο Σταυρός ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή σεζόν

*Η Ακαδημία Γ. Πλίτση έχει δύο μηδενισμούς και -4 βαθμούς

*Η Χαρά έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική

Δίλοφος-Ακαδημία Γ. Πλίτση

Υπέρεια-Σταυρός

Χαραυγή-Βαμβακού

Χαρά-Νέο Περιβόλι α.α. 0-3

Μαυροβούνι-Ζωοδ. Πηγή

Άγιος Γεώργιος-Κρήνη

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

<alt

>

alt

>

>

alt

alt

alt

alt