.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
24 Μάρτιος 2015

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 2442

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Αιγινιακός-Λαμία 0-1

Ολυμπιακός Βόλου-Φωκικός 1-0

Εθνικός Σερρών-Πιερικός 3-0

Ηρακλής-Απόλλων Καλαμαριάς 3-0

Αναγέννηση Καρδίτσας-ΑΕΛ 1-0

Ζάκυνθος-Αγροτικός Αστέρας 1-1

Ρεπό: Τύρναβος


Η βαθμολογία (24η αγωνιστική):

1. Ηρακλής 33-6 56

2. Λαμία 23-16 42

3. Ολυμπιακός Βόλου 31-18 42

---------------------------------------------

4. ΑΕΛ 24-11 39

----------------------------------------------

5. Ζάκυνθος 24-24 36

6. Αναγέννηση Καρδίτσας 24-26 29

7. Αιγινιακός 19-19 27

8. Πιερικός 17-27 27

9. Τύρναβος 13-20 26

10. Απόλλων Καλαμαριάς 18-20 25

--------------------------------------------------

11. Αγροτικός Αστέρας 20-26 25

12. Εθνικός Σερρών 10-26 15

13. Φωκικός 8-25 9

*Η Λαμία έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (28/3, 15.00)

Λαμία-Απόλλων Καλαμαριάς (OTE TV)

Αγροτικός Αστέρας-Ηρακλής

Φωκικός-Τύρναβος

ΑΕΛ-Ζάκυνθος (OTE TV)

Εθνικός Σερρών-Ολυμπιακός Βόλου

Πιερικός-Αναγέννηση Καρδίτσας

Ρεπό: Αιγινιακός


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Τρίκαλα-Πυρσός Γρεβενών α.α. 3-0

Μαρτίνο-Άρτα 2-0

Εθνικός Φιλιππιάδας-Δωτιέας Αγιάς 1-0

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Πύρασος 2-2

Λευκάδια-Τσαριτσάνη α.α. 0-3

Ρήγας Φ.-Βατανιακός 1-0

Κοζάνη-Θεσπρωτός 1-0

Α.Ε. Καραϊσκάκης-Μακροχώρι 7-0


Η βαθμολογία (23η αγωνιστική):

1. ΑΕ Καραϊσκάκης 44-9 54

------------------------------------------------

2. Τρίκαλα 39-11 52

3. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 40-12 50

4. Οπούντιος Μαρτίνου 43-16 45

5. Ρήγας Φεραίος 37-11 43

6. Θεσπρωτός 32-20 40

7. Πύρασος 28-20 37

8. Άρτα 37-22 36

9. Τσαριτσάνη 29-24 33

10. Εθνικός Φιλιππιάδας 24-23 33

11. Κοζάνη 35-31 32

-----------------------------------------------------

12. Δωτιέας Αγιάς 23-18 29

13. Βατανιακός 13-43 13

14. Μακροχώρι 15-63 6

* Τα Λευκάδια και ο Πυρσός Γρεβενών έχουν αποχωρήσει το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (29/3, 15.00)

Οπούντιος Μαρτίνου-Τρίκαλα

Πυρσός Γρεβενών-Εθνικός Φιλιππιάδας α.α. 0-3

Αναγέννηση Άρτας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Δωτιέας Αγιάς-Λευκάδια α.α. 3-0

Πύρασος-Ρήγας Φεραίος

Τσαριτσάνη-Κοζάνη

Βατανιακός-ΑΕ Καραϊσκάκης

Θεσπρωτός-Μακροχώρι


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

ΑΕΔ Νίκαιας-Γλαύκη 1-1

Μακρυχώρι-Μελιβοία 0-1

Αβέρωφ-Δαμασιακός 0-1

Σμόλικας-Τερψιθέα 1-0

Χάλκη-Αχιλλέας Φ. 1-1

Αμπελωνιακός-Νέα Πολιτεία 2-3

Δήμητρα Γιάννουλης- Φαλανιακός 1-1

Βλαχογιάννι-Ηρακλής Λάρισας 1-2

Άγιοι Ανάργυροι-Παραπόταμος 3-1


Η βαθμολογία (30η αγωνιστική):

1. Αμπελωνιακός 80-26 72

------------------------------------------------

2. Νέα Πολιτεία 40-27 53

3. Φαλανιακός 49-37 50

6. Ηρακλής Λάρισας 43-34 47

7. Αχιλλέας Φαρσάλων 42-33 45

4. Ηρακλής Χάλκης 49-40 47

5. Βλαχογιάννι 49-41 44

8. Δήμητρα Γιάννουλης 40-25 44

9. Γλαύκη 33-29 43

10. Μακρυχώρι 44-36 41

11. Σμόλικας 36-34 39

12. Άγιοι Ανάργυροι 35-44 37

13. Αβέρωφ 27-40 35

14. Παραπόταμος 40-45 35

15. ΑΕΔ Νίκαιας 20-43 32

--------------------------------------------

16. Δαμασιακός 40-49 32

---------------------------------------------

17. Μελιβοία 29-54 26

18. Τερψιθέα 27-88 10

*Μελιβοία και Βλαχογιάννι έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (28/3, 15.30)

Γλαύκη-Μελιβοία

Δαμασιακός-ΑΕΔ Νίκαιας

Τερψιθέα-Μακρυχώρι

Αχιλλέας Φ.-Αβέρωφ

Νέα Πολιτεία-Σμόλικας

Φαλανιακός-Χάλκη

Ηρακλής Λάρισας-Αμπελωνιακός

Παραπόταμος-Δήμητρα Γιάννουλης

Βλαχογιάννι-Αγ. Ανάργυροι


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου-Αμυγδαλέα 2-1

Ακαδημία Τυρνάβου-Π.Ο.Ε 0-1

Νέες Καρυές-Συκούριο 1-0

Λάρισα 2012-Καλοχώρι 0-1

Συκέα-Ανάβρα 0-2

Νεάπολη-Αστέρας Τυρνάβου 1-2

Αργυροπούλι-Βερδικούσια 3-1

Απόλλων Λάρισας-Ομορφοχώρι 5-0

Δολιχιακός-Ραχούλα 2-1


Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 62-12 62

2. Π.Ο.Ε 47-32 49

3. Αμυγδαλέα 50-32 48

-----------------------------------------------

4. Ανάβρα 42-29 47

-----------------------------------------------

5. Καλοχώρι 42-22 46

6. ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου 35-25 42

7. Νέες Καρυές 39-23 42

8. Λάρισα 2012 44-35 40

9. Αργυροπούλι 40-39 34

10. Ραχούλα 39-43 33

11. Αστέρας Τυρνάβου 38-48 32

12. Συκούριο 42-50 29

13. Δολιχιακός 29-45 29

14. Συκέα 37-55 23

------------------------------------------------

15. Ακαδημία Τυρνάβου 18-39 21

16. Ομορφοχώρι 22-57 20

17. Νεάπολη 29-49 18

18. Βερδικούσια 31-51 16

* Η Συκέα έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς

*Ακαδημία Τυρνάβου και Αστέρας Τυρνάβου έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (29/3, 16.30)

ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου-Δολιχιακός

Ραχούλα-Ακαδημία Τυρνάβου

Αμυγδαλέα-Νέες Καρυές

Π.Ο.Ε-Λάρισα 2012

Συκούριο-Συκέα

Καλοχώρι-Νεάπολη

Ανάβρα-Αργυροπουλι

Αστέρας Τυρνάβου-Απόλλων Λάρισας

Βερδικούσια-Ομορφοχώρι


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αρμένιο-Δήμητρα Αγιάς 3-0

Πουρνάρι-Αμπελόκηποι 1-2

Χειμάδι-Σ.Σ. Ραψάνης 3-0

Τοξότης-Κουλούρι 0-2

Καλαμάκι-Πανιώνιος 4-3

Μελία-Ελευθεριακός 5-1

Ομόνοια-Μελισσοχώρι 4-0


Η βαθμολογία (20η αγωνιστική):

1. Αμπελόκηποι 62-11 53

------------------------------------------

2. Σ.Σ Ραψάνης 37-18 43

------------------------------------------

3. Χειμάδι 51-26 42

4. Πανιώνιος 43-34 33

5. Μελισσοχώρι 28-33 29

6. Πουρνάρι 26-22 28

7. Αρμένιο 24-32 25

8. Ομόνοια 36-34 25

9. Δήμητρα Αγιάς 34-53 21

10. Μελία 22-33 20

11. Καλαμάκι 27-41 20

---------------------------------------------

12. Κουλούρι 35-37 19

----------------------------------------------

13. Τοξότης 15-36 15

14. Ελευθεριακός 21-51 12

*Ο Άρης Κουλουρίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν

*Η Δήμητρα Αγιάς ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (29/3, 16.30)

Δήμητρα Αγιάς-Αμπελόκηποι

Σ.Σ. Ραψάνης-Αρμένιο

Κουλούρι-Πουρνάρι

Πανιώνιος-Χειμάδι

Ελευθεριακός-Τοξότης

Μελισσοχώρι-Καλαμάκι

Ομόνοια-Μελία

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Άγιος Θωμάς-Ανθούπολη 1-1

Χαλκιάδες-Ακαδημία Φ. 0-1

Κιλελέρ-Διογένης 5-4

Βρυσιά-Αναγέννηση Φ. 1-0

Ελευθεραί-Ναρθάκι 2-2

Αμπελιά-Βούναινα 0-1

Μυραϊκός-Ατρόμητοι/Θύελλα 1-1

 

Η βαθμολογία (20η αγωνιστική):

1. Βούναινα 48-13 48

--------------------------------------------------

2. Βρυσιά 39-17 45

--------------------------------------------------

3. Κιλελέρ 38-19 40

4. Ελευθεραί 42-19 39

5. Άγιος Θωμάς 32-28 34

6. Αναγέννηση Φ. 26-26 28

7. Ατρόμητοι/Θύελλα 29-25 27

8. Ανθούπολη 32-34 26

9. Διογένης 28-45 22

10. Αμπελιά 30-36 22

11. Ναρθάκι 22-32 20

----------------------------------------------

12. Ακαδημία Φ. 20-36 17

----------------------------------------------

13. Χαλκιάδες 25-39 14

14. Μυραϊκός 19-62 10

*Οι Χαλκιάδες έχουν έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (29/3, 16.30)

Ανθούπολη-Ακαδημία Φ.

Διογένης-Άγιος Θωμάς

Αναγέννηση Φ.-Χαλκιάδες

Ναρθάκι-Κιλελέρ

Βούναινα-Βρυσιά

Ατρόμητοι/Θύελλα-Ελευθεραί

Μυραϊκός-Αμπελιά

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ελασσόνα 2013-Βρυότοπος 6-0

Ιπποκράτης-Πλατανούλια 0-1

Λαρισαϊκός-Ελάτεια 1-1

Ροδιακός-Μεγάλο Ελ/χωρι 2-0

Λύκοι-Καρυά 5-1

Καλαρρύτες-Γόννοι 0-1

Δένδρα-Δασοχώρι 2-1

 

Η βαθμολογία (20η αγωνιστική):

1. Γόννοι 47-12 48

-------------------------------------------------

2. Ροδιακός 30-10 40

------------------------------------------------

3. Δένδρα 31-23 36

4. Μεγάλο Ελ/χωρι 25-19 33

5. Ελασσόνα 2013 28-23 31

6. Λύκοι 37-40 29

7. Δασοχώρι 35-29 29

8. Ελάτεια 27-32 27

9. Βρυότοπος 34-42 23

10. Καρυά 26-36 23

11. Ιπποκράτης 27-36 21

------------------------------------------

12. Καλαρρύτες 23-28 20

-------------------------------------------

13. Λαρισαϊκός 21-31 19

14. Πλατανούλια 28-58 10

 

Επόμενη αγωνιστική (28/3, 15.30)

Βρυότοπος-Πλατανούλια

Ελάτεια-Ελασσόνα 2013

Μεγάλο Ελ/χωρι-Ιπποκράτης

Καρυά-Λαρισαϊκός

Γόννοι-Ροδιακός

Δασοχώρι-Λύκοι

Δένδρα-Καλαρρύτες

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Ολύμπικ-Αιγάνη 3-0

Έλαφος-Αμυγδαλή 1-4

Ορφέας-Στόμιο 3-8

Αετόλοφος-Ευαγγελισμός 1-1

Μελιβοιακός-Ποσειδώνας 4-4

Μαρμαρίνη-Λάρισα ’88 1-0

 

Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Στόμιο 55-21 41

2. Μελιβοιακός 42-17 38

3. Αμυγδαλή 38-14 33

-------------------------------------------------

4. Μαρμαρίνη 33-20 27

5. Ακαδημία Ολύμπικ 33-35 26

6. Λάρισα ’88 31-20 24

7. Αετόλοφος 24-34 24

8. Ευαγγελισμός 30-27 23

9. Αιγάνη 22-29 17

10. Έλαφος 31-47 14

11. Ορφέας 19-61 7

12. Ποσειδών 19-50 -1

*Ο Ποσειδώνας έχει δύο μηδενισμούς και -7 βαθμούς

*Αιγάνη, Ποσειδώνας, Ορφέας και Μαρμαρίνη έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική (29/3, 11.00)

Έλαφος-Ακαδημία Ολύμπικ

Αιγάνη-Ορφέας

Αμυγδαλή-Αετόλοφος

Στόμιο-Μελιβοιακός

Ευαγγελισμός-Μαρμαρίνη

Ποσειδώνας-Λάρισα ’88

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα-Δομένικο 2-0

Κοιλάδα-Ολυμπιάδα α.α. 3-0

Λιβάδι-Προμηθέας 7-3

Δρυμός-Νίκη/Μιχαήλ 2-5

Δελέρια-Καλύβια 7-3

Μεσοχώρι-Εθνικός Ολύμπου 4-2

 

Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Κοιλάδα 54-11 40

2. Μεσοχώρι 46-17 39

3. Πελασγιώτιδα 44-15 38

--------------------------------------------------

4. Δελέρια 51-25 37

5. Νίκη/Μιχαήλ 48-30 29

6. Λιβάδι 32-25 24

7.Δρυμός 33-43 19

8. Καλύβια 22-38 18

9. Δομένικο 28-36 16

10. Εθνικός Ολύμπου 23-44 14

11. Προμηθέας 25-67 7

*Το Μεσοχώρι ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -5 βαθμούς από την περσινή σεζόν

*Το Δομένικο ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή σεζόν

*Η Ολυμπιάδα έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Λιβάδι και Μεσοχώρι έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική (28/3, 15.30)

Κοιλάδα-Πελασγιώτιδα

Δομένικο-Λιβάδι

Ολυμπιάδα-Δρυμός α.α. 0-3

Προμηθέας-Δελέρια

Νίκη/Μιχαήλ-Μεσοχώρι

Καλύβια-Εθνικός Ολύμπου

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Γ. Πλίτση-Νέο Περιβόλι 0-2

Ζωοδ. Πηγή-Βαμβακού 0-2

Κρήνη-Σταυρός 0-0

Άγιος Γεώργιος-Δίλοφος 1-1

Μαυροβούνι-Υπέρεια 1-0

Χαρά-Χαραυγή α.α. 0-3

 

Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Βαμβακού 37-9 41

2. Χαραυγή 41-16 40

3. Νέο Περιβόλι 45-14 39

---------------------------------------------

4. Υπέρεια 46-12 36

5. Μαυροβούνι 38-17 33

6. Δίλοφος 35-16 31

7. Άγιος Γεώργιος 34-29 26

8. Ζωοδ. Πηγή 14-36 13

9. Σταυρός 9-53 7

10. Ακαδημία Γ. Πλίτση 17-51 5

11. Κρήνη 10-40 5

*Ο Σταυρός ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή σεζόν

*Η Ακαδημία Γ. Πλίτση έχει δύο μηδενισμούς και -4 βαθμούς

*Η Χαρά έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (28/3, 15.30)

Ζωοδ. Πηγή-Ακαδημία Γ. Πλίτση

Νέο Περιβόλι-Κρήνη

Βαμβακού-Άγιος Γεώργιος

Σταυρός-Μαυροβούνι

Δίλοφος-Χαρά α.α. 3-0

Υπέρεια-Χαραυγή

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

<alt

>

alt

>

>

alt

alt

alt

alt