.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
Ad Here
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
29 Ιανουάριος 2019

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1496

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

ΝΠΣ Βόλος-Ηρακλής 0-2

Πλατανιάς-Απόλλων Λάρισας 0-0

Απόλλων Πόντου-Σπάρτη 1-0

Κέρκυρα-Αιγινιακός 1-0

Δόξα Δράμας-ΑΟΧ Κισσαμικός 1-0

Ηρόδοτος-Παναχαϊκή 0-1

ΑΕ Καραϊσκάκης-Εργοτέλης 1-0

Αήττητος Σπάτων-Τρίκαλα 1-1


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 29-9 32

2. Κέρκυρα 17-8 29

3. Απόλλων Λάρισας 18-10 25

4. Πλατανιάς 17-9 23

5. Απόλλων Πόντου 11-10 21

6. Παναχαϊκή 13-11 21

7. Ηρακλής 16-13 20

8. Εργοτέλης 20-15 20

9. Δόξα Δράμας 14-15 19

10. Καραϊσκάκης 8-14 17

11. ΑΟΧ/Κισσαμικός 12-13 15

12. Ηρόδοτος 9-21 15

13. Τρίκαλα 11-16 12

14. Σπάρτη 9-16 11

15. Αήττητος Σπάτων 8-16 10

16. Αιγινιακός 11-27 9

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 3/2, 15:00)

Σπάρτη-Αιγινιακός

Κισσαμικός-Απόλλων Πόντου

Παναχαϊκή-Κέρκυρα

Εργοτέλης-Δόξα Δράμας

Απόλλων Λάρισας-Ηρόδοτος

Τρίκαλα-ΑΕ Καραϊσκάκης

Ηρακλής-Πλατανιάς (Σάββατο 2/2, 15:00)

ΝΠΣ Βόλος-Αήττητος Σπάτων

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Νίκη Βόλου-ΑΟ Σελλάνων 2-0

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Αλμυρός 2-1

Στυλίδα-Απόλλων Μακρυχωρίου 2-0

Φωκικός-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1

Θησέας Αγριάς-Αστέρας Ιτέας 1-2

Αναγέννηση Καρδίτσας-Μετέωρα α.α. 0-3

Πιερικός-Ολυμπιακός Βόλου 1-2

 

Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Νίκη Βόλου 47-4 44

2. Ολυμπιακός Βόλου 42-10 41

3. Μετέωρα 25-11 28

4. Ιτέα 22-15 28

5. Θησέας Αγριάς 16-21 23

6. Σέλλανα 19-17 22

7. Αλμυρός 14-13 20

8. Τσαριτσάνη 18-24 19

9. Απόλλων Μακρυχωρίου 15-21 18

10. Στυλίδα 15-36 17

11. Πιερικός 19-24 16

12. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 15-24 14

13. Φωκικός 8-22 12

*Η Αναγέννηση Καρδίτσας έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 3/2, 15:00)

ΑΟ Σελλάνων-ΓΣ Αλμυρού

Απόλλων Μακρυχωρίου-Νίκη Βόλου

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Αστέρας Ιτέας-ΑΟ Στυλίδας

ΑΣ Μετέωρα-Φωκικός

Ολυμπιακός Βόλου-Θησέας Αγριάς

Πιερικός-Αναγέννηση Καρδίτσας α.α. 3-0

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Κιλελέρ-Τύρναβος 1-3

Βλαχογιάννι-Αμυγδαλέα 3-0

Αργυροπούλι-Φαλανιακός 0-2

Ηρακλής Λάρισας-Λάρισα 2012 3-0

Δωτιέας-Μακρυχώρι 4-3

Σμόλικας-Δαμασιακός 1-0

Π.Ο.Ε-Αχιλλέας Φ. 4-1

Αμπελωνιακός-Συκούριο α.α. 3-0

 

Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Φαλανιακός 29-9 39

2. Ηρακλής Λάρισας 33-11 37

3. Σμόλικας 29-14 33

4. Π.Ο.Ε 25-15 28

5. Μακρυχώρι 21-16 22

6. Αμπελωνιακός 18-11 24

7. Δωτιέας Αγιάς 20-15 22

8. Κιλελέρ 17-20 20

9. Βλαχογιάννι 21-22 20

10. Αργυροπούλι 15-17 18

11. Αχιλλέας Φαρσάλων 16-18 18

12. Τύρναβος 13-22 15

13. Δαμασιακός 12-15 14

14. Αμυγδαλέα 14-24 13

15. Λάρισα 2012 16-25 13

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Αχιλλέας Φαρσάλων και Δωτιέας Αγιάς έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 3/2, 15:00)

Αμυγδαλέα-Ηρακλής Λάρισας

Φαλανιακός-Δωτιέας

Λάρισα 2012-Σμόλικας

Δαμασιακός-Αμπελωνιακός

Βλαχογιάννι-Κιλελέρ

Τύρναβος-Αργυροπούλι

Μακρυχώρι-Π.Ο.Ε

Συκούριο-Αχιλλέας Φ. α.α. 0-3

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Ανάβρα-Δήμητρα Γιάννουλης 0-1

Ελευθεραί-Αβέρωφ 0-4

Μεσοχώρι-Αμπελιά 0-0

Νεάπολη-Παναγροτικός 1-0

Πύρρος-Προμηθέας 5-2

Βούναινα-Μαυροβούνι 1-0

Μελιβοία-Μελισσοχώρι 1-0

Αγ. Ανάργυροι-Νέα Πολιτεία 1-1

Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 38-22 31

2. Αμπελιά 34-12 30

3. Βούναινα 27-13 30

4. Πύρρος 26-12 27

5. Μελισσοχώρι 20-14 25

6. Μαυροβούνι 20-15 24

7. Ελευθεραί 16-15 22

8. Ανάβρα 23-21 21

9. Άγιοι Ανάργυροι 28-27 20

10. Προμηθέας 23-31 17

11. Νέα Πολιτεία 20-24 17

12. Δήμητρα Γιάννουλης 12-21 16

13. Παναγροτικός 12-25 13

14. Μελιβοία 15-29 12

15. Νεάπολη 14-30 11

16. Μεσοχώρι 12-28 5

 

Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 2/2, 15:00)

Δήμητρα Γιάν.-Αβέρωφ

Παναγροτικός-Ελευθεραί

Προμηθέας-Μεσοχώρι

Μαυροβούνι-Νεάπολη

Μελισσοχώρι-Πύρρος

Νέα Πολιτεία-Βούναινα

Άγιοι Ανάργυροι-Μελιβοία

Αμπελιά-Ανάβρα (Κυριακή 3/2, 15:00)

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μεγάλο Ελ/χωρι-Ακαδημία Π.Ο.Ε 2-6

Μύτικας-Βαλανίδα 0-6

Συκέα-Ακαδ. Τυρνάβου 1-0

Ροδιακός-Πλατανούλια 1-4

Βερδικούσια-Δρυμός 4-1

Στεφαν./Γαλαν.-Ευαγγελισμός 1-2

 

Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Βαλανίδα 25-10 27

2. Δρυμός 31-15 25

3. Ροδιακός 24-12 23

4. Πλατανούλια 23-14 20

5. Βερδικούσια 18-13 19

6. Ακαδημία Τυρνάβου 21-6 19

7. Συκέα 27-20 18

8. Ακαδημία Π.Ο.Ε 23-19 18

9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 12-25 8

10. Ευαγγελισμός 15-25 8

11. Μεγάλο Ελ/χωρι 14-35 3

12. Μύτικας Καλυβίων 7-40 3

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 3/2, 11:00)

Μεγάλο Ελ/χωρι-Συκέα

Βαλανίδα-Ροδιακός

Ακαδ. Τυρνάβου-Βερδικούσια

Πλατανούλια-Στεφαν./Γαλαν.

Δρυμός-Ευαγγελισμός

Μύτικας-Ακαδημία Π.Ο.Ε (Κυριακή 3/2, 15:00)

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χαλκιάδες-Βασιλί 1-1

Υπέρεια-Μυραϊκός 4-0

Αναγέννηση Φ.-Ναρθάκι 0-1

Σταυρός-Ακαδ. Αχιλλέως 1-3

Ζάππειο-Αγ. Γεώργιος 1-0

Κρήνη-Βαμβακού 3-2

 

Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Βαμβακού 26-6 23

2. Ναρθάκι 28-8 26

3. Αναγέννηση Φ. 20-10 20

4. Υπέρεια 23-9 20

5. Ζάππειο 16-11 18

6. Χαλκιάδες 28-12 17

7. Βασιλί 19-14 14

8. Κρήνη 25-26 12

9. Μυραϊκός 10-28 10

10. Ακαδημία Αχιλλέως 14-22 10

11. Άγιος Γεώργιος 7-27 1

12. Σταυρός 1-42 1

 

Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 2/2, 15:00)

Ναρθάκι-Χαλκιάδες

Αγ. Γεώργιος-Αναγέννηση Φ.

Βαμβακού-Σταυρός

(Κυριακή 3/3, 15:00)

Μυραϊκός-Βασιλί

Ακαδ. Αχιλλέως-Υπέρεια

Κρήνη-Ζάππειο

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δίας 2018-Σ.Σ. Ραψάνης 0-5

Γόννοι-Αιγάνη 3-0

Χειμάδι-Ελάτεια 2-2

Στόμιο-Καλοχώρι 3-0

Αναγ. Πυργετού-Μαρμαρίνη 0-1

Κουλούρι-Παραπόταμος 6-1

 

Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Κουλούρι 38-11 29

2. Γόννοι 31-15 25

3. Μαρμαρίνη 35-12 23

4. Σ.Σ. Ραψάνης 27-13 22

5. Αιγάνη 26-15 19

6. Πυργετός 26-20 16

7. Στόμιο 15-14 16

8. Χειμάδι 24-30 14

9. Παραπόταμος 15-30 10

10. Ελάτεια 15-31 8

11. Καλοχώρι 14-34 5

12. Δίας 12-51 3

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 3/2, 15:00)

Γόννοι-Σ.Σ. Ραψάνης

Δίας-Χειμάδι

Αιγάνη-Στόμιο

Ελάτεια-Πυργετός

Καλοχώρι-Κουλούρι

Μαρμαρίνη-Παραπόταμος

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμπελόκηποι-Διογένης 1-1

Λάρισα 88-Κουτσόχερο 1-1

Ιπποκράτης-Μαρίνος Αντύπας 4-1

Ραχούλα-Πανιώνιος 2-0

Μάνδρα-Δένδρα 2-2

Αγ. Θωμάς-Δασοχώρι 1-2

Ρεπό: Τερψιθέα

 

Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Δένδρα 33-9 26

2. Ιπποκράτης 26-13 23

3. Μάνδρα 25-13 21

4. Ραχούλα 18-12 19

5. Πανιώνιος 22-8 19

6. Τερψιθέα 14-15 16

7. Φορτούνα Κουτσοχέρου 25-16 15

8. Δασοχώρι 15-15 15

9. Διογένης 9-21 9

10. Λάρισα ’88 12-24 8

11. Αμπελόκηποι 12-31 7

12. Μαρίνος Αντύπας 11-30 6

13. Άγιος Θωμάς 14-29 1

 

Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 2/2, 15:00)

Ραχούλα-Αμπελόκηποι

Πανιώνιος-Λάρισα 88

Τερψιθέα-Ιπποκράτης

Κουτσόχερο-Μάνδρα

Μαρίνος Αντύπας-Δασοχώρι

Δένδρα-Αγ. Θωμάς

Ρεπό: Διογένης

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αετόλοφος-Τοξότης 2-1

Χάλκη-Ομορφοχώρι 5-2

Ν. Περιβόλι-Ανθούπολη 2-1

Λαρισαϊκός-Μπαράζ/Πηνειός α.α. 3-0

Πελασγιώτιδα-Γλαύκη 3-1

Ομόνοια-Γαλήνη 0-2

Ρεπό: Χαραυγή

 

Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 30-5 30

2. Γαλήνη 15-7 23

3. Γλαύκη 25-10 21

4. Νέο Περιβόλι 16-11 17

5. Χάλκη 22-18 16

6. Λαρισαϊκός 12-8 15

7. Αετόλοφος 21-17 13

7. Τοξότης 18-15 13

9. Ανθούπολη 13-12 12

10. Ομόνοια 14-18 12

11. Ομορφοχώρι 15-27 8

12. Χαραυγή 11-33 2

*Ο Μπαράζ/Πηνειός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 2/2, 15:00)

Χάλκη-Αετόλοφος

Ομορφοχώρι-Ν. Περιβόλι

Χαραυγή-Λαρισαϊκός

Ανθούπολη-Πελασγιώτιδα

Μπαράζ/Πηνειός-Γαλήνη α.α. 0-3

Γλαύκη-Ομόνοια

Ρεπό: Τοξότης

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt