.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
Ad Here
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
04 Φεβρουάριος 2019

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1454

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Σπάρτη-Αιγινιακός 1-0

Κισσαμικός-Απόλλων Πόντου 1-0

Παναχαϊκή-Κέρκυρα 1-0

Εργοτέλης-Δόξα Δράμας 2-0

Απόλλων Λάρισας-Ηρόδοτος 1-1

Τρίκαλα-ΑΕ Καραϊσκάκης 0-0

Ηρακλής-Πλατανιάς 2-2

ΝΠΣ Βόλος-Αήττητος Σπάτων 3-1


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 36-11 38

2. Κέρκυρα 17-9 29

3. Απόλλων Λάρισας 20-12 27

4. Πλατανιάς 19-11 24

5. Παναχαϊκή 14-11 24

6. Εργοτέλης 22-15 23

7. Δόξα Δράμας 16-17 22

8. Απόλλων Πόντου 11-12 21

9. Ηρακλής 18-15 21

10. Καραϊσκάκης 8-16 18

11. ΑΟΧ/Κισσαμικός 13-13 18

12. Ηρόδοτος 10-22 16

13. Τρίκαλα 12-17 14

14. Σπάρτη 10-16 14

15. Αήττητος Σπάτων 10-19 13

16. Αιγινιακός 12-32 9


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 10/2, 15:00)

ΑΟΧ Κισσαμικός-Σπάρτη

Αιγινιακός-Παναχαϊκή

Απόλλων Πόντου-Εργοτέλης

Κέρκυρα-Απόλλων Λάρισας

Δόξα Δράμας-Τρίκαλα

Ηρόδοτος-Ηρακλής

ΑΕ Καραϊσκάκης-ΝΠΣ Βόλος

Αήττητος Σπάτων-Πλατανιάς


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

ΑΟ Σελλάνων-ΓΣ Αλμυρού 1-0

Απόλλων Μακρυχωρίου-Νίκη Βόλου 0-2

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1

Αστέρας Ιτέας-ΑΟ Στυλίδας 2-0

ΑΣ Μετέωρα-Φωκικός 0-0

Ολυμπιακός Βόλου-Θησέας Αγριάς 2-0

Πιερικός-Αναγέννηση Καρδίτσας α.α. 3-0


Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Νίκη Βόλου 49-4 47

2. Ολυμπιακός Βόλου 44-10 44

3. Μετέωρα 27-11 32

4. Ιτέα 24-17 31

5. Σέλλανα 20-17 25

6. Θησέας Αγριάς 16-23 23

7. Αλμυρός 14-14 20

8. Τσαριτσάνη 19-25 20

9. Πιερικός 22-24 19

10. Απόλλων Μακρυχωρίου 15-23 18

11. Στυλίδα 15-38 17

12. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 16-25 15

13. Φωκικός 8-22 13

*Η Αναγέννηση Καρδίτσας έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 10/2, 15:00)

Απόλλων Μακρυχωρίου-ΑΟ Σελλάνων

Αλμυρός-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Νίκη Βόλου-Ιτέα

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Μετέωρα

Στυλίδα-Ολυμπιακός Βόλου

Φωκικός-Πιερικός

Θησέας Αγριάς-Αναγέννηση Καρδίτσας α.α. 3-0


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αμυγδαλέα-Ηρακλής Λάρισας 1-3

Φαλανιακός-Δωτιέας 2-1

Λάρισα 2012-Σμόλικας 1-2

Δαμασιακός-Αμπελωνιακός 2-1

Βλαχογιάννι-Κιλελέρ 0-1

Τύρναβος-Αργυροπούλι 1-0

Μακρυχώρι-Π.Ο.Ε 2-0

Συκούριο-Αχιλλέας Φ. α.α. 0-3


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Φαλανιακός 31-10 42

2. Ηρακλής Λάρισας 36-12 40

3. Σμόλικας 31-15 36

4. Π.Ο.Ε 25-17 28

5. Μακρυχώρι 23-16 25

6. Αμπελωνιακός 19-13 24

7. Αχιλλέας Φαρσάλων 20-18 24

8. Κιλελέρ 18-20 23

9. Δωτιέας Αγιάς 21-18 22

10. Βλαχογιάννι 21-23 20

11. Τύρναβος 14-22 18

12. Αργυροπούλι 15-18 18

13. Δαμασιακός 14-16 17

14. Αμυγδαλέα 15-27 13

15. Λάρισα 2012 17-27 13

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 9/2, 15:00)

Κιλελέρ-Αργυροπούλι

Ηρακλής Λάρισας-Βλαχογιάννι

Δωτιέας-Τύρναβος

Σμόλικας-Αμυγδαλέα

Π.Ο.Ε-Φαλανιακός

Αμπελωνιακός-Λάρισα 2012

Συκούριο-Μακρυχώρι α.α. 0-3

Αχιλλέας Φ.-Δαμασιακός


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάν.-Αβέρωφ 1-1

Παναγροτικός-Ελευθεραί 2-1

Προμηθέας-Μεσοχώρι 2-0

Μαυροβούνι-Νεάπολη 1-0

Μελισσοχώρι-Πύρρος 0-0

Νέα Πολιτεία-Βούναινα 1-1

Άγιοι Ανάργυροι-Μελιβοία 2-0

Αμπελιά-Ανάβρα 4-0


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Αμπελιά 38-12 33

2. Αβέρωφ 39-23 32

3. Βούναινα 28-14 31

4. Πύρρος 26-12 28

5. Μαυροβούνι 21-15 27

6. Μελισσοχώρι 20-14 26

7. Άγιοι Ανάργυροι 30-27 23

8. Ελευθεραί 17-17 22

9. Ανάβρα 23-25 21

10. Προμηθέας 25-31 20

11. Νέα Πολιτεία 21-25 18

12. Δήμητρα Γιάννουλης 13-22 17

13. Παναγροτικός 14-26 16

14. Μελιβοία 15-31 12

15. Νεάπολη 14-31 11

16. Μεσοχώρι 12-30 5


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 10/2, 15:00)

Αμπελιά-Δήμητρα Γιάννουλης

Αβέρωφ-Παναγροτικός

Ανάβρα-Προμηθέας

Ελευθεραί-Μαυροβούνι

Μεσοχώρι-Μελισσοχώρι

Νεάπολη-Νέα Πολιτεία

Πύρρος-Αγ. Ανάργυροι

Μελιβοία-Βούναινα


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μεγάλο Ελ/χωρι-Συκέα 1-3

Βαλανίδα-Ροδιακός 1-0

Ακαδ. Τυρνάβου-Βερδικούσια 0-3

Πλατανούλια-Στεφαν./Γαλαν. 1-3

Δρυμός-Ευαγγελισμός 2-0

Μύτικας-Α.Π. Ελασσόνας 0-1


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Βαλανίδα 26-10 30

2. Δρυμός 33-15 28

3. Ροδιακός 24-13 23

4. Βερδικούσια 21-13 22

5. Συκέα 30-21 21

6. Α.Π. Ελασσόνας 24-19 21

7. Πλατανούλια 24-17 20

8. Ακαδημία Τυρνάβου 21-9 19

9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 15-26 11

10. Ευαγγελισμός 15-27 8

11. Μεγάλο Ελ/χωρι 15-38 3

12. Μύτικας Καλυβίων 7-41 3


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 17/2, 15:00)

Α.Π. Ελασσόνας-Συκέα

Ροδιακός-Μύτικας

Βερδικούσια-Μεγάλο Ελ/χωρι

Στεφαν./Γαλαν.-Βαλανίδα

Ευαγγελισμός-Ακαδ. Τυρνάβου

Πλατανούλια-Δρυμός


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αγ. Γεώργιος-Αναγέννηση Φ. 1-2

Βαμβακού-Σταυρός 5-0

Μυραϊκός-Βασιλί 1-1

Ακαδ. Αχιλλέως-Υπέρεια 1-4

Κρήνη-Ζάππειο 3-2

Ναρθάκι-Χαλκιάδες 4-1


Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Ναρθάκι 32-9 29

2. Βαμβακού 31-6 26

3. Αναγέννηση Φ. 22-11 23

4. Υπέρεια 27-10 23

5. Ζάππειο 18-14 18

6. Χαλκιάδες 29-16 17

7. Βασιλί 20-15 15

8. Κρήνη 28-28 15

9. Μυραϊκός 11-29 11

10. Ακαδημία Αχιλλέως 15-26 10

11. Άγιος Γεώργιος 8-29 1

12. Σταυρός 1-47 1


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 10/2, 11:00)

Ναρθάκι-Βασιλί

Μυραϊκός-Ακαδ. Αχιλλέως

Χαλκιάδες-Αγ. Γεώργιος

Υπέρεια-Βαμβακού

Αναγέννηση Φ.-Κρήνη (Κυριακή, 15:00)

Σταυρός-Ζάππειο


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Γόννοι-Σ.Σ. Ραψάνης 2-4

Δίας-Χειμάδι 1-2

Αιγάνη-Στόμιο 3-0

Ελάτεια-Πυργετός 1-3

Καλοχώρι-Κουλούρι 1-1

Μαρμαρίνη-Παραπόταμος 2-1


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Κουλούρι 39-12 30

2. Μαρμαρίνη 37-13 26

3. Σ.Σ. Ραψάνης 31-15 25

4. Γόννοι 33-19 25

5. Αιγάνη 29-15 22

6. Πυργετός 29-21 19

7. Χειμάδι 26-31 17

8. Στόμιο 15-17 16

9. Παραπόταμος 16-32 10

10. Ελάτεια 16-34 8

11. Καλοχώρι 15-35 6

12. Δίας 13-53 3


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 9/2, 15:00)

Σ.Σ. Ραψάνης-Χειμάδι

Στόμιο-Γόννοι

Πυργετός-Δίας

Κουλούρι-Αιγάνη

Παραπόταμος-Ελάτεια

Καλοχώρι-Μαρμαρίνη


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ραχούλα-Αμπελόκηποι 1-0

Πανιώνιος-Λάρισα 88 1-0

Τερψιθέα-Ιπποκράτης 0-0

Κουτσόχερο-Μάνδρα 1-1

Μαρίνος Αντύπας-Δασοχώρι 1-2

Δένδρα-Αγ. Θωμάς 2-0

Ρεπό: Διογένης


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Δένδρα 35-9 29

2. Ιπποκράτης 26-13 24

3. Μάνδρα 26-14 22

4. Ραχούλα 19-12 22

5. Πανιώνιος 23-8 22

6. Δασοχώρι 17-16 18

7. Τερψιθέα 14-15 17

8. Φορτούνα Κουτσοχέρου 26-17 16

9. Διογένης 9-21 9

10. Λάρισα ’88 12-25 8

11. Αμπελόκηποι 12-32 7

12. Μαρίνος Αντύπας 12-32 6

13. Άγιος Θωμάς 14-31 1


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 9/2, 15:00)

Λάρισα 88-Ραχούλα

Ιπποκράτης-Διογένης

Μάνδρα-Πανιώνιος

Δασοχώρι-Τερψιθέα

Αγ. Θωμάς-Κουτσόχερο

Μαρίνος Αντύπας-Δένδρα

Ρεπό: Αμπελόκηποι


5ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χάλκη-Αετόλοφος 4-1

Ομορφοχώρι-Ν. Περιβόλι 1-4

Χαραυγή-Λαρισαϊκός 3-5

Ανθούπολη-Πελασγιώτιδα 2-0

Μπαράζ/Πηνειός-Γαλήνη α.α. 0-3

Γλαύκη-Ομόνοια 4-0

Ρεπό: Τοξότης


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 30-7 30

2. Γαλήνη 18-7 26

3. Γλαύκη 29-10 24

4. Νέο Περιβόλι 20-12 20

5. Χάλκη 26-19 19

6. Λαρισαϊκός 17-11 18

7. Ανθούπολη 15-12 15

8. Αετόλοφος 22-21 13

9. Τοξότης 18-15 13

10. Ομόνοια 14-22 12

11. Ομορφοχώρι 16-31 8

12. Χαραυγή 14-38 2

*Ο Μπαράζ/Πηνειός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 10/2, 15:00)

Νέο Περιβόλι-Χάλκη

Λαρισαϊκός-Τοξότης

Πελασγιώτιδα-Ομορφοχώρι

Γαλήνη-Χαραυγή

Ομόνοια-Ανθούπολη

Μπαράζ/Πηνειός-Γλαύκη α.α. 0-3

Ρεπό: Αετόλοφος

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt