.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
Ad Here
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
22 Ιανουάριος 2019

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1594

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Σπάρτη-Κέρκυρα 1-2

Απόλλων Π.-Δόξα Δράμας 0-0

Αιγινιακός-Ηρόδοτος 0-1

ΑΟΧ Κισσαμικός-Καραϊσκάκης 1-0

Παναχαϊκή-Πλατανιάς 1-0

Εργοτέλης-Αήττητος Σπάτων 3-1

Απόλλων Λάρισας-Βόλος 1-1

Τρίκαλα-Ηρακλής 0-0


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 29-7 32

2. Κέρκυρα 16-8 26

3. Απόλλων Λάρισας 18-10 24

4. Πλατανιάς 17-9 22

5. Εργοτέλης 20-14 20

6. Παναχαϊκή 12-11 18

7. Απόλλων Πόντου 10-10 18

8. Ηρακλής 14-13 17

9. Δόξα Δράμας 13-15 16

10. ΑΟΧ/Κισσαμικός 12-12 15

11. Ηρόδοτος 9-20 15

12. Καραϊσκάκης 7-14 14

13. Σπάρτη 9-15 11

14. Τρίκαλα 10-15 11

15. Αήττητος Σπάτων 7-15 9

16. Αιγινιακός 11-26 9


Επόμενη αγωνιστική

(Σάββατο 26/1, 15:00)

ΝΠΣ Βόλος-Ηρακλής

Πλατανιάς-Απόλλων Λάρισας


(Κυριακή 27/1, 15:00)

Απόλλων Πόντου-Σπάρτη

Κέρκυρα-Αιγινιακός

Δόξα Δράμας-ΑΟΧ Κισσαμικός

Ηρόδοτος-Παναχαϊκή

ΑΕ Καραϊσκάκης-Εργοτέλης

Αήττητος Σπάτων-Τρίκαλα


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

ΑΟ Σελλάνων-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1

Νίκη Βόλου-ΑΟ Στυλίδας 8-0

ΓΣ Αλμυρού-Φωκικός 0-0

Απόλλων Μακρυχωρίου-Θησέας Αγριάς 1-2

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αναγέννηση Καρδίτσας α.α. 3-0

Αστέρας Ιτέας-Πιερικός 2-1

Μετέωρα-Ολυμπιακός Βόλου 2-0


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Νίκη Βόλου 42-4 38

2. Ολυμπιακός Βόλου 39-9 35

3. Μετέωρα 21-10 24

4. Ιτέα 18-13 22

5. Αλμυρός 13-10 20

6. Θησέας Αγριάς 14-19 20

7. Σέλλανα 17-15 19

8. Απόλλων Μακρυχωρίου 14-18 17

9. Τσαριτσάνη 16-22 16

10. Πιερικός 18-19 16

11. Στυλίδα 13-35 14

12. Φωκικός 8-19 12

13. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 13-23 11

*Η Αναγέννηση Καρδίτσας έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Τετάρτη 23/1, 15:00)

Νίκη Βόλου-ΑΟ Σελλάνων

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Αλμυρός

Στυλίδα-Απόλλων Μακρυχωρίου

Φωκικός-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Θησέας Αγριάς-Αστέρας Ιτέας

Αναγέννηση Καρδίτσας-Μετέωρα α.α. 0-3

Πιερικός-Ολυμπιακός Βόλου


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αμυγδαλέα-Κιλελέρ 0-1

Φαλανιακός-Τύρναβος 0-0

Λάρισα 2012-Βλαχογιάννι 3-2

Μακρυχώρι-Αργυροπούλι 2-0

Δαμασιακός-Ηρακλής Λ. 0-2

Αχιλλέας Φ.-Δωτιέας Αγιάς (αναβολή)

Συκούριο-Σμόλικας α.α. 0-3

Αμπελωνιακός-Π.Ο.Ε 1-2


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Φαλανιακός 27-9 36

2. Ηρακλής Λάρισας 30-11 34

3. Σμόλικας 28-14 30

4. Π.Ο.Ε 21-14 25

5. Μακρυχώρι 18-12 22

6. Αμπελωνιακός 15-11 21

7. Κιλελέρ 16-17 20

8. Δωτιέας Αγιάς 16-12 19

9. Αργυροπούλι 15-15 18

10. Αχιλλέας Φαρσάλων 15-14 18

11. Βλαχογιάννι 18-22 17

12. Δαμασιακός 12-14 14

13. Αμυγδαλέα 14-21 13

14. Λάρισα 2012 16-22 13

15. Τύρναβος 10-21 12

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 26/1, 15:00)

Κιλελέρ-Τύρναβος

Βλαχογιάννι-Αμυγδαλέα

Αργυροπούλι-Φαλανιακός

Ηρακλής Λάρισας-Λάρισα 2012

Δωτιέας-Μακρυχώρι

Σμόλικας-Δαμασιακός

Π.Ο.Ε-Αχιλλέας Φ.

Αμπελωνιακός-Συκούριο α.α. 3-0


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάν.-Ελευθεραί 1-0

Ανάβρα-Μεσοχώρι 4-2

Αβέρωφ-Νεάπολη 3-1

Αμπελιά-Πύρρος (αναβολή)

Παναγροτικός-Βούναινα1-1

Προμηθέας-Μελιβοία 2-4

Μαυροβούνι-Αγ. Ανάργυροι 0-2

Μελισσοχώρι-Νέα Πολιτεία 2-0


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Αμπελιά 33-11 28

2. Αβέρωφ 34-22 28

3. Βούναινα 26-13 27

4. Μελισσοχώρι 20-13 25

5. Μαυροβούνι 20-14 24

6. Πύρρος 20-9 23

7. Ελευθεραί 16-11 22

8. Ανάβρα 23-20 21

9. Άγιοι Ανάργυροι 27-26 19

10. Προμηθέας 21-26 17

11. Νέα Πολιτεία 19-23 16

12. Παναγροτικός 12-24 13

13. Δήμητρα Γιάννουλης 11-21 13

14. Μελιβοία 14-29 9

15. Νεάπολη 13-30 8

16. Μεσοχώρι 12-28 4


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 27/1, 15:00)

Ανάβρα-Δήμητρα Γιάννουλης

Ελευθεραί-Αβέρωφ

Μεσοχώρι-Αμπελιά

Νεάπολη-Παναγροτικός

Πύρρος-Προμηθέας

Βούναινα-Μαυροβούνι

Μελιβοία-Μελισσοχώρι

Αγ. Ανάργυροι-Νέα Πολιτεία


Β΄ΕΠΣΛ

1ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Ακαδ. Τυρνάβου-Μεγάλο Ελ./χωρι 4-0

Πλατανούλια-Μύτικας 8-1

Δρυμός-Συκέα 3-1

Ευαγγελισμός-Ροδιακός 1-1

Στεφαν./Γαλαν.-Βερδικούσια 1-1

Βαλανίδα-Ακαδημία Π.Ο.Ε 3-0


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Δρυμός 30-11 25

2. Βαλανίδα 19-10 24

3. Ροδιακός 23-8 23

4. Ακαδημία Τυρνάβου 21-5 19

5. Πλατανούλια 19-13 17

6. Βερδικούσια 14-12 16

7. Συκέα 26-20 15

8. Ακαδημία Π.Ο.Ε 17-17 15

9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 11-23 8

10. Ευαγγελισμός 13-24 5

11. Μεγάλο Ελ/χωρι 12-29 3

12. Μύτικας Καλυβίων 7-40 3


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 26/1, 15:00)

Μεγάλο Ελ/χωρι-Ακαδημία Π.Ο.Ε

Μύτικας-Βαλανίδα

Συκέα-Ακαδ. Τυρνάβου

Ροδιακός-Πλατανούλια

Βερδικούσια-Δρυμός

Στεφαν./Γαλαν.-Ευαγγελισμός


 

3ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Αιγάνη-Σ.Σ. Ραψάνης 2-0

Ελάτεια-Δίας 2-1

Καλοχώρι-Γόννοι 1-4

Μαρμαρίνη-Χειμάδι 7-0

Παραπόταμος-Στόμιο 1-3

Κουλούρι-Πυργετός 2-2


Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Κουλούρι 32-10 26

2. Γόννοι 28-15 22

3. Μαρμαρίνη 34-12 20

4. Αιγάνη 26-12 19

5. Σ.Σ. Ραψάνης 22-13 19

6. Πυργετός 26-19 16

7. Χειμάδι 22-28 13

8. Στόμιο 12-14 13

9. Παραπόταμος 14-24 10

10. Καλοχώρι 14-31 5

11. Ελάτεια 13-29 7

12. Δίας 12-46 3


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 26/1, 15:00)

Δίας 2018-Σ.Σ. Ραψάνης

Γόννοι-Αιγάνη

Χειμάδι-Ελάτεια

Στόμιο-Καλοχώρι

Αναγ. Πυργετού-Μαρμαρίνη

Κουλούρι-Παραπόταμος


4ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Πανιώνιος-Αμπελόκηποι 4-0

Τερψιθέα-Διογένης 1-1

Κουτσόχερο-Ραχούλα 3-3

Δένδρα-Λάρισα 88 7-0

Αγ. Θωμάς-Ιπποκράτης 1-3

Δασοχώρι-Μάνδρα 1-1

Ρεπό: Μαρίνος Αντύπας


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Δένδρα 31-7 25

2. Μάνδρα 23-11 20

3. Ιπποκράτης 22-12 20

4. Πανιώνιος 22-6 19

5. Ραχούλα 16-12 16

6. Τερψιθέα 14-15 16

7. Φορτούνα Κουτσοχέρου 24-15 14

8. Δασοχώρι 13-14 12

9. Διογένης 8-20 8

10. Λάρισα ’88 11-23 7

11. Μαρίνος Αντύπας 10-26 6

12. Αμπελόκηποι 11-30 6

13. Άγιος Θωμάς 13-27 1


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 26/1, 15:00)

Αμπελόκηποι-Διογένης

Λάρισα 88-Κουτσόχερο

Ιπποκράτης-Μαρίνος Αντύπας

(Κυριακή 27/1, 15:00)

Ραχούλα-Πανιώνιος

Μάνδρα-Δένδρα

Αγ. Θωμάς-Δασοχώρι

Ρεπό: Τερψιθέα

5ος όμιλος

Τα αποτελέσματα

Ανθούπολη-Χάλκη 0-0

Γλαύκη-Ν. Περιβόλι 3-1

Γαλήνη-Πελασγιώτιδα 0-3

Ομορφοχώρι-Αετόλοφος 4-1

Χαραυγή-Τοξότης 0-3

Ομόνοια-Λαρισαϊκός 1-1

Ρεπό: Μπαράζ Πηνειός

Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 27-4 27

2. Γλαύκη 24-7 21

3. Γαλήνη 13-7 20

4. Νέο Περιβόλι 14-10 14

5. Χάλκη 17-16 13

6. Τοξότης 17-13 13

7. Ανθούπολη 12-10 12

8. Ομόνοια 14-16 12

9. Λαρισαϊκός 9-8 12

10. Αετόλοφος 19-16 10

11. Ομορφοχώρι 13-22 8

12. Χαραυγή 11-33 2

13. Πηνειός 1-24 0

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 27/1, 15:00)

Αετόλοφος-Τοξότης

Χάλκη-Ομορφοχώρι

Ν. Περιβόλι-Ανθούπολη

Λαρισαϊκός-Μπαράζ/Πηνειός α.α. 3-0

Πελασγιώτιδα-Γλαύκη

Ομόνοια-Γαλήνη

Ρεπό: Χαραυγή

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt