.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
Ad Here
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
18 Δεκέμβριος 2018

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 2644

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Ηρόδοτος-ΝΠΣ Βόλος 0-2

Δόξα Δράμας-Ηρακλής 2-0

Κέρκυρα-Τρίκαλα 1-1

Αιγινιακός-Εργοτέλης 1-0

Σπάρτη-Πλατανιάς 0-0

ΑΕ Καραϊσκάκης-Αήττητος Σπάτων 1-0

Απόλλων Πόντου-Απόλλων Λάρισας 1-0

ΑΟΧ Κισσαμικός-Παναχαϊκή 0-0


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 24-4 25

2. Απόλλων Λάρισας 15-5 20

3. Κέρκυρα 10-5 17

4. Πλατανιάς 9-6 16

5. Εργοτέλης 13-7 14

6. Καραϊσκάκης 7-11 13

7. Δόξα Δράμας 11-13 12

8. Ηρόδοτος 7-10 12

9. Παναχαϊκή 7-6 12

10. Απόλλων Πόντου 6-10 11

11. Ηρακλής 11-10 10

12. Αιγινιακός 11-20 9

13. Τρίκαλα 7-13 7

14. Σπάρτη 5-11 7

15. Αήττητος Σπάτων 4-11 6

16. ΑΟΧ/Κισσαμικός 7-11 6


Επόμενη αγωνιστική (23/12, 15:00)

ΑΕ Καραϊσκάκης-Σπάρτη

Σπάτα-Δόξα Δράμας

ΝΠΣ Βόλος-Κέρκυρα

Ηρακλής-Απόλλων Πόντου

Τρίκαλα-Αιγινιακός

Απόλλων Λάρισας-ΑΟΧ Κισσαμικός

Εργοτέλης-Παναχαϊκή

Πλατανιάς-Ηρόδοτος (Σάββατο 22/12, 15:00)


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Θησέας Αγριάς – ΑΟ Σελλάνων 1-0

Αναγέννηση Καρδίτσας – Φωκικός 0-0

Πιερικός – ΑΟ Στυλίδας 5-1

Ολυμπιακός Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 7-0

ΑΣ Μετέωρα – Νίκη Βόλου 0-2

Αστέρας Ιτέας – ΓΣ Αλμυρού 1-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Απόλλων Μακρυχωρίου 2-1


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Ολυμπιακός Βόλου 35-6 32

2. Νίκη Βόλου 32-4 32

3. Μετέωρα 19-10 21

4. Ιτέα 16-12 19

5. Αλμυρός 13-10 19

6. Απόλλων Μακρυχωρίου 12-14 17

7. Θησέας Αγριάς 13-16 17

8. Σέλλανα 15-14 15

9. Στυλίδα 13-26 14

10. Πιερικός 15-16 13

11. Τσαριτσάνη 12-18 13

12. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 11-21 9

13. Φωκικός 7-18 10

14. Αναγέννηση Καρδίτσας 7-34 1


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 6/1, 15:00)

ΑΟ Σελλάνων – Φωκικός

ΑΟ Στυλίδας – Θησέας Αγριάς

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αναγέννηση Καρδίτσας

Νίκη Βόλου – Πιερικός

ΓΣ Αλμυρού – Ολυμπιακός Βόλου

Απόλλων Μακρυχωρίου – ΑΣ Μετέωρα

Αστέρας Ιτέας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Κιλελέρ-Φαλανιακός 1-2

Αμυγδαλέα-Λάρισα 2012 3-2

Τύρναβος-Μακρυχώρι 0-3

Βλαχογιάννι-Δαμασιακός 0-0

Αργυροπούλι-Αχιλλέας Φ. 1-0

Ηρακλής Λάρισας-Συκούριο α.α. 3-0

Δωτιέας Αγιάς-Αμπελωνιακός 0-0

Σμόλικας-Π.Ο.Ε 3-0


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Φαλανιακός 27-9 35

2. Ηρακλής Λάρισας 28-11 31

3. Σμόλικας 25-14 27

4. Π.Ο.Ε 19-13 22

5. Αμπελωνιακός 14-9 21

6. Δωτιέας Αγιάς 16-12 19

7. Μακρυχώρι 16-12 19

8. Αργυροπούλι 15-13 18

9. Αχιλλέας Φαρσάλων 15-14 18

10. Κιλελέρ 15-17 17

11. Βλαχογιάννι 16-19 17

12. Δαμασιακός 12-12 14

13. Αμυγδαλέα 14-20 13

14. Τύρναβος 10-21 11

15. Λάρισα 2012 13-20 10

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 22/12, 15:00)

Αμυγδαλέα-Κιλελέρ

Φαλανιακός-Τύρναβος

Λάρισα 2012-Βλαχογιάννι

Μακρυχώρι-Αργυροπούλι

Δαμασιακός-Ηρακλής Λ.

Αχιλλέας Φ.-Δωτιέας Αγιάς

Συκούριο-Σμόλικας α.α. 0-3

Αμπελωνιακός-Π.Ο.Ε


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μεσοχώρι-Δήμητρα Γιάν. 1-0

Νεάπολη-Ελευθεραί 1-3

Πύρρος-Ανάβρα 2-0

Βούναινα-Αβέρωφ 2-2

Μελιβοία-Αμπελιά 2-4

Αγ. Ανάργυροι-Παναγροτικός 2-3

Νέα Πολιτεία-Προμηθέας 1-3

Μελισσοχώρι-Μαυροβούνι 1-2


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Αμπελιά 33-11 28

2. Βούναινα 25-12 26

3. Αβέρωφ 31-21 25

4. Μαυροβούνι 20-12 24

5. Πύρρος 20-9 23

6. Μελισσοχώρι 18-13 22

7. Ελευθεραί 16-10 22

8. Ανάβρα 19-18 18

9. Προμηθέας 19-22 17

10. Άγιοι Ανάργυροι 25-26 16

11. Νέα Πολιτεία 19-21 16

12. Παναγροτικός 11-23 12

13. Δήμητρα Γιάννουλης 10-21 10

14. Νεάπολη 12-27 8

15. Μελιβοία 10-27 6

16. Μεσοχώρι 10-24 4


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 23/12, 15:00)

Δήμητρα Γιάν.-Ελευθεραί

Ανάβρα-Μεσοχώρι

Αβέρωφ-Νεάπολη

Αμπελιά-Πύρρος

Παναγροτικός-Βούναινα

Προμηθέας-Μελιβοία

Μαυροβούνι-Αγ. Ανάργυροι

Μελισσοχώρι-Νέα Πολιτεία


Β΄ΕΠΣΛ

1ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Π.Ο.Ε-Ακαδ. Τυρνάβου 1-0

Βαλανίδα-Πλατανούλια 2-0

Μεγάλο Ελ/χωρι-Δρυμός 1-3

Μύτικας-Ευαγγελισμός 2-1

Συκέα-Στεφαν./Γαλαν. 2-1

Ροδιακός-Βερδικούσια 4-0


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Δρυμός 27-10 22

2. Ροδιακός 22-7 22

3. Βαλανίδα 16-10 21

4. Ακαδημία Τυρνάβου 17-5 16

5. Συκέα 25-17 15

6. Βερδικούσια 13-11 15

7. Ακαδημία Π.Ο.Ε 17-14 15

8. Πλατανούλια 11-12 14

9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 10-22 7

10. Ευαγγελισμός 12-23 4

11. Μεγάλο Ελ/χωρι 12-25 3

12. Μύτικας Καλυβίων 6-32 3


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 22/12, 15:00)

Ακαδ. Τυρνάβου-Θύελλα Μ.Ε.

Πλατανούλια-Μύτικας

Δρυμός-Συκέα

Ευαγγελισμός-Ροδιακός

Στεφαν./Γαλαν.-Βερδικούσια

Βαλανίδα-Ακαδημία Π.Ο.Ε (Κυριακή 23/12, 15:00)


2ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Βασιλί-Υπέρεια 1-1

Χαλκιάδες-Αναγέννηση Φ. 1-1

Μυραϊκός-Σταυρός 2-0

Ναρθάκι-Ζάππειο 2-0

Ακαδ. Αχιλλέως-Κρήνη 4-2

Αγ. Γεώργιος-Βαμβακού 0-4


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Βαμβακού 24-3 23

2. Ναρθάκι 27-8 23

3. Αναγέννηση Φ. 20-9 20

4. Υπέρεια 19-9 17

5. Χαλκιάδες 27-11 16

6. Ζάππειο 15-11 15

7. Βασιλί 18-13 13

8. Μυραϊκός 10-24 10

9. Κρήνη 22-24 9

10. Ακαδημία Αχιλλέως 11-21 7

11. Άγιος Γεώργιος 7-26 1

12. Σταυρός 1-42 1


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 23/12, 15:00)

Χαλκιάδες-Βασιλί

Υπέρεια-Μυραϊκός

Αναγέννηση Φ.-Ναρθάκι

Σταυρός-Ακαδ. Αχιλλέως

Ζάππειο-Αγ. Γεώργιος

Κρήνη-Βαμβακού


3ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Σ.Σ. Ραψάνης-Ελάτεια 3-0

Αιγάνη-Καλοχώρι 5-2

Δίας 2018-Μαρμαρίνη 1-7

Γόννοι-Παραπόταμος 3-0

Χειμάδι-Κουλούρι 2-5

Στόμιο-Πυργετός 0-1


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Κουλούρι 30-8 25

2. Γόννοι 24-14 19

3. Σ.Σ. Ραψάνης 22-11 19

4. Μαρμαρίνη 27-12 17

5. Αιγάνη 24-12 16

6. Πυργετός 24-17 15

7. Χειμάδι 22-21 13

8. Παραπόταμος 13-21 10

9. Στόμιο 9-13 10

11. Καλοχώρι 13-27 5

10. Ελάτεια 11-28 4

12. Δίας 11-44 3


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 23/12, 15:00)

Αιγάνη-Σ.Σ. Ραψάνης

Ελάτεια-Δίας

Καλοχώρι-Γόννοι

Μαρμαρίνη-Χειμάδι

Παραπόταμος-Στόμιο

Κουλούρι-Πυργετός


4ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Αμπελόκηποι-Τερψιθέα 2-6

Πανιώνιος-Κουτσόχερο 1-1

Διογένης-Μαρίνος Αντύπας 2-0

Ραχούλα-Δένδρα 1-3

Λάρισα 88-Δασοχώρι 2-4

Μάνδρα-Ιπποκράτης 0-0

Ρεπό: Αγ. Θωμάς


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Δένδρα 24-7 22

2. Μάνδρα 22-10 19

3. Ιπποκράτης 19-11 17

4. Πανιώνιος 18-6 16

5. Ραχούλα 13-9 15

6. Τερψιθέα 13-14 15

7. Φορτούνα Κουτσοχέρου 21-12 13

8. Δασοχώρι 12-13 11

9. Λάρισα ’88 11-16 7

10. Διογένης 7-19 7

11. Μαρίνος Αντύπας 10-26 6

12. Αμπελόκηποι 11-26 6

13. Άγιος Θωμάς 12-24 1


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 22/12, 15:00)

Πανιώνιος-Αμπελόκηποι

Τερψιθέα-Διογένης

Κουτσόχερο-Ραχούλα

Δένδρα-Λάρισα 88

Αγ. Θωμάς-Ιπποκράτης

Δασοχώρι-Μάνδρα

Ρεπό: Μαρίνος Αντύπας


5ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Αετόλοφος-Χαραυγή 9-2

Ομορφοχώρι-Ανθούπολη 1-1

Τοξότης-Μπαράζ/Πηνειός α.α. 3-0

Χάλκη-Γλαύκη 1-4

Ν. Περιβόλι-Γαλήνη 0-1

Πελασγιώτιδα-Λαρισαϊκός 2-1

Ρεπό: Ομόνοια


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 24-4 24

2. Γαλήνη 13-4 20

3. Γλαύκη 21-6 18

4. Νέο Περιβόλι 13-7 14

5. Χάλκη 17-16 12

6. Ομόνοια 13-15 11

7. Λαρισαϊκός 8-7 11

8. Ανθούπολη 12-10 11

9. Αετόλοφος 18-12 10

10. Τοξότης 14-13 10

12. Ομορφοχώρι 9-21 5

12. Χαραυγή 11-30 2

13. Πηνειός 1-24 0


Επόμενη αγωνιστική

(Σάββατο 22/12, 15:00)

Ανθούπολη-Χάλκη

Γλαύκη-Ν. Περιβόλι

Γαλήνη-Πελασγιώτιδα


(Κυριακή 23/12, 15:00)

Ομορφοχώρι-Αετόλοφος

Χαραυγή-Τοξότης α.α. 0-3

Ομόνοια-Λαρισαϊκός

Ρεπό: Μπαράζ Πηνειός

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt