.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
. alt
alt


alt

<alt

alt

alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
22 Μάρτιος 2022

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 568

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Νέα Αρτάκη 1-0

Δίστομο-ΑΟ Υπάτου 2-0

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Φήκη 3-1

Μακρυχώρι-Ηρακλής Λάρισας α.α. 0-3

Αταλάντη-Π.Ο.Ε 0-3


Θησέας Αγριάς-Ατρόμητος Παλαμά 1-3

Η βαθμολογία (20η αγωνιστική):

1. ΑΟ Υπάτου 37-10 48

------------------------------------------------------------

2. Ηρακλής Λάρισας 33-12 48

3. Π.Ο.Ε 28-16 35

4. Φήκη 25-22 34

5. Δήμητρα Ευξεινούπολης 26-18 33

6. Αμβρυσσέας Διστόμου 25-11 32

7. Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 20-12 29

-----------------------------------------------------------

8. Νέα Αρτάκη 23-12 28

9. Ατρόμητος Παλαμά 23-20 27

10. Θησέας Αγριάς 14-30 16

11. Αταλάντη 12-47 9

*Ο Αετός Μακρυχωρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 27/3, 15:00):

Νέα Αρτάκη-ΑΟ Υπάτου

Φήκη-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Ηρακλής Λάρισας-Δίστομο

Π.Ο.Ε-Δήμητρα Ευξεινούπολης

Ατρόμητος Παλαμά-Μακρυχώρι α.α. 3-0

Θησέας Αγριάς-Αταλάντη


DETOX- Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα (πλέι οφ)

Παναγροτικός Νίκαιας-Αχιλλέας Φαρσάλων 1-2

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Φαλανιακός 0-1

Δωτιέας Αγιάς-Κιλελέρ 1-0


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Δωτιέας Αγιάς 8-2 60

-----------------------------------------------------------------

2. Φαλανιακός 8-3 52

3. Οικονόμος Τσαριτσάνης 5-6 48

4. Κιλελέρ 6-4 45

5. Αχιλλέας Φαρσάλων 6-10 37

6. Παναγροτικός 2-10 32

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 27/3, 16:00):

Αχιλλέας Φαρσάλων-Κιλελέρ

Παναγροτικός Νίκαιας-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Φαλανιακός-Δωτιέας Αγιάς


 

Τα αποτελέσματα (πλέι άουτ):

Μαυροβούνι-Αβέρωφ 2-1

Σμόλικας-Αργυροπούλι 2-1

Δήμητρα Γιάννουλης-Αμπελιά 2-0

Δαμασιακός-Πύρρος 6-0

Νέα Πολιτεία-Αμπελωνιακός 0-1

Βλαχογιάννι-Γόννοι 0-1


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Δήμητρα Γιάννουλης 9-0 33

2. Μαυροβούνι 9-5 32

3. Δαμασιακός 11-2 32

4. Σμόλικας 5-7 26

5. Γόννοι 9-3 25

6. Αμπελιά 4-7 23

-----------------------------------------------------------------

7. Αργυροπούλι 4-6 22

8. Αμπελωνιακός 6-7 21

9. Βλαχογιάννι 7-9 16

10. Πύρρος 3-13 11

11. Αβέρωφ 3-8 11

12. Νέα Πολιτεία 4-7 8


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 26/3, 15:30):

Αβέρωφ-Αργυροπούλι

Αμπελιά-Μαυροβούνι

Πύρρος-Σμόλικας

Αμπελωνιακός-Δήμητρα Γιάννουλης

Βλαχογιάννι-Δαμασιακός

Γόννοι-Νέα Πολιτεία


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βαλανίδα-Τύρναβος 1-0

Λαρισαϊκός-Δασοχώρι 6-1

ΑΕΛ-Ευαγγελισμός 3-2

Δένδρα-Βερδικούσια 3-0

Προμηθέας-Νεάπολη 2-1

Ρεπό: Δρυμός


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Τύρναβος 32-16 32

---------------------------------------------------------

2. ΑΕΛ 33-19 27

----------------------------------------------------------

3. Ευαγγελισμός 24-19 27

4. Βαλανίδα 26-18 25

5. Δένδρα 25-17 23

6. Δρυμός 25-19 21

7. Προμηθέας 17-25 19

8. Λαρισαϊκός 26-29 15

------------------------------------------------------

9. Βερδικούσια 18-23 15

10. Νεάπολη 23-34 13

11. Δασοχώρι 15-46 3

*Βερδικούσια και Προμηθέας έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 3/4, 16:00)

Τύρναβος-Δασοχώρι

Ευαγγελισμός-Βαλανίδα

Βερδικούσια-Λαρισαϊκός

Νεάπολη-ΑΕΛ

Δρυμός-Δένδρα

Ρεπό: Προμηθέας


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μαρμαρίνη-Συκούριο 1-9

Γαλήνη-Πυργετός 1-0

Καλοχώρι-Μελιβοία 1-3

Χάλκη-Γλαύκη 1-0

Αιγάνη-Μελισσοχώρι 2-5

Ρεπό: Πανιώνιος


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Μελισσοχώρι 38-9 38

-----------------------------------------------

2. Συκούριο 38-16 32

----------------------------------------------

3. Μελιβοία 31-14 31

4. Χάλκη 28-16 27

5. Γλαύκη 28-13 26

6. Πανιώνιος 23-28 19

7. Αιγάνη 22-33 14

8. Γαλήνη 14-23 14

---------------------------------------------

9. Καλοχώρι 17-38 9

10. Μαρμαρίνη 14-48 7

11. Πυργετός 18-33 6


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 27/3, 16:00)

Συκούριο-Πυργετός

Μελιβοία-Μαρμαρίνη

Γλαύκη-Γαλήνη

Μελισσοχώρι-Καλοχώρι

Πανιώνιος-Χάλκη

Ρεπό: Αιγάνη


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χαλκιάδες-Υπέρεια 2-2

Ανθούπολη-Φορτούνα Κουτσοχέρου 2-1

Ιπποκράτης-Ραχούλα α.α. 3-0

Ναρθάκι-Ελευθεραί 1-2

Άγιοι Ανάργυροι-Πελασγιώτιδα 0-1

Ρεπό: Μάνδρα


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 26-4 31

------------------------------------------------------------

2. Άγιοι Ανάργυροι 25-8 26

------------------------------------------------------------

3. Υπέρεια 26-11 26

4. Φορτούνα Κουτσοχέρου 24-13 22

5. Ανθούπολη 21-23 21

6. Χαλκιάδες 19-16 20

7. Ελευθεραί 16-18 19

8. Ιπποκράτης 21-17 17

-----------------------------------------------------------

9. Ναρθάκι 14-25 12

10. Μάνδρα 7-27 4

*Η Δόξα Ραχούλας έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα

*Ελευθεραί και Χαλκιάδες έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 2/4, 16:00)

Ανθούπολη-Χαλκιάδες

Υπέρεια-Ιπποκράτης

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Ναρθάκι

Ραχούλα-Μάνδρα α.α. 3-0

Ελευθεραί-Πελασγιώτιδα

Ρεπό: Άγιοι Ανάργυροι


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Καρυά-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας (αναβολή)

Λάρισα ’88-Ομόνοια 0-3

Συκέα-Καλύβια 0-1

Ρεπό: Ακαδημία Τυρνάβου


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 47-10 30

2. Ομόνοια 30-5 30

-------------------------------------------------------------------------------

3. Ακαδημία Τυρνάβου 31-20 20

4. Καρυά 27-17 18

5. Συκέα 19-26 16

6. Καλύβια 22-33 15

7. Μεγάλο Ελ/χωρι 15-23 10

8. Λάρισα ’88 14-27 8

*Το Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Καρυά και Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 2/4, 16:00)

Συκέα-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση α.α. 3-0

Μεγάλο Ελ/χωρι-Λάρισα ‘88 α.α. 0-3

Καλύβια-Καρυά

Ομόνοια-Ακαδημία Τυρνάβου

Ρεπό: Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χαραυγή-Μαρίνος Αντύπας 1-1

Νέο Περιβόλι-Ομορφοχώρι α.α. 0-3

Τοξότης-Αμπελόκηποι 0-0

Αμυγδαλή-Στόμιο 0-2

Ελάτεια-Αετόλοφος 1-0


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Ελάτεια 34-3 39

2. Στόμιο 37-14 31

------------------------------------------------------

3. Αμπελόκηποι 36-6 29

4. Αμυγδαλή 33-20 27

5. Τοξότης 27-14 23

6. Αετόλοφος 32-22 22

7. Ομορφοχώρι 23-30 15

8. Μαρίνος Αντύπας 14-37 10

9. Χαραυγή 16-64 7

*Το Νέο Περιβόλι έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Αμπελόκηποι και Στόμιο έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 3/4, 16:00)

Ομορφοχώρι-Ελάτεια

Νέο Περιβόλι-Αμυγδαλή α.α. 0-3

Αετόλοφος-Τοξότης

Θερμαϊκός Στομίου-Χαραυγή

Μαρίνος Αντύπας-Αμπελόκηποι


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τερψιθέα-Μυραϊκός 3-0

Κρήνη-Διογένης α.α. 0-3

Βασιλί-Βούναινα 0-1

Αρμένιο-Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων 2-0

Ρεπό: Ζάππειο


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Τερψιθέα 40-11 30

2. Βούναινα 28-14 29

-----------------------------------------------------

3. Βασιλί 21-9 24

4. Αρμένιο 33-11 24

5. Διογένης 23-12 20

6. Ζάππειο 22-26 8

7. Μυραϊκός 13-30 7

8. Ακαδημία Φ. 14-34 4

*Η Νίκη Κρήνης έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 27/3, 16:00)

Βασιλί-Αρμένιο

Ακαδημία Φαρσάλων-Κρήνη α.α. 3-0

Βούναινα-Τερψιθέα

Διογένης-Ζάππειο

Ρεπό: Μυραϊκός


ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ/Α΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Ελπίδες Καρδίτσας-ΑΕΛ 0-1

ΠΑΟΚ-Καστοριά 7-0

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου-Γιάννενα 1-0

Άρης-Δόξα Δράμας 4-1

Ρεπό: Τρίκαλα


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. ΠΑΟΚ 56-2 39

2. Τρίκαλα 36-8 27

3. ΑΕΛ 22-8 24

4. Άρης 21-14 18

5. Ελπίδες Καρδίτσας 14-12 17

6. Καστοριά 17-31 15

7. Δόξα Δράμας 14-18 13

8. Γιάννενα 3-35 4

9. Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου 2-57 3

*Άρης και Καστοριά έχουν ένα ματς λιγότερο ενώ οι Ελπίδες Καρδίτσας έχουν δύο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 27/3, 16:00)

Καστοριά-ΑΕΛ

Τρίκαλα-Άρης

Δόξα Δράμας-Ελπίδες Καρδίτσας

Γιάννενα-ΠΑΟΚ

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου


ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ/Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Τα αποτελέσματα

Πιερίδες Μούσες-Λέοντας Τυρνάβου 0-1

Τρίκαλα-ΝΠΣ Βόλος 0-1

Νηρηίδες Φθίας-Λαμία 4-0

Ρεπό: Α.Ε. Κούκου


Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Βόλος ΝΠΣ 50-6 27

------------------------------------------------------

2. Λέοντας Τυρνάβου 23-5 19

3. Τρίκαλα 16-8 14

4. Νηρηίδες Φθίας 19-5 13

5. Πιερίδες Μούσες 22-22 12

6. Λαμία 1-33 3

7. Α.Ε. Κούκου 1-53 0

*Νηρηίδες Φθίας, Βόλος ΝΠΣ, Πιερίδες Μούσες και Λέοντας Τυρνάβου έχουν ένα ματς λιγότερο ενώ η Λαμία έχει δύο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 3/4, 16:00)

Λέοντας Τυρνάβου-Νηρηίδες Φθίας

Τρίκαλα-Πιερίδες Μούσες

Λαμία-Α.Ε. Κούκου

Ρεπό: Βόλος ΝΠΣ

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt