.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
07 Οκτώβριος 2013

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 2249

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Δόξα Δράμας - Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0

Ζάκυνθος – Καβάλα 1-0

Νίκη Βόλου – Τύρναβος 2-0

Ηρακλής - Εθνικός Γαζώρου 2-0

Βατανιακός – Κέρκυρα 1-5

Αιγινιακός – Πιερικός 0-0

Αναγέννηση Γιαννιτσών - Απόλλων Καλαμαριάς 0-1


Η βαθμολογία 2η αγωνιστική):

1. Νίκη Βόλου 4-0 6

2. Απόλλων Καλαμαριάς 2-0 6

3. Κέρκυρα 6-1 6

4. Τύρναβος 3-2 3

5. Αναγέννηση Καρδίτσας 2-1 3

6. Καβάλα 3-3 3

7. Εθνικός Γαζώρου 1-2 3

8. Ηρακλής 4-3 3

9. Ζάκυνθος 1-2 3

10. Δόξα Δράμας 1-2 3

11. Αιγινιακός 0-1 1

12. Γιαννιτσά 0-2 0

13. Πιερικός 0-1 1

14. Βατανιακός 1-8 0


Επόμενη αγωνιστική (13/10, 16.00)

Αναγέννηση Καρδίτσας-Καβάλα

Τύρναβος-Δόξα Δράμας

Εθνικός Γαζώρου-Ζάκυνθος

Κέρκυρα-Νίκη Βόλου

Πιερικός-Ηρακλής

Απόλλων Καλαμαριάς-Βατανιακός

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αιγινιακός


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πυρσός Γρεβενών-Όλυμπος Κέρκυρας 3-0

Καμπανιακός –Τηλυκράτης α.α. 3-0

Εθνικός Φιλιππιάδας-Καστοριά 4-1

ΑΕΛ-Δόξα Κρανούλας 4-0

Θεσπρωτός-Οδυσσέας Κορδελιού 0-1

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Κεραυνός Θεσπρωτικού 0-1

Κάστορας-Δόξα Πενταλόφου 2-3

Πρέβεζα-Κοζάνη 0-1


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 12-1 9

2. Πυρσός Γρεβενών 7-0 9

3. Εθνικός Φιλιππιάδας 7-2 7

4. Τσαριτσάνη 4-2 6

5. Κεραυνός Θεσπρωτικού 5-4 6

6. Δόξα Πενταλόφου 4-3 5

7.Οδυσσέας Κορδελιού 1-2 4

8. Κοζάνη 2-2 4

9. Καμπανιακός 4-3 4

10. Δόξα Κρανούλας 3-4 4

11. Θεσπρωτός 2-2 4

12. Καστοριά 7-6 3

13.Όλυμπος Κέρκυρας 1-9 1

14. Κάστορας 2-5 1

15. Πρέβεζα 1-8 0

*Ο Τηλυκράτης Λευκάδας έχει παραιτηθεί από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (20/10, 16.00)

Καμπανιακός-Πυρσός Γρεβενών

Όλυμπος Κέρκυρας-Εθνικός Φιλιππιάδας

Τηλυκράτης-ΑΕΛ α.α. 0-3

Καστοριά-Θεσπρωτός

Δόξα Κρανούλας-Τσαριτσάνη

Οδυσσέας Κορδελιού-Κάστορας

Κεραυνός Θεσπρωτικού-Κοζάνη

Δόξα Πενταλόφου-Πρέβεζα


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τρίκαλα-Μαχητής Τερψιθέας 1-1

Αχιλλέας Δομοκού –Αμπελωνιακός 2-2

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Νάουσα 1-1

Ρήγας Φεραίος-Χαλκίδα 1-0

Κύμη-Δωτιέας Αγιάς 0-0

Λευκάδια-Λαμία 0-0

Μακροχώρι -ΑΟ Καρδίτσας 2-1

Ρεπό: Πυργετός


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Λαμία 3-1 7

2. Μακροχώρι 3-3 6

3. Τερψιθέα 4-3 5

4. Τρίκαλα 3-2 5

5. Λευκάδια 1-0 5

6. Κύμη 2-0 5

7. Αχιλλέας Δομοκού 3-2 4

8. Δωτιέας Αγιάς 2-1 4

9. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-2 4

10. Ρήγας Φ. 2-2 4

11. Αμπελωνιακός 3-3 2

12. Νάουσα 2-3 2

13. ΑΟΚ 1-3 1

14. Χαλκίδα 1-4 0

15. Πυργετός 0-3 0


Επόμενη αγωνιστική (20/10, 16.00)

Αχιλλέας Δομοκού-Τρίκαλα

Τερψιθέα-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Αμπελωνιακός-Πυργετός

Νάουσα-Ρήγας Φεραίος

Χαλκίδα-Λευκάδια

Δωτιέας Αγιάς-ΑΟΚ

Λαμία-Μακροχώρι

Ρεπό: Κύμη


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μακρυχώρι-Απόλλων Λάρισας 1-1

Δήμητρα Γιάννουλης-Αβέρωφ 1-3

Π.Ο.Ε-ΑΕΔ Νίκαιας 0-4

Ομορφοχώρι-Μελιβοία 1-2

Ηρακλής Χάλκης-Παραπόταμος 1-1

Αργυροπούλι- Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος 2-1

Αχιλλέας Φαρσάλων-Βλαχογιάννι 1-1

Καλοχώρι-Ηρακλής Λάρισας 1-2

Φαλανιακός-Σμόλικας 2-0


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Φαλανιακός 12-2 18

2. ΑΕΔ Νίκαιας 19-4 15

3. Ηρακλής Λάρισας 10-3 15

4. Δήμητρα Γιάννουλης 19-11 13

5. Αβέρωφ 11-8 12

6. Ηρακλής Χάλκης 15-8 11

7. Αχιλλέας Φαρσάλων 7-4 11

8. Παραπόταμος 11-8 10

9. Μελιβοία 10-13 9

10. Απόλλων Λάρισας 5-7 8

11. Βλαχογιάννι 10-9 7

12. Αργυροπούλι 6-10 6

13. Μακρυχώρι 6-11 5

14. Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος 9-14 4

15. Σμόλικας 4-15 4

16. Ομορφοχώρι 3-8 4

17. Καλοχώρι 5-11 3

18. Π.Ο.Ε 0-16 0


Επόμενη αγωνιστική (13/10 11.00)

Σμόλικας-Αργυροπούλι

Δήμητρα Γιάννουλης-Π.Ο.Ε

Αβέρωφ-Ομορφοχώρι

ΑΕΔ Νίκαιας-Μακρυχώρι

Απόλλων Λάρισας-Χάλκη

Παραπόταμος-Καλοχώρι

Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος -Αχιλλέας Φαρσάλων

Βλαχογιάννι-Ηρακλής Λάρισας

Μελιβοία-Φαλανιακός


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αμυγδαλέα-Δολιχιακός 6-2

Άγιοι Ανάργυροι-Αναγέννηση Φ. 3-0

Βουκεφάλας-Δαμασιακός 0-0

Νίκη Νίκης-Ροδιακός 0-0

Συκέα-Ραχούλα 2-1

Λαρισαϊκός-Ν. Πολιτεία 0-5

Τοξότης-Κουλούρι 3-0

Βούναινα-Γλαύκη 1-2

Συκούριο-Δήμητρα Αγιάς 2-1


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Άγιοι Ανάργυροι 17-4 18

2. Γλαύκη 14-6 14

3. Ραχούλα 12-5 13

4. Δαμασιακός 16-4 13

5. Νέα Πολιτεία 15-6 13

6. Συκούριο 16-5 12

7. Συκέα 11-10 12

8. Τοξότης 14-6 12

9. Δολιχιακός 9-9 10

10. Βούναινα 9-9 7

11. Βουκεφάλας 7-8 7

12. Νίκη Νίκης 7-15 7

13. Κουλούρι 5-13 6

14. Αμυγδαλέα 12-11 5

15. Δήμητρα Αγιάς 8-16 3

16. Ροδιακός 1-7 3

17. Αναγέννηση Φαρσάλων 2-19 0

18. Λαρισαϊκός 1-18 0


Επόμενη αγωνιστική (12/10, 16.30)

Δήμητρα Αγιάς-Λαρισαϊκός

Άγιοι Ανάργυροι-Βουκεφάλας

Δαμασιακός-Αμυγδαλέα

Αναγέννηση Φ.-Νίκη Νίκης

Δολιχιακός-Συκέα

Ραχούλα-Βούναινα

Ν. Πολιτεία-Τοξότης

Κουλούρι-Γλαύκη

Ροδιακός-Συκούριο


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χαλκιάδες-Πανιώνιος 1-1

Ναρθάκι-Μελία 2-2

Νέο Περιβόλι-Σταυρός 3-0

Λάρισα ’88-Νέες Καρυές 0-1

Βαμβακού-Ατρόμητοι/Θύελλα 1-1

Κυψέλη-Ακαδημία Φαρσάλων 2-0

Βρυσιά-Αρμένιο 2-2


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Νέες Καρυές 5-0 6

2. Πανιώνιος 5-1 4

3. Ναρθάκι 5-2 4

4. Αρμένιο 4-2 4

5. Κυψέλη 2-3 3

6. Νέο Περιβόλι 3-4 3

7. Ακαδημία Φαρσάλων 5-5 3

8. Μελία 4-4 2

9. Βρυσιά 4-4 2

10. Ατρόμητοι/Θύελλα 2-2 2

11. Χαλκιάδες 2-2 2

12. Βαμβακού 1-3 1

13. Λάρισα ’88 3-6 0

14. Σταυρός 0-7 0


Επόμενη αγωνιστική (13/10, 16.30)

Ακαδημία Φαρσάλων-Ναρθάκι

Ατρόμητοι/Θύελλα-Βρυσιά

Νέες Καρυές-Κυψέλη

Πανιώνιος-Βαμβακού

Σταυρός-Λάρισα ’88

Ν. Περιβόλι-Χαλκιάδες

Μελία-Αρμένιο


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μεγάλο Ελ/χωρι-Πλατανούλια 2-4

Καρυά-Δασοχώρι 1-1

Αστέρας Τυρνάβου-Δευκαλίων Κρανιάς 8-0

Χαραυγή-Βερδικούσια 3-4

Γόννοι-Ανθούπολη 1-3

Πελασγιώτιδα-Δελέρια 7-0

Σ.Σ. Ραψάνης-Ακαδημία Τυρνάβου 1-3


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 9-0 6

2. Πλατανούλια 11-3 6

2. Αστέρας Τυρνάβου 11-2 6

3. Ακαδημία Τυρνάβου 8-1 6

4. Δασοχώρι 2-1 4

5. Ανθούπολη 4-2 4

6. Βερδικούσια 6-6 3

8. Χαραυγή 6-4 3

9. Μεγάλο Ελ/χ ωρι 3-5 1

10. Καρυά 1-3 1

11. Δευκαλίων Κρανιάς 1-15 0

12. Σ.Σ. Ραψάνης 1-4 0

13. Δελέρια 0-9 0

14. Γόννοι 1-8 0


Επόμενη αγωνιστική (13/10, 16.30)

Δελέρια-Καρυά

Ανθούπολη-Σ.Σ. Ραψάνης

Βερδικούσια-Πελασγιώτιδα

Πλατανούλια-Γόννοι

Δευκαλίων Κρανιάς-Χαραυγή

Αστέρας Τυρνάβου-Μεγάλο Ελ/χωρι

Δασοχώρι-Ακαδημία Τυρνάβου


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πουρνάρι-Λύκοι 0-1

Χειμάδι-Ανάβρα 1-3

Ελευθεριακός-Αιγάνη 2-0

Μελισσοχώρι-Ομόνοια 2-1

Πρωτέας-ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου 0-3

Λάρισα 2012-Καλαμάκι 2-0

Στόμιο-Μαρμαρίνη 3-1


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ανάβρα 6-2 6

2. Λάρισα 2012 5-1 6

3. Ελευθεριακός 6-3 6

4. Λύκοι 3-0 6

5. Μελισσοχώρι 2-1 4

6. ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου 3-0 4

7. Στόμιο 4-4 3

8. Μαρμαρίνη 3-5 1

9. Πρωτέας 2-5 1

10. Καλαμάκι 0-2 1

11. Πουρνάρι 0-1 1

12. Αιγάνη 0-4 0

13. Ομόνοια 4-6 0

14. Χειμάδι 2-6 0


Επόμενη αγωνιστική (12/10, 16.30)

Καλαμάκι-Χειμάδι

ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου-Στόμιο

Ομόνοια-Λάρισα 2012

Λύκοι-Πρωτέας

Αιγάνη-Μελισσοχώρι

Ελευθεριακός-Πουρνάρι

Ανάβρα-Μαρμαρίνη


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μαυροβούνι-Υπέρεια 4-0

Αμπελιά-Μυραϊκός 2-1

Χαρά-Αμπελόκηποι 1-6

Ζωοδ. Πηγή-Ελευθεραί 0-5

Άγιος Γεώργιος-Δίλοφος 2-2

Ρεπό: Κοιλάδα


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ελευθεραί 5-0 3

2. Μαυροβούνι 4-0 3

3. Αμπελόκηποι 6-1 3

4. Αμπελιά 2-1 3

5. Άγιος Γεώργιος 2-2 1

6. Δίλοφος 2-2 1

7. Μυραϊκός 1-2 0

8. Χαρά 1-6 0

9. Υπέρεια 0-4 0

10. Ζωοδ. Πηγή 0-5 0

11. Κοιλάδα 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική (13/10, 11.00)

Κοιλάδα-Μαυροβούνι

Υπέρεια-Αμπελιά

Μυραϊκός-Ζωοδ. Πηγή

Αμπελόκηποι-Άγιος Γεώργιος

Δίλοφος-Ελευθεραί

Ρεπό: Χαρά


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βρυότοπος-Μεσοχώρι 1-0

Γεράνεια-Εθνικός Ολύμπου 1-0

Ελασσόνα 2012-Δρυμός 1-0

Δένδρα-Δυναμό 3-2

Δομένικο-Λιβάδι 3-0

Ρεπό: Διογένης


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Δομένικο 3-0 3

2. Δένδρα 3-2 3

3. Βρυότοπος 1-0 3

4. Γεράνεια 1-0 3

5. Ελασσόνα 2013 1-0 3

6. Δυναμό 2-3 0

7. Δρυμός 0-1 0

8. Εθνικός Ολύμπου 0-1 0

9.Μεσοχώρι 0-1 0

10. Λιβάδι 0-3 0

11. Διογένης 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική (12/10, 16.30)

Διογένης-Βρυότοπος

Μεσοχώρι-Γεράνεια

Εθνικός Ολύμπου-Δένδρα

Δρυμός-Δομένικο

Λιβάδι-Δυναμό (γηπ. Δολίχης, 13/10,16.30)

Ρεπό: Ελασσόνα 2013


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μελιβοιακός-Καλαρρύτες 2-4

Έλαφος-Φλόγα Ευαγγελισμού 2-0

Ελάτεια-Άγιος Θωμάς 0-1

Προμηθέας-Ίκαρος 0-0

Ιπποκράτης-Αμυγδαλή 8-0

Ρεπό: Ηρακλής Ομολίου


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ιπποκράτης 8-0 3

2. Έλαφος 2-0 3

3. Άγιος Θωμάς 1-0 3

4. Καλαρρύτες 4-2 4

5. Προμηθέας 0-0 1

6. Ίκαρος 0-0 1

7. Μελιβοιακός 2-4 0

8. Ελάτεια 0-1 0

9. Φλόγα Ευαγγελισμού 0-2 0

10. Αμυγδαλή 0-8 0

11. Ηρακλής Ομολίου 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική (13/10, 16.30)

Ομόλιο-Μελιβοιακός

Καλαρρύτες-Έλαφος

Φλόγα Ευαγγελισμού-Προμηθέας

Άγιος Θωμάς-Ιπποκράτης

Αμυγδαλή-Ίκαρος

Ρεπό: Ελάτεια

 

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt