.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
Ad Here
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
14 Νοέμβριος 2018

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 4338

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Σπάρτη-Εργοτέλης 0-2

Απόλλων Λάρισας-Παναχαϊκή 1-0

Τρίκαλα-ΑΟΧ Κισσαμικός 2-0

Ηρακλής-Αιγινιακός 1-1

ΝΠΣ Βόλος-Απόλλων Πόντου 2-0

Αήττητος Σπάτων-Κέρκυρα 0-0

Πλατανιάς-Δόξα Δράμας 0-0

Ηρόδοτος-ΑΕ Καραϊσκάκης 2-0


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 7-0 9

2. Εργοτέλης 6-1 9

3. Δόξα Δράμας 5-3 7

4. Πλατανιάς 3-1 7

5. ΝΠΣ Βόλος 10-2 6

6. Ηρόδοτος 3-1 6

7. Παναχαϊκή 3-3 4

8. Κέρκυρα 1-2 4

9. Ηρακλής 2-2 4

10. Τρίκαλα 4-4 3

11. Απόλλων Πόντου 1-4 3

12. Αιγινιακός 3-7 2

13. ΑΟΧ/Κισσαμικός 2-5 1

14. Σπάρτη 1-4 1

15. Αήττητος Σπάτων 1-3 1

16. Καραϊσκάκης 0-10 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 18/11, 15:00)

Απόλλων Λάρισας-Σπάρτη

Εργοτέλης-Τρίκαλα (Σάββατο 17/11, 15:00)

Παναχαϊκή-Ηρακλής

ΑΟΧ Κισσαμικός-Βόλος (Σάββατο 17/11, 15:00)

Αιγινιακός-Αήττητος Σπάτων

Απόλλων Πόντου-Πλατανιάς

Κέρκυρα-ΑΕ Καραϊσκάκης

Δόξα Δράμας-Ηρόδοτος (Σάββατο 17/11, 15:00)


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

ΑΟ Σελλάνων – Ιτέα 1-1

ΑΣ Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0

Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου 5-0

Πιερικός – ΓΣ Αλμυρού 0-1

Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου 1-6

Θησέας Αγριάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-0

Φωκικός – ΑΟ Στυλίδας 0-2

 

Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Ολυμπιακός Βόλου 20-2 19

2. Νίκη Βόλου 18-3 17

3. Αλμυρός 10-5 15

4. Μετέωρα 11-3 14

5. Σέλλανα 8-6 11

6. Στυλίδα 9-14 10

7. Θησέας Αγριάς 7-11 9

8. Οικονόμος Τσαριτσάνης 7-9 8

9. Απόλλων Μακρυχωρίου 6-12 7

10. Φωκικός 5-8 7

11. Ιτέα 6-8 7

12. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 6-9 6

13. Πιερικός 7-12 5

14. Αναγέννηση Καρδίτσας 5-23 0

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 18/11, 15:00)

ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων

Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΓΣ Αλμυρού – Θησέας Αγριάς

Νίκη Βόλου – Φωκικός

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Στυλίδας

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Κιλελέρ-Αχιλλέας Φ. 0-3

Δαμασιακός-Συκούριο α.α. 3-0

Μακρυχώρι-Αμπελωνιακός 1-0

Λάρισα 2012-Π.Ο.Ε 1-2

Φαλανιακός-Σμόλικας 3-2

Αμυγδαλέα-Δωτιέας Αγιάς 3-0

Τύρναβος 2005-Ηρακλής Λάρισας 0-2

Βλαχογιάννι-Αργυροπούλι 1-0

 

Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Φαλανιακός 16-6 23

2. Ηρακλής Λάρισας 19-9 19

3. Π.Ο.Ε 16-7 18

4. Σμόλικας 16-12 18

5. Αμπελωνιακός 12-6 17

6. Αχιλλέας Φαρσάλων 13-8 16

7. Δωτιέας Αγιάς 13-8 15

8. Μακρυχώρι 13-10 14

9. Αργυροπούλι 11-9 12

10. Τύρναβος 9-12 10

11. Κιλελέρ 11-15 10

12. Βλαχογιάννι 10-15 9

13. Δαμασιακός 8-11 9

14. Λάρισα 2012 8-15 6

15. Αμυγδαλέα 8-14 6

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 18/11, 15:00)

Δαμασιακός-Κιλελέρ

Αχιλλέας Φ.-Μακρυχώρι

Συκούριο-Λάρισα 2012 α.α. 0-3

Αμπελωνιακός-Φαλανιακός

Π.Ο.Ε-Αμυγδαλέα

Σμόλικας-Τύρναβος

Δωτιέας-Βλαχογιάννι

Ηρακλής Λ.-Αργυροπούλι

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάν.-Αγ. Ανάργυροι 0-1

Μελιβοία-Νέα Πολιτεία 0-4

Βούναινα-Μελισσοχώρι 3-1

Πύρρος-Μαυροβούνι 0-1

Νεάπολη-Προμηθέας 1-1

Μεσοχώρι-Παναγροτικός 1-2

Ελευθεραί-Αμπελιά 2-2

Αβέρωφ-Ανάβρα 3-1

 

Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 19-7 18

2. Αμπελιά 16-7 16

3. Ελευθεραί 9-3 15

4. Βούναινα 15-7 15

5. Μαυροβούνι 14-8 15

6. Μελισσοχώρι 10-9 12

7. Νέα Πολιτεία 13-11 12

8. Άγιοι Ανάργυροι 13-13 12

9. Πύρρος 9-6 10

10. Ανάβρα 10-13 8

11. Προμηθέας 10-16 8

12. Νεάπολη 8-12 8

13. Δήμητρα Γιάννουλης 5-10 6

14. Παναγροτικός 6-14 6

15. Μεσοχώρι 7-14 1

16. Μελιβοία 4-17 0

 

Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 17/11, 15:00)

Μελιβοία-Δήμητρα Γιάν.

Αγ. Ανάργυροι-Βούναινα

Νέα Πολιτεία-Πύρρος

Μελισσοχώρι-Νεάπολη

Μαυροβούνι-Μεσοχώρι

Προμηθέας-Ελευθεραί

Παναγροτικός-Ανάβρα

Αμπελιά-Αβέρωφ

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Π.Ο.Ε-Στεφαν./Γαλαν. 3-1

Ευαγγελισμός-Βερδικούσια 1-2

Δρυμός-Ροδιακός 0-2

Πλατανούλια-Συκέα 2-1

Ακαδ. Τυρνάβου-Καλύβια 7-0

Βαλανίδα-Μεγάλο Ελ/χωρι 3-2

 

Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Ροδιακός 11-2 13

2. Δρυμός 15-5 12

3. Ακαδημία Τυρνάβου 12-2 10

4. Ακαδημία Π.Ο.Ε 11-8 10

5. Συκέα 13-8 9

6. Βερδικούσια 6-5 9

7. Βαλανίδα 9-9 9

8. Πλατανούλια 7-7 8

9. Στεφανόβουνο 4-10 4

10. Ευαγγελισμός 7-14 3

11. Μύτικας Καλυβίων 2-16 0

12. Μεγάλο Ελ/χωρι 6-17 0

 

Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 17/11, 15:00)

Ευαγγελισμός-Ακαδημία Π.Ο.Ε

Στεφαν./Γαλαν.-Δρυμός

Βερδικούσια-Πλατανούλια

Ροδιακός-Ακαδ. Τυρνάβου

Συκέα-Βαλανίδα

Μύτικας-Μεγάλο Ελ/χωρι

 

2ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Βασιλί-Κρήνη 2-1

Ζάππειο-Βαμβακού 1-3

Σταυραετός-Αγ. Γεώργιος 0-0

Αναγέννηση Φ.-Ακαδ. Αχιλλέως 3-0

Υπέρεια-Ναρθάκι 2-2

Χαλκιάδες-Μυραϊκός 4-0

 

Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Βαμβακού 16-1 15

2. Ναρθάκι 15-4 13

3. Χαλκιάδες 22-6 12

4. Αναγέννηση Φ. 14-5 12

5. Ζάππειο 10-5 9

6. Βασιλί 8-8 9

7. Υπέρεια 7-7 7

8. Μυραϊκός 5-16 4

9. Κρήνη 10-13 3

10. Ακαδημία Αχιλλέως 1-9 1

11. Άγιος Γεώργιος 3-13 1

12. Σταυρός 0-24 1

 

Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 17/11, 15:00)

Ζάππειο-Βασιλί

Κρήνη-Σταυραετός

Βαμβακού-Αναγέννηση Φ.

Αγ. Γεώργιος-Υπέρεια

Ακαδ. Αχιλλέως-Χαλκιάδες

Ναρθάκι-Μυραϊκός

 

3ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Σ.Σ. Ραψάνης-Κουλούρι 1-3

Παραπόταμος-Πυργετός 0-4

Μαρμαρίνη-Στόμιο 5-1

Καλοχώρι-Χειμάδι 1-1

Ελάτεια-Γόννοι 3-3

Αιγάνη-Δίας 5-1

 

Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Κουλούρι 13-4 15

2. Γόννοι 11-8 10

3. Αιγάνη 15-5 10

4. Μαρμαρίνη 17-8 10

5. Πυργετός 16-9 9

6. Σ.Σ. Ραψάνης 10-9 7

7. Χειμάδι 14-12 7

8. Παραπόταμος 9-10 6

9. Ελάτεια 8-16 4

10. Καλοχώρι 7-15 4

11. Δίας 7-21 3

12. Στόμιο 2-10 1

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 25/11, 15:00)

Παραπόταμος-Σ.Σ. Ραψάνης

Κουλούρι-Μαρμαρίνη

Πυργετός-Καλοχώρι

Στόμιο-Ελάτεια

Χειμάδι-Αιγάνη

Γόννοι-Δίας 2018

 

4ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Αμπελόκηποι-Αγ. Θωμάς 4-3

Δένδρα-Δασοχώρι 3-0

Μαρίνος Αντύπας-Μάνδρα 1-4

Κουτσόχερο-Ιπποκράτης 0-3

Τερψιθέα-Λάρισα 88 1-0

Διογένης-Ραχούλα 0-2

Ρεπό: Πανιώνιος

 

Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Ραχούλα 11-2 15

2. Πανιώνιος 14-2 12

3. Δένδρα 11-2 12

4. Μάνδρα 16-9 12

5. Ιπποκράτης 13-9 9

6. Φορτούνα Κουτσοχέρου 14-6 6

7. Αμπελόκηποι 7-10 6

8. Τερψιθέα 2-9 6

9. Δασοχώρι 5-9 4

10. Λάρισα ’88 6-9 4

11. Διογένης 3-11 1

12. Άγιος Θωμάς 9-16 1

13. Μαρίνος Αντύπας 3-20 0

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 18/11, 15:00)

Δένδρα-Αμπελόκηποι

Αγ. Θωμάς-Μαρίνος Αντύπας (Σάββατο 17/11, 15:00)

Δασοχώρι-Κουτσόχερο

Μάνδρα-Τερψιθέα

Ιπποκράτης-Πανιώνιος

Λάρισα 88-Διογένης

Ρεπό: Ραχούλα

 

5ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Αετόλοφος-Ομόνοια 2-2

Γλαύκη-Γαλήνη 0-2

Μπαράζ/Πηνειός-Πελασγιώτιδα α.α. 0-3

Ανθούπολη-Λαρισαϊκός 1-3

Χαραυγή-Ν. Περιβόλι 0-3

Τοξότης-Χάλκη 1-2

Ρεπό: Ομορφοχώρι

 

Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 17-3 15

2. Χάλκη 15-8 12

3. Γαλήνη 5-1 10

4. Νέο Περιβόλι 11-6 10

5. Γλαύκη 8-2 9

6. Ανθούπολη 7-6 5

7. Ομόνοια 6-13 5

8. Λαρισαϊκός 4-5 4

9. Τοξότης 9-8 4

10. Ομορφοχώρι 8-10 4

11. Αετόλοφος 3-6 3

12. Χαραυγή 9-15 2

13. Πηνειός 1-18 0

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 18/11, 15:00)

Γλαύκη-Αετόλοφος

Ομόνοια-Μπαράζ Πηνειός

Γαλήνη-Ανθούπολη

Πελασγιώτιδα-Χαραυγή

Λαρισαϊκός-Ομορφοχώρι

Ν. Περιβόλι-Τοξότης

Ρεπό: Χάλκη

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt