.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
Ad Here
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
03 Δεκέμβριος 2018

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 3728

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Σπάρτη-ΝΠΣ Βόλος 1-3

Αήττητος Σπάτων-Ηρακλής 0-3

Πλατανιάς-Τρίκαλα 2-0

ΑΕ Καραϊσκάκης-Απόλλων Λάρισας 0-1

Ηρόδοτος-Εργοτέλης 1-0

Δόξα Δράμας-Παναχαϊκή 1-1

Κέρκυρα-ΑΟΧ Κισσαμικός 1-0

Αιγινιακός-Απόλλων Πόντου 2-2


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 15-4 19

2. ΝΠΣ Βόλος 17-5 16

3. Πλατανιάς 8-3 15

4. Εργοτέλης 12-4 14

5. Κέρκυρα 7-3 13

6. Ηρόδοτος 7-6 12

7. Δόξα Δράμας 11-11 11

8. Παναχαϊκή 6-5 10

9.Ηρακλής 11-7 10

10. Καραϊσκάκης 5-11 7

11. Απόλλων Πόντου 4-9 7

12. Αήττητος Σπάτων 4-10 5

13. Σπάρτη 5-11 5

14. ΑΟΧ/Κισσαμικός 5-8 5

15. Τρίκαλα 4-12 3

16. Αιγινιακός 7-18 3


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 9/12, 15:00)

Αήττητος Σπάτων-Σπάρτη

Νπς Βόλος-Πλατανιάς

Ηρακλής-ΑΕ Καραϊσκάκης

Τρίκαλα-Ηρόδοτος

Απόλλων Λάρισας-Δόξα Δράμας

Εργοτέλης-Κέρκυρα (Σάββατο 8/12, 15:00)

Παναχαϊκή-Απόλλων Πόντου

ΑΟΧ Κισσαμικός-Αιγινιακός


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων 0-0

Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας 2-1

ΑΣ Μετέωρα – Θησέας Αγριάς 3-1

Αστέρας Ιτέας – Φωκικός 4-1

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Στυλίδας 1-1

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-0

ΓΣ Αλμυρού – Νίκη Βόλου 1-2


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Ολυμπιακός Βόλου 27-5 28

2. Νίκη Βόλου 26-4 26

3. Μετέωρα 19-7 21

4. Αλμυρός 13-8 19

5. Απόλλων Μακρυχωρίου 10-12 14

6. Ιτέα 14-12 13

7. Σέλλανα 12-13 12

8. Στυλίδα 11-21 11

9. Θησέας Αγριάς 11-16 11

10. Πιερικός 10-14 10

11. Τσαριτσάνη 10-13 10

12. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 11-13 9

13. Φωκικός 6-17 8

14. Αναγέννηση Καρδίτσας 7-31 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 9/12, 15:00)

ΑΟ Σελλάνων – Αναγέννηση Καρδίτσας

Θησέας Αγριάς – Πιερικός

Φωκικός – Ολυμπιακός Βόλου

ΑΟ Στυλίδας – ΑΣ Μετέωρα

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αστέρας Ιτέας

Νίκη Βόλου – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Απόλλων Μακρυχωρίου – ΓΣ Αλμυρού

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Κιλελέρ-Μακρυχώρι 0-0

Λάρισα 2012-Δαμασιακός 0-0

Φαλανιακός-Αχιλλέας Φ. 4-1

Αμυγδαλέα-Συκούριο α.α. 3-0

Τύρναβος 2005-Αμπελωνιακός 0-1

Βλαχογιάννι-Π.Ο.Ε 1-3

Αργυροπούλι-Σμόλικας 1-2

Ηρακλής Λάρισας-Δωτιέας Αγιάς 2-1


Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Φαλανιακός 23-8 29

2. Ηρακλής Λάρισας 23-11 25

3. Σμόλικας 22-13 24

4. Π.Ο.Ε 19-8 22

5. Αμπελωνιακός 14-8 20

6. Αχιλλέας Φαρσάλων 14-12 17

7. Μακρυχώρι 13-10 16

8. Δωτιέας Αγιάς 15-12 15

9. Κιλελέρ 12-15 14

10. Βλαχογιάννι 13-19 12

11. Αργυροπούλι 13-13 12

12. Τύρναβος 9-17 10

13. Δαμασιακός 8-12 10

14. Λάρισα 2012 11-15 10

15. Αμυγδαλέα 11-14 10

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 8/12, 15:00)

Λάρισα 2012-Κιλελέρ

Μακρυχώρι-Φαλανιακός

Δαμασιακός-Αμυγδαλέα

Αχιλλέας Φ.-Τύρναβος 2005

Συκούριο-Βλαχογιάννι α.α. 0-3

Αμπελωνιακός-Αργυροπούλι

Π.Ο.Ε-Ηρακλής Λάρισας

Σμόλικας-Δωτιέας Αγιάς


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Βούναινα-Νεάπολη 1-0

Μελιβοία-Μεσοχώρι 1-0

Αγ. Ανάργυροι-Ελευθεραί 1-2

Νέα Πολιτεία-Ανάβρα 2-2

Μελισσοχώρι-Αβέρωφ 1-0

Μαυροβούνι-Αμπελιά 1-0

Προμηθέας-Παναγροτικός 0-1

Πύρρος-Δήμητρα Γιάννουλης 2-2


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Αμπελιά 26-8 22

2. Βούναινα 21-9 22

3. Αβέρωφ 22-16 21

4. Μαυροβούνι 18-9 21

5. Ελευθεραί 12-7 19

6. Μελισσοχώρι 15-11 19

7. Πύρρος 14-8 17

8. Άγιοι Ανάργυροι 20-16 16

9. Νέα Πολιτεία 17-15 16

10. Ανάβρα 15-16 15

11. Προμηθέας 14-21 11

12. Παναγροτικός 8-19 9

13. Νεάπολη 10-22 8

14. Δήμητρα Γιάννουλης 8-19 7

15. Μελιβοία 8-19 6

16. Μεσοχώρι 8-20 1


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 9/12, 15:00)

Δήμητρα Γιάν.-Νεάπολη

Μεσοχώρι-Πύρρος

Ελευθεραί-Βούναινα

Ανάβρα-Μελιβοία

Αβέρωφ-Αγ. Ανάργυροι

Αμπελιά-Νέα Πολιτεία

Παναγροτικός-Μελισσοχώρι

Προμηθέας-Μαυροβούνι


Β΄ΕΠΣΛ

1ος όμιλος

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Βερδικούσια-Πλατανούλια 2-1


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Δρυμός 23-9 16

2. Ακαδημία Τυρνάβου 17-3 16

3. Ροδιακός 13-3 16

4. Βαλανίδα 12-10 15

5. Συκέα 19-11 12

6. Βερδικούσια 8-7 12

7. Ακαδημία Π.Ο.Ε 16-13 12

8. Πλατανούλια 10-10 11

9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 7-20 4

10. Ευαγγελισμός 11-19 4

11. Μεγάλο Ελ/χωρι 11-20 3

12. Μύτικας Καλυβίων 4-26 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 9/12, 15:00)

Πλατανούλια-Ακαδημία Π.Ο.Ε

Δρυμός-Ακαδ. Τυρνάβου

Ευαγγελισμός-Βαλανίδα

Στεφαν./Γαλαν.-Μεγάλο Ελ/χωρι

Βερδικούσια-Μύτικας

Ροδιακός-Συκέα


2ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Βασιλί-Σταυρός 7-0

Αναγέννηση Φ.-Ζάππειο 2-1

Υπέρεια-Κρήνη 6-0

Χαλκιάδες-Βαμβακού 0-2

Μυραϊκός-Αγ. Γεώργιος 3-2

Ναρθάκι-Ακαδ. Αχιλλέως 6-3


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Βαμβακού 19-2 19

2. Ναρθάκι 24-7 19

3. Αναγέννηση Φ. 17-7 16

4. Χαλκιάδες 25-8 15

5. Υπέρεια 16-8 13

6. Ζάππειο 13-8 12

7. Βασιλί 16-10 12

8. Μυραϊκός 8-21 7

9. Κρήνη 17-20 6

10. Ακαδημία Αχιλλέως 4-18 1

11. Άγιος Γεώργιος 6-19 1

12. Σταυρός 1-38 1


Επόμενη αγωνιστική

(Σάββατο 8/12, 15:00)

Σταυρός-Υπέρεια

Ζάππειο-Χαλκιάδες

Κρήνη-Μυραϊκός


(Κυριακή 9/12, 15:00)

Αναγέννηση Φ.-Βασιλί

Βαμβακού-Ναρθάκι

Αγ. Γεώργιος-Ακαδ. Αχιλλέως


3ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Σ.Σ. Ραψάνης-Μαρμαρίνη 2-1

Καλοχώρι-Παραπόταμος 2-2

Ελάτεια-Κουλούρι 2-6

Αιγάνη-Πυργετός 3-1

Δίας-Στόμιο 2-4

Γόννοι-Χειμάδι 1-3


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Κουλούρι 19-6 19

2. Γόννοι 18-12 13

3. Αιγάνη 19-9 13

4. Σ.Σ. Ραψάνης 18-11 13

5. Χειμάδι 20-14 13

6. Πυργετός 21-14 12

7. Μαρμαρίνη 18-10 11

8. Παραπόταμος 12-18 7

9. Στόμιο 7-12 7

11. Καλοχώρι 11-21 5

10. Ελάτεια 10-23 4

12. Δίας 10-31 3


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 9/12, 15:00)

Καλοχώρι-ΣΣ Ραψάνης

Μαρμαρίνη-Ελάτεια

Παραπόταμος-Αιγάνη

Κουλούρι-Δίας 2018

Αναγ. Πυργετού-Γόννοι

Στόμιο-Χειμάδι


4ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Αμπελόκηποι-Μαρίνος Αντύπας 0-2

Κουτσόχερο-Δένδρα 2-4

Τερψιθέα-Αγ. Θωμάς 2-0

Πανιώνιος-Δασοχώρι 0-0

Διογένης-Μάνδρα 0-4

Ραχούλα-Ιπποκράτης 0-1

Ρεπό: Λάρισα 88


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Δένδρα 20-5 18

2. Μάνδρα 22-10 18

3. Ραχούλα 11-3 15

4. Πανιώνιος 16-4 14

5. Ιπποκράτης 16-11 13

6. Φορτούνα Κουτσοχέρου 17-10 9

7. Τερψιθέα 5-11 9

8. Λάρισα ’88 9-9 7

9. Μαρίνος Αντύπας 9-22 6

10. Αμπελόκηποι 8-17 6

11. Δασοχώρι 5-10 5

12. Διογένης 3-18 1

13. Άγιος Θωμάς 11-22 1


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 8/12, 15:00)

Κουτσόχερο-Αμπελόκηποι

Μαρίνος Αντύπας-Τερψιθέα

Δένδρα-Πανιώνιος

Αγ. Θωμάς-Διογένης

Δασοχώρι-Ραχούλα

Ιπποκράτης-Λάρισα 88

Ρεπό: Μάνδρα


5ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Αετόλοφος-Μπαράζ/Πηνειός α.α. 3-0

Ανθούπολη-Γλαύκη 1-0

Χαραυγή-Ομόνοια α.α. 0-3

Ομορφοχώρι-Γαλήνη 0-2

Τοξότης-Πελασγιώτιδα 0-2

Χάλκη-Λαρισαϊκός 0-1

Ρεπό: Ν. Περιβόλι


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 22-3 21

2. Γαλήνη 9-3 14

3. Νέο Περιβόλι 13-6 13

4. Γλαύκη 11-5 12

5. Χάλκη 15-9 12

6. Ομόνοια 12-13 11

7. Λαρισαϊκός 7-5 10

8. Ανθούπολη 10-8 9

9. Αετόλοφος 8-9 6

10. Τοξότης 9-12 4

12. Ομορφοχώρι 8-14 4

12. Χαραυγή 9-21 2

13. Πηνειός 1-24 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 8/12, 15:00)

Ανθούπολη-Αετόλοφος

Μπαράζ/Πηνειός-Χαραυγή (δ.δ.)

Γλαύκη-Ομορφοχώρι

Ομόνοια-Τοξότης

Γαλήνη-Χάλκη

Λαρισαϊκός-Ν. Περιβόλι

Ρεπό: Πελασγιώτιδα

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt