.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
Ad Here
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
11 Δεκέμβριος 2018

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 3588

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Αήττητος Σπάτων-Σπάρτη 0-0

ΝΠΣ Βόλος-Πλατανιάς 3-1

Ηρακλής-ΑΕ Καραϊσκάκης 0-1

Τρίκαλα-Ηρόδοτος 2-0

Απόλλων Λάρισας-Δόξα Δράμας 0-0

Εργοτέλης-Κέρκυρα 1-2

Παναχαϊκή-Απόλλων Πόντου 1-1

ΑΟΧ Κισσαμικός-Αιγινιακός 2-3


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 15-4 20

2. ΝΠΣ Βόλος 20-6 19

3. Κέρκυρα 9-4 16

4. Πλατανιάς 9-6 15

5. Εργοτέλης 13-6 14

6. Ηρόδοτος 7-8 12

7. Δόξα Δράμας 11-11 12

8. Παναχαϊκή 7-6 11

9. Ηρακλής 11-8 10

10. Καραϊσκάκης 6-11 10

11. Απόλλων Πόντου 5-10 8

12. Τρίκαλα 6-12 6

13. Αιγινιακός 10-20 6

14. Αήττητος Σπάτων 4-10 6

15. Σπάρτη 5-11 6

16. ΑΟΧ/Κισσαμικός 7-11 5


Επόμενη αγωνιστική

(Σάββατο 15/12, 15:00)

Ηρόδοτος-ΝΠΣ Βόλος

Δόξα Δράμας-Ηρακλής

Κέρκυρα-Τρίκαλα

Αιγινιακός-Εργοτέλης


(Κυριακή 16/12, 15:00)

Σπάρτη-Πλατανιάς

ΑΕ Καραϊσκάκης-Αήττητος Σπάτων

Απόλλων Πόντου-Απόλλων Λάρισας

ΑΟΧ Κισσαμικός-Παναχαϊκή


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

ΑΟ Σελλάνων – Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0

Θησέας Αγριάς – Πιερικός 1-0

Φωκικός – Ολυμπιακός Βόλου 1-1

ΑΟ Στυλίδας – ΑΣ Μετέωρα 1-0

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αστέρας Ιτέας 0-1

Νίκη Βόλου – Οικονόμος Τσαριτσάνης 4-0

Απόλλων Μακρυχωρίου – ΓΣ Αλμυρού 1-0


Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Ολυμπιακός Βόλου 28-6 29

2. Νίκη Βόλου 30-4 29

3. Μετέωρα 19-8 21

4. Αλμυρός 13-9 19

5. Απόλλων Μακρυχωρίου 11-12 17

6. Ιτέα 15-12 16

7. Σέλλανα 15-13 15

8. Στυλίδα 12-21 14

9. Θησέας Αγριάς 12-16 14

10. Πιερικός 10-15 10

11. Τσαριτσάνη 10-17 10

12. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 11-14 9

13. Φωκικός 7-18 9

14. Αναγέννηση Καρδίτσας 7-34 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 16/12, 15:00)

Θησέας Αγριάς – ΑΟ Σελλάνων

Αναγέννηση Καρδίτσας – Φωκικός

Πιερικός – ΑΟ Στυλίδας

Ολυμπιακός Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

ΑΣ Μετέωρα – Νίκη Βόλου

Αστέρας Ιτέας – ΓΣ Αλμυρού

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Απόλλων Μακρυχωρίου


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Λάρισα 2012-Κιλελέρ 0-2

Μακρυχώρι-Φαλανιακός 0-2

Δαμασιακός-Αμυγδαλέα 4-0

Αχιλλέας Φ.-Τύρναβος 2005 1-1

Συκούριο-Βλαχογιάννι α.α. 0-3

Αμπελωνιακός-Αργυροπούλι 0-1

Π.Ο.Ε-Ηρακλής Λάρισας 0-2

Σμόλικας-Δωτιέας Αγιάς 0-1


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Φαλανιακός 25-8 32

2. Ηρακλής Λάρισας 25-11 28

3. Σμόλικας 22-14 24

4. Π.Ο.Ε 19-10 22

5. Αμπελωνιακός 14-9 20

6. Δωτιέας Αγιάς 16-12 18

7. Αχιλλέας Φαρσάλων 15-13 18

8. Κιλελέρ 14-15 17

9. Μακρυχώρι 13-12 16

10. Βλαχογιάννι 16-19 16

11. Αργυροπούλι 14-13 15

12. Δαμασιακός 12-12 13

13. Τύρναβος 10-18 11

14. Λάρισα 2012 11-17 10

15. Αμυγδαλέα 11-18 10

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 16/12, 15:00)

Κιλελέρ-Φαλανιακός

Αμυγδαλέα-Λάρισα 2012

Τύρναβος-Μακρυχώρι

Βλαχογιάννι-Δαμασιακός

Αργυροπούλι-Αχιλλέας Φ.

Ηρακλής Λάρισας-Συκούριο α.α. 3-0

Δωτιέας Αγιάς-Αμπελωνιακός

Σμόλικας-Π.Ο.Ε


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάν.-Νεάπολη 2-1

Μεσοχώρι-Πύρρος 1-4

Ελευθεραί-Βούναινα 1-2

Ανάβρα-Μελιβοία 4-0

Αβέρωφ-Αγ. Ανάργυροι 7-3

Αμπελιά-Νέα Πολιτεία 3-1

Παναγροτικός-Μελισσοχώρι 0-2

Προμηθέας-Μαυροβούνι 2-0


Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Αμπελιά 29-9 25

2. Βούναινα 23-10 25

3. Αβέρωφ 29-19 24

4. Μελισσοχώρι 17-11 22

5. Μαυροβούνι 18-11 21

6. Πύρρος 18-9 20

7. Ελευθεραί 13-9 19

8. Ανάβρα 19-16 18

9. Άγιοι Ανάργυροι 23-23 16

10. Νέα Πολιτεία 18-18 16

11. Προμηθέας 16-21 14

12. Δήμητρα Γιάννουλης 10-20 10

13. Παναγροτικός 8-21 9

14. Νεάπολη 11-24 8

15. Μελιβοία 8-23 6

16. Μεσοχώρι 9-24 1


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 15/12, 15:00)

Μεσοχώρι-Δήμητρα Γιάν.

Νεάπολη-Ελευθεραί

Πύρρος-Ανάβρα

Βούναινα-Αβέρωφ

Μελιβοία-Αμπελιά

Αγ. Ανάργυροι-Παναγροτικός

Νέα Πολιτεία-Προμηθέας

Μελισσοχώρι-Μαυροβούνι


Β΄ΕΠΣΛ

1ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Πλατανούλια-Ακαδημία Π.Ο.Ε 1-0

Δρυμός-Ακαδ. Τυρνάβου 1-0

Ευαγγελισμός-Βαλανίδα 0-2

Στεφαν./Γαλαν.-Μεγάλο Ελ/χωρι 2-0

Βερδικούσια-Μύτικας 5-0

Ροδιακός-Συκέα 5-4


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Δρυμός 24-9 19

2. Ροδιακός 18-7 19

3. Βαλανίδα 14-10 18

4. Ακαδημία Τυρνάβου 17-4 16

5. Βερδικούσια 13-7 15

6. Πλατανούλια 11-10 14

7. Ακαδημία Π.Ο.Ε 16-14 12

8. Συκέα 23-16 12

9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 9-20 7

10. Ευαγγελισμός 11-21 4

11. Μεγάλο Ελ/χωρι 11-22 3

12. Μύτικας Καλυβίων 4-31 0


Επόμενη αγωνιστική

(Σάββατο 15/12, 15:00)

Ακαδημία Π.Ο.Ε-Ακαδ. Τυρνάβου

Βαλανίδα-Πλατανούλια

Μεγάλο Ελ/χωρι-Δρυμός


(Κυριακή 16/12, 15:00)

Μύτικας-Ευαγγελισμός

Συκέα-Στεφαν./Γαλαν.

Ροδιακός-Βερδικούσια


2ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Σταυρός-Υπέρεια 0-2

Ζάππειο-Χαλκιάδες 2-1

Κρήνη-Μυραϊκός 3-0

Αναγέννηση Φ.-Βασιλί 2-1

Βαμβακού-Ναρθάκι 1-1

Αγ. Γεώργιος-Ακαδ. Αχιλλέως 1-3


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Βαμβακού 20-3 20

2. Ναρθάκι 25-8 20

3. Αναγέννηση Φ. 19-8 19

4. Υπέρεια 18-8 16

5. Χαλκιάδες 26-10 15

6. Ζάππειο 15-9 15

7. Βασιλί 17-12 12

8. Κρήνη 20-20 9

9. Μυραϊκός 8-24 7

10. Ακαδημία Αχιλλέως 7-19 4

11. Άγιος Γεώργιος 7-22 1

12. Σταυρός 1-40 1


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 15/12, 15:00)

Βασιλί-Υπέρεια

Χαλκιάδες-Αναγέννηση Φ.

Μυραϊκός-Σταυραετός

Ναρθάκι-Ζάππειο

Ακαδ. Αχιλλέως-Κρήνη

Αγ. Γεώργιος-Βαμβακού


3ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Καλοχώρι-ΣΣ Ραψάνης 0-1

Μαρμαρίνη-Ελάτεια 2-1

Παραπόταμος-Αιγάνη 1-0

Κουλούρι-Δίας 2018 6-0

Πυργετός-Γόννοι 2-3

Στόμιο-Χειμάδι 2-0


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Κουλούρι 25-6 22

2. Γόννοι 21-14 16

3. Σ.Σ. Ραψάνης 19-11 16

4. Μαρμαρίνη 20-11 14

5. Αιγάνη 19-10 13

6. Χειμάδι 20-16 13

7. Πυργετός 23-17 12

8. Παραπόταμος 13-18 10

9. Στόμιο 9-12 10

11. Καλοχώρι 11-22 5

10. Ελάτεια 11-25 4

12. Δίας 10-37 3


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 15/12, 15:00)

Σ.Σ. Ραψάνης-Ελάτεια

Αιγάνη-Καλοχώρι

Δίας 2018-Μαρμαρίνη

Γόννοι-Παραπόταμος

Χειμάδι-Κουλούρι

Στόμιο-Πυργετός


4ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Κουτσόχερο-Αμπελόκηποι 3-1

Μαρίνος Αντύπας-Τερψιθέα 1-2

Δένδρα-Πανιώνιος 1-1

Αγ. Θωμάς-Διογένης 1-2

Δασοχώρι-Ραχούλα 3-1

Ιπποκράτης-Λάρισα 88 3-0

Ρεπό: Μάνδρα


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Δένδρα 21-6 19

2. Μάνδρα 22-10 18

3. Ραχούλα 12-6 15

4. Πανιώνιος 17-5 15

5. Ιπποκράτης 19-11 16

6. Φορτούνα Κουτσοχέρου 20-11 12

7. Τερψιθέα 7-12 12

8. Δασοχώρι 8-11 8

9. Λάρισα ’88 9-12 7

10. Μαρίνος Αντύπας 10-24 6

11. Αμπελόκηποι 9-20 6

12. Διογένης 5-19 4

13. Άγιος Θωμάς 12-24 1


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 16/12, 15:00)

Αμπελόκηποι-Τερψιθέα

Πανιώνιος-Κουτσόχερο

Διογένης-Μαρίνος Αντύπας

Ραχούλα-Δένδρα

Λάρισα 88-Δασοχώρι

Μάνδρα-Ιπποκράτης

Ρεπό: Αγ. Θωμάς


5ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Ανθούπολη-Αετόλοφος 1-1

Μπαράζ/Πηνειός-Χαραυγή δ.δ.

Γλαύκη-Ομορφοχώρι 6-0

Ομόνοια-Τοξότης 1-2

Γαλήνη-Χάλκη 3-1

Λαρισαϊκός-Ν. Περιβόλι 0-0

Ρεπό: Πελασγιώτιδα


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 22-3 21

2. Γαλήνη 12-4 17

3. Γλαύκη 17-5 15

4. Νέο Περιβόλι 13-6 14

5. Χάλκη 16-12 12

6. Ομόνοια 13-15 11

7. Λαρισαϊκός 7-5 11

8. Ανθούπολη 11-9 10

9. Αετόλοφος 9-10 7

10. Τοξότης 11-13 7

12. Ομορφοχώρι 8-20 4

12. Χαραυγή 9-21 2

13. Πηνειός 1-24 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 16/12, 15:00)

Αετόλοφος-Χαραυγή α.α. 3-0

Ομορφοχώρι-Ανθούπολη

Τοξότης-Μπαράζ/Πηνειός α.α. 3-0

Χάλκη-Γλαύκη

Ν. Περιβόλι-Γαλήνη

Πελασγιώτιδα-Λαρισαϊκός

Ρεπό: Ομόνοια

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt