.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
30 Σεπτέμβριος 2013

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1710

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τηλυκράτης-Πυρσός Γρεβενών α.α. 0-3

Καστοριά-Όλυμπος Κέρκυρας 6-1

Δόξα Κρανούλας-Καμπανιακός 0-0

Οδυσσέας Κορδελιού-Εθνικός Φιλιππιάδας 0-2

Κεραυνός Θεσπρωτικού-ΑΕΛ 1-3

Δόξα Πενταλόφου-Θεσπρωτός 0-0

Πρέβεζα-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-2

Κοζάνη-Κάστορας 0-0


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 8-1 6

2. Τσαριτσάνη 4-1 6

3. Πυρσός Γρεβενών 4-0 6

4. Δόξα Κρανούλας 3-0 4

5. Θεσπρωτός 2-1 4

6. Εθνικός Φιλιππιάδας 3-1 4

7. Καστοριά 6-2 3

8. Θεσπρωτικός 4-4 3

9. Δόξα Πενταλόφου 1-1 2

10.Όλυμπος Κέρκυρας 1-6 1

11.Οδυσσέας Κορδελιού 0-2 1

12. Κοζάνη 1-2 1

13. Καμπανιακός 1-3 1

14. Κάστορας 0-2 1

15. Πρέβεζα 1-7 0

*Ο Τηλυκράτης Λευκάδας έχει παραιτηθεί από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (6/10, 16.30)

Πυρσός Γρεβενών-Όλυμπος Κέρκυρας

Καμπανιακός –Τηλυκράτης α.α. 3-0

Εθνικός Φιλιππιάδας-Καστοριά

ΑΕΛ-Δόξα Κρανούλας

Θεσπρωτός-Οδυσσέας Κορδελιού

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Κεραυνός Θεσπρωτικού

Κάστορας-Οδυσσέας Κορδελιού

Πρέβεζα-Κοζάνη


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμπελωνιακός-Τρίκαλα 1-1

Νάουσα-Μαχητής Τερψιθέας 1-1

Χαλκίδα-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 0-1

Δωτιέας Αγιάς-Πυργετός 2-0

Λαμία-Ρήγας Φεραίος 2-1

Μακροχώρι-Κύμη 0-2

ΑΟ Καρδίτσας-Λευκάδια 0-1

Ρεπό: Αχιλλέας Δομοκού


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Λαμία 3-1 6

2. Τερψιθέα 3-2 4

3. Τρίκαλα 2-1 4

4. Λευκάδια 1-0 4

5. Κύμη 2-0 4

6. Μακροχώρι 1-2 3

7. Αχιλλέας Δομοκού 1-0 3

8. Δωτιέας Αγιάς 2-1 3

9. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1 3

10. Ρήγας Φ. 1-2 1

11. ΑΟΚ 0-1 1

12. Νάουσα 1-2 1

13. Αμπελωνιακός 1-1 1

14. Χαλκίδα 1-3 0

15. Πυργετός 0-3 0


Επόμενη αγωνιστική (6/10, 16.30)

Τρίκαλα-Μαχητής Τερψιθέας

Αχιλλέας Δομοκού -Αμπελωνιακός

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Νάουσα

Ρήγας Φεραίος-Χαλκίδα

Κύμη-Δωτιέας Αγιάς

Λευκάδια-Λαμία

Μακροχώρι -ΑΟ Καρδίτσας

Ρεπό: Πυργετός


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Ηρακλής Χάλκης-Καλοχώρι 3-1

Φαλανιακός- Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0

Μακρυχώρι-Ηρακλής Λάρισας 1-2

Π.Ο.Ε-Παραπόταμος 0-1

Δήμητρα Γιάννουλης-Σμόλικας 5-0

Αβέρωφ-Απόλλων Λάρισας 0-1

ΑΕΔ Νίκαιας-Μελιβοία 6-1

Ομορφοχώρι-Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος 0-2

Αργυροπούλι-Βλαχογιάννι 3-2


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Φαλανιακός 7-1 12

2. Ηρακλής Χάλκης 14-5 10

3. Δήμητρα Γιάννουλης 14-5 10

4. Αβέρωφ 7-5 9

5. ΑΕΔ Νίκαιας 13-3 9

6. Ηρακλής Λάρισας 6-2 9

7. Αχιλλέας Φαρσάλων 5-3 7

8. Μελιβοία 5-8 6

9. Παραπόταμος 8-7 6

10. Μακρυχώρι 5-8 4

11. Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος 7-9 4

12. Απόλλων Λάρισας 2-6 4

13. Βλαχογιάννι 6-7 3

14. Σμόλικας 4-13 3

15. Καλοχώρι 3-6 3

16. Ομορφοχώρι 2-6 3

17. Αργυροπούλι 4-8 3

18. Π.Ο.Ε 0-10 0


Επόμενη αγωνιστική (3/10 16.30)

Παραπόταμος-Μακρυχώρι

Μελιβοία-Δήμητρα Γιάννουλης

Απόλλων Λάρισας-Π.Ο.Ε

Σμόλικας-Ομορφοχώρι

Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος-Φαλανιακός

Ηρακλής Λάρισας-Ηρακλής Χάλκης

Βλαχογιάννι-Καλοχώρι

ΑΕΔ Νίκαιας-Αβέρωφ

Αχιλλέας Φαρσάλων-Αργυροπούλι


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Λαρισαϊκός-Κουλούρι 0-2

Συκέα-Βούναινα 1-0

Συκούριο-Τοξότης 0-1

Αμυγδαλέα-Γλαύκη 2-2

Νίκη Νίκης-Νέα Πολιτεία 0-2

Βουκεφάλας-Ραχούλα 1-2

Άγιοι Ανάργυροι-Δήμητρα Αγιάς 3-2

Αναγέννηση Φαρσάλων-Δολιχιακός 0-1

Δαμασιακός-Ροδιακός 2-0


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Άγιοι Ανάργυροι 12-4 12

2. Ραχούλα 9-2 10

3. Συκούριο 13-1 9

4. Δαμασιακός 12-3 9

5. Συκέα 8-5 9

6. Γλαύκη 8-4 8

7. Νέα Πολιτεία 7-5 7

8. Δολιχιακός 5-3 7

9. Βουκεφάλας 7-6 6

10. Τοξότης 6-6 6

11. Κουλούρι 4-8 6

12. Βούναινα 6-6 4

13. Δήμητρα Αγιάς 6-12 3

14. Νίκη Νίκης 5-14 3

15. Ροδιακός 1-5 2

16. Αμυγδαλέα 5-7 2

17. Αναγέννηση Φαρσάλων 1-12 0

18. Λαρισαϊκός 1-13 0


Επόμενη αγωνιστική (1/10, 16.30)

Ραχούλα-Αμυγδαλέα

Ροδιακός-Άγιοι Ανάργυροι (2/10, 16.30)

Δολιχιακός-Βουκεφάλας

Δήμητρα Αγιάς Νίκη Νίκης

Νέα Πολιτεία-Συκούριο

Γλαύκη-Συκέα

Κουλούρι-Βούναινα

Δαμασιακός-Αναγέννηση Φαρσάλων

Τοξότης-Λαρισαϊκός


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μελία-Βρυσιά 2-2

Ναρθάκι-Κυψέλη 3-0

Αρμένιο-Βαμβακού 2-0

Ακαδημία Φαρσάλων-Λάρισα ’88 5-3

Ατρόμητοι/Θύελλα-Χαλκιάδες 1-1

Νέες Καρυές-Νέο Περιβόλι 4-0

Πανιώνιος-Σταυρός 4-0


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Πανιώνιος 4-0 3

2. Νέες Καρυές 4-0 3

3. Ναρθάκι 3-0 3

4. Ακαδημία Φαρσάλων 5-3 3

5. Αρμένιο 2-0 3

6. Μελία 2-2 1

7. Βρυσιά 2-2 1

8. Ατρόμητοι/Θύελλα 1-1 1

9. Χαλκιάδες 1-1 1

10. Λάρισα ’88 3-5 0

11. Βαμβακού 0-2 0

12. Κυψέλη 0-3 0

13. Νέο Περιβόλι 0-4 0

14. Σταυρός 0-4 0


Επόμενη αγωνιστική (6/10, 11.00)

Χαλκιάδες-Πανιώνιος

Ναρθάκι-Μελία

Νέο Περιβόλι-Σταυρός

Λάρισα ’88-Νέες Καρυές

Βαμβακού-Ατρόμητοι/Θύελλα

Κυψέλη-Ακαδημία Φαρσάλων

Βρυσιά-Αρμένιο


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δασοχώρι-Σ.Σ. Ραψάνης 1-0

Καρυά-Πελασγιώτιδα 0-2

Ακαδημία Τυρνάβου-Γόννοι 5-0

Δελέρια-Χαραυγή 0-2

Ανθούπολη-Μεγάλο Ελ/χωρι 1-1

Βερδικούσια-Αστέρας Τυρνάβου 2-3

Πλατανούλια-Δευκαλίων Κρανιάς 7-1


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Πλατανούλια 7-1 3

2. Ακαδημία Τυρνάβου 5-0 3

3. Πελασγιώτιδα 2-0 3

4. Χαραυγή 3-0 3

5. Αστέρας Τυρνάβου 3-2 3

6. Δασοχώρι 1-0 3

7. Ανθούπολη 1-1 1

8. Μεγάλο Ελ/χ ωρι 1-1 1

9. Βερδικούσια 2-3 0

10. Δευκαλίων Κρανιάς 1-7 0

11. Σ.Σ. Ραψάνης 0-1 0

12. Καρυά 0-2 0

13. Δελέρια 0-2 0

14. Γόννοι 0-5 0


Επόμενη αγωνιστική (5/10, 16.30)

Μεγάλο Ελ/χωρι-Πλατανούλια

Καρυά-Δασοχώρι

Αστέρας Τυρνάβου-Δευκαλίων Κρανιάς

Χαραυγή-Βερδικούσια

Γόννοι-Ανθούπολη

Πελασγιώτιδα-Δελέρια (6/10, 11.00)

Σ.Σ. Ραψάνης-Ακαδημία Τυρνάβου


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ανάβρα-Στόμιο 3-1

Χειμάδι-Λάρισα 2012 1-3

Μαρμαρίνη-Πρωτέας Αχιλλείου 2-2

Καλαμάκι-Μελισσοχώρι 0-0

ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου-Πουρνάρι 0-0

Ομόνοια-Ελευθεριακός 3-4

Λύκοι-Αιγάνη 2-0


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ανάβρα 3-1 3

2. Λάρισα 2012 3-1 3

3. Ελευθεριακός 4-3 3

4. Λύκοι 2-0 .

6. Μαρμαρίνη 2-2 1

7. Πρωτέα 2-2 1

8. Καλαμάκι 0-0 1

9. Μελισσοχώρι 0-0 1

10. ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου 0-0 1

11. Πουρνάρι 0-0 1

11. Αιγάνη 0-2 0

12. Ομόνοια 3-4 0

13. Χειμάδι 1-3 0

14. Στόμιο 1-3 0


Επόμενη αγωνιστική (6/10, 16.30)

Πουρνάρι-Λύκοι

Χειμάδι-Ανάβρα

Ελευθεριακός-Αιγάνη

Μελισσοχώρι-Ομόνοια

Πρωτέας-ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου

Λάρισα 2012-Καλαμάκι

Στόμιο-Μαρμαρίνη

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt