.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
10 Οκτώβριος 2016

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1623

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Απόλλων Λάρισας-Πιερικός 3-0

Ρήγας Φεραίος-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-2

Ολυμπιακός Βόλου-Αμβρακία Κωστακιών 3-1

Θεσπρωτός-Εθνικός Φιλιππιάδας 1-1

Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Πύδνα Κίτρους 0-1

Αστέρας Πετρίτη-Νίκη Βόλου 1-3

ΑΕ Καραϊσκάκης-Τηλυκράτης Λευκάδας 0-0

Διαγόρας Σεβαστής-ΑΕ Ιστιαίας 4-0

 

Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Ολυμπιακός Βόλου 11-3 15

2. Διαγόρας Σεβαστής 11-3 15

3. Απόλλων Λάρισας 12-4 12

4. Νίκη Βόλου 9-3 12

5. Καραϊσκάκης 4-0 11

6. Πύδνα Κίτρους 7-3 10

7. Τηλυκράτης Λευκάδας 4-2 8

8. Πιερικός 4-4 6

9. Μαύροι Αετοί 4-6 5

10. Ρήγας Φεραίος 5-6 5

11. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 6-9 4

12. Αστέρας Πετρίτη 2-7 2

13. Θεσπρωτός 5-8 2

14. Εθνικός Φιλιππιάδας 4-11 2

15. Αμβρακία Κωστακίων 1-9 1

16. Ιστιαία 2-13 0

 

Επόμενη αγωνιστική (23/10, 16.00)

Ρήγας Φεραίος-Απόλλων Λάρισας

Πιερικός-Ολυμπιακός Βόλου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Θεσπρωτός

Αμβρακία Κωστακιών-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.

Εθνικός Φιλιππιάδας-Αστέρας Πετρίτη

Πύδνα Κίτρους-ΑΕ Καραϊσκάκης

Νίκη Βόλου-ΑΕ Ιστιαίας

Τηλυκράτης Λευκάδας-Διαγόρας Σεβαστής

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάνν.-Αστέρας Τυρν. 6-2

Νέα Πολιτεία-Λάρισα 2012 2-3

ΠΟ Ελασσόνας-Δωτιέας Αγιάς 2-3

Αργυροπούλι-Αχιλλέας Φ. 1-4

Φαλανιακός-Σμόλικας 0-1

Καλοχώρι-Τσαριτσάνη 0-0

Μακρυχώρι-Αμυγδαλέα 2-1

Τύρναβος-Βλαχογιάννι 0-1

 

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Αχιλλέας Φαρσάλων 17-2 13

2. Δωτιέας Αγιάς 15-6 13

3. Αμυγδαλέα 10-6 10

4. Βλαχογιάννι 7-4 10

5. Δήμητρα Γιάννουλης 12-8 9

6. Αργυροπούλι 10-7 8

7. Τύρναβος 5-4 8

8. Τσαριτσάνη 5-7 8

9. Π.Ο.Ε 8-8 7

10. Σμόλικας 10-8 6

11. Λάρισα 2012 6-8 5

12. Καλοχώρι 8-9 5

13. Φαλανιακός 8-11 4

14. Μακρυχώρι 6-11 4

15. Νέα Πολιτεία 4-13 1

16. Αστέρας Τυρνάβου 3-23 0

 

Επόμενη αγωνιστική (16/10, 16.00)

Νέα Πολιτεία-Δήμητρα Γιάνν.

Αστέρας Τυρν.-ΠΟ Ελασσόνας

Λάρισα 2012-Αργυροπούλι

Δωτιέας Αγιάς-Φαλανιακός

Αχιλλέας Φ.-Καλοχώρι

Σμόλικας-Μακρυχώρι

Τσαριτσάνη-Βλαχογιάννι

Αμυγδαλέα-Τύρναβος

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αβέρωφ-Μελιβοία 0-3

Ηρακλής Λάρ.-Συκούριο 3-1

Γλαύκη-Δαμασιακός α.α. 0-3

Αμπελιά-Ελευθεραί 1-1

Βούναινα-Χάλκη α.α. 3-0

Κιλελέρ-Αμπελωνιακός 0-0

Γόννοι-Ολύμπικ/ Ν. Καρυές 1-0

Πουρνάρι-Ραχούλα 2-3

Άγιοι Ανάργυροι-Νεάπολη 0-0

 

Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 24-3 15

2. Μελιβοία 14-2 15

3. Ελευθεραί 8-5 10

4. Νεάπολη 5-4 10

5. Γόννοι 6-3 10

6. Βούναινα 9-4 8

7. Δαμασιακός 9-6 7

8. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 8-8 6

9. Αμπελιά 4-3 7

10. Ραχούλα 5-12 6

11. Συκούριο 11-8 6

12. Πουρνάρι 9-9 5

13. Αβέρωφ 4-12 4

14. Αμπελωνιακός 3-9 5

15. Άγιοι Ανάργυροι 3-8 4

16. Κιλελέρ 4-6 3

*Χάλκη και Γλαύκη δεν παίρνουν μέρος στο πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (15/10, 16.00)

Ηρακλής Λάρ.-Αβέρωφ

Μελιβοία-Γλαύκη α.α. 3-0

Συκούριο-Αμπελιά

Δαμασιακός-Βούναινα

Ελευθεραί-Κιλελέρ

Χάλκη-Γόννοι α.α. 0-3

Αμπελωνιακός-Πουρνάρι

Ολύμπικ/ Ν. Καρυές-Αγ. Ανάργυροι

Ραχούλα-Νεάπολη

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χαραυγή-Ναρθάκι 1-3

Ανθούπολη-Ακαδημία Φ. 1-1

Λύκοι-Δίλοφος 0-0

Τοξότης-Βαμβακού 0-2

Μαυροβούνι-Μυραϊκός 3-0

Αναγέννηση Φ.-Παναγροτικός 3-1

Ρεπό: Υπέρεια

 

Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Μαυροβούνι 7-1 6

2. Ναρθάκι 6-2 6

3. Βαμβακού 2-0 4

4. Αναγέννηση Φ. 3-1 4

5. Λύκοι 1-0 4

6. Παναγροτικός 4-3 3

7. Υπέρεια 2-1 3

8. Ανθούπολη 2-4 1

9. Δίλοφος 1-4 1

10. Ακαδημία Φ. 1-2 1

11. Τοξότης 1-4 0

12. Μυραϊκός 0-6 0

13. Χαραυγή 1-3 -4

*Η Χαραυγή ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -4 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (15/10, 16.00)

Ναρθάκι-Ακαδημία Φ.

Υπέρεια-Χαραυγή

Δίλοφος-Ανθούπολη

Μυραϊκός-Λύκοι

Παναγροτικός-Τοξότης

Αναγέννηση Φ.-Μαυροβούνι

Ρεπό: Βαμβακού

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Τυρν.-Βερδικούσια 5-0

Μεσοχώρι-Κουλούρι 1-1

Δένδρα-Πλατανούλια 2-1

Δολιχιακός-Βαλανίδα 2-0

Μεγάλο Ελ/χωρι-Αμπελόκηποι 0-6

Ροδιακός-Καρυά 1-2

Ρεπό: Πανιώνιος

 

Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Κουλούρι 8-2 4

2. Αμπελόκηποι 12-1 4

3. Δολιχιακός 5-2 4

4. Μεσοχώρι 4-1 4

5. Ακαδημία Τυρνάβου 5-0 3

6. Βαλανίδα 5-4 3

7. Πλατανούλια 4-2 3

8. Καρυά 3-7 3

9. Δένδρα 3-8 3

10. Ροδιακός 3-7 0

11. Βερδικούσια 0-8 0

12. Μεγάλο Ελ/χωρι 0-9 0

13. Πανιώνιος 2-3 -2

*Ο Πανιώνιος, οι Αμπελόκηποι και ο Δολιχιακός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (16/10, 16.00)

Βερδικούσια-Κουλούρι

Πανιώνιος-Ακαδημία Τ.

Πλατανούλια-Μεσοχώρι

Αμπελόκηποι-Δένδρα

Καρυά-Δολιχιακός

Ροδιακός-Μεγάλο Ελ/χωρι

Ρεπό: Βαλανίδα

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μαρμαρίνη-Ομόνοια 2-1

Αρμένιο-Στόμιο 1-2

Ομορφοχώρι-Σ.Σ. Ραψάνης 0-1

Λαρισαϊκός-Πελασγιώτιδα 1-1

Νέο Περιβόλι-Ανάβρα 2-1

Ατρόμητοι/Θύελλα-Χειμάδι 3-1

Μελία-Μελισσοχώρι 3-0

 

Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 4-1 6

2. Σ.Σ. Ραψάνης 2-0 6

3. Λαρισαϊκός 3-2 4

4. Μελία 4-1 4

5. Ομόνοια 6-2 3

6. Χειμάδι 3-4 3

7. Στόμιο 3-3 3

8. Μαρμαρίνη 3-4 3

9. Νέο Περιβόλι 2-2 3

10. Ομορφοχώρι 3-2 2

11. Ανάβρα 2-3 1

12. Πελασγιώτιδα 1-2 1

13. Μελισσοχώρι 1-5 0

14. Αρμένιο 1-7 0

 

Επόμενη αγωνιστική (15/10, 16.00)

Ομόνοια-Στόμιο

Σ.Σ. Ραψάνης-Μαρμαρίνη (16/10,16./00)

Πελασγιώτιδα-Αρμένιο

Ανάβρα-Ομορφοχώρι

Χειμάδι-Λαρισαϊκός

Μελισσοχώρι-Νέο Περιβόλι

Μελία-Ατρόμητοι/Θύελλα

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Άγιος Θωμάς – Σταυρός α.α. 3-0

Μαχητής Τερψιθέας – Μ. Αλέξανδρος Χαλκιάδων 0-8

Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων – Διογένης 0-2

Μάνδρα – Μαρίνος Αντύπας (αναβλήθηκε)

Αναγέννηση Ζαππείου – Προμηθέας 2-3

Νίκη Κρήνης – Ζωοδόχος Πηγή 0-0

 

Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Χαλκιάδες 8-0 3

2. Διογένης 2-0 3

3. Προμηθέας 3-2 3

4. Κρήνη 0-0 1

5. Ζωοδ. Πηγή 0-0 1

6. Ζάππειο 2-3 0

7. Τερψιθέα 0-8 0

8. Άγιος Γεώργιος 0-2 0

9. Μάνδρα 0-0 0

10. Μαρίνος Αντύπας 0-0 0

11. Άγιος Θωμάς 3-0 -3

*Ο Άγιος Θωμάς ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς

*Ο Σταυρός δεν παίρνει μέρος στο πρωτάθλημα

*Μάνδρα και Μαρίνος Αντύπας έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική (16/10, 16.00)

Τερψιθέα-Αγ. Θωμάς

Σταυρός-Αγ. Γεώργιος α.α. 0-3

Χαλκιάδες-Μάνδρα

Διογένης-Ζάππειο

Μαρίνος Αντύπας-Κρήνη (16/10, 13.00)

Ζ. Πηγή-Προμηθέας

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Εθνικός Ολύμπου – Πύθειο 3-0

Νίκη Μιχαήλ – Αναγέννηση Ευαγγελισμού 2-2

Βρυότοπος – Ατρόμητος Δασοχωρίου 3-4

Μύτικας Καλυβίων – Δευκαλίων Κρανιάς 0-3

Κεραυνός Δρυμού –Αστραπή Δελερίων 7-0

Γ. Ολύμπιος Λιβαδίου – Συκέα 1-4

 

Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Δρυμός 7-0 3

2. Συκέα 4-1 3

3. Δευκαλίων Κρανιάς 3-0 3

4. Εθνικός Ολύμπου 3-0 3

5. Δασοχώρι 4-3 3

6. Νίκη/Μιχαήλ 2-2 1

7. Ευαγγελισμός 2-2 1

8. Βρυότοπος 3-4 0

9. Καλύβια 0-3 0

10. Δελέρια 0-7 0

11. Πύθειο 0-3 0

12. Λιβάδι 1-4 0

 

Επόμενη αγωνιστική (15/10, 16.00)

Νίκη Μιχαήλ -Εθνικός Ολύμπου

Πύθειο-Βρυότοπος

Ευαγγελισμός-Καλύβια

Δασοχώρι-Δρυμός

Δευκαλίων-Λιβάδι

Συκέα-Δελέρια

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ελάτεια – Έλαφος 4-1

Καλαρρύτες – Λάρισα 88 2-3

Ιπποκράτης – Πύρρος Βορειοηπειρωτών 0-0

Αετόλοφος – Αναγέννηση Πυργετού 4-1

Πηνειός – Απόλλων Γαλήνης 2-4

Μελιβοιακός – Κεραυνός Παραποτάμου 1-4

 

Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ελάτεια 4-1 3

2. Αετόλοφος 4-1 3

3. Παραπόταμος 4-1 3

4. Γαλήνη 4-2 3

5. Λάρισα ’88 3-2 3

6. Ιπποκράτης 0-0 1

7. Πύρρος 0-0 1

8. Πηνειός 2-4 0

9. Έλαφος 1-4 0

10. Πυργετός 1-4 0

11. Καλαρρύτες 2-3 -2

12. Μελιβοιακός 1-4 -2

*Ο Μελιβοιακός και οι Καλαρρύτες ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (16/10, 16.00)

Καλαρρύτες-Ελάτεια

Έλαφος-Ιπποκράτης

Λάρισα 88-Αετόλοφος

Πύρρος Βορ.-Πηνειός

Αναγ. Πυργετού-Μελιβοιακός

Παραπόταμος-Γαλήνη

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

<alt

>

alt

>

>

alt

alt

alt

alt