.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
Ad Here
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
22 Νοέμβριος 2018

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 2906

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Σπάρτη-Τρίκαλα 2-0

Ηρακλής-Απόλλων Λάρισας (Πέμπτη 22/11, 15:00)

ΝΠΣ Βόλος-Εργοτέλης 1-1

Αήττητος Σπάτων-Παναχαϊκή 1-1

Πλατανιάς-ΑΟΧ Κισσαμικός 0-0

ΑΕ Καραϊσκάκης-Αιγινιακός 4-0

Ηρόδοτος-Απόλλων Πόντου 0-1

Κέρκυρα-Δόξα Δράμας 3-0


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Εργοτέλης 10-2 13

2. Πλατανιάς 4-1 11

3. Απόλλων Λάρισας 8-1 10

4. ΝΠΣ Βόλος 13-4 10

5. Ηρόδοτος 6-4 9

6. Παναχαϊκή 5-4 8

7. Δόξα Δράμας 7-9 7

8. Κέρκυρα 4-3 7

9. Καραϊσκάκης 5-10 6

10. Απόλλων Πόντου 2-5 6

11. Αήττητος Σπάτων 4-5 5

12. Σπάρτη 4-5 5

13.Ηρακλής 2-3 4

14. Τρίκαλα 4-9 3

15. Αιγινιακός 4-13 2

16. ΑΟΧ/Κισσαμικός 3-7 2


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 25/11, 15:00)

Ηρακλής-Σπάρτη

Τρίκαλα-Βόλος

Απόλλων Λάρισας-Αήττητος Σπάτων

Εργοτέλης-Πλατανιάς

Παναχαϊκή-ΑΕ Καραϊσκάκης

ΑΟΧ Κισσαμικός-Ηρόδοτος

Αιγινιακός-Δόξα Δράμας

Απόλλων Πόντου-Κέρκυρα


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων 4-2

Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου 0-2

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός 1-2

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αναγέννηση Καρδίτσας 2-0

ΓΣ Αλμυρού – Θησέας Αγριάς 1-1

Νίκη Βόλου – Φωκικός 5-0

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Στυλίδας 5-1


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Ολυμπιακός Βόλου 22-2 22

2. Νίκη Βόλου 23-3 20

3. Μετέωρα 15-5 17

4. Αλμυρός 11-6 16

5. Σέλλανα 10-10 11

6. Στυλίδα 10-19 10

7. Απόλλων Μακρυχωρίου 8-12 10

8. Θησέας Αγριάς 9-12 10

9. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 11-10 9

10. Πιερικός 9-13 8

11. Τσαριτσάνη 8-11 8

12. Φωκικός 5-13 7

13. Ιτέα 6-10 7

14. Αναγέννηση Καρδίτσας 5-25 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 25/11, 15:00)

ΑΟ Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου

Πιερικός – ΑΣ Μετέωρα

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αστέρας Ιτέας

Θησέας Αγριάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Φωκικός – Απόλλων Μακρυχωρίου

ΑΟ Στυλίδας – ΓΣ Αλμυρού

Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μελιβοία-Δήμητρα Γιάν. 3-0

Αγ. Ανάργυροι-Βούναινα 1-1

Νέα Πολιτεία-Πύρρος 0-1

Μελισσοχώρι-Νεάπολη 4-2

Μαυροβούνι-Μεσοχώρι 3-0

Προμηθέας-Ελευθεραί 3-1

Παναγροτικός-Ανάβρα 1-2

Αμπελιά-Αβέρωφ 7-0


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Αμπελιά 23-7 19

2. Αβέρωφ 19-14 18

3. Μαυροβούνι 17-8 18

4. Βούναινα 16-8 16

5. Ελευθεραί 10-6 15

6. Μελισσοχώρι 14-11 15

7. Άγιοι Ανάργυροι 14-14 13

8. Πύρρος 10-6 13

9. Νέα Πολιτεία 13-12 12

10. Ανάβρα 12-14 11

11. Προμηθέας 13-17 11

12. Νεάπολη 10-16 8

13. Δήμητρα Γιάννουλης 5-13 6

14. Παναγροτικός 7-16 6

15. Μελιβοία 7-17 3

16. Μεσοχώρι 7-17 1


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 25/11, 15:00)

Δήμητρα Γιάν.-Βούναινα

Πύρρος-Μελιβοία

Νεάπολη-Αγ. Ανάργυροι

Μεσοχώρι-Νέα Πολιτεία

Ελευθεραί-Μελισσοχώρι

Ανάβρα-Μαυροβούνι

Αβέρωφ-Προμηθέας

Αμπελιά-Παναγροτικός


Β΄ΕΠΣΛ

1ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Ευαγγελισμός-Ακαδημία Π.Ο.Ε 3-3

Στεφαν./Γαλαν.-Δρυμός 2-6

Βερδικούσια-Πλατανούλια (αναβολή)

Ροδιακός-Ακαδ. Τυρνάβου 0-1

Συκέα-Βαλανίδα 1-2

Μύτικας-Μεγάλο Ελ/χωρι 1-5


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Δρυμός 21-7 15

2. Ακαδημία Τυρνάβου 13-2 13

3. Ροδιακός 11-3 13

4. Βαλανίδα 11-10 12

5. Ακαδημία Π.Ο.Ε 14-11 11

6. Συκέα 14-10 9

7. Βερδικούσια 6-5 9

8. Πλατανούλια 7-7 8

9. Στεφανόβουνο 6-16 4

10. Ευαγγελισμός 10-17 4

11. Μεγάλο Ελ/χωρι 11-18 3

12. Μύτικας Καλυβίων 3-21 0

*Βερδικούσια και Πλατανούλια έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 25/11, 15:00)

Ακαδημία Π.Ο.Ε-Δρυμός

Πλατανούλια-Ευαγγελισμός

Ακαδ. Τυρνάβου-Στεφαν./Γαλαν.

Βαλανίδα-Βερδικούσια

Θύελλα Μ.Ε.-Ροδιακός

Μύτικας-Συκέα


2ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Ζάππειο-Βασιλί 2-1

Κρήνη-Σταυραετός 7-1

Βαμβακού-Αναγέννηση Φ. 1-1

Αγ. Γεώργιος-Υπέρεια 1-3

Ακαδ. Αχιλλέως-Χαλκιάδες 0-3

Ναρθάκι-Μυραϊκός 3-0


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Βαμβακού 17-2 16

2. Ναρθάκι 18-4 16

3. Χαλκιάδες 25-6 15

4. Αναγέννηση Φ. 15-6 13

5. Ζάππειο 12-6 12

6. Υπέρεια 10-8 10

7. Βασιλί 9-10 9

8. Κρήνη 17-14 6

9. Μυραϊκός 5-19 4

10. Ακαδημία Αχιλλέως 1-12 1

11. Άγιος Γεώργιος 4-16 1

12. Σταυρός 1-31 1


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 1/12, 15:00)

Βασιλί-Σταυρός

Αναγέννηση Φ.-Ζάππειο

Υπέρεια-Κρήνη

Χαλκιάδες-Βαμβακού

Μυραϊκός-Αγ. Γεώργιος

Ναρθάκι-Ακαδ. Αχιλλέως


4ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Αγ. Θωμάς-Μαρίνος Αντύπας 2-4

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt