.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
14 Φεβρουάριος 2017

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 2485

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Απόλλων Λάρισας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 3-1

Πιερικός-Αμβρακία Κωστακιών 1-0

Ρήγας Φεραίος-Εθνικός Φιλιππιάδας 1-0

Ολυμπιακός Βόλου-Πύδνα Κίτρους 0-1

Θεσπρωτός-Νίκη Βόλου 0-3

Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Τηλυκράτης Λευκάδας 4-1

Αστέρας Πετριτή-Διαγόρας Σεβαστής 1-1

ΑΕ Καραϊσκάκης-ΑΕ Ιστιαίας 1-0


Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 43-14 44

2. Ολυμπιακός Βόλου 30-9 40

3. Πύδνα Κίτρους 27-10 37

4. Καραϊσκάκης 18-8 36

5. Νίκη Βόλου 25-16 36

6. Διαγόρας Σεβαστής 29-18 36

7. Τηλυκράτης Λευκάδας 17-14 26

8. Ρήγας Φεραίος 25-28 22

9. Μαύροι Αετοί 16-25 20

10. Πιερικός 12-18 20

11. Θεσπρωτός 16-24 18

12. Εθνικός Φιλιππιάδας 12-24 16

13. Ιστιαία 14-212 14

14. Αμβρακία Κωστακίων 11-24 12

15. Αστέρας Πετριτή 10-26 11

16. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 13-33 9

 

Επόμενη αγωνιστική (19/2, 15:00)

Πιερικός-Απόλλων Λάρισας

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Ρήγας Φεραίος

Αμβρακία Κωστακιών-Ολυμπιακός Βόλου

Εθνικός Φιλιππιάδας-Θεσπρωτός

Πύδνα Κίτρους-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.

Νίκη Βόλου-Αστέρας Πετρίτη

Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Καραϊσκάκης

ΑΕ Ιστιαίας-Διαγόρας Σεβαστής

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δωτιέας Αγιάς-Δήμητρα Γιάνν. 2-0

Αχιλλέας Φ.-Λάρισα 2012 3-0

Σμόλικας-Αστέρας Τυρν. 2-0

Τσαριτσάνη-Νέα Πολιτεία 1-1

Αμυγδαλέα-Π.Ο.Ε 3-3

Τύρναβος-Αργυροπούλι 0-1

Βλαχογιάννι-Φαλανιακός 0-1

Καλοχώρι-Μακρυχώρι 1-2

 

Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. Αχιλλέας Φαρσάλων 55-14 48

2. Δωτιέας Αγιάς 31-20 36

3. Τσαριτσάνη 22-17 32

4. Αργυροπούλι 29-25 32

5. Δήμητρα Γιάννουλης 28-20 30

6. Βλαχογιάννι 26-18 29

7. Τύρναβος 19-17 28

8. Π.Ο.Ε 25-26 26

9. Σμόλικας 27-22 26

10. Αμυγδαλέα 25-25 23

11. Φαλανιακός 24-27 21

12. Καλοχώρι 23-29 20

13. Λάρισα 2012 14-25 15

14. Μακρυχώρι 16-28 17

15. Νέα Πολιτεία 13-33 13

16. Αστέρας Τυρνάβου 17-49 9

 

Επόμενη αγωνιστική (19/2, 15:00)

Δήμητρα Γιάνν.-Λάρισα 2012

Αστέρας Τυρν.-Δωτιέας Αγιάς

Νέα Πολιτεία-Αχιλλέας Φ.

Π.Ο.Ε-Σμόλικας

Αργυροπούλι-Τσαριτσάνη

Φαλανιακός-Αμυγδαλέα

Καλοχώρι-Τύρναβος

Μακρυχώρι-Βλαχογιάννι

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αβέρωφ-Ελευθεραί 1-4

Δαμασιακός-Χάλκη α.α. 3-0

Συκούριο-Αμπελωνιακός 1-1

Μελιβοία-Ολύμπικ/ Ν. Καρυές 1-1

Ηρακλής Λάρ.-Ραχούλα 1-0

Γλαύκη-Νεάπολη α.α. 0-3

Αμπελιά-Αγ. Ανάργυροι 1-1

Βούναινα-Πουρνάρι 3-2

Κιλελέρ-Γόννοι 2-0

 

Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 56-9 50

2. Συκούριο 45-17 44

3. Αμπελιά 27-14 36

4. Ελευθεραί 31-18 35

5. Γόννοι 27-19 32

6. Αμπελωνιακός 24-21 32

7. Μελιβοία 29-17 31

8. Δαμασιακός 34-26 31

9. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 33-25 29

10. Βούναινα 33-25 29

11. Νεάπολη 21-19 27

12. Κιλελέρ 21-19 24

13. Ραχούλα 23-34 22

14. Άγιοι Ανάργυροι 19-20 22

15. Αβέρωφ 17-35 20

16. Πουρνάρι 26-38 14

*Χάλκη και Γλαύκη δεν παίρνουν μέρος στο πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (18/2, 15:00)

Δαμασιακός-Αβέρωφ

Ελευθεραί-Συκούριο

Χάλκη-Μελιβοία α.α. 0-3

Αμπελωνιακός-Ηρακλής Λάρ.

Ολύμπικ/ Ν. Καρυές-Γλαύκη α.α. 3-0

Ραχούλα-Αμπελιά

Νεάπολη-Βούναινα

Αγ. Ανάργυροι-Κιλελέρ

Πουρνάρι-Γόννοι

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ανθούπολη-Ναρθάκι 1-0

Λύκοι-Ακαδημία Φ. 3-0

Τοξότης-Υπέρεια2-2

Μαυροβούνι-Δίλοφος 3-0

Αναγέννηση Φ.-Βαμβακού 2-1

Παναγροτικός-Μυραϊκός 3-0

Ρεπό: Χαραυγή

 

Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Μαυροβούνι 24-8 31

2. Βαμβακού 21-4 30

3. Αναγέννηση Φ. 29-13 27

4. Παναγροτικός 24-10 25

5. Ναρθάκι 25-15 21

6. Υπέρεια 24-18 21

7. Λύκοι 15-10 21

8. Ακαδημία Φ. 20-18 17

9. Τοξότης 16-31 10

10. Ανθούπολη 11-15 12

11. Χαραυγή 10-26 7

12. Δίλοφος 5-25 5

13. Μυραϊκός 12-41 4

*Η Χαραυγή ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -4 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (19/2, 15:00)

Ναρθάκι-Χαραυγή

Ακαδημία Φ.-Ανθούπολη

Δίλοφος-Λύκοι

Βαμβακού-Τοξότης

Μυραϊκός-Μαυροβούνι

Παναγροτικός-Αναγέννηση Φ.

Ρεπό: Υπέρεια

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μεσοχώρι-Βερδικούσια 3-1

Δένδρα-Κουλούρι 1-0

Δολιχιακός-Πανιώνιος 1-1

Μεγάλο Ελ/χωρι-Πλατανούλια 0-2

Ροδιακός-Βαλανίδα 2-1

Καρυά-Αμπελόκηποι 6-3

Ρεπό: Ακαδημία Τυρνάβου

 

Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 31-10 28

2. Δολιχιακός 31-16 24

3. Αμπελόκηποι 32-16 22

4. Καρυά 23-21 22

5. Μεσοχώρι 18-13 22

6. Δένδρα 19-27 21

7. Πλατανούλια 18-23 19

8. Κουλούρι 28-25 16

9. Ροδιακός 18-22 15

10. Βαλανίδα 20-20 15

11. Βερδικούσια 20-28 12

12. Πανιώνιος 17-24 8

13. Μεγάλο Ελ/χωρι 7-36 3

*Ο Πανιώνιος, οι Αμπελόκηποι και ο Δολιχιακός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς

*Καρυά και Κουλούρι έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική (18/2, 15:00)

Βερδικούσια-Ακαδημία Τυρνάβου

Κουλούρι-Μεσοχώρι

Πλατανούλια-Δένδρα

Βαλανίδα-Δολιχιακός

Αμπελόκηποι-Μεγάλο Ελ/χωρι

Καρυά-Ροδιακός

Ρεπό: Πανιώνιος

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αρμένιο-Ομόνοια 1-3

Ομορφοχώρι-Μαρμαρίνη 1-1

Λαρισαϊκός-Στόμιο 2-0

Νέο Περιβόλι-Σ.Σ. Ραψάνης 1-1

Ατρόμητοι/Θύελλα-Πελασγιώτιδα 3-1

Μελία-Ανάβρα 3-3

Μελισσοχώρι-Χειμάδι 1-2

 

Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Μελισσοχώρι 26-13 29

2. Ανάβρα 30-17 25

3. Χειμάδι 35-20 24

4. Μαρμαρίνη 19-15 23

5. Λαρισαϊκός 22-16 21

6. Μελία 27-24 21

7. Σ.Σ. Ραψάνης 23-19 21

8. Ομορφοχώρι 22-24 19

9. Ατρόμητοι/Θύελλα 21-14 19

10. Πελασγιώτιδα 16-16 18

11. Νέο Περιβόλι 15-24 16

12. Στόμιο 18-28 15

13. Ομόνοια 21-29 13

14. Αρμένιο 10-48 2

 

Επόμενη αγωνιστική (18/2, 15:00)

Ομόνοια-Μαρμαρίνη

Στόμιο-Αρμένιο

Σ.Σ. Ραψάνης-Ομορφοχώρι

Πελασγιώτιδα-Λαρισαϊκός

Ανάβρα-Νέο Περιβόλι

Χειμάδι-Ατρόμητοι/Θύελλα

Μελισσοχώρι-Μελία

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Σταυρός-Αγ. Θωμάς α.α. 0-3

Χαλκιάδες-Τερψιθέα 2-2

Διογένης-Αγ. Γεώργιος 5-1

Μαρίνος Αντύπας-Μάνδρα 1-0

Προμηθέας-Ζάππειο 1-1

Ζ. Πηγή-Κρήνη 0-1

 

Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Προμηθέας 49-10 34

2. Ζάππειο 22-7 26

3. Μάνδρα 26-13 23

4. Διογένης 21-12 22

5. Χαλκιάδες 30-19 21

6. Μαρίνος Αντύπας 22-21 19

7. Άγιος Θωμάς 20-11 18

8. Άγιος Γεώργιος 18-32 12

9. Κρήνη 10-23 10

10. Τερψιθέα 16-35 9

11. Ζωοδ. Πηγή 9-24 5

*Ο Άγιος Θωμάς ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς

*Ο Σταυρός δεν παίρνει μέρος στο πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (19/2, 15:00)

Άγιος Θωμάς-Τερψιθέα

Άγιος Γεώργιος-Σταυρός α.α. 3-0

Μάνδρα-Χαλκιάδες

Ζάππειο-Διογένης

Κρήνη-Μαρίνος Αντύπας

Προμηθέας-Ζωοδ. Πηγή

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Εθνικός Ολύμπου-Νίκη/Μιχαήλ 3-0

Βρυότοπος-Πύθιο δ.δ.

Καλύβια-Ευαγγελισμός 3-4

Δρυμός-Δασοχώρι 1-0

Λιβάδι-Δευκαλίων 4-3

Δελέρια-Συκέα 0-2

 

Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Συκέα 39-12 32

2. Εθνικός Ολύμπου 39-9 29

3. Δρυμός 37-10 28

4. Νίκη/Μιχαήλ 41-28 25

5. Δασοχώρι 38-24 23

6. Ευαγγελισμός 24-17 23

7. Δελέρια 19-25 19

8. Δευκαλίων Κρανιάς 30-33 16

9. Λιβάδι 24-40 12

10. Καλύβια 13-48 7

*Ο Βρυότοπος και ο Όλυμπος Πυθίου έχουν αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Δευκαλίων Κρανιάς και Μύτικας Καλυβίων έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική (19/2, 15:00)

Βρυότοπος-Εθνικός Ολύμπου α.α. 0-3

Νίκη/Μιχαήλ-Καλύβια

Πύθιο-Δρυμός α.α. 0-3

Ευαγγελισμός-Λιβάδι

Δασοχώρι-Συκέα

Δευκαλίων-Δελέρια

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ελάτεια-Καλαρρύτες 1-6

Ιπποκράτης-Έλαφος 1-0

Αετόλοφος-Λάρισα ’88 3-0

Πηνειός-Πύρρος 0-3

Μελιβοιακός-Πυργετός α.α. 0-3

Γαλήνη-Παραπόταμος 1-1

 

Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Πυργετός 32-14 31

2. Πύρρος 26-5 30

3. Αετόλοφος 26-13 27

4. Ιπποκράτης 23-7 26

5. Παραπόταμος 19-11 22

6. Πηνειός 16-21 19

7. Γαλήνη 14-17 15

8. Ελάτεια 19-23 13

9. Έλαφος 15-22 11

10. Λάρισα ’88 18-34 10

11. Καλαρρύτες 28-26 10

*Ο Μελιβοιακός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Οι Καλαρρύτες ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (18/2, 15:00)

Ιπποκράτης-Ελάτεια

Καλαρρύτες-Αετόλοφος

Έλαφος-Πηνειός

Λάρισα ’88-Μελιβοιακός α.α. 3-0

Πύρρος-Παραπόταμος

Πυργετός-Γαλήνη

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt