.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
Ad Here
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
20 Ιανουάριος 2020

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 2020

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Καρίτσα-Μετέωρα 0-0

Αταλάντη-Διγενής Νεοχωρίου 3-0

Διαγόρας Στεφ.-Ατρόμητος Παλαμά 0-0

Ποταμιά-Θησέας Αγριάς 0-2

Δίας-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0

ΑΟ Σελλάνων-Ηρακλής Λάρισας 1-0

Αλμυρός-Πιερικός 1-1


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Πιερικός 31-4 39

2. Θησέας Αγριάς 32-20 31

3. Σέλλανα 20-16 27

4. Ηρακλής Λάρισας 20-18 27

5. Καρίτσα 25-12 26

6. Ατρόμητος Παλαμά 19-14 26

7. Αταλάντη 19-24 22

8. Αλμυρός 14-18 19

9. Δίας 15-26 19

10. Μετέωρα 17-17 18

11. Διαγόρας Στεφανοβικείου 12-17 18

12. Διγενής Νεοχωρίου 27-27 18

13. Οικονόμος Τσαριτσάνης 13-18 17

14. Ποταμιά 7-40 2


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 26/1, 15:00)

Μετέωρα-Διγενής Νεοχωρίου

Ατρόμητος Παλαμά-Καρίτσας

Θησέας Αγριάς-Αταλάντη

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Διαγόρας Στεφ.

Ηρακλής Λάρισας-Ποταμιά

Πιερικός-Δίας Δίου

Αλμυρός-ΑΟ Σελλάνων


DETOX-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Βλαχογιάννι-Δωτιέας Αγιάς 0-2

Σμόλικας-Δαμασιακός 3-1

Κιλελέρ-Μαυροβούνι 1-0

Αχιλλέας Φ.-Π.Ο.Ε 0-0

Λάρισα 2012-Αμπελιά 0-3

Αργυροπούλι-Αβέρωφ 1-1

Μακρυχώρι-Φαλανιακός 2-1

Τύρναβος-Αμπελωνιακός 2-1


Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Π.Ο.Ε 41-9 43

2. Μακρυχώρι 42-9 42

3. Φαλανιακός 46-15 40

4. Δωτιέας Αγιάς 26-10 29

5. Σμόλικας 29-17 28

6. Κιλελέρ 13-19 27

7. Αμπελιά 26-20 25

8. Μαυροβούνι 19-18 21

9. Αβέρωφ 17-22 19

10. Αχιλλέας Φ. 17-30 19

11. Τύρναβος 18-25 18

12. Λάρισα 2012 17-43 16

13. Αργυροπούλι 13-37 14

14. Δαμασιακός 15-25 13

15. Βλαχογιάννι 9-31 10

16. Αμπελωνιακός 18-36 8


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 26/1, 15:00)

Σμόλικας-Βλαχογιάννι

Δωτιέας Αγιάς-Κιλελέρ

Δαμασιακός-Αχιλλέας Φ.

Μαυροβούνι-Λάρισα 2012

Π.Ο.Ε-Αργυροπούλι

Αμπελιά-Μακρυχώρι

Αβέρωφ-Τύρναβος

Αμπελωνιακός-Φαλανιακός


Α1 ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Ιπποκράτης-Συκούριο 1-0

Βαλανίδα-Δρυμός 1-2

Μαρμαρίνη-Κουλούρι 1-1

Γόννοι-Βερδικούσια 2-0

Μελιβοία-Πανιώνιος 1-2

Πελασγιώτιδα-Δήμητρα Γιάνν. 0-1

Σ.Σ. Ραψάνης-Ακαδημία Τυρν. 2-2

Αιγάνη-Δένδρα 0-1


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Δήμητρα Γιάννουλης 30-7 40

2. Γόννοι 38-10 36

3. Δένδρα 27-22 32

4. Δρυμός 27-15 28

5. Πανιώνιος 22-19 25

6. Πελασγιώτιδα 20-16 23

7. Κουλούρι 19-28 23

8. Βερδικούσια 26-22 22

9. Ιπποκράτης 26-27 20

10. Μελιβοία 25-26 19

11. Συκούριο 22-24 16

12. Βαλανίδα 14-25 15

13. Ακαδημία Τυρνάβου 17-30 15

14. Μαρμαρίνη 15-28 13

15. Αιγάνη 20-29 12

16. Σ.Σ. Ραψάνης14-34 9

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 25/1, 15:00)

Συκούριο-Δρυμός

Κουλούρι-Ιπποκράτης

Βερδικούσια-Βαλανίδα

Πανιώνιος-Μαρμαρίνη

Δήμητρα Γιάνν.-Γόννοι

Ακαδημία Τυρν.-Μελιβοία

Αιγάνη-Πελασγιώτιδα

Δένδρα-Σ.Σ. Ραψάνης


2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Ελευθεραί-Μελισσοχώρι 1-2

Βαμβακού-Ναρθάκι 0-4

Αγ. Ανάργυροι-Πύρρος 1-2

Λαρισαϊκός-Νέα Πολιτεία 1-1

Αναγέννηση Φ.-Γλαύκη 0-0

Γαλήνη-Υπέρεια 1-3

Βούναινα-Ραχούλα 4-0

Παναγροτικός-Προμηθέας 1-2


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Πύρρος 22-13 34

2. Βούναινα 33-14 33

3. Παναγροτικός 35-21 31

4. Νέα Πολιτεία 32-18 29

5. Υπέρεια 32-22 29

6. Μελισσοχώρι 28-19 28

7. Βαμβακού 26-24 27

8. Ελευθεραί 19-13 27

9. Ναρθάκι 32-20 25

10. Ραχούλα 23-23 22

11. Άγιοι Ανάργυροι 17-19 19

12. Προμηθέας 13-24 13

13. Λαρισαϊκός 14-30 11

14. Γαλήνη 10-26 10

15. Γλαύκη 10-37 8

16. Αναγέννηση Φ. 9-31 7


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 25/1, 15:00)

Μελισσοχώρι-Ναρθάκι

Πύρρος-Ελευθεραί

Νέα Πολιτεία-Βαμβακού

Γλαύκη-Αγ. Ανάργυροι

Υπέρεια-Λαρισαϊκός

Ραχούλα-Αναγέννηση Φ.

Παναγροτικός-Γαλήνη

Προμηθέας-Βούναινα


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πλατανούλια-Καρυά 1-3

Χαραυγή-Ροδιακός α.α. 0-3

Στεφαν./Γαλαν.-Συκέα 2-0

Μύτικας-Δασοχώρι 0-7

Ευαγγελισμός-Μαρίνος Αντύπας 5-1

Α.Π. Ελασσόνας-Μεγάλο Ελ/χωρι 4-1


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Ροδιακός 30-8 21

2. Α.Π. Ελασσόνας 21-12 21

3. Δασοχώρι 23-8 20

4. Ευαγγελισμός 23-13 20

5. Μεγάλο Ελ/χωρι 17-16 17

6. Πλατανούλια 18-10 17

7. Συκέα 19-14 15

8. Μύτικας Καλυβίων 15-25 14

9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 18-20 10

10. Καρυά 21-28 10

11. Μαρίνος Αντύπας 8-29 3

* Η Χαραυγή έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 26/1, 15:00)

Καρυά-Θύελλα Μεγ. Ελ.

Συκέα-Πλατανούλια

Δασοχώρι-Χαραυγή α.α. 3-0

Μαρίνος Αντύπας-Στεφαν./Γαλαν.

Ευαγγελισμός-Μύτικας

Ροδιακός-Α.Π. Ελασσόνας (Σάββατο 25/1, 15:00)


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Χαλκιάδες 1-1

Ομόνοια-Νεάπολη 0-2

Κρήνη-Σταυρός 5-1

Μυραϊκός-Μάνδρα 4-7

Διογένης-Βασιλί 1-0

Ζάππειο-Ακαδ. Αχιλλέως 1-0


Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Νεάπολη 43-9 29

2. Χαλκιάδες 41-7 25

3. Φορτούνα Κουτσοχέρου 31-6 25

4. Ομόνοια 22-15 20

5. Μάνδρα 23-19 18

6. Ζάππειο 15-16 16

7. Διογένης 23-27 14

8. Βασιλί 17-10 13

9. Κρήνη 21-23 13

10. Ακαδημία Φαρσάλων 9-30 7

11. Μυραϊκός 19-47 6

12. Σταυρός 7-62 -5

*Ο Σταυρός ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική

Ομόνοια-Χαλκιάδες

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Κρήνη

Νεάπολη-Μυραϊκός

Σταυρός-Διογένης

Μάνδρα-Ζάππειο

Βασιλί-Ακαδ. Αχιλλέως

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt