.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
. alt
alt


alt

<alt

alt

alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
08 Μάρτιος 2022

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 489

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Νέα Αρτάκη 1-0

Μακρυχώρι-Αμβρυσσέας Διστόμου α.α. 0-3

Αταλάντη-Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 0-1

Θησέας Αγριάς-ΑΟ Υπάτου 0-3

Ατρόμητος Παλαμά-Φήκη 2-3

Π.Ο.Ε-Ηρακλής Λάρισας 0-1


Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. ΑΟ Υπάτου 34-8 45

------------------------------------------------------------

2. Ηρακλής Λάρισας 27-11 42

3. Π.Ο.Ε 24-14 32

4. Φήκη 22-19 31

5. Νέα Αρτάκη 23-10 28

6. Δήμητρα Ευξεινούπολης 22-17 27

7. Αμβρυσσέας Διστόμου 22-11 26

-----------------------------------------------------------

8. Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 19-11 26

9. Ατρόμητος Παλαμά 18-18 21

10. Θησέας Αγριάς 12-24 16

11. Αταλάντη 12-42 9

*Ο Αετός Μακρυχωρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 13/3, 15:00):

Νέα Αρτάκη-Δίστομο

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Δήμητρα Ευξεινούπολης

ΑΟ Υπάτου-Μακρυχώρι α.α. 3-0

Φήκη-Αταλάντη

Ηρακλής Λάρισας-Θησέας Αγριάς

Π.Ο.Ε-Ατρόμητος Παλαμά


DETOX-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα (πλέι οφ)

Αχιλλέας Φαρσάλων-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-2

Φαλανιακός-Κιλελέρ 1-0

Παναγροτικός Νίκαιας-Δωτιέας Αγιάς 0-1


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Δωτιέας Αγιάς 3-1 51

-----------------------------------------------------------------

2. Οικονόμος Τσαριτσάνης 5-1 48

3. Φαλανιακός 2-2 43

4. Κιλελέρ 1-2 39

5. Αχιλλέας Φαρσάλων 2-3 34

6. Παναγροτικός 0-4 32


Επόμενη αγωνιστική (Τετάρτη 9/3, 15:30):

Αχιλλέας Φαρσάλων-Φαλανιακός

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Δωτιέας Αγιάς

Παναγροτικός Νίκαιας-Κιλελέρ


Τα αποτελέσματα (πλέι άουτ):

Δήμητρα Γιάννουλης-Αβέρωφ 4-0

Δαμασιακός-Σμόλικας 2-1

Νέα Πολιτεία-Μαυροβούνι 1-2

Γόννοι-Αργυροπούλι 1-1

Βλαχογιάννι-Αμπελιά 1-2

Πύρρος-Αμπελωνιακός 1-3


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Δήμητρα Γιάννουλης 7-0 29

2. Μαυροβούνι 7-4 28

3. Δαμασιακός 3-2 26

4. Αμπελιά 3-2 23

5. Σμόλικας 2-6 22

6. Αργυροπούλι 4-2 22

-----------------------------------------------------------------

7. Γόννοι 5-2 19

8. Αμπελωνιακός 4-4 18

9. Βλαχογιάννι 4-7 13

10. Πύρρος 2-4 11

11. Αβέρωφ 1-5 10

12. Νέα Πολιτεία 1-5 5


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 12/3, 15:30):

Αβέρωφ-Σμόλικας

Μαυροβούνι-Δήμητρα Γιάννουλης

Αργυροπούλι-Δαμασιακός

Αμπελιά-Νέα Πολιτεία

Πύρρος-Γόννοι

Αμπελωνιακός-Βλαχογιάννι


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Βερδικούσια-Προμηθέας(αναβολή)


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Τύρναβος 31-14 31

2. Ευαγγελισμός 21-14 27

3. ΑΕΛ 30-17 23

4. Βαλανίδα 25-18 21

5. Δρυμός 23-17 20

6. Δένδρα 19-15 17

7. Βερδικούσια 18-20 15

8. Προμηθέας 13-23 13

9. Νεάπολη 20-29 12

10. Λαρισαϊκός 19-27 11

11. Δασοχώρι 12-37 3

*Βερδικούσια και Προμηθέας έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 13/3, 15:30)

Τύρναβος-Λαρισαϊκός

Βαλανίδα-ΑΕΛ

Δασοχώρι-Δένδρα

Ευαγγελισμός-Προμηθέας

Δρυμός-Νεάπολη

Ρεπό: Βερδικούσια


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Αιγάνη-Μαρμαρίνη 2-0


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Μελισσοχώρι 29-7 32

2. Μελιβοία 28-13 28

3. Γλαύκη 28-12 26

4. Συκούριο 25-14 26

5. Χάλκη 22-14 21

6. Πανιώνιος 23-24 19

7. Αιγάνη 20-28 14

8. Γαλήνη 12-19 11

9. Καλοχώρι 15-30 9

10. Πυργετός 16-27 6

11. Μαρμαρίνη 8-38 4


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 12/3, 15:30)

Συκούριο-Γαλήνη

Μαρμαρίνη-Καλοχώρι

Πυργετός-Ηρακλής Χάλκη

Μελιβοία-Αιγάνη

Πανιώνιος-Μελισσοχώρι

Ρεπό: Γλαύκη

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Υπέρεια 1-1

Μάνδρα-Ελευθεραί 0-1


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 23-4 25

2. Άγιοι Ανάργυροι 25-7 25

3. Υπέρεια 21-9 22

4. Φορτούνα Κουτσοχέρου 22-10 21

5. Χαλκιάδες 16-13 18

6. Ελευθεραί 14-16 16

7. Ανθούπολη 18-22 15

8. Ιπποκράτης 18-17 14

9. Ναρθάκι 13-23 11

10. Μάνδρα 7-25 4

*Η Δόξα Ραχούλας έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα

*Ελευθεραί και Χαλκιάδες έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 12/3, 15:30)

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Χαλκιάδες

Ραχούλα-Υπέρεια α.α. 0-3

Ελευθεραί-Ανθούπολη

Άγιοι Ανάργυροι-Ναρθάκι

Πελασγιώτιδα-Μάνδρα

Ρεπό: Ιπποκράτης


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Συκέα-Μεγάλο Ελ/χωρι 2-1


Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 41-7 27

2. Ομόνοια 24-5 24

3. Ακαδημία Τυρνάβου 27-20 17

4. Συκέα 16-19 16

5. Καρυά 24-13 15

6. Μεγάλο Ελ/χωρι 15-20 10

7. Καλύβια 18-33 9

8. Λάρισα ’88 14-24 8

*Το Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Συκέα και Καρυά έχουν ένα ματς λιγότερο ενώ το Μεγάλο Ελ/χωρι έχει δύο λιγότερα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 13/3, 15:30)

Καλύβια-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση α.α. 3-0

Ομόνοια-Μεγάλο Ελ/χωρι

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Συκέα

Ακαδημία Τυρνάβου-Καρυά

Ρεπό: Λάρισα ‘88


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Αμπελόκηποι-Ομορφοχώρι (αναβολή)

Θερμαϊκός Στομίου-Τοξότης 3-0


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Ελάτεια 32-3 33

2. Στόμιο 30-14 25

3. Αμπελόκηποι 31-5 25

3. Αμυγδαλή 27-14 24

5. Τοξότης 24-14 19

6. Αετόλοφος 29-21 19

7. Ομορφοχώρι 20-20 12

8. Μαρίνος Αντύπας 13-33 9

9. Χαραυγή11-57 6

*Το Νέο Περιβόλι έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Στομιο και Ομορφοχώρι έχουν ένα ματς λιγότερο ενώ οι Αμπελόκηποι έχουν δύο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 12/3, 15:30)

Στόμιο-Ομορφοχώρι

Αμπελόκηποι-Ελάτεια

Χαραυγή-Αμυγδαλή

Μαρίνος Αντύπας-Τοξότης

Αετόλοφος-Νέο Περιβόλι α.α. 3-0


ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ/Α΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

ΑΕΛ-Άρης 2-0

Γιάννενα-Τρίκαλα 0-2

ΠΑΟΚ-Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου 11-0

Καστοριά-Ελπίδες Καρδίτσας (αναβολή)

Ρεπό: Δόξα Δράμας


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. ΠΑΟΚ 49-2 36

2. Τρίκαλα 36-8 27

3. ΑΕΛ 21-8 21

4. Ελπίδες Καρδίτσας 14-11 17

5. Άρης 17-13 15

6. Καστοριά 17-24 15

7. Δόξα Δράμας 13-14 13

8. Γιάννενα 3-34 4

9. Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου 1-57 0

*Άρης και Καστοριά έχουν ένα ματς λιγότερο ενώ οι Ελπίδες Καρδίτσας έχουν δύο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 20/3, 15:00)

Ελπίδες Καρδίτσας-ΑΕΛ

ΠΑΟΚ-Καστοριά

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου-Γιάννενα

Άρης-Δόξα Δράμας

Ρεπό: Τρίκαλα

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt