.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
Ad Here
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
13 Φεβρουάριος 2019

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 2375

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

ΑΟΧ Κισσαμικός-Σπάρτη 4-1

Αιγινιακός-Παναχαϊκή 0-0

Απόλλων Πόντου-Εργοτέλης 3-0

Κέρκυρα-Απόλλων Λάρισας 1-2

Δόξα Δράμας-Τρίκαλα 1-2

Ηρόδοτος-Ηρακλής 1-1

ΑΕ Καραϊσκάκης-ΝΠΣ Βόλος 0-1

Αήττητος Σπάτων-Πλατανιάς 0-0


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 37-11 41

2. Απόλλων Λάρισας 22-13 30

3. Κέρκυρα 18-11 29

4. Πλατανιάς 19-11 25

5. Παναχαϊκή 14-11 25

6. Απόλλων Πόντου 14-12 24

7. Εργοτέλης 22-18 23

8. Δόξα Δράμας 17-19 22

9. Ηρακλής 19-16 22

10. ΑΟΧ/Κισσαμικός 17-14 21

11. Καραϊσκάκης 8-17 18

12. Ηρόδοτος 11-23 17

13. Τρίκαλα 14-18 17

14. Σπάρτη 11-20 14

15. Αήττητος Σπάτων 10-19 14

16. Αιγινιακός 12-32 10


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 17/2, 15:00)

Σπάρτη-Παναχαϊκή

Εργοτέλης-ΑΟΧ Κισσαμικός

Απόλλων Λάρισας-Αιγινιακός

Τρίκαλα-Απόλλων Πόντου

Ηρακλής-Κέρκυρα

ΝΠΣ Βόλος-Δόξα Δράμας

Αήττητος Σπάτων-Ηρόδοτος

Πλατανιάς-ΑΕ Καραϊσκάκης


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Τα αποτελέσματα

Απόλλων Μακρυχωρίου-ΑΟ Σελλάνων 1-0

Αλμυρός-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1

Νίκη Βόλου-Ιτέα 1-0

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Μετέωρα 3-3

Στυλίδα-Ολυμπιακός Βόλου 0-2

Φωκικός-Πιερικός 2-3

Θησέας Αγριάς-Αναγέννηση Καρδίτσας α.α. 3-0


Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. Νίκη Βόλου 50-4 50

2. Ολυμπιακός Βόλου 46-10 47

3. Μετέωρα 30-14 33

4. Ιτέα 24-18 31

5. Θησέας Αγριάς 19-23 26

6. Σέλλανα 20-18 25

7. Τσαριτσάνη 20-25 23

8. Πιερικός 25-26 22

9. Απόλλων Μακρυχωρίου 16-23 21

10. Αλμυρός 14-15 20

11. Στυλίδα 15-40 17

12. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 19-28 16

13. Φωκικός 10-25 13

*Η Αναγέννηση Καρδίτσας έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 17/2, 15:00)

Σέλλανα-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ιτέα-Απόλλων Μακρυχωρίου

Μετέωρα-ΓΣ Αλμυρού

Ολυμπιακός Βόλου-Νίκη Βόλου

Πιερικός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Αναγέννηση Καρδίτσας-Στυλίδα α.α. 0-3

Θησέας Αγριάς-Φωκικός


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Κιλελέρ-Αργυροπούλι 3-0

Ηρακλής Λάρισας-Βλαχογιάννι 3-0

Δωτιέας-Τύρναβος 0-2

Σμόλικας-Αμυγδαλέα 1-1

Π.Ο.Ε-Φαλανιακός 0-0

Αμπελωνιακός-Λάρισα 2012 4-0

Συκούριο-Μακρυχώρι α.α. 0-3

Αχιλλέας Φ.-Δαμασιακός 0-1


Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Φαλανιακός 31-10 43

2. Ηρακλής Λάρισας 39-12 43

3. Σμόλικας 32-16 37

4. Π.Ο.Ε 25-17 29

5. Μακρυχώρι 26-16 28

6. Αμπελωνιακός 23-13 27

7. Κιλελέρ 21-20 26

8. Αχιλλέας Φαρσάλων 20-19 24

9. Δωτιέας Αγιάς 21-20 22

10. Τύρναβος 16-22 21

11. Βλαχογιάννι 21-26 20

12. Δαμασιακός 15-16 20

13. Αργυροπούλι 15-21 18

14. Αμυγδαλέα 16-28 14

15. Λάρισα 2012 17-31 13

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 17/2, 15:00)

Ηρακλής Λάρισας-Κιλελέρ

Αργυροπούλι-Δωτιέας Αγιάς

Βλαχογιάννι-Σμόλικας

Τύρναβος-Π.Ο.Ε

Αμυγδαλέα-Αμπελωνιακός

Φαλανιακός-Συκούριο α.α. 3-0

Λάρισα 2012-Αχιλλέας Φ.

Δαμασιακός-Μακρυχώρι


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αμπελιά-Δήμητρα Γιάννουλης 0-0

Αβέρωφ-Παναγροτικός 4-2

Ανάβρα-Προμηθέας 4-1

Ελευθεραί-Μαυροβούνι 0-1

Μεσοχώρι-Μελισσοχώρι 1-1

Νεάπολη-Νέα Πολιτεία 2-2

Πύρρος-Αγ. Ανάργυροι 3-0

Μελιβοία-Βούναινα 1-7


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Αμπελιά 39-12 36

2. Αβέρωφ 43-25 35

3. Βούναινα 35-15 34

4. Πύρρος 29-12 31

5. Μαυροβούνι 22-15 30

6. Μελισσοχώρι 21-15 27

7. Ανάβρα 27-26 24

8. Άγιοι Ανάργυροι 30-30 23

9. Ελευθεραί 17-18 22

10. Προμηθέας 26-35 20

11. Νέα Πολιτεία 23-27 19

12. Δήμητρα Γιάννουλης 13-23 17

13. Παναγροτικός 16-30 16

14. Μελιβοία 16-38 12

15. Νεάπολη 16-33 12

16. Μεσοχώρι 13-31 6


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 16/2, 15:00)

Δήμητρα Γιάν.-Παναγροτικός

Προμηθέας-Αμπελιά

Μαυροβούνι-Αβέρωφ

Μελισσοχώρι-Ανάβρα

Νέα Πολιτεία-Ελευθεραί

Αγ. Ανάργυροι-Μεσοχώρι

Μελιβοία-Νεάπολη

Βούναινα-Πύρρος


Β ΈΠΣΛ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ναρθάκι-Βασιλί 2-1

Μυραϊκός-Ακαδ. Αχιλλέως 1-0

Χαλκιάδες-Αγ. Γεώργιος 4-0

Υπέρεια-Βαμβακού 0-2

Αναγέννηση Φ.-Κρήνη 3-1

Σταυρός-Ζάππειο 0-3


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Ναρθάκι 34-10 32

2. Βαμβακού 33-6 29

3. Αναγέννηση Φ. 25-12 26

4. Υπέρεια 27-12 23

5. Ζάππειο 21-14 21

6. Χαλκιάδες 33-16 20

7. Βασιλί 21-17 15

8. Κρήνη 29-31 15

9. Μυραϊκός 12-29 14

10. Ακαδημία Αχιλλέως 15-27 10

11. Άγιος Γεώργιος 8-33 1

12. Σταυρός 1-50 1


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 16/2, 15:00)

Βασιλί-Ακαδ. Αχιλλέως

Αγ. Γεώργιος-Ναρθάκι

Βαμβακού-Μυραϊκός

Κρήνη-Χαλκιάδες

Ζάππειο-Υπέρεια

Αναγέννηση Φ.-Σταυρός


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Σ.Σ. Ραψάνης-Χειμάδι 6-0

Στόμιο-Γόννοι 0-7

Πυργετός-Δίας 1-4

Κουλούρι-Αιγάνη 0-0

Παραπόταμος-Ελάτεια 2-0

Καλοχώρι-Μαρμαρίνη 2-2

Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Κουλούρι 39-12 31

2. Σ.Σ. Ραψάνης 37-15 28

3. Γόννοι 40-19 28

4. Μαρμαρίνη 39-15 27

5. Αιγάνη 29-15 23

6. Πυργετός 30-25 19

7. Χειμάδι 26-37 17

8. Στόμιο 15-24 16

9. Παραπόταμος 18-32 13

10. Ελάτεια 16-36 8

11. Καλοχώρι 17-37 7

12. Δίας 17-54 6


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 17/2, 11:00)

Στόμιο-Σ.Σ. Ραψάνης

Χειμάδι-Πυργετός

Γόννοι-Κουλούρι

Δίας-Παραπόταμος

Αιγάνη-Μαρμαρίνη

Ελάτεια-Καλοχώρι


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Λάρισα 88-Ραχούλα 1-5

Ιπποκράτης-Διογένης 4-1

Μάνδρα-Πανιώνιος 0-3

Δασοχώρι-Τερψιθέα 1-1

Αγ. Θωμάς-Κουτσόχερο 1-1

Μαρίνος Αντύπας-Δένδρα 0-2

Ρεπό: Αμπελόκηποι


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Δένδρα 37-9 32

2. Ιπποκράτης 30-14 27

3. Ραχούλα 24-13 25

4. Πανιώνιος 26-8 25

5. Μάνδρα 26-17 22

6. Δασοχώρι 18-17 19

7. Τερψιθέα 15-16 18

8. Φορτούνα Κουτσοχέρου 27-18 17

9. Διογένης 10-25 9

10. Λάρισα ’88 13-30 8

11. Αμπελόκηποι 12-32 7

12. Μαρίνος Αντύπας 12-34 6

13. Άγιος Θωμάς 15-32 2


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 17/2, 15:00)

Λάρισα ’88-Αμπελόκηποι

Ραχούλα-Μάνδρα

Διογένης-Δασοχώρι

Πανιώνιος-Αγ. Θωμάς

Τερψιθέα-Δένδρα

Κουτσόχερο-Μαρίνος Αντύπας

Ρεπό: Ιπποκράτης


5ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νέο Περιβόλι-Χάλκη 1-2

Λαρισαϊκός-Τοξότης 3-0

Πελασγιώτιδα-Ομορφοχώρι 1-2

Γαλήνη-Χαραυγή 3-1

Ομόνοια-Ανθούπολη 0-0

Μπαράζ/Πηνειός-Γλαύκη α.α. 0-3

Ρεπό: Αετόλοφος


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 31-9 30

2. Γαλήνη 21-8 29

3. Γλαύκη 32-10 27

4. Νέο Περιβόλι 21-14 20

5. Χάλκη 28-20 22

6. Λαρισαϊκός 20-11 21

7. Ανθούπολη 15-12 16

8. Αετόλοφος 22-21 13

9. Τοξότης 18-18 13

10. Ομόνοια 14-22 13

11. Ομορφοχώρι 18-32 11

12. Χαραυγή 15-41 2

*Ο Μπαράζ/Πηνειός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 16/2, 15:00)

Ν. Περιβόλι-Αετόλοφος

Χάλκη-Πελασγιώτιδα

Τοξότης-Γαλήνη

Ομορφοχώρι-Ομόνοια

Χαραυγή-Γλαύκη

Ανθούπολη-Μπαράζ/Πηνειός α.α. 3-0

Ρεπό: Λαρισαϊκός

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt