.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
17 Οκτώβριος 2016

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 2481

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Νέα Πολιτεία-Δήμητρα Γιάνν. 1-1

Αστέρας Τυρν.-ΠΟ Ελασσόνας 4-1

Λάρισα 2012-Αργυροπούλι 1-0

Δωτιέας Αγιάς-Φαλανιακός 2-1

Αχιλλέας Φ.-Καλοχώρι 4-0

Σμόλικας-Μακρυχώρι 2-0

Τσαριτσάνη-Βλαχογιάννι 1-0

Αμυγδαλέα-Τύρναβος 3-0


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Αχιλλέας Φαρσάλων 21-2 16

2. Δωτιέας Αγιάς 17-7 16

3. Αμυγδαλέα 13-6 13

4. Τσαριτσάνη 6-7 11

5. Βλαχογιάννι 7-5 10

6. Δήμητρα Γιάννουλης 13-9 10

7. Σμόλικας 12-8 9

8. Λάρισα 2012 7-8 8

9. Αργυροπούλι 10-8 8

10. Τύρναβος 5-7 8

11. Π.Ο.Ε 9-12 7

12. Καλοχώρι 8-13 5

13. Φαλανιακός 9-13 4

14. Μακρυχώρι 6-13 4

15. Αστέρας Τυρνάβου 7-24 3

16. Νέα Πολιτεία 5-14 2


Επόμενη αγωνιστική (22/10, 16.00)

Δήμητρα Γιάνν.-ΠΟ Ελασσόνας

Αργυροπούλι-Νέα Πολιτεία

Φαλανιακός-Αστέρας Τυρν.

Καλοχώρι-Λάρισα 2012

Μακρυχώρι-Δωτιέας Αγιάς

Βλαχογιάννι-Αχιλλέας Φ.

Τύρναβος-Σμόλικας

Τσαριτσάνη-Αμυγδαλέα


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Ηρακλής Λάρ.-Αβέρωφ 4-0

Μελιβοία-Γλαύκη α.α. 3-0

Συκούριο-Αμπελιά 3-0

Δαμασιακός-Βούναινα 4-1

Ελευθεραί-Κιλελέρ 2-1

Χάλκη-Γόννοι α.α. 0-3

Αμπελωνιακός-Πουρνάρι 2-0

Ολύμπικ/ Ν. Καρυές-Αγ. Ανάργυροι 1-0

Ραχούλα-Νεάπολη 2-1


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 27-3 18

2. Μελιβοία 17-2 18

3. Ελευθεραί 10-6 13

4. Γόννοι 9-3 13

5. Νεάπολη 6-6 10

6. Δαμασιακός 13-7 10

7. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 9-8 9

8. Ραχούλα 7-13 9

9. Συκούριο 14-8 9

10. Βούναινα 10-8 8

11. Αμπελωνιακός 5-9 8

12. Αμπελιά 4-6 7

13. Πουρνάρι 9-11 5

14. Αβέρωφ 4-16 4

15. Άγιοι Ανάργυροι 3-9 4

16. Κιλελέρ 5-8 3

*Χάλκη και Γλαύκη δεν παίρνουν μέρος στο πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (23/10, 16.00)

Αβέρωφ-Γλαύκη α.α. 3-0

Αμπελιά-Ηρακλής Λάρισας

Βούναινα-Μελιβοία

Κιλελέρ-Συκούριο

Γόννοι-Δαμασιακός

Πουρνάρι-Ελευθεραί

Αγ. Ανάργυροι-Χάλκη α.α. 3-0

Νεάπολη-Αμπελωνιακός

Ραχούλα-Ολύμπικ/ Ν. Καρυές


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ναρθάκι-Ακαδημία Φ. 1-1

Υπέρεια-Χαραυγή 4-0

Δίλοφος-Ανθούπολη 1-1

Μυραϊκός-Λύκοι 1-4

Παναγροτικός-Τοξότης 4-1

Αναγέννηση Φ.-Μαυροβούνι 1-2

Ρεπό: Βαμβακού


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Μαυροβούνι 9-2 9

2. Ναρθάκι 7-3 7

3. Λύκοι 5-1 7

4. Παναγροτικός 8-4 6

5. Υπέρεια 6-1 6

6. Βαμβακού 2-0 4

7. Αναγέννηση Φ. 4-3 4

8. Ανθούπολη 3-5 2

9. Δίλοφος 2-5 2

10. Ακαδημία Φ. 2-3 2

11. Τοξότης 2-8 0

12. Μυραϊκός 1-10 0

13. Χαραυγή 1-7 -4

*Η Χαραυγή ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -4 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (22/10, 16.00)

Υπέρεια-Ναρθάκι

Ακαδημία Φ.-Δίλοφος

Χαραυγή-Βαμβακού

Ανθούπολη-Μυραϊκός

Λύκοι-Αναγέννηση Φ.

Τοξότης-Μαυροβούνι

Ρεπό: Παναγροτικός


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βερδικούσια-Κουλούρι 2-3

Πανιώνιος-Ακαδημία Τ. 1-2

Πλατανούλια-Μεσοχώρι 0-0

Αμπελόκηποι-Δένδρα 3-2

Καρυά-Δολιχιακός 2-5

Ροδιακός-Μεγάλο Ελ/χωρι 5-1

Ρεπό: Βαλανίδα


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Κουλούρι 11-4 7

2. Αμπελόκηποι 15-3 7

3. Δολιχιακός 10-4 7

4. Ακαδημία Τυρνάβου 7-1 6

5. Μεσοχώρι 4-1 5

6. Πλατανούλια 4-2 4

7. Βαλανίδα 5-4 3

8. Καρυά 5-12 3

9. Δένδρα 5-11 3

10. Ροδιακός 8-8 3

11. Βερδικούσια 2-11 0

12. Μεγάλο Ελ/χωρι 1-14 0

13. Πανιώνιος 3-5 -2

*Ο Πανιώνιος, οι Αμπελόκηποι και ο Δολιχιακός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (23/10, 16.00)

Πανιώνιος-Βερδικούσια

Κουλούρι-Πλατανούλια

Ακαδημία Τυρν.-Βαλανίδα

Μεσοχώρι-Αμπελόκηποι

Δένδρα-Ροδιακός

Δολιχιακός-Μεγάλο Ελ/χωρι

Ρεπό: Καρυά


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ομόνοια-Στόμιο 2-5

Σ.Σ. Ραψάνης-Μαρμαρίνη 1-1

Πελασγιώτιδα-Αρμένιο 2-0

Ανάβρα-Ομορφοχώρι 3-3

Χειμάδι-Λαρισαϊκός 1-1

Μελισσοχώρι-Νέο Περιβόλι 1-0

Μελία-Ατρόμητοι/Θύελλα 1-1


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 5-2 7

2. Σ.Σ. Ραψάνης 3-1 7

3. Στόμιο 8-5 6

4. Λαρισαϊκός 4-3 5

5. Μελία 5-2 5

6. Πελασγιώτιδα 3-2 4

7. Μαρμαρίνη 4-5 4

8. Χειμάδι 4-5 4

9. Ομόνοια 8-7 3

10. Νέο Περιβόλι 2-3 3

11. Ομορφοχώρι 6-5 3

12. Μελισσοχώρι 2-5 3

13. Ανάβρα 5-8 2

14. Αρμένιο 1-9 0


Επόμενη αγωνιστική (22/10, 16.00)

Στόμιο-Πελασγιώτιδα

Μαρμαρίνη-Ανάβρα

Αρμένιο-Χειμάδι

Ομορφοχώρι-Μελισσοχώρι

Λαρισαϊκός-Μελία

Νέο Περιβόλι-Ατρόμητοι/Θύελλα

Σ.Σ. Ραψάνης-Ομόνοια (23/10, 16.00)


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τερψιθέα-Αγ. Θωμάς 1-3

Σταυρός-Αγ. Γεώργιος α.α. 0-3

Χαλκιάδες-Μάνδρα 1-1

Διογένης-Ζάππειο 1-0

Μαρίνος Αντύπας-Κρήνη 1-1

Ζωοδ. Πηγή-Προμηθέας 2-3


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Διογένης 3-0 6

2. Προμηθέας 6-4 6

3. Χαλκιάδες 9-1 4

4. Άγιος Γεώργιος 3-2 3

5. Κρήνη 1-1 2

6. Ζωοδ. Πηγή 2-3 1

7. Μάνδρα 1-1 1

8. Μαρίνος Αντύπας 1-1 1

9. Ζάππειο 2-4 0

10. Τερψιθέα 1-11 0

11. Άγιος Θωμάς 6-1 0

*Ο Άγιος Θωμάς ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς

*Ο Σταυρός δεν παίρνει μέρος στο πρωτάθλημα

*Μάνδρα και Μαρίνος Αντύπας έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (23/10, 16.00)

Αγ. Θωμάς-Αγ. Γεώργιος

Μάνδρα - Τερψιθέα

Ζάππειο-Σταυρός α.α. 3-0

Κρήνη -Χαλκιάδες

Ζ. Πηγή-Διογένης

Προμηθέας-Μαρίνος Αντύπας


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νίκη Μιχαήλ -Εθνικός Ολύμπου 1-5

Πύθειο-Βρυότοπος 2-0

Ευαγγελισμός-Καλύβια 4-0

Δασοχώρι-Δρυμός

Δευκαλίων-Λιβάδι 2-0

Συκέα-Δελέρια 4-0


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Συκέα 8-1 6

2. Δευκαλίων Κρανιάς 5-0 6

3. Εθνικός Ολύμπου 8-1 6

4. Δρυμός 9-2 4

5. Δασοχώρι 6-5 4

6. Ευαγγελισμός 6-2 4

7. Πύθειο 2-3 3

8. Νίκη/Μιχαήλ 3-7 1

9. Βρυότοπος 3-6 0

10. Καλύβια 0-7 0

11. Δελέρια 0-11 0

12. Λιβάδι 1-6 0


Επόμενη αγωνιστική (23/10, 16.00)

Εθνικός Ολύμπου-Βρυότοπος

Καλύβια-Νίκη Μιχαήλ

Δρυμός-Πύθειο

Λιβάδι-Ευαγγελισμός

Συκέα-Δασοχώρι

Δελέρια-Δευκαλίων


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Καλαρρύτες-Ελάτεια 2-1

Έλαφος-Ιπποκράτης 1-1

Λάρισα 88-Αετόλοφος 0-1

Πύρρος Βορ.-Πηνειός 4-1

Αναγ. Πυργετού-Μελιβοιακός 5-0

Παραπόταμος-Γαλήνη 2-0


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Παραπόταμος 6-1 6

2. Αετόλοφος 5-1 6

3. Πύρρος 4-1 4

4. Πυργετός 6-4 3

5. Ελάτεια 5-3 3

6. Γαλήνη 4-4 3

7. Λάρισα ’88 3-3 3

8. Ιπποκράτης 1-1 2

9. Έλαφος 2-5 1

10. Καλαρρύτες 4-4 1

11. Πηνειός 3-8 0

12. Μελιβοιακός 1-9 -2

*Ο Μελιβοιακός και οι Καλαρρύτες ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (22/10, 16.00)

Ελάτεια-Ιπποκράτης

Αετόλοφος-Καλαρρύτες

Πηνειός-Έλαφος

Μελιβοιακός -Λάρισα 88

Παραπόταμος-Πύρρος

Γαλήνη-Πυργετός

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


alt

<alt

>

alt

>

>

alt

alt

alt

alt